Jump to content

59-16

• This topic is locked This topic is locked
90 replies to this topic

Derp_Trollington #1 Posted 18 January 2013 - 08:27 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Co na něj říkáte?

Moje postřehy:
- pohyblivost super, akcelerace na takových 30 km/h je okamžitě (75% posádka, druhej motor, podvozek)
- armor neexistuje (nepřekvapí)
- hoří
- nejlepší dělo je ve stocku, smysl těch dvou 76mm děl nechápu (pene s goldama to má horší než stock dělo bez goldů, wtf?)
- horší ROF než T-34ka
- brutální camo (s maskovačkou mne nespotnul Panther na 250 metrů na Airfieldu)
- hodně haluz MM (dokonce jsem s tím byl jednu bitvu toptier, soupeř měl jako toptier Chaffee), ale chytá to i battle tier 11 (tierX + VII arty)

Derp_Trollington #2 Posted 20 January 2013 - 04:08 AM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Další postřehy:
- v randomech velmi obtížně hratelné, většina bitev byla ve společnosti tierIX a tam pokud spoluhráči nepoužijí mozek a něco nenastřílí, tak není žádná možnost, jak to zvrátit... pocity naprosté bezmoci byly velmi časté a od toho se pak odvíjí i nízké xp/bitva, když tam chybí ten násobek 1,5 za výhru :Smile-hiding:
- na Ace tankera je potřeba přes 1300xp bez / 1900xp s premiem
- bouchá (letěl jsem 3x za cca 80 bitek)
- není moc techniky, která je k tomuhle vhodná na platoony - nic nemá takovej obrovskej MM spread, teda krom AMX 12t, že... jako nejmenší zlo se jeví kombinace s T5 arty a/nebo T8 medium
- nevyplatí se na tom zkoumat vysílačky (vyzkoumejte následující tank a prostřední vysílačku máte ve stocku)

Jezdil jsem to s "hloupou" posádkou, od 75%, žádnej skill/perk. Možná by to 100% camo + žárovka + skilly na pohyblivost trochu zlepšily... Ale když chybí damage od toptierů, tak s tím nejspíš neudělá nikdo nic...

Doufám, že následující stroj bude na randomech hratelnější (zejména co se týče děl - konečně schopny něco naložit a průběh bitvy ovlivňovat jinak, než spotem).

tesarpaul #3 Posted 20 January 2013 - 09:23 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29825 battles
  • 361
Hele JeyKeyi , takže je to v podstatě čínská amx 12t?

Derp_Trollington #4 Posted 20 January 2013 - 01:04 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Není, narozdíl od AMX to má opravdu perfektní pohyblivost, akcelerace a zatáčení jsou parádní. Ale chybí tomu nějaky rozumny dělo/vyšší dohled/omezit MM zeshora/upravit rotaci map (furt jsem chytal scoutovací ráje jako Jižní pobřeží, Ensk a Widepark).
Dělo má s goldama velice dobrou pene, ale prostě je to takovy plivátko. Jo, dá se s tím uplivat T34 z plných hp, jednu ránu to obvykle přežije (pokud nechytne nebo nebouchne) a je vymalováno. Prostě nehraje se s tím špatně, ale závislost na týmu je šílená. Pokud toptiery nenasází dmg, nic s tím neuděláš (krom pokusu o ninja cap za stavu 5:12 apod.)

tesarpaul #5 Posted 20 January 2013 - 02:15 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29825 battles
  • 361
Hmm, že bych do něj šel??

VoitaCZ #6 Posted 21 January 2013 - 12:13 PM

Private

• Player
  • 26308 battles
  • 49
Tak jsem toho caparta včera koupil, a pocity hodně smíšený teda. Mobilita je super, ale co asi nikdy nepochopim je výzbroj, ty kvéry jsou opravdu k smíchu a nevím, proč to tak je. Jasně, je to lehkej tank, ale v porovnání s jinými tančíky jsou tyhle děla opravdu underpowered. +MM taky není nic slavnýho, hrát mezi tierama 10 apod. To se dalo čekat, jenže s touhle výzbrojí prostě jen jezdim a blbě čumim, maximálně sejmu dělostřelce nebo jsi to du rozdat s nepřátelským lehkým. Scoutování je fajn, ale to je takový nemastný, neslaný. Asi holt tohle přetrpět a WZ-131 už snad spraví chuť. Moje hodnocení žluťáka je 70%.

Blue_S #7 Posted 23 January 2013 - 04:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32256 battles
  • 302
ten popis by seděl i na T-50-2 :D
já od tohoto tanku očekávám že to bude takové trochu pomalejší ale obratnější t-50-2 :D
protože dělo to má s t-50-2 takřka totožné

Edited by Blue_S, 23 January 2013 - 04:31 PM.

sapphire #8 Posted 23 January 2013 - 04:37 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 32827 battles
  • 767
  • [PTS] PTS
všechny tier V lighty mají vyšší pene s top kanónem, než má top kanón na tomto tier VI lightu, což je epic win  :Smile_trollface-3:

Meletti #9 Posted 23 January 2013 - 06:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
tam je jasna volba ta 57 stockova, ten loader nema zmysel podla mna

Blue_S #10 Posted 28 January 2013 - 05:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32256 battles
  • 302
moje postřehy po několika bitvách

v garáži jsem vyhrabal zaprášenou ventylačku,skládanou optiku a mokré bedny tak jsem to na to nahodil
posádka byla hloupá a zatim se má co učit (zatim na 80%) nejen posádka se má co učit ale i já :D

-dobrá pohyblivost podobná T-50ce ale nedriftuje tolik :D(při manevrování se rychlost pohybuje kolem 45-50km/h)
-pancíř neexistuje-strašně trpí na ničení modulů a odpadávání členů posádky-neustále po zásahu červenej motor, zásah do boku=pásy dole,a munice také skoro pořád zničená(nemít mokry bedny bůh ví kolikrát bych bouchnul)
-trapné dělo-podobné jako má T-50-2.....-vyhovovalo by mi kdyby to mělo alespoň 128pene a +100dmg
-MM je docela rozmanitý můžete být mezi t6 tankami ale dokonce někdy i u t10 ale to mi u tohoto tanku vůbec nevadilo

shrnuto potrženo
tento tank není špatný jen je potřeba si zvyknout a najít vhodný způsob jeho využití v dané situaci

Edited by Blue_S, 28 January 2013 - 05:08 PM.

Derp_Trollington #11 Posted 28 January 2013 - 10:25 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View PostBlue_S, on 28 January 2013 - 05:06 PM, said:

-trapné dělo-podobné jako má T-50-2.....-vyhovovalo by mi kdyby to mělo alespoň 128pene a +100dmg
stock gun + gold ammo + ... => profit
(Samozřejmě dojedeš na nedostatečnej alfa dmg i DPM, ale něco s tím uklovat jde.)

Blue_S #12 Posted 29 January 2013 - 12:23 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 32256 battles
  • 302

View PostJejKey, on 28 January 2013 - 10:25 PM, said:

stock gun + gold ammo + ... => profit
(Samozřejmě dojedeš na nedostatečnej alfa dmg i DPM, ale něco s tím uklovat jde.)

tak stock dělo je jasná volba ale i tak bez goldovky 112pene nebo kolik to má je ukrutně málo na ten dmg co to dáva známe to prostě většině tanků to dává do boku za 0 pokud nestojí přímo bokem do předku vyších týru to nemá ani cenu zkoušet a ze zadu to taky není 100% uspěšnost :D (ale je to docela sranda když kroužíš nějakej tank a musíš si dávat ještě velkej pozor kam a kdy a z jkého uhlu to do něj cpeš a záleží opravdu na každém malém % úhlu) :D na goldovku bohužel nemám finance nejezdim s premkem a goldovka do těhle rychlopalnejch děl je strašně drahá na poměr cena/dmg a  ani  se moc nevyplatí

trochu mě mrzí že WG scoutum dává takové směšné pene :( myslim že by to hře vůbec neublížilo kdyby třeba měl ten lightik pene 160mm... klidně at mu nechaj dmg ale ta pene prostě by pomohla k hratelnosti....vem si že ty lajtíci maj opravdu hoodně kompenzací jak v HP tak v pancíři ,DMG a penetraci ale je to jen taková hypotéza neberte to vážně :D

ted mne ale napadá co jsem viděl valstně v nějakém videu od WG...
video bylo o artynách a o problematice MM u nich jak my můžeme vidět že se projevuje 5x5 t8 atyna na každé straně což je docela nepříjemné a sergej řekl když to shrnu polopatě že než udělaj T10 artyny ktere by to prý měli vylepšit trochu ten MM (osobně si to nemyslim že to pomůže) tak budou nerfovat artyny tak dlouho než je prostě lidi omezej ...a upravovat MM na 2vs2 arty nebudou kvuli tvorbě dlouhych front.... další otázka však na sergeje zněla že se také v bitvách častěji objevujou velké počty (scoutů) lechkých tanků na to však sergej odpověděl že s tim nehodlají v blízké době nic dělat....a všímam si často že to hodí třeba do T11 bitvy třeba na každdou stranu 4-5x5 scoutu a to je docela na prd a někdy ty bitvy jsou fakt docela vtipné když si vemeš na každe straně máš třeba 4-5artyn 4scouty což už je pulka tymu :D :D a potom 3heavy a 3 medka :D... ale není se čemu divit když WG v posledních patchích přidává samé lighty viz čína, amici, francouzi čimž si sami nabourávaj naprosto brutálně MM

ano beru že T8 lighti se nedají považovat už za scouty a jde o novej druh a styl tanků kterej je docela specifický ale nesmíme zapomínat že před nima máme nižší tanky jako je právě 59-16,nebo t21 atd ty však bych spíše ještě zařadil do šuplíku jménem scouti

zdálo se mi to daleko lépe balanclé ohledně scoutu za dob kdy byli jen t-50-2,cheff a VK2801

Derp_Trollington #13 Posted 29 January 2013 - 12:44 AM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Jasně, za buff děla a/nebo omezení MM (tier8 max) bych se nezlobil. S goldovkou provrtáš čelně jakejkoliv T8 krom KV4 a T28/T28 Prt, takže pohoda... Spíš se divím, že ještě nenadáváš na bezmoc, pokud toptier tank nasází 300 dmg a zakuká a ty to prostě nemáš jak zvrátit... :Smile-hiding:

Blue_S #14 Posted 29 January 2013 - 11:31 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 32256 battles
  • 302

View PostJejKey, on 29 January 2013 - 12:44 AM, said:

Jasně, za buff děla a/nebo omezení MM (tier8 max) bych se nezlobil. S goldovkou provrtáš čelně jakejkoliv T8 krom KV4 a T28/T28 Prt, takže pohoda... Spíš se divím, že ještě nenadáváš na bezmoc, pokud toptier tank nasází 300 dmg a zakuká a ty to prostě nemáš jak zvrátit... :Smile-hiding:

tak jasný ale nejhorší je že i když máš třeba tank s kterým to ovlivnit jde tak třeba ani někdy 5k DMG v bitvě a 6killu nestačí k vítězství :D
a jak řikám ja na ten tank nahlížím jako na scouta (t-50-2 kterou mam) a hold s tim nic nendělám když prostě můj team neni schopnej se trefovat do naspotovaných targetů
a to máš často u všech těhle lajtíku že jsi závislej na DMG sveho týmu proto se někdy snažim trollit a magnetizovat nepřátelské kanony neboli platí pravidlo každé dělo které je namířeno na mne pomáhá mému teamu k prolomení nepřátelské obrany a obráceně se snažím využívat obrácených kanonu na mé spojence bud průjezdem na artyny nebo na otravování s mím lechtátkem jménem kanon ....protože mnoho hráču rozčiluju už jen to že do nich něco střílí i když jim to nic neděla :D :D jde jen o to jak moc kdo toho využívá

Artemus69 #15 Posted 30 January 2013 - 02:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Ahoj, jsem rád že se tu objevil thread o tomhle čínském mrňousovi. Těšil jsem se na něj co vyšel novej patch. Co tak ale koukam na ohlasy ostatních hráčů tak jsou dosti smíšené. Nevím jestli je to způsobené tím, že většina hráčů očekávala něco na způsob rychlého snipera, nicméně ta výzbroj je trochu děsivá. Pravděpodobně nezbude nic jiného, něž ho hrát jako  scouta, což ale může být v konkurenci T-50-2 a VK2801 trochu obtížné. Ale stejně do toho půjdu, protože ty T7 a 8 čiperové co jsou po něm, budou určitě stát za to.

Má někdo zkušenosti s tím posledním automatem? Btw co vozíte za výbavu a jaký máte perky u posádky.

Meletti #16 Posted 30 January 2013 - 02:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
ja osobne neodporucam ten autoloader. stockove delo ma v podstate taku istu rychlost, a lepsiu penetraciu. takze nevidim ziadny prinos autoloadera, okrem toho ze musis reloadovat, vzdy ked je to najmenej vhodne :) lebo co z toho, ked ten zasobnik na niekoho vysypes, myslim ze viac uzitocna je ta penetracia u rychlopalnej 57.

Godzilla1 #17 Posted 30 January 2013 - 03:12 PM

Major

• Beta Tester
  • 47733 battles
  • 2,571
  • [WTBT] WTBT
vcera jsem tohohle prcka mel v tymu v t.X bitve mel autoloader na ktery se dost nadava a tenhle prcek vlitl na focha 155 a rozcupoval ho s moji drobnou pomoci na prvocinitele dost jsem koukal

Derp_Trollington #18 Posted 30 January 2013 - 05:25 PM

Veteran

• Veteran
  • 52676 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Co se týče automatu, pene s goldama je menší než pene bez goldů u stock děla. Další věc je, že při souboji 1v1 s jinou 59-16 ta s autoloaderem obvykle prohraje. Stačí jednou minout/dát nulu/cokoliv a už se vezeš.

Artemus69 #19 Posted 31 January 2013 - 10:31 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Co na tom máte namontováno? Já přemejšlím o maskovačce, binokuláru a skládanej optice. Jinak mam za sebou první hru a docela sprcha :). Navíc vědět že to stockový dělo je to nejlepší co mě čeká...

_GK_ #20 Posted 05 February 2013 - 02:17 AM

Corporal

• Player
  • 32609 battles
  • 131
Tak jsem ho po dvou dnech dohrál. Nejdřív jsem zkoušel jen stock gun, ale pak jsem našel zalíbení v tom automatu.

Za dva dny jsem vyexpil všechno kromě rádií, základní úplně stačilo a navíc researchem WZ-ka automaticky máte i rádio takže ho vyvíjet je nesmysl.

Co se týká gameplay tak se to prostě musí umět a ne to střílet jako začátečník co objevil T50. Ted jsem na 59% výher což je podle mě super výsledek.
Automat spousta lidí nechápe, ale mě to s nim šlo. Jezdil jsem s 5-ti nábojema zlatejma a používal jsem fakt když to bylo nutný.

Celkově je to zábavnej tank jednou jsem dokonce potkal JPE100 samotnýho a tím stock gunem jsem ho uhlodal na 200hp než mu přijeli kamarádi :-D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users