Jump to content

Moje konto

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10 replies to this topic

MuciaII #1 Posted 30 December 2012 - 02:51 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 5
Witam wszystkich. Mam pewien problem i chciałbym usłyszec wasze stanowisko na ten temat. Posiadałem kiedys konto na WoT na którym przez dłuższy czas nie grałem. Ostatnio prubowałem sie na nie dostac i nie moglem niestety hasło było bledne a kiedy chciałem je odzyskac pojawiła mi sie informacja ze nowe zostalo wysłane na komórke któjej numeru nie podawałem. Okazało sie jednak ze to nie mój numer klomórki. Oczywiscie wysłałem bilet czyli tzw ticketa do Wsparcie obsługi kont. Musiałem wypisac nastepujace wymagania:

1. Data rejestracji konta
2. Nazwa dostawcy Internetu podczas rejestracji konta
3. Miasto rejestracji
4. Potwierdzenie (zrzuty) Twoich płatności na koncie dotyczących World of Tanks

Wyslalem im screenshota ze konto emailowe nalezy do mnie. Wiec moje pytanie brzmi czy musze sie trudzic z punktem 4 zeby oddali mi konto i czy sam screenshot z mojego maila  nie wystarczy jako dowod na bycie prawdziwym włascicielem konta??

Dziekuje od razu za zainteresowanie.

Pozdrawiam,

MuciaII

W tej sprawie musisz kontaktować się z supportem, forum nie jest najlepszym miejscem do rozwiązywania tego typu problemów. Zamykam. ~EilaAurora

Edited by EilaAurora, 31 December 2012 - 09:42 AM.

dzidek_1 #2 Posted 30 December 2012 - 02:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,230
Wg mnie zacznij od słownika ortograficznego - to ułatwi pracę i zrozumienie przez support

Jeśli nie masz do przekazania nic, co pomogłoby rozwiązać problem, nie pisz posta w tym temacie. ~EilaAurora

Edited by EilaAurora, 31 December 2012 - 09:41 AM.

Ekhem #3 Posted 30 December 2012 - 02:55 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 9
To pytanie musisz zadać w Supporcie WoT a nie na forum, jeśli już musisz.

Z 2 strony, skoro Cię o to proszą to znaczy że Masz podać... czy tak ciężko czytać ze zrozumieniem? :/

dwoogy #4 Posted 30 December 2012 - 06:28 PM

Senior Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 776
Jeżeli prubowałeś się dostać na konto, to już wiem dlaczego Ci nie udało... co innego gdybyś próbował...  :Smile_blinky:
Pozdrawiam.

ps.w razie kolejnych prub polecam: http://so.pwn.pl/

Jeśli nie masz do przekazania nic, co pomogłoby rozwiązać problem, nie pisz posta w tym temacie. ~EilaAurora

MuciaII #5 Posted 30 December 2012 - 08:00 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 5
Hmmm.... Dziekuje za prUbę pomocy w związku z moja ortografią. Mam nadzieje że hejterzy nie mają problemów z czytaniem ze zrozumieniem i umieją odpowiadac na pytania. No ale jednak nie wszyscy:/

Tyrq #6 Posted 30 December 2012 - 10:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 26
A ja mam pytanie dlaczego chłopak ma nicka kończońcego sie na A. Zupełnie jak wszystkie popularne imiona dziewczynek. . .

MuciaII #7 Posted 31 December 2012 - 12:26 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 5
Widze wysoki poziom na polskim forum. Już dawno powinny te wszystkie osoby dostac warna, które nie odpowiadają na pytanie w temacie a na dodatek obrażają. Moze nie zauwazyles ale mój nick to MuciaII konczy sie na I wiec sory ale chyba cos ci sie pomyliło. A jesli ktoś ma jakies informacje związane z tematem niech sie wypowiada do woli. Ticketa juz wysłałem !!! Wiec nie piszcie mi o tym. Było by miło przynajmniej:)

TalarX #8 Posted 31 December 2012 - 12:32 AM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 77
Hmmm. Sądzę, że wypadało by podać też ten ostatni punkt. To własnie od niego może zależeć, czy odzyskasz konto czy nie. Tak poza tym, chyba trzeba spełnić ich wszystkie wymagania żeby podjęli się weryfikacji.

Ps: Co z tego, że kolega ma problemy z ortografią. Prosi nas o coś, więc może warto by było udzielić mu pomocy?

Tyrq #9 Posted 31 December 2012 - 01:03 AM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 26
Hmm a dla mnie to wygląda jakbyś komuś oddał lub sprzedał konto a teraz chciał odzyskać. Skoro ktoś przypisał do niego numer telefonu to znaczy ze jest używane prawda ? No i po co Ci stare konto ? Przecież nie można mieć wielu kont bo za to ban jest :-). A w polskim dwa duże i obok siebie znaczą tyle co 2. Jak np Mieszko II to i Mucia Druga też może być. Tak to niefortunnie wygląda niestety.

MuciaII #10 Posted 31 December 2012 - 01:39 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 5
Gdybym sprzedał lub oddał to bym juz w ta gre nie grał. Niestety tu zonk nie moge na nie wejsc po długiej przerwie. Prawda mam 2 konta ale istnieje taka mozliwosc jakby koles z problemem mojego nicku nie wiedział jak usuniecie danego konta. Moze to byc szokujace ale tak to niefortunnie wyglada. TalarX podałem im wszystkie info. z wyjatkiem 4 poniewaz nie posiadam juz tych wiadomosci z płatnosciami. Poprosili mnie wiec o biling mojej komórki. Zgodziłem sie ale niewiem jak to bedzie dalej wyglodac. Mam nadzieje ze nie bedzie im to za bardzo potrzebne poniewaz dostep do konta emailowego mam ja i juz im to udowodniłem wysyłajac screenshota po zalogowaniu sie na niego. Czy to juz nie powinno swiadczyc o tym ze jestem włascicielem tego konta??

TalarX #11 Posted 31 December 2012 - 02:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 77

View PostMuciaII, on 31 December 2012 - 01:39 AM, said:

Gdybym sprzedał lub oddał to bym juz w ta gre nie grał. Niestety tu zonk nie moge na nie wejsc po długiej przerwie. Prawda mam 2 konta ale istnieje taka mozliwosc jakby koles z problemem mojego nicku nie wiedział jak usuniecie danego konta. Moze to byc szokujace ale tak to niefortunnie wyglada. TalarX podałem im wszystkie info. z wyjatkiem 4 poniewaz nie posiadam juz tych wiadomosci z płatnosciami. Poprosili mnie wiec o biling mojej komórki. Zgodziłem sie ale niewiem jak to bedzie dalej wyglodac. Mam nadzieje ze nie bedzie im to za bardzo potrzebne poniewaz dostep do konta emailowego mam ja i juz im to udowodniłem wysyłajac screenshota po zalogowaniu sie na niego. Czy to juz nie powinno swiadczyc o tym ze jestem włascicielem tego konta??

Z pewnością świadczy to o tym, jednak pewnie mają jakieś procedury i nie mogą być łatwo wierni, bo inni by to wykorzystali do własnych korzyści.