Jump to content

Zbiór filmów o tematyce pancernej

Film Filmik

• Please log in to reply
154 replies to this topic

BardzoBrzydkaDziewczyna #141 Posted 19 August 2018 - 06:22 PM

Private

• Player
  • 1442 battles
  • 39

Taki film polecam, przed chwilą obejrzałam.

28 Panfiłowców.

https://www.cda.pl/video/124623974

Normalnie ciary przechodzą.

Polecam BBD

Paythos #142 Posted 19 August 2018 - 10:08 PM

Major

• Player
  • 57663 battles
  • 2,746
  • [RAZUR] RAZUR

Znalazłem film, luźno bazujący na wyczynach L.G. Poola:B 

A co do bajeczki o Pantifiłowcach...

https://pl.wikipedia...wiki/Panfiłowcy

BardzoBrzydkaDziewczyna #143 Posted 20 August 2018 - 07:35 AM

Private

• Player
  • 1442 battles
  • 39

UP

Wiem że film nie ma wiele wspólnego z prawdą, ot taka bajeczka w stylu sowieckiej propagandy jak to Wania z Saszą  zniszczyli  niemiecką dywizję pancerną i wrócili cali i zdrowi.Odnoszę się do wykonania filmu-scen batalistycznych i muzyki podniosłej i patetycznej, w odpowiednim stylu.

Jak patrzę na nasze produkcje obecne o tej tematyce to brak rozmachu, miałkość scenariuszy i scen batalistycznych ssie, krótko widać brak kasy i brak pomysłu.

Szkoda.

A film mimo wszystko niezły....

Edited by BardzoBrzydkaDziewczyna, 20 August 2018 - 07:36 AM.

Paythos #144 Posted 31 August 2018 - 05:45 PM

Major

• Player
  • 57663 battles
  • 2,746
  • [RAZUR] RAZUR

Rage_Rafal_PL #145 Posted 30 September 2018 - 09:33 AM

Lieutenant

• Player
  • 14047 battles
  • 1,887
  • [X-4C] X-4C

Historia na temat czołgów pojawia się później ale bardzo warto obejrzeć! Waffen SS pierwsi marines, najnowsze techniczne nowinki do tej pory używane, czołgi oraz wiele innych. Niestety, byli mordercami po mimo swojej bohaterskości na polu walki byli zwyrodnialcami, mordercami ale warto ten film zobaczyć aby wiedzieć z kim miało się do czynienia. Pokonać jednostkę SS to tak jakby pokonać nie fioletów ale coś więcej coś jak złamać system WoT. Wyselekcjonowani żołnierze ze sprzętem premium nie dostępnym nigdzie indziej na świecie. Takim dokopać to trzeba się nazywać.

Edit

Zapomniałem dodać, że ten film totalnie deklasuje Tiger 2 mój ulubiony czołg. Wiecie dlaczego mój ulubiony? Ponieważ w tym czołgu nie da się już nic edytowano jest tak znerfiony, że nic w WoT nie zaskoczy, nawet MM XDDD

Edited by BunnyCommander, 19 October 2018 - 04:36 PM.
niestosowne słownictwo

bolo99 #146 Posted 02 November 2018 - 02:36 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 47255 battles
  • 3,192
  • [PJAJA] PJAJA

Mam nadzieję że nie dostanę banana za silnik konkurencji i heheszki z WoTa:P

Edited by bolo99, 02 November 2018 - 02:42 PM.

Vercyngetoryx_1 #147 Posted 23 November 2018 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 22162 battles
  • 33

Zapowiada się nowy rosyjski film o t-34, link do trailera

https://www.youtube....h?v=CF124LatWs0

Paythos #148 Posted 23 November 2018 - 04:45 PM

Major

• Player
  • 57663 battles
  • 2,746
  • [RAZUR] RAZUR

Już wcześniej było.... szykuje się fajna bajeczka:trollface:

Edited by Paythos, 23 November 2018 - 04:46 PM.

Rage_Rafal_PL #149 Posted 08 December 2018 - 06:12 AM

Lieutenant

• Player
  • 14047 battles
  • 1,887
  • [X-4C] X-4C

mówisz t-34

historia ruska... ale według mnie nie przy bajerowana. Ciekawy film. Nie ma tam drugiego dna i jakiejś filozofii... końcówka wiadomo coś na siłę politycznie zrobili ale bardzo ciekawy film. U nas jest takie muzeum kolei wąskotorowych gdzie pół silnika z t-34 były wykorzystywane do napędzania lokomotyw. Awaryjność straszna ale na warunki polowe wystarczało. Lokomotywownia stworzyła czołg który wygrał praktycznie wojne przez ilość a nie jakość... prosta obsługa, prosta produkcja, szybkość... kolejne upgrade dawały znaczenie na polu walki... w błocie, mrozie i piasku nie wiele sprzętu wytrzyma...

Nie lubie ruskich dlatego nimi nie gram - wszystkie sprzedane oprócz może z jakiej premki która gram jak ruski "Jak się najebię to nie wiem co wziąłem" ale sentyment do propagandy typu "4 pancerni i pies" jest.

https://zalukaj.com/...tanki-2018.html

Pierwszy na świecie czołg który przejechał prawie 800 km bez remontu!!

Ps

Pewnie za jakiego rusofoba mnie uznacie... hehe.. .ale zapominacie o jednej zasadzie... chcesz dobrze poznać wroga to naucz się jego języka, kultury, historii oraz tradycji także będziesz znał ich słabe strony - bonus jeżeli znasz z 20 rodowitych to będziesz wiedział o nich więcej niż w książkach piszą. Coś jak policjant kiedy łapie seryjnego mordercę :P

PS

Bolo masz like za masakryczny realizm teksty 'może' zbyt pompatyczne i przy herbatce ale za skuteczność ogniową...

Patrzącna film, który wcześniej wyedytowałem o Wafen SS, to powiem, że na drużynach pojawiło się mnóstwo wron, AX, progetto etc.. odnoszna niebotyczne sukcesy prze obronach jak to w filmie przygważdzając przeciwnika szybkością przeładowań ale niestety w ataku słabo się spisują... hmm… jest na to sposób ale trzeba to ogarnąć ;) Czasami nawet obrony zapodajecie jak krowy... jadąc przeciwko ciężkim nawet ich objeżdżając to i tak ciężkie mają przewagę iw hp i przeładowaniu... musicie teren wykorzystać... odległośc i przeadowanie  bezpośrednim starciu macie przewagę z mało zorganizowanym teamem a w takich lubie grac dlatego gloria pozorna dla szybkostrzelnych czasami jest bardzo pozorna.... mając dobry team drugi raz gamoni nie polosuje ponieważ są trywialni. także co do MM wielki hołd... losowania drużynowe sa dość dobrze zbilansowane jak i czołgi co nie weźmiesz Ważne, że ogarniasz i znasz ten czołg ja własna dupę. Czołg za ciebie nie odbije czołg za Ciebie nie strzeli. Po przypadku biorąc defendery IS-3 etc to będziesz się bujał jakiś czas ale dla wytrawnego oka i nie daj Boże jak rozstawiający z Tobą jedzie to 2 bitwy max sobie na tym pograsz... nie wymieniasz hp nie osłaniasz, nie lokujesz, nie objeżdżasz nie wypychasz... normalnie frajer :P

Ocene mam z dupy niesty bo ci lepsi ida do klanu i musze z nowymi grać :P i tk patrząc na przestrzeni lat oni maja 9 X tier a ja jeden z musu... taki bojowy (a miało być po polsku i znów pewnie ban :P) flankowy sierżant ze mnie :P

Ci leposi graja ze mną i raz na jakiś czas mają event... każdy rozstawia po 2 lub 3 bitwy pod rząd... wtedy jada pod żylete taki traning daje baaardzo dużo.... wiem, że to czytają inni... ale powiem Wam... każdy ma inna mentalnośc dlatego nie boję się tego zdradzać. u mnie w znajomych każdy słyszy, rozstawi, mażarówe kiedy jest on line i wyłączoną kiedy jest off... wchodząc do losówkowców tzn, że poszukuję... z czasem graja lepiej niż ja cały czas ten sam poziom treningu graczy tłuczę… i pewnie dlatego jestem... mało reformowalnym z rutyny pijakiem xDD. pierwszy papierek lakmusowy "gram tygrysem i Cromwell B" co wybierasz. Nie chcesz tygrysa masz małe pojęcie o tym czołgu, chcesz tygrysa na snipie bo to sniper - masz małe pojęcie o tym czołgu...chcesz cromwel B i każesz grać mu stacjonarnie nie masz pojęcia o Cromwell B. To pytanie po grzyba rozstawiasz skoro Twa wiedza kończy się na ruskiej linii?  Nie masz pojęcia o niczym... 

Druzynki gram nawet z artą i wychodzi lepiej niż pół na pół nawet bardzo lepiej przez ignorancję debilnego przeciwnika. Rozstawianie zaczyna się prowokowania składem, mobilnością, przemieszczeniem, zaczepkami, teoretycznyna rozbierznością, jeżeli drużyna na początku nie słucha od A do Z w ciągu 20 sekund zająć pozycję to już można powiedzieć... nie rozstawiałeś...

EDIT PREMIUM

Najlepszy test dla rostawiającego for fun i bez wściekania się... weźcie czołgi jakie lubicie a ja Was rozstawię to jest test dla rozstawiającego... takie sa wymogi u mnie w drużynie + pare punktów które poznacie będąc w niej, Rozstawiający to jedynie 15% sukcesu reszta zależy od Was!! Statystyki to jedynie 50/50 Waszych umiejętności liczy się jak Was widzą pod czas bitwy... czasami przypieprzają się do tych co maja większa ocene ale w większości wypadków jak zauważyłem rozstawiający nie ma racji tak w 70%. Pieniądze szczęścia nie daja ale szczęściu pomagają... damange nie wygrywa ale pomaga wygranej.... jedna kwestia... czy strzelisz jako ostatni 3lub dwa razy czy te napieprzyłeś go na początku bitwy, no... jest różnica w skillu prawda? To sprawny dowódca wyłapie...

Edited by Rage_Rafal_PL, 08 December 2018 - 09:43 AM.

Rage_Rafal_PL #150 Posted 09 December 2018 - 08:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 14047 battles
  • 1,887
  • [X-4C] X-4C

28 Panfiłowców bzdura wyssana z palca, którą kolżanka Bardzo brzydka dziewczyna oblukała wcześniej jest debilizmem wyssanym z palca. W tym regionie i w tym czasie nie było ani jednego NIEMIECKIEGO CZOŁGU W TYM CZASIE W TYM REGIONIE DZIAŁAŃ OBRONNYCH. JEDYNYM BOHATERSTWEM JAKIM SIE RUSKIE WYKAZAŁY TO UPADEK PIJANEGO SOWIETA NA MG42 PRZEZ CO CIAŁO ZABITEGO OSBSŁUGUJĄCY KARABIN NIE MÓGŁ ZRZUCIĆ PRZEZ 5 MINUT DZIĘKI CZEMU RESZTA WARCABÓW PODBIEGŁA DO OKOPU I ZATŁUKŁA PRZECIWNIKA SWOJA ZAJEBISTOŚCIĄ CO WPRAWIŁO W PODZIW DOWÓDZTWO, KTÓRE NIE WYDAŁO DOŚĆ AMONICJI ABY NORMALNIE PROWADZIĆ WALKĘ. W DODATKU ZOŁNIERZ NIEMIECKI OBSŁUGUJĄCY MG42 ZWARIOWAŁ NA WIDOK ROZRYWANYCH CIAŁ I BZDURNEGO BEZSENSOWNEGO ATAKU ZE STRONY RUSKICH. PORZUCIŁ SWE STANOWISKO OGNIOWE I POPROSTU UCIEKŁ. 

… masz całą prawdę po Panfiłowcach i ich bzdurnym pomniku. Pomnik już ruskie maja wystawiony - jest nim Stalingrad większego na świecie nie znajdziesz. Tam każda cegła w murze płacze...

7adamski7 #151 Posted 10 December 2018 - 09:11 AM

Major

• Player
  • 46381 battles
  • 2,766
  • [PLSK] PLSK
A wczoraj lecial *Bialy tygrys* na tv4 :)

Rage_Rafal_PL #152 Posted 15 December 2018 - 01:07 AM

Lieutenant

• Player
  • 14047 battles
  • 1,887
  • [X-4C] X-4C

View Post7adamski7, on 10 December 2018 - 08:11 AM, said:

A wczoraj lecial *Bialy tygrys* na tv4 :)

Jak to mówią... większość czołgów która mogła przeważyć szale walki w łuku Kurskim była w remoncie... ot i niemiecka technologia ;)

Zwyciężców nikt nie pyta się w jaki sposób wygrali - Adi.

Miecz jest obusieczny....

Edited by Rage_Rafal_PL, 15 December 2018 - 01:08 AM.

Rage_Rafal_PL #153 Posted 29 December 2018 - 12:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 14047 battles
  • 1,887
  • [X-4C] X-4C

Moja babka na temat Hitlera powiedziała jedno zdanie

"Jakby nie był takim **** i szanował ludzi to wygrałby tę wojnę..." 93 lata... żyje dobrze zna bitwę pod Jeżowem… w sumie osłona odwrotu armii łódź... 

Jedno co zrobiła to mi zasfcynowało… Niemcy brali niby do Berlina na roboty ale Brali do kopania okopów na Froncie wschodnim... nikt z tam tąd nie wrócił... chcieli wziąć jej brata ale matka uprosiła mera aby babbke wzięli... babka zapytała się matki "dlaczego ja?" Matka odparła... Ty sobie poradzisz a ta pierdoła nie... Tylko plandeka się uchyliła babka do rowu i czmychła… do rowu... w krzaki i marsz 50 kilometrów... nikt z tego 'dobrowolnego polskiego entuzjamu wspierającego Niemcy nie powrócił' Ta dam 

Cieszę się, że Ruskie wygrali walkę... Inaczej nie urodził by się...

Dziadka złapali z łapanki ale rzucił się w polu w nocy pod lokomotywę... straż boczna konwoju przestała strzelać stwierdzili, że i tak zginął

Takiego pecha mam w życiu... masakra ale dziadki chyba wyczerpały szczęście na kilka pokoleń...

Paythos #154 Posted 06 January 2019 - 10:17 AM

Major

• Player
  • 57663 battles
  • 2,746
  • [RAZUR] RAZUR

Nawet fajne... gdyby nie ten jeden anachronizm.. i ta przestronna w środku wieża Klima:teethhappy:

Spoiler

Edited by Paythos, 06 January 2019 - 10:21 AM.

Rage_Rafal_PL #155 Posted 12 January 2019 - 05:45 AM

Lieutenant

• Player
  • 14047 battles
  • 1,887
  • [X-4C] X-4C

View PostPaythos, on 06 January 2019 - 09:17 AM, said:

Nawet fajne... gdyby nie ten jeden anachronizm.. i ta przestronna w środku wieża Klima:teethhappy:

Spoiler

Ta cos jak byś kupował M1 z kiblem a czuł się jak w sedanie xDD

reklama deweloperska :P

Najlepsza była w nagiej broni... wjazd na przyczepę kampingową a w środku kolumny doryckie xD

Ps

I tak to moderator usunie ale fakt przeorane ostro - masz rację...

Also tagged with Film, Filmik

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users