Jump to content

T-34-1 Čínské medko VII tieru

• This topic is locked This topic is locked
51 replies to this topic

LameJuice #41 Posted 02 May 2013 - 10:42 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 35478 battles
  • 1,423

View PostPrasopes_Sputnik, on 02 May 2013 - 09:39 AM, said:

Tohle bude můj první příspěvek na fóru, takže nic moc nečekejte.
Nicméně za svých cca 4000 bitev jsem ještě nenarazil na tak výborný tank (snad s výjimkou KV-1). Pohyblivost celkem ujde, jen se nesmí jezdit do kopce, pancíř je nevyvážený - extrémně silná věž proti papírovému podvozku, ale dá se zvyknout, kanon taky slušný jen nesmím střílet na hranici dohledu.
Za asi 150 odehraných bitev jsem byl mezi devítkami jen párkrát, většinou mě to háže mezi mezi sedmičky a osmičky, což ještě ujde.
Další velikou slabinou je asi nekvalitní čínská munice, protože strašlivě trpím na její exploze, které mě vyřídí asi tak v každé třetí bitvě. Taky není výjimkou hořet dvakrát za bitvu, což je samozřejmě likvidační. I přes všechny tyhle slabiny jsem s tímto tankem spokojený - jsem na špatné výsledky zvyklý z JgPanzer IV, což je naprostá katastrofa.
Rád bych tuto větev dopracoval až na 121, ale bojím se, že ta T-34-2 bude peklo.

Pro mě je T-34-2 rozhodně lepší, je dost malá a už je i víc obratná.Ale až jí budeš kupovat, tak si kup torzní tyče a kup si
za free xp věž, protože to dělo z typa 58 je dost špatné už na té 58.Nevím jak to hraješ ty, ale já to hraji na facehug, a v
tom je t-34-2 lepší.A už tolik nehoří jako t-34-1, nebo mě se alespoň zdá, na ammo jsem neletě ani jednou.Na těchto
dvou tancích je asi největší výhoda to, že je spousta lidí strašně podceňuje.Dost často se mi stává, že vystřelím na
tank, schovám se za roh, ten tank si pro mě přijede, a první ránu dostanu do věže, a pak už si ani nevystřelí.A pak
už se jenom bavím, jak mi dotyčný píše do chatu, jak je to ne fér a že jsem noob :teethhappy: .Třeba s t44 se snažím
soubojům s HT vyhnout, ale u tohoto tanku je vyhledávám, hlavně německé a americké.

Zevll #42 Posted 04 May 2013 - 01:43 PM

Private

• Player
  • 27502 battles
  • 15
Zdravím. T-34-2 mám vyzkoumané, ale nechtěl jsem ho kupovat.. na papíře vypadá nic moc. Mám do toho jít ? Určitě plánuju wz-120 , jen nevím jestli pokračovat přes střeďáky , nebo jít lehkou větví přes 59-16. Pokud jde o t-34-1 , tak ten jsem si zamiloval :) Moc lidí ho nejezdí a taky ho dost lidí nezná, což mu dívá slušnou taktickou výhodu. Pokud bych ten tank měl nějak shrnout, tak nic extra pohyblivost, která je ale vyvážená dobrým camo faktorem. Jako druhý skill jsem posádce dal camo a spolu se žárovkou se z něj stal parádní záškodník :D Někdy mě dost překvapuje jak dlouho trvá něž mě odhalí. Dělo je z mého pohledu super. Na snajprování to chce docela odhad, ale skvělá penetrace a alfa to rozhodně vyváží.Prostě ruské dělo co žije tak trochu vlastní život :) Když jde do tuhého, tak používám facehug a naráz mají velký problém všechny heavy tier 7 a medka tier 8. Další výhodou je docela dobrý MM...možná mám štěstí, ale často jsem v první pětici..to je pak paráda :) Celkově vzato výborný tank :) Troufám si tvrdit nejlepší tier 7 medko, ale nezkoušel jsem t20.

Derp_Trollington #43 Posted 04 May 2013 - 02:14 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
T-34-2 je super (protože 122mm louskáček, což je mimochodem dobrá průprava na stejnej louskáček u WZ-120).

manasek1 #44 Posted 05 May 2013 - 06:45 PM

Private

• Player
  • 39617 battles
  • 48
Hraje se mi s ním celkem dobře, tedy až na pár "drobných" nedostatků  :smile:  - moc tedy nevydrží, v každé bitvě mi trefí nádrže - ten tank má nádrže snad všude, tím pádem dost často hořím (velká spotřeba hasičáků), zhruba tak každou druhou bitvu dohrávám bez řidiče, ten snad sedí v tom tanku za dvojkou plechem nebo co  :harp: , jo a než dělo zaměří, tak si můžu odskočit na WC - no někde udělali asi soudruzi v číně chybu, když kopírovali soudruhy ze sovětského svazu...  :bajan:

Edited by manasek1, 05 May 2013 - 06:46 PM.

Zevll #45 Posted 08 May 2013 - 10:05 AM

Private

• Player
  • 27502 battles
  • 15

View Postmanasek1, on 05 May 2013 - 06:45 PM, said:

Hraje se mi s ním celkem dobře, tedy až na pár "drobných" nedostatků  :smile:  - moc tedy nevydrží, v každé bitvě mi trefí nádrže - ten tank má nádrže snad všude, tím pádem dost často hořím (velká spotřeba hasičáků), zhruba tak každou druhou bitvu dohrávám bez řidiče, ten snad sedí v tom tanku za dvojkou plechem nebo co  :harp: , jo a než dělo zaměří, tak si můžu odskočit na WC - no někde udělali asi soudruzi v číně chybu, když kopírovali soudruhy ze sovětského svazu...  :bajan:
Ten tank potřebuje CO2 do nádrží a na nabíječe bezpečné ukládání, potom je to bez problémů. Hořím tak jednou za 50bitev.

Ultim_inc #46 Posted 13 May 2013 - 09:52 AM

Captain

• Veteran
  • 37180 battles
  • 2,278
  • [ANV-V] ANV-V
Mam tento tank jako vsechno super, ale premyslim, az jak moc je to rozdilne od T20 [Usa]. Resp jak moc je tam jiny herni styl. Nema nahodou nekdo obe, ze by poreferoval?

Derp_Trollington #47 Posted 13 May 2013 - 02:44 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
T20 nemá dingací věž a má depresi, T-34-1 má dingací věž, ale nemá depresi. Aiming je nesrovnatelně lepší ve prospěch T20, pene srovnatelná, přesnost nesrovnatelná (opět ve prospěch T20). Mobilita s dobrou posádkou nakonec srovnatelná....

S T-34-1 se dá narozdíl od T20 dobře praktikovat sidehug na cokoliv německýho (nesklopí na tebe dělo), jinak se obojí hraje na hit and run. Hlavní rozdíl je, že hit u T20 dáváš zpoza horizontu a na T-34-1 prostě odjinud, kde ti to slabá deprese dovolí, ale zas na tu věž můžeš plus minus spoléhat, že něco odingá.

Ultim_inc #48 Posted 13 May 2013 - 03:03 PM

Captain

• Veteran
  • 37180 battles
  • 2,278
  • [ANV-V] ANV-V
Jako tohle tak nejak asi vim taky, ale zda se me, ze s T-34-1 si to vic uzivam. Vrham se do souboju po hlave, trolim flankuju atd. Zatimco s T20 jsem to hral jako snipera v hulldown. Proste se me zda, ze tohle te donuti to hrat vic akcne [ zabavneji ]. Nemas taky ten pocit?

Derp_Trollington #49 Posted 13 May 2013 - 03:31 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Těžko to takhle srovnat, T20 jsem hrál plus minus před rokem, ale hrálo se mi s tím fajn. Samo se od té doby změnil i můj styl hry atd., ale T-34-1 mi k srdci nijak zvlášť nepřirostla.

IronV #50 Posted 13 May 2013 - 07:40 PM

Private

• Clan Commander
  • 14595 battles
  • 48
  • [FLPB] FLPB
Na tenhle tank jsem se docela těšil, jelikož hraju víceméně jen těžké, tak Typ 58 mi ukázal zábavu, kterou jsem s těžkotonážníky nezažil. A výsledek je, že si ho nemůžu vynachválit. Je mi celkem jedno, jestli mě to hodí o tier víš či o dva, většinou si dokážu zahrát svoje. Nevím, bohužel nemám, ale připadá mi tak trochu jako Type 59 o tier níž.   :smiles:   Není to žádný sniper a má rád kontaktní boj, kdy ta druhá věž dokáže čelně odrazit neuvěřitelné laufy. Spodek je papírový, ale ten tank je tak nízký, že ne vždy přes drobné nerovnosti je trefitelný. Výhoda je, že téměř vše je už odemčeno - motory z typa a top dělo se otevře pouhým vyzkoumáním IS2. Nahodil jsem za kredity podvozek a věž hned odemkl za free expy. Jakmile jsem vyjezdil pásy, tak jsem dal podvozek pryč a hned nahodil nádrže CO2, protože ten tank miluje ohníček a v prvních 9 hrách jsem 5x plápolal. A jestli je T-34-2 ještě lepší jak se tu píše, tak to se nemůžu dočkat až ho odemknu (jsem v půlce) a vyrazím do pole :izmena:.

Jinak s tímto tankem mám rekord co se zisku týče, mimo nepremiových tanků, dnes se mi podařilo 109.000 čistého vč. akce teda.  :teethhappy:

Edited by IronV, 13 May 2013 - 09:34 PM.

DoubleHappyMeals #51 Posted 14 May 2013 - 04:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5260 battles
  • 52
Ahoj chtěl jsem se zeptat, jestli když si osadím T-34-1 torzními tyčemi, jestli bude lépe ovladatelná. (když ty tyče zvyšují nosnost o 5t) Děkuji :)

Derp_Trollington #52 Posted 14 May 2013 - 04:17 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Ne, jenom ti to zvýší nosnost a budeš míň náchylnej na detrack (zvýší to hpčka pásům). Ostatní věci jako průchodnost terénem zůstávají nedotčeny.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users