Jump to content

Spuštění herní aktualizace 8.3

• This topic is locked This topic is locked
171 replies to this topic

ultimate #21 Posted 15 January 2013 - 07:06 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 19673 battles
  • 508
Super....Upřímně lituju těch lidí, kteří si za goldy tanky vyexpí a dalším patchem přijde nerf....Radši si tak ten patch dva počkat ;)

LEFTFLANK #22 Posted 15 January 2013 - 07:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36844 battles
  • 330
čína, tá ich čína, nejdem tu kecať o histórii ktorú nepoznám na sto pro. ale pokiaľ viem druhá svetová na ázijskom fronte nebola o čínskych tankoch ale japonskom námorníctve a letectve; samozrejme že tu sme si zvykli aj na podivnejšie veci, ale tak určite sa nájdu takí, čo to budú jazdiť a možno viac ako britov,
ja to vidím tak, frantikov sa snažia hrať všetci hoci tie stroje nemajú čím zaujať(áno parametre sú fantastické) takže britov vlastne jazdia fajnšmekri a myslím, že čínania budú podobní frantíkom, nič legendárne ale arkádové parametre to istia :Smile_mellow:

Handou84 #23 Posted 15 January 2013 - 07:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482
No tak jsem nějak tajně doufal že se zamyslí nad těmi výdělky u T7+ a koukám že ne.Takže stále hratelné jen pro ty co do toho chtějí rvát peníze.No nic proti ale pánové z WG by s měli zamyslet.Pač bez prémka na sebe ty tanky nevydělají a jak všichni víme tak na každé druhé stránce mají reklamu jak je to zdarma,tož ano je to zdarma, jen k tomu zapomněli dodat ze nehratelné. :Smile_sad:

febrik #24 Posted 15 January 2013 - 07:23 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 30507 battles
  • 129
  • [CAV] CAV
Takže WG se opět vydalo tou složitější a víc bolestnější cestou. Místo, aby snížili maximální počet artyn ve hře na tři kusy, tak je prostě budou postupně [kazit], zdražovat provoz a další chuťovky, který dorazí v následujících updatech. Gratulace pánové. Na chvíli jste asi arty haterům udělali radost, ale žádnej jinej smysl to nemá. V top tierech bude pořád 5v5 artyn a držkovat na to, že je přeartynováno se nepřestane (a největší sranda je, že ve finále to na výsledky artynářů s mozkem nebude mít žádnej podstatnej vliv, to snad až zase zvýšení nákladů na provoz SPG, což bude další krok, jak předpokládám).

Nechápu, proč se někdo ve WG už nechytí za rypák a neudělá něco rozumnýho, takhle mi to připadá spíš jako soutěž o [naštvání] co největšího počtu hráčů WoT.

Nevhodné výrazy odstraněny

Idahou

Ale teď to nemá ten šmrnc člověče.. btw., máte někde na ty náhrady slovníček? Občas to vypadá vtipně, když teda člověk ví, co tam bylo napsané původně :)

EDIT: Škoda, občas by se mi to hodilo, abych rovnou věděl, čím nahradit různá nepěkná slova a ušetřil modům práci :)

Edited by febrik, 15 January 2013 - 08:13 PM.

Ave_Brutus75SK #25 Posted 15 January 2013 - 07:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 65338 battles
  • 456
  • [-LCP-] -LCP-
Nač to spravil totál zbytočne.radšej by mali opraviť chybi!!A zas [zkazili] artyni :/ Tá to hra ide do [pryč]!!! :/

Diskutuj slušně

Idahou

General_Pershing #26 Posted 15 January 2013 - 07:32 PM

Sergeant

• Player
  • 14798 battles
  • 218
Jo, po tom v našich končinách každej touží. Strom, kde jsou první tanky francouzský, britský, americký a japonský (!!!) s tím, že vedou na mnohdy opravdu vyvedené kopie sovětských tanků. No bájo. Aspoň místo na stání grátis.
Kdy konečně přijde již tak dlouho zmiňovaná druhá lajna německejch stíhačů?

Edited by General_Pershing, 15 January 2013 - 07:33 PM.

Handou84 #27 Posted 15 January 2013 - 07:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482
Ano máš pravdu jde do [pryč] Tvrdily jak ty artyni snizuji na praní(stížnosti) hráčů a když se to řešilo a na foru jim každý říkal že 5je moc a mají to dát max na3 tak to nějak neslyšely. Njn ale tak zástěrka
(děláme to pro hráče) asi stále funguje :Smile_veryhappy:  Kolik lidí už jim říkalo že výdělky jsou nastavený na [nic] ale nato také nějak neslyší.Já být nima začnu se starat také o hráče nebo to předám někomu kdo o to bude mít zájem pač takhle tu hru co nevidět pohřbí.

I s tečkama je to stále sprosté slovo

Idahou

Idahou #28 Posted 15 January 2013 - 07:38 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Neustále to samé do kola:
Ve WoT nemají být tanky jen z 2.svv, mantinel byl dán technologii děla, ale nikde nebylo napsáno, že tu budou jen tanky z 2.svv.
Vidíme, co se děje po zavedení omezení artyn na 5ks s mm, proto se artyny řeší jinak (reballance a rozvrtvení do tierů 2-10)
T7 si na sebe dokáží vydělat i bez premka, u tieru 8 už je to horší a t9 a t10 zvládnou bez premka jen ti dobří, i tak nemusíš platit a bez premka a prémiových tanků můžeš vydělávat na jiném stroji, nebo využívat akcí. Takže ano, hra je zadarmo, ale musíš taky něco hrát.

Pro Febrika: Slovníček nemám, vymýšlím za pochodu, ráno jsou to rozmanitější výrazy, teď k večeru už pomaličku směřuju k jen "odstraněno"  :Smile_veryhappy:

King_Cobra_357 #29 Posted 15 January 2013 - 07:42 PM

Sergeant

• Player
  • 18435 battles
  • 227
  • [_NOC_] _NOC_
Ty Idahou, "rebalance" mozna neni uplne nejvystiznejsi slovo k *** artyn :D :D :D :D :D

febrik #30 Posted 15 January 2013 - 07:42 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 30507 battles
  • 129
  • [CAV] CAV
Co by se dělo, arty hrajou lampióni, co mají permanentně vypnutou minimapu, ale nerfem artyn (pardon, reballancem) se to nezpraví.

WG neuvažovalo o dalším snížení počtu arty ve hře? Pár lidí, pro který artyny nejsou až tak podstatný, by čekání na hru sice nevydrželo, ale tím líp pro ty, co si expí arty, nebo posádku do nich a potřebujou je na vyloďovačky, do ESL, na turnaje, apod. a u hraní s nima alespoň trošku přemýšlí.

eSKi #31 Posted 15 January 2013 - 07:44 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 10256 battles
  • 251
všichni nadávaj jen já si budu pořádně užívat místo v garáži navíc :)

cNNk #32 Posted 15 January 2013 - 07:48 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,552
  • [9-TDE] 9-TDE
Jak chces snizit pocet arty ve hre ? Jedina sance je snizit pocet lidi co je hrajou

Handou84 #33 Posted 15 January 2013 - 07:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482
No pokud T9 a T10 dokážou vydělávat jen ti dobří tak sem postnu odkaz na videjko kde je hra za T62A líp by to těžko někdo zahrál a výdělek???Mínus!!!  http://www.youtube.c...LdGwdK_LIWHaYKk od 18te minuty hra na malinovce a na konci jsou staty.Oprava plus doplnění munice a kde nic tu nic a teď mi tvrďte že to zahrajete líp, ja myslím že 10k dmg je hodně nad průměr.No poslouchám a čekám odvás videjko kde to zahrajete lépe a vyděláte.Myslím že takových nás tu bude více

Jinak ano bez prémka mužu jezdit T9-10 ale zajet si jednu hru a pak můžu zbytek dne jezdit T5 abych vydělal alespon to co jsem na T9-10 prodělal.No budete se divit ale tohle moc lidí asi bavit nebude

Edited by Handou84, 15 January 2013 - 07:55 PM.

febrik #34 Posted 15 January 2013 - 07:51 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 30507 battles
  • 129
  • [CAV] CAV

View PostcNNk, on 15 January 2013 - 07:48 PM, said:

Jak chces snizit pocet arty ve hre ? Jedina sance je snizit pocet lidi co je hrajou

A jak si myslíš, že WG docílil max 5ks arty na tým? Zebykouzlo? :)

Morcatko #35 Posted 15 January 2013 - 07:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40929 battles
  • 1,090

View PostHandou84, on 15 January 2013 - 07:20 PM, said:

No tak jsem nějak tajně doufal že se zamyslí nad těmi výdělky u T7+ a koukám že ne.Takže stále hratelné jen pro ty co do toho chtějí rvát peníze.No nic proti ale pánové z WG by s měli zamyslet.Pač bez prémka na sebe ty tanky nevydělají a jak všichni víme tak na každé druhé stránce mají reklamu jak je to zdarma,tož ano je to zdarma, jen k tomu zapomněli dodat ze nehratelné. :Smile_sad:

Handou84, svůj první premiáky Churchill III jsem si koupil po 4500 bitvách, v tu dobu jsem měl v garáži Tiger, JgPanther, Hummel a Panther. Všechny tanky bez potíží vydělávají (a to jsem hrával proti X tierům normálně, protože nebylo to úžasné omezení +-2 tiery. Jediný problém byl, že nevydělávali tak rychle, jak bych si přál. Druhý premium tank jsem si pořídil Type 59 (v akci až dávno potom, co ho odstranili z obchodu), protože E-75 s výdělky kolem 10-15k za bitvu nedokáže uživit 17 tanků v garáži co mám :D

V mém signature je vidět, jak moje garáž vypadá teď. S Churchillem nehraju skoro vůbec i když je to pořád skvělý tank a s Type jen denní double, budu ho zase jezdit víc, až budu potřebovat šest milionů na X tier. Jinak se ty tanky uživí sami.

PS: s E-100 se dá taky vydělávat, sleduju to a předevčírem jsem byl 639 kreditů v plusu za 4 bitvy, to jde na velký líný prase s weakspoty všude :D

Tuccy #36 Posted 15 January 2013 - 07:54 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14486 battles
  • 6,482
  • [WG] WG
Podle zkušeností z testu jsou Čínské tanky poměrně temperamentní, se vznětlivou a výbušnou povahou - myslím, že stávající rovnováhu moc neovlivní, mají vysokou alfu (střední), ale dlouho míří, budou tedy muset na blízko - v podstatě úplný protiklad Britů. Navíc jim chybí deprese kanónu...

Co se dělostřelců týče, uvidíme, jak se na nich změny projeví, zejména výdrž asi ovlivní protibaterijní palbu - znovu začne být užitečná, řekl bych.

Crabtr33 #37 Posted 15 January 2013 - 07:55 PM

Major General

• Player
  • 20462 battles
  • 5,834
  • [MEOOW] MEOOW

View PostcNNk, on 15 January 2013 - 07:48 PM, said:

coz se nestane dokud je hraci nedoexpi, takze kazde omezeni spis grind prodlouzi. Samozrejme, novi hraci uz mozna s nima nezacnou, ale pak snad ani ve hre nemusi byt.

Cela koncepce pro arti se nyni jevi jako spatna, bylo by na miste udelat zasadni rez a nekazit herni dojem hracu, kteri v nich jezdi. Klidne at je odeberou ze hry uplne, hracum daji nejake kompenzace a arti do hry pridaji zcela jinak, napr. jako AI podpurna palba pro velitelsky tank. Ovsem kdo pak bude nicit ty neprustrelne T95 apod. je otazkou.

Jinak, frekvence aktualizaci se zmenou obsahu je podle mne nevhodna, radeji bych uvital rozsirovani obsahu 2x do roka, prubezne delat jen opravy a vylepseni toho stavajiciho, zvlast pro modery je toto dost narocny a kazda aktualizace sebou nese riziko bugu na odladenych modech, coz mi docela vadi. Kdyby nejpouzivanejsi mody do hry vyvojari aspon prubezne pridavali, ale to ne, jen pridavat nove tanky, kazit stare tanky ... zadny jiny prinos v patchich ja proste nevidim.

Edited by Crabtr33, 15 January 2013 - 07:56 PM.

Tuccy #38 Posted 15 January 2013 - 07:56 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14486 battles
  • 6,482
  • [WG] WG

View Postfebrik, on 15 January 2013 - 07:51 PM, said:

A jak si myslíš, že WG docílil max 5ks arty na tým? Zebykouzlo? :)

Technická, limit na počet v jednom týmu moc nesníží počet artynářů, jen zamezí úplným extrémům... Počet artynářů tak sníží jen buď delší čekací doby (výrazně), nebo zhoršení artyn. Na druhou stranu hranice mezi "zhoršením" a "úplným zneakceschopněním" může často být dost mlhavá...

MSG_Protector #39 Posted 15 January 2013 - 07:57 PM

[PRASE]

• Clan Commander
  • 10855 battles
  • 1,008
  • [SVINE] SVINE

View Postfebrik, on 15 January 2013 - 07:42 PM, said:

Co by se dělo, arty hrajou lampióni, co mají permanentně vypnutou minimapu, ale nerfem artyn (pardon, reballancem) se to nezpraví.

No já nevím, ale mít při hře s arty vypnutou minimapu, tak to je hardcore. To se fakt děje? Takovýmhle stylem bych nic nenaložil.

Morcatko #40 Posted 15 January 2013 - 07:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40929 battles
  • 1,090
Já věřím, že mě arty nerf neovlivní a stále budu dávat IK devítkám a desítkám nebo picnu T-50-2 na 800 metrů. Když se nějakej chytrolín dostane až ke mě a budu mít nabito tak ho pošlu s trochou štěstí do garáže zase. Mám to štěstí, že sbírám tanky, které dostávají nerfy (nebo je tolik nerfů, že se to týká každého? :D) a nakonec jsem se s tím srovnal. Takže až se cNNk objeví jako červený trojúhelníček na mapě... BAM!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users