Jump to content

Podani stiznosti po hre

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

TvarohovaBuchta #1 Posted 20 December 2012 - 08:55 AM

Private

• Player
  • 9088 battles
  • 5
Ahoj,
na strankach http://worldoftanks....omplaint-system jsem se docetl, ze stiznost na hrace jde podat i po ukonceni hry v omezenem rezimu (V garáži je dostupná pouze omezená verze rozhraní odesílání stížností.), ale bohuzel nevidim jak. V okne "Vysledky bitvy" v zalozce "Tymove skore" sice muzu u konkretniho hrace rozkliknout pravym tlacitkem menu, kde je i volba "Stiznost (5)", ale ta je neaktivni. Muze mi prosim nekdo zkusenejsi poradit? Predem dekuju.

Konkretne jsem chtel podat stiznost na hrace, co byl celou hru s artinou AFK, nevystrelil ani ranu, neujel ani metr a umrel jako posledni bez jedine znamky odporu. Jenze to, ze byl skutecne afk, si muzu zjistit az po hre ze statistky najetych km a poctu vystrelu. Takze jsem tu stiznost nechtel podavat uz behem hry.

Brutte_Cz #2 Posted 20 December 2012 - 09:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 31036 battles
  • 15
  • [CSK] CSK
Ahoj.
Tohle bych vubec neresil, takovych hracu v randomu potkavam spousty. Vis kolik hracu zapne hru a pak se odpoji jen protoze se zacne prohravat.... Jsou to proste lamy a noobs..... Kamos co jezdi s arty mi poslal video jak nase KV4 na zacatku bitvy natlacila dve arty do vody a utopila je, pak se pokusil i o třeti ale to uz se mu nepovedlo. Wotko mu na to odepsalo, ze dostal ban ale kde je dukaz o tom, ze byl potrestan...

Findejs #3 Posted 20 December 2012 - 01:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 6357 battles
  • 1,385
  • [F-CZ] F-CZ

View PostTvarohovaBuchta, on 20 December 2012 - 08:55 AM, said:

Ahoj,
na strankach http://worldoftanks....omplaint-system jsem se docetl, ze stiznost na hrace jde podat i po ukonceni hry v omezenem rezimu (V garáži je dostupná pouze omezená verze rozhraní odesílání stížností.), ale bohuzel nevidim jak. V okne "Vysledky bitvy" v zalozce "Tymove skore" sice muzu u konkretniho hrace rozkliknout pravym tlacitkem menu, kde je i volba "Stiznost (5)", ale ta je neaktivni. Muze mi prosim nekdo zkusenejsi poradit? Predem dekuju.

Konkretne jsem chtel podat stiznost na hrace, co byl celou hru s artinou AFK, nevystrelil ani ranu, neujel ani metr a umrel jako posledni bez jedine znamky odporu. Jenze to, ze byl skutecne afk, si muzu zjistit az po hre ze statistky najetych km a poctu vystrelu. Takze jsem tu stiznost nechtel podavat uz behem hry.
Víš jistě,že byl úmyslně AFK?Jsi si jistej,že mu nezačalo brečet mimčo ve vedlejší místnosti a on honem musel k němu? Nevíš,jestli nedostal průjem a musel akutně na wc? Víš jistě,že neměl problémy s připojením nebo PC a do hry se už z5 nedostal kvůli technickým problémům? Víš jistě,že neměl důležitej telefonát se šéfem/maminkou?
Můžu ti najít dalších 10.000 výmluv,proč jsem byl celou bitvu AFK,nevystřelil jedinou patronu,neujel ani decimetr a nepohnul laufem. A nikdo nebude schopnej mi dokázat opak.

Crabtr33 #4 Posted 20 December 2012 - 03:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 17237 battles
  • 5,860
  • [THE0S] THE0S
vymluva ovsem neni omluva. navic vse potrebne si udelam pred bitvou, na tolik nahodnych akutnich potreb po celou dobu trvani bitvy by veril jen nekdo opravdu naivni. AFK hraci jsou obvykle z 90% boti. Taky mi hra nekdy spadne, v prubehu bitvy treba i 2x, ale vzdy jsem se vratil a pripadne po zniceni jim napsal, ze se omlouvam, ze mi spadla hra. I toto povazuji za slusnost, ktera do MMO patri.

Uanubis #5 Posted 20 December 2012 - 03:59 PM

Streamer

• Community Contributor
  • 29213 battles
  • 1,653
  • [HALUS] HALUS
todle ti může pomoci
http://www.youtube.c...h?v=42eWum1_pyk

jarek572 #6 Posted 23 December 2012 - 02:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12824 battles
  • 35
Pravdou je, ze napriklad ja mam zrejme na starsim PC jakousi chybu na grafice a tak v urcitem procentu pripadu mi grafika spadne (vetsinou pri nacitani lidi do hry, resp.pri odpocitavani zacatku). Vyzaduje to pak restart PC a nez se stihnu znovu pripojit, casto je uz bitva skoncena (nebo jsem alespon ja uz mrtvej).
Myslim ze rozhodnuti zda je nekdo AFK umyslne nebo ne lze udelat az na zaklade opakovani AFK v dalsich bitvach...

stahonak #7 Posted 23 December 2012 - 04:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29835 battles
  • 73
  • [-STP-] -STP-
hele,to bych nějak moc neřešil-tohle je takový to blbý u online her-stalo se to kolikrát i mě,jsem doma sám někdo zazvoní a...,cokoliv internet,děti...atd,max jsem se vykecal a hrál dál,pro mě nemá smysl si stěžovat,já rád většinu volnýho času hraju a na forum se dívám několikrát denně ale zasahuju jen výmečně-je to blbý ale odsuzovat někoho u kterýho nevíš co se stalo a ještě si na něj stěžovat to je pod mou úroveň,tak prostě hraju dál a moc to neřeším...

Mikulliny #8 Posted 23 December 2012 - 11:53 AM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 4815 battles
  • 269
Občas se prostě stane že hráč je na jednu bitvu afk, spíš je problém s těma kteří to dělaj úmyslně..

whiteMORAVApower #9 Posted 23 December 2012 - 02:55 PM

Private

• Player
  • 130 battles
  • 6
Ani mě nenapadlo ,že to někdo dělá naschvál , odpojuje mě to od serveru často a nebo se seká tank  a zobrazuje se o 5 sekund později.  Takže když skoutuju a někdo mě roztřelí pás a pak čekám na smrt to už mě tak nevadí nejhorší je když nemohu ovládat tank,kazí mě to průměr...  nevím čím to je možná WI-FI dost kolísá..

GoliasCZ #10 Posted 23 December 2012 - 02:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 10747 battles
  • 991
  • [CSA-F] CSA-F
Ty pásy si můžeš opravit sadou na opravu.  :Smile_Default:

whiteMORAVApower #11 Posted 23 December 2012 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 130 battles
  • 6
Ha to jsem ještě nezkoušel ,ale moc času na to není ...můj trojkovej M3 mezi pětkovýma  dlouho nevydrží. Každopádně dík za info...   Jinak k tématu ,pokud se někdo celou hru krčí v křoví nebo dělá šílené věci (jiná taktika)  :-DDD   a prostě hledá způsob jak na nepřítele - to přece nejde ho udávat když mu stačí poradit .....

Suchosh #12 Posted 23 December 2012 - 04:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3148 battles
  • 16
A bude hůř. Užívej si M3 dokud to jde s M5 začne to pravé peklo kdy budeš mezi osmičkama :).

Edited by Suchosh, 23 December 2012 - 04:43 PM.

whiteMORAVApower #13 Posted 23 December 2012 - 07:22 PM

Private

• Player
  • 130 battles
  • 6
M5 neumí zrychlovat(proti M3),ale nějakej ruskej  tuším jezdí 72 km/h tak  ho testnu. Někdy si připadám jak zajíc na honu kde je to samý zpomalený  důchodce s  hamerleskou ráže 12  :-)

GoliasCZ #14 Posted 23 December 2012 - 07:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 10747 battles
  • 991
  • [CSA-F] CSA-F
To umí T-50-2.  :Smile_Default:

Mirragex #15 Posted 11 January 2013 - 04:31 PM

Private

• Player
  • 6193 battles
  • 5
Já mám problém stejný, mám jen tlačítko Stížnost (5), která je neaktivní...ale chci si stěžovat na hráče, který povraždil vlastní tým, což už je na stížnost určitě:)

erno_r_no #16 Posted 31 January 2013 - 09:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4867 battles
  • 13
  • [CZ-E] CZ-E
Ještě k té stížnosti... Jsem otec 2 malých dětí, 4 roky a 1,5, a manželka je v 7. měsíci. Garantuju vám všem, že si nic "dopředu nezařídíte" ani kdyby ste se postavili na hlavu. víte, kolikrát se mi uprostřed bitvy stalo, žezačaly řvát v noci obě děti naráz? to menší šla kojit žena a tu větší sem musel bleskem valit dát na nočník, jinak by se počůrala. prostě to stopnu a du lítat, nenechám to všechno na těhotné ženě, a děcko řvát na celý sídliště, soráč. Opravdu nevíte, kdo tam tu artilerku musel zaparkovat a proč. Jo, mohl to bejt mladej zbabělej srákora, ale taky to mohůl bejt zodpovědnej otec, opravdu nevíte...

ClearEvil #17 Posted 31 January 2013 - 10:56 PM

Moderator

• Moderator
  • 12753 battles
  • 7,752
Manželka v 7 měsíci, kojí 1,5 roční dítě a to čtyřleté chodí na nočník.  :Smile_mellow:

Crabtr33 #18 Posted 01 February 2013 - 12:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 17237 battles
  • 5,860
  • [THE0S] THE0S

View Posterno_r_no, on 31 January 2013 - 09:18 PM, said:

Ještě k té stížnosti... Jsem otec 2 malých dětí, 4 roky a 1,5, a manželka je v 7. měsíci. Garantuju vám všem, že si nic "dopředu nezařídíte" ani kdyby ste se postavili na hlavu. víte, kolikrát se mi uprostřed bitvy stalo, žezačaly řvát v noci obě děti naráz? to menší šla kojit žena a tu větší sem musel bleskem valit dát na nočník, jinak by se počůrala. prostě to stopnu a du lítat, nenechám to všechno na těhotné ženě, a děcko řvát na celý sídliště, soráč. Opravdu nevíte, kdo tam tu artilerku musel zaparkovat a proč. Jo, mohl to bejt mladej zbabělej srákora, ale taky to mohůl bejt zodpovědnej otec, opravdu nevíte...

ale tak ja to chapu, ale zaroven ti tu muzu napsat vice mene cokoliv a bude to mit stejnou vahu.

Osobne si myslim, ze urcite zavazky hrani MMO proste neumoznuji, mnohem vhodnejsi jsou hry, co lze snadno zapauzovat a jsou take zabavne. takze zodpovedny otec by si mel vybrat jinou zabavu, kdyz nemuze zajistit, ze v kazde bitve nebude muset davat dite culat, nebo kojit, ze ;).

quimen #19 Posted 01 February 2013 - 09:56 AM

Private

• Player
  • 4554 battles
  • 7

View Posterno_r_no, on 31 January 2013 - 09:18 PM, said:

Mám to dost podobné, jsou jen dvě, ale už to je dost  :Smile_Default:

View PostCrabtr33, on 01 February 2013 - 12:09 AM, said:

takze zodpovedny otec by si mel vybrat jinou zabavu, kdyz nemuze zajistit, ze v kazde bitve nebude muset davat dite culat, nebo kojit, ze ;).

Uau, ještě že tu máme zákonem danou demokracii a hrát můžu co chci já a jak chci já, zvláště když jsem WG poslal nějaké ty kapříky  :Smile-bajan2:

Jelente #20 Posted 01 February 2013 - 10:17 AM

Sergeant

• Player
  • 14050 battles
  • 459
  • [CSA-4] CSA-4
Staříci by neměli hrát tanky. Nám mladým, kteří s tou hrou myslíme vážně to velmi, ale velmi moc poškozuje průběh hry. I když je pravda, že pokud 99% fotříků přes 30 odejde od počítače k vřískajícímu dítěti, šance na výhru se ohromně zvýší.