Jump to content

PzKpfw III

PzIII PzKpfwIII

• This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

Ozzi_CZ #21 Posted 22 February 2013 - 12:48 AM

Private

• Player
  • 4472 battles
  • 1
  • [_T_P_] _T_P_
Osobně s tímto tankem nyní hraju a opravdu se mi osvědčil hlavně díky jeho rychlosti a opravdu slušné manévrovatelnosti. Dokážu tak snadno vykolejit i vyšší tiery, i když přitom někdy zařvu. Poté musím říct, že mnohem větší "škody" se dají napáchat s 5 cm KwK 39 L/60, jelikož díky jeho penetraci uděláte z nejednoho tančíku snadný terč pro vyšší tiery nebo alespoň trochu schopnou artinu ... osobně mám tento tank velmi rád

soundeluxCZ #22 Posted 19 March 2013 - 02:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19028 battles
  • 549
  • [BAGO] BAGO
..... velmi zajímavý tančík, jako fanouška WWII tanků je to pro mě absolutní klasika. Taky vozím  5cm KwK39L/60 hlavně pro 5T bitvy. Zatím se ale ještě s ním musím učit. Mám s ním nejhorší WR, zárověň ale taky dvě ze tří nejlepších her, jaký sem do teď odehrál,dneska sem s ním získal Pascuciho metál, tak to potěšilo - moje první "speciální" medaile. :) Bohužel na jednu dobrou hru mám zatím pět špatných, ale chci si ho určitě nechat, tak uvidíme.

Tady je moc pěkný "remodel"..... velmi decentní úpravy v přidání pouze mantletu kolem věže a trochu maličkostí na korbě.
http://forum.worldof...age__st__40#top

janiucco #23 Posted 22 March 2013 - 07:24 AM

Private

• Player
  • 10577 battles
  • 33
Mne sa včera podarilo s touto motorkou zničiť KV1S. Mal 63 hp a jednou ranou zozadu som ho dorazil s 50-tkou. Ten musel byť nasraty že ho zničil taký drobec :-)

valecnik05 #24 Posted 26 March 2013 - 09:55 PM

Corporal

• Player
  • 7074 battles
  • 147
Je to můj nejoblíbenější tank :). Pořád si ho nechávám a hraju s ním pro radost a hlavně ho mám na vydělávání peněz. Dal jsem s ním nejlepší výsledky, včetna Válečníka a dvou Ocelových zdí. Na 4.tieru má snad nejlepší pancíř ze všech tanků a k tomu 50mm přesný dělo s velikou rychlostí nabíjení dokáže ovlivnit i celou bitvu. Neříkám, že jsem kdovíjaký killer, ale jedině s tímhle tankem dokážu zvrátit bitvu uplně sám.

Caesar49 #25 Posted 27 March 2013 - 09:37 AM

Private

• Player
  • 13858 battles
  • 29
  • [GPRAD] GPRAD

View Postvalecnik05, on 26 March 2013 - 09:55 PM, said:

Je to můj nejoblíbenější tank :). Pořád si ho nechávám a hraju s ním pro radost a hlavně ho mám na vydělávání peněz. Dal jsem s ním nejlepší výsledky, včetna Válečníka a dvou Ocelových zdí. Na 4.tieru má snad nejlepší pancíř ze všech tanků a k tomu 50mm přesný dělo s velikou rychlostí nabíjení dokáže ovlivnit i celou bitvu. Neříkám, že jsem kdovíjaký killer, ale jedině s tímhle tankem dokážu zvrátit bitvu uplně sám.

Veru je to výborný tančík. Akurát s tým pancierom nesúhlasím. Najlepšie pancierovanie hľadaj u Matildy (pre mňa asi najlepší tank IV. tieru, i keď PZ je hneď za ňou) a B1.

Kasheen #26 Posted 16 May 2013 - 07:35 AM

Private

• Player
  • 1524 battles
  • 7
Keď sa chcem vyblazník tak si idem na ňom zajazdiť :D

Je to tank pozičný, musíš počas bitky meniť často pozíciu a obehnúť mapu niekoľko krát a podorážať kemerkov, ktorým ostalo 1HP ( nie doslovne ). Tak isto sa s ním dobre chránia artyny, ale je to aj dobrý arty lovec..väčšinou pred koncom hry, po tých najväčších bojoch sa nenápadne priblížim k súperovým ar´tynám, dám ich a zase utekám ratovať tie naše. Treba využiť jeho mobilitu :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users