Jump to content

59-16

• This topic is locked This topic is locked
90 replies to this topic

JohnyFencer #21 Posted 06 February 2013 - 02:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,018
já se ho snad nedočkám, dneska 4 bitvy s type t34 a i s dvojnásobkem jen lehce přes 1k expů :(. ve všech 4 bitvách mě to hodilo k 7kám a ve 3 bitvách jsem hrál s lolkama, co vždycky dostali naprdel. k čemu mi bylo zničení KV1-S a z 50% cometa, když se mnou hráli lopaty, co jeli až na 4 tanky jedním směrem (a soupeř samozřejmě hned capnul základnu). poškození 1k, dalších 500 navícením a zisk jen 250 expů :(

Artemus69 #22 Posted 06 February 2013 - 02:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Po prvotní studené sprše jsem se k němu vrátil a musím říci že se s ním nehraje špatně. Používám automat a nemůžu si ho vynachválit. Prvotní znechucení z nízkého pene vystřídalo blaho na duši, když jsem ze zadu dával T8 šlupky za 300+. Pokud Narazím na <T7, tak dávám šlupky i za 600 (vše ze základní municí). Stačí si to zprůměrovat, vynásobit počtem střel v zásobníku a jsme na číslech 700-1000dmg. Ono chvilku trvalo než jsem přišel jak se s ním hraje. Na nějaký campení a ostřelování rovnou zapomeňte. Schovejte se nejlépe někde ve středu mapy, aby jste měli přehled kde se co děje. Chce to taky trochu pozorovat pohyb nepřátel a vedět jakým směrem se vydat, aby ste nikoho nepotkali (jinak ste mrtví). Cílem jsou mi hlavně artirelie, stíhače tanku a nemotorné heaviny.
Nicméně není to vždy tak růžové. Ono dostat se za něčí zadek je kumšt a na rovinu říkám že jsou mapy, kde je tenhle tančík nehratelný (těžký kopcovitý terén, otevřená prostranství a campovací mapy). Tady je pak nejlepší počkat tak 5 minut a pak se podle situace rozhodnout. Sice vám budou spoluhráči nadávat že nic neděláte, ale jako suicide scout jim taky moc platný nebudete...
Z doplňku jsem nakonec namontoval siť, (kterou bych možná mohl vyměnit za něco na zvýšení dohledu), nabiják kvůli automatu a torzní tyče z důvodu větší výdrže podvozku. Oni když vás detracknou uprostřed palouku tak jste mrtví.

Expy se většinou pohybují v rozmezí 600-1200 za vítězství, prohry do tý pětistovky. Naštěstí těch 43K na WZ není moc.

Blue_S #23 Posted 06 February 2013 - 03:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32256 battles
  • 302

View PostArtemus69, on 06 February 2013 - 02:21 PM, said:

Po prvotní studené sprše jsem se k němu vrátil a musím říci že se s ním nehraje špatně. Používám automat a nemůžu si ho vynachválit. Prvotní znechucení z nízkého pene vystřídalo blaho na duši, když jsem ze zadu dával T8 šlupky za 300+. Pokud Narazím na <T7, tak dávám šlupky i za 600 (vše ze základní municí). Stačí si to zprůměrovat, vynásobit počtem střel v zásobníku a jsme na číslech 700-1000dmg. Ono chvilku trvalo než jsem přišel jak se s ním hraje. Na nějaký campení a ostřelování rovnou zapomeňte. Schovejte se nejlépe někde ve středu mapy, aby jste měli přehled kde se co děje. Chce to taky trochu pozorovat pohyb nepřátel a vedět jakým směrem se vydat, aby ste nikoho nepotkali (jinak ste mrtví). Cílem jsou mi hlavně artirelie, stíhače tanku a nemotorné heaviny.
Nicméně není to vždy tak růžové. Ono dostat se za něčí zadek je kumšt a na rovinu říkám že jsou mapy, kde je tenhle tančík nehratelný (těžký kopcovitý terén, otevřená prostranství a campovací mapy). Tady je pak nejlepší počkat tak 5 minut a pak se podle situace rozhodnout. Sice vám budou spoluhráči nadávat že nic neděláte, ale jako suicide scout jim taky moc platný nebudete...
Z doplňku jsem nakonec namontoval siť, (kterou bych možná mohl vyměnit za něco na zvýšení dohledu), nabiják kvůli automatu a torzní tyče z důvodu větší výdrže podvozku. Oni když vás detracknou uprostřed palouku tak jste mrtví.

Expy se většinou pohybují v rozmezí 600-1200 za vítězství, prohry do tý pětistovky. Naštěstí těch 43K na WZ není moc.

šlupky za 300+....600+ ?? moment musim zkontrolovat jestli jsem ve správném vlákně o tanku 59-16 ..... jo jsem tu správně

Artemus69 #24 Posted 06 February 2013 - 03:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Když ho střelíš zezadu do motoru, nejlépe ješte ze dvou metrů. Ostatně jinam ani nemá cenu střílet.

Meletti #25 Posted 06 February 2013 - 04:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611

View PostBlue_S, on 06 February 2013 - 03:36 PM, said:

šlupky za 300+....600+ ?? moment musim zkontrolovat jestli jsem ve správném vlákně o tanku 59-16 ..... jo jsem tu správně

on asi myslel vysypat cely zasobnik za 300 az 600 damage

inulthor #26 Posted 06 February 2013 - 04:48 PM

Private

• Player
  • 6902 battles
  • 28
  • [-CZT-] -CZT-
Jop, už se mi povedlo být i out of ammo :D

knightM #27 Posted 08 February 2013 - 12:47 PM

Lieutenant

• Player
  • 47334 battles
  • 1,670
  • [KAZNA] KAZNA
No teda nevim, koupil sem ho ted a to 2. a 3. delo je proste katastrofa. 85 pene bez goldu a 100 s goldem za 2000? To je jako blbej vtip ne? Funguje to stejne blbe jako to vypada na papire.
Bez goldu sem odingal veci jako Vk3601 zezadu do motoru (byl natoceny cca 45 stupnu), Tiger P do boku (90 stupnu), VK 2801 zepredu atd atd. S golden to nedokazne bezpecne penetrovat tier 5 heavy zepredu!!!!, coz je nejnizsi tier krome scoutu co potkavate. A samozrejme supr proti tankum jako E75, KV5, IS-6 ktery ani s goldama neprostrelite nikde............

Dal sem tam prvni delo (57 mm) a to je aspon pouzitelne, strili to porad rychle a je to vyrazne presnejsi za jizdy nez na T-34.

LipsTullian #28 Posted 08 February 2013 - 01:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42053 battles
  • 579

View PostArtemus69, on 06 February 2013 - 02:21 PM, said:

...

mam 2 commenty:
a) kopcovity teren je pomerne dobra vec - pri ceste z kopce te totiz trefej jen s velkou, jakoze VELKOU klikou. Treba na Dragonride jsem jel s jednim med a dvema heavy oklikou, tesne pred horizontem jsem pockal, nez se za mnou dohrabali. pak jsem vyjel a jak jsem prehoupnul horizont, zrovna se z druhe strany skrabaly dve heaviny, prekvapeni bylo obrovske na obou stranach, jenze me jen stacilo drzet nohu na plynu a zmizel jsem v bambusu driv nez nez nasli svuj lauf, Pak to kolem me parkrat bouchlo, chudaci vysupali na me svy strely a v tu chvili se pres horizont prehoupnul muj doprovod a zacal to do nich solit, pac presne vedeli ze a kolik jich tam je,
Ja se jeste dole ve vsi otocil a poslal 3 broky amikovi na prdel a zase se ponoril do housti:) takze zaver z tehle banjy - na kopce nestoupat kolmo, ale traverzem a jak se neco objevi, stocit to kolmo dolu, plnej plyn a sem tam klicka s supaci po vas budou strilet jak pominuty ale s minimalni sanci na uspech.

b) lelkovani uprostred mapy - jo, uplne vim, o cem tady mluvis, kdyz vidim, ze mi byl MM extremne milostiv a dovolil mi proheldnout si z blizka vyfuky a pasy IX a X dinosauru, udelam jedno opatrne scout kolecko a pak do tyla a pockam, az se rozmistej. v zasade delam 3 veci - zakopova valka, zkusim opatrne scoutnout, vetsinou se rozpouta peklo a ja z toho vylezu s vyplacanym hasicakem, repair kitem a 100HP;  nebo hledam diry v linii s tim dostat se do tylu, coz vede k tomu, ze 1) zjistim, ze to nebyla tak uplne dira a vlezu nekomu primo do laufu, 2) byla to dira, nicmene v tehle hre se zapomenlo na artilerky, tak aspon dojedu k vlajce a na chvili tam postojim, vetsinou se nekdo z utocicich jde podivat, co se deje a oslabi tak svoje spojence 3) najdu arti a posvacim

kdyz uz nejde vubec nic delat, porad je tu potenciani role na konci pribehu, bud se rychle presunout k nepratelske vlajce a zrychlit cap nebo kamikaze pokus o vynulovani capcounteru v nasi bazi.

jako moznosti jsou, ale jak jsem psal jinde, na cisty scouting jsou lepsi tanky. Ja s nejvetsi pravdepodobnosti koupim 131, snad vydelam neco na tom, ze to je tank mesice a u toho skoncim, dal asi s nejvetsi pravdepodobnosti do sikmejch investovat nebudu, ponevadz ja jsem v zasade cistokrevny tankoidni nemec, takze je v podstate trening na E50, coz vidim jako jedinou smysluplnou investici do  nemeckyho tieru 10 (ale jestli ma nekdo jiny nazor, na nemecky t X, necham si poradit)

Edited by JeremiaszCZ, 08 February 2013 - 01:54 PM.

Blue_S #29 Posted 08 February 2013 - 02:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32256 battles
  • 302
já jsem konečně vyjezdil už 131ku a dodatečně když shrnu mé postřehy k tomuto tanku tak +- vesmě souhlasim s jejkeyem
s tímto tankem pokud máte smulu na team tak prostě nenaděláte vůbec ale naprosto vůbec nic můžete tam jezdit svítit nepřátele do aleluja ale pokud toho váš team nebude využívat tak je to kničemu ..maximálně jim zlikvidujete tu a tam artynu nebo nějakého osamoceného hlupáka v IS(ale musíte střílet goldama jinak i když budete vystihovat spravné momenty při objíždění tak uslíšíte spíše zvonkohru) jinak tento tank jsem bral jako scauta(spíš MM mne tak bral) a ve srovnání s top scoutama jako je VK2801 která s houfnicí si může trolit nebo T-50-2 která je daleko rychlejší a obratnější nebo chaffe kterej má lepší kanon a dohled je 59-16 podprůměrná ale abych nebyl na ni zlej tak je podle mne lepší než amx 12t

takže z toho plyne že s timto tankem je zábava to rozhodně a pokud máte schopné spoluhráče tak je to opravdu radost jezdit a dokonce si tam urvete i několik killu ale pokud máte team vořežprutů tak je to dost flustrující :D  ....ale to asi s každym tankem jen u těchto scoutu to platí dvojnásob

jinak takovej dodatek nakonec jsem docela rád že jsem měl tu zkušenost si s tímto tankem zajezdit ...  všechny nové postřehy a  zkušenosti se mi budou velice hodit při jízdě s Wztkama

inulthor #30 Posted 08 February 2013 - 03:09 PM

Private

• Player
  • 6902 battles
  • 28
  • [-CZT-] -CZT-
Naprostý souhlas s Modrákem, já už na WZ 131 jsem a s 59-16 jsem si hezky zajezdil. Vcelku i ta hra ovlivnit jde, když prostě svítíš celou bitvu nepřátelský tým, tak prostě i ten největší tupoun aspoň po někom vystřelí, Nejvíc jsem postrádal žárovku no, tu jsem nestihl naexpit, tu budu mít až na WiZardovi :-)

Dzema #31 Posted 10 February 2013 - 11:19 AM

Sergeant

• Player
  • 7372 battles
  • 244
Poradite na tento tank skilly pre posatku??Aby to potom casom pasovalo aj na WZtka.

Furcifer #32 Posted 10 February 2013 - 11:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21585 battles
  • 934
Ono je to pro všechny lighty víceméně stejné.
Můj setup na WZ-131 je následujcící:
velitel - žárovka, camo, opravy
střelec - snap shot, camo, opravy
řidič - offroad, camo, clutch braking
nabíječ - bezpečné ukládání munice, camo, opravy

JohnyFencer #33 Posted 11 February 2013 - 02:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,018
tak už ho mám, zatím jen 3 bitvy, 1 výhra, 2 prohry, žádná přežitá, 0 killů. v první bitvě TOP tier, ve druhé proti 5ti Xtierům a třetí proti sedmičkám. nebude to tank, který mi spraví statistiky bitvy/zabití, popřípadě hit ratio či přežité, ale ten tančík má potenciál zábavy. už mám namontovanou maskovačku a bino, třetí něvím co tam dát, jestli sadu nářadí nebo skládanou optiku. pak nebude se bít optika s binem? nebo namontovat tu kravinu na rychlejší střelbu?. asi se vykašlu na pásy, rádio i motor a rovnou budu zkoumat jen minivětev na WZtko

JohnyFencer #34 Posted 12 February 2013 - 09:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,018
včera jsem měl krásnou bitvu s tímto tankem, musím ale podotknout, že to byla jedna ze 20ti zatím... nádherná ukázka spolupráce s artynou. los proti 7kám, 2k poškození, další 2k nasvícení, já + arty 7 sestřelů, škoda, že zbytek týmu nedokázal nic a prohráli jsme 15:12. zastavil mě až humr zblízka. poslal bych záznam, ale nevím jak ho zprovoznit na youtube. výsledek byk skoro 800 expů i přes prohru a zničený tank. věřím tomu, že kdyby mě ten humr nesundal, ještě by jsme to vyhráli...
jinak v této a ani v dalších cca 20ti bitvách jsem neokusil, co to znamená přežít, ale ten tančík mě baví. zvláštní je, že se spíše děsím toho, když jsem top tier já, než když hraju proti 10kám.

Collaps #35 Posted 12 February 2013 - 07:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29578 battles
  • 544
Musim přiznznat, že je to super tank, ale nezdá se vám, že mu pořád lítá munice do vzduchu nebo je poškozená? (u mě se furt ničí a pak nemám opravu na pásy když jí je potřeba)

Mikulliny #36 Posted 12 February 2013 - 08:56 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 4818 battles
  • 268
Nahodil jsem motor a pásy, po novém motoru už nestojím, ale na detracky trpím pořád.

JohnyFencer #37 Posted 12 February 2013 - 10:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,018
Motor s pasama kaslu, stejne tak radio. Tech 15k expu je polovina na wzko, ktere mi to vyzkouma vsechno. Teda pasy ne, ale tank je obratny i tak, takze pasy ozelim.
Co se munice tyce, vzhledem k umisteni a papirovosti tanku, tak kazda strela ,ktera projde zepredu do prave strany ma sanci munici poskodit, o bocich nemluve. Slovo super bych pridadil jinym tankum, ale je fakt, ze 6ky jsou vesmes bolestivy prechod k semickam snad s vyjimkou T 34-85 a cromwela.

Mikulliny #38 Posted 13 February 2013 - 06:33 AM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 4818 battles
  • 268

View PostJohnyFencer, on 12 February 2013 - 10:15 PM, said:

Motor s pasama kaslu, stejne tak radio. Tech 15k expu je polovina na wzko, ktere mi to vyzkouma vsechno. Teda pasy ne, ale tank je obratny i tak, takze pasy ozelim.
Co se munice tyce, vzhledem k umisteni a papirovosti tanku, tak kazda strela ,ktera projde zepredu do prave strany ma sanci munici poskodit, o bocich nemluve. Slovo super bych pridadil jinym tankum, ale je fakt, ze 6ky jsou vesmes bolestivy prechod k semickam snad s vyjimkou T 34-85 a cromwela.
Je chyba nevyzkoumat pasy, ty jsou pro tank jako je tenhle zaklad. Ja zkoumal i motor a jsem spokojeny, obratnost i pruchodnost terenem se znatelne zvysila ;) Motor mas sice jen o 30 HP vic, ale ma vetsi odolnost a nestojim po jednom zasahu.

JohnyFencer #39 Posted 13 February 2013 - 01:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,018

View PostMikulliny, on 13 February 2013 - 06:33 AM, said:

Je chyba nevyzkoumat pasy, ty jsou pro tank jako je tenhle zaklad. Ja zkoumal i motor a jsem spokojeny, obratnost i pruchodnost terenem se znatelne zvysila ;) Motor mas sice jen o 30 HP vic, ale ma vetsi odolnost a nestojim po jednom zasahu.

nevím, já ještě červený motor neměl, pásy jsou za 5,5k expů docela luxus, ale uvidíme, třeba mě to ještě chytne a vyzkoumám to. tenhle tank je pro mě momentálně jen přestupní stanice na to WZko a na naučení se hrát s čajnýs light na vyšších tierech

Throll #40 Posted 14 February 2013 - 08:53 AM

Corporal

• Player
  • 33211 battles
  • 195
  • [_SV_] _SV_
Co robim zle ?, s Leopardom, T-50, T21, T71, AMX12t  ... sa mi hralo lepsie... pocitovo a minimalne aspon o tom hovoria statistiky ...  myslim, ze som to nehral inak ako s tymto prditkom, ale vcera som na randome(bohuzial bez caty) nebol schopny dat viac ako 40% WR ... a skapinal som uplne strasne a sproste, ci som bol na spodku, ci dokonca ako TOP(to som zalamil priznavam) .......

mam vyzkumane pasy a aj druhy motor ... takze v pohyblivosti to nebude.. mam sietku, toolbox a dalekohlad .. mno posadka este nie je 100% to je pravda ... ale aj tak ..

Edit: skor basnicka otazka a mozno patri do Musim sa vyplakat ....

Edited by Throll, 14 February 2013 - 09:00 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users