Jump to content

WG vas proste nenecha si udelat dobre procento vyher

• This topic is locked This topic is locked
746 replies to this topic

Ehi_CZ #1 Posted 22 January 2013 - 07:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 10104 battles
  • 503
Tak jsem po nejake dobe zjistil, ze MM vas proste nenecha dosahnout nejakych lepsich vysledku a je uplne jedno co pro to delate. Ne nahodou se vsichni drzi okolo 50% vyher korme mega spatnech hracu a par opravdu svetlejch vyjinek. Jakmile clovek vyhraje par her v rade a to i kdyz jede v cete, tak ho to potom hodi bud k -odstraněno- a nebo do takoveho MM, ktere sice vypada na papire jako stejne pro oba tymy, ale kdyz se podivate na tanky, tak je hned videt kdo vyhraje pokud ma ten tym trochu vice mozkove hmoty nez dlazebnmi kostka. Klasickej stale opakujici se priklad. Vcera vecer horko tezko procento vyher 75%. Dnes rano uz 4 uplne nesmyslny prohry nad kterejma zustava rozum stat, kdyz se koukam co lidi delaj. Tank se prestreluje se 2 dalsima a stoji k nim bokem a kdyz ho sesvacej jak malinu, tak jeste skillersky zahlasi WTF! Skoro by to stalo za to, aby si nekdo zaplatil domenu worldoftanknoobs a umistoval na ni replaye odstrasujicich prikladu z WoTka.

- prosím bez neslušných výrazů - Dargnon

Edited by Dargnon, 22 January 2013 - 08:20 AM.

minduton #2 Posted 22 January 2013 - 08:03 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,641
Nemohu hodnotit, každopádně toho, že je hodně lidí s winratiem kolem 49-51%, a to kupodivu i pri relativně vysokém rozdílu v eff, wn4, a jiných výkonnostních charakteristikách, toho jsem si taky všiml.
Jinak to, že to jeden den louskás jak ořechy, a druhý den potentuješ kdeco, je celkem běžné.

biggpete_Y_I_Y #3 Posted 22 January 2013 - 08:06 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 41660 battles
  • 797
  • [_CALM] _CALM

*
POPULAR

ehivare ted to prosím neber osobně , ale s poměrem kill/battle  0,65 ty bitvy nevyhráváš ty, ale tví kolegové. Začni u sebe a uvidíš , že se ti zvedne i winratio

M8ii #4 Posted 22 January 2013 - 08:09 AM

Lieutenant

• Player
  • 17290 battles
  • 1,860

View Postehivar, on 22 January 2013 - 07:10 AM, said:

Tak jsem po nejake dobe zjistil, ze MM vas proste nenecha dosahnout nejakych lepsich vysledku a je uplne jedno co pro to delate. Ne nahodou se vsichni drzi okolo 50% vyher korme mega spatnech hracu a par opravdu svetlejch vyjinek. Jakmile clovek vyhraje par her v rade a to i kdyz jede v cete, tak ho to potom hodi bud k uplnejm kretenum a nebo do takoveho MM, ktere sice vypada na papire jako stejne pro oba tymy, ale kdyz se podivate na tanky, tak je hned videt kdo vyhraje pokud ma ten tym trochu vice mozkove hmoty nez dlazebnmi kostka. Klasickej stale opakujici se priklad. Vcera vecer horko tezko procento vyher 75%. Dnes rano uz 4 uplne nesmyslny prohry nad kterejma zustava rozum stat, kdyz se koukam co lidi delaj. Tank se prestreluje se 2 dalsima a stoji k nim bokem a kdyz ho sesvacej jak malinu, tak jeste skillersky zahlasi WTF! Skoro by to stalo za to, aby si nekdo zaplatil domenu worldoftanknoobs a umistoval na ni replaye odstrasujicich prikladu z WoTka.

Jses srandovni. WG. Co takhle hloupi hraci te nenechaji udelat si dobry skore. Co bys jako chtel jeste nejakej test IQ pred instalaci hry aby s tim pocitalo MM?
Nebo chces aby to bylo jako v americe, ze ti i na kafe napisou "NEPIT HORKY" protoze lidi jsou dementni?
Ono je to v hracich, kteri si mysli, ze vzdyt je to jen hra. Pudu a budu strilet. Neni schopen se podivat ani na pancir jaky ma jeho tank a pak se otoci zady nebo stoji bokem k nepriteli.
Koupi si lednici ale navod zahodi jako prvni aniz bych se do nej podivali.
Takhle to proste funguje.
Lidi jsou lini si neco zjistit o hre a mechanice hry.
Pak se neni cemu divit.
Chapu lidi co maji 500-1000 bitev, ze se s tim jenom uci ale kdyz to takhle hraji hraci po 3-4000 bitvach pak je to uz jenom v tech lidech.

Edited by M8ii, 22 January 2013 - 08:10 AM.

PorterRockwell #5 Posted 22 January 2013 - 08:26 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19692 battles
  • 7,059
Tato konspirační teorie není nic nového. Člověku se zákony přírody přirozeně zdají jako zásah vyšší moci, snažíme se za věcmi vidět nějaký systém, něco co věci určuje, tvoří a ovládá, tak to bylo ve starověku a je to tak i dnes.

Pravdou je, že je to přírodní zákon matematiky, fyziky. Toto nejlépe popisuje statistika.

Matchmaking funguje přesně tak, jak je popsán. Sestavuje týmy podle MM hodnoty vozidel. Je tedy logické, že většina hráčů má procento výher okolo 50%, protože když je hráč pouze jedním z 15ti členů týmu, jeho vliv na výsledek bitvy je velice, velice omezený. Fyzikálně je tedy dáno, že v polovině případů dostanete ten lepší tým, a v polovině horší. Kdyby hráč hrál za spektátora - pozorovatele, tak by viděl, že poměr vítězství týmu vlevo a týmu vpravo je skutečně 50%. Když hráč je členem týmu, není to přesně 50%, protože jste tam vy, to je ten faktor navíc, který určuje, zda budete mít více proher nebo výher. Proto i ti nejlepší hráči mají okolo 60%, absolutní většina okolo 50%, a ti horší méně.

Wargaming má na srdci mnohem důležitější věci, než vymýšlet složité tajné systémy. Ona je skutečná věda udržovat takto rozsáhlou hru v dobrém stavu a zlepšovat ji, vylepšeovat matchmaking a přitom se vyhýbat chybám. Tým, který by toto všechno takto zvládal a ještě potajnu zatím provozoval tajné systémy by asi dávno pracoval spíše u NASA, respektive Roskosmosu.

henri01 #6 Posted 22 January 2013 - 08:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22220 battles
  • 58
Ehivar mě opravdu potěšil. Já lama jsem si myslel, že moje setrvávvání mezi 51-52%  W/R je dané pouze mojí neschpností hrát líp ( no trošku  se sám sobě vymlouvám, že nejezdím čety... :Smile_veryhappy: )

Ale pravda je někde venku  -  může za to Wargaming!!! :Smile_veryhappy:    úmyslně sráží sebevědomí hráčů  a tím připravuje světovládu!!!!

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #7 Posted 22 January 2013 - 08:40 AM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882
MM nema nic s tym jakeho debila to hodi do hry. Kazdy vie, ze drvive % "ludi", co to hraju sa vobec nesnazia pouzivat pri tom hlavu len cakaju vacsinou na jednom mieste, kto im pride pod delo alebo retardovane chcipnu lebo nepoznaju mapu aj ked ju hrali uz X krat. Hral som s hracmi, co mali okolo 30k hier a hrali jakeby tu hru nikdy nevideli. Ale zaujimave jak sa vzdy stazuju na prehry ti, ktori do tej kategorie, ktora tie hry prehrava spadaju. Ked niekto tu hru vie hrat tak hodl vo vacsine pripadov tie hry vyrava, ked je to mozne a inokedy je bezmocny. Par dni dozadu som mal dni, ked som hral s PzIV platoon okolo 95% uspesnost a nebol problem vyhrat 25 krat po sebe. MM s vyhrami nic nema a nikdy nemal, resp. nema na tom taku vinu lebo je pravda, ze raz za cas to hodi taku zostavu tankov, ze uz len kvoli nej je hra na urcitej mape prehrana.

Edited by skvido, 22 January 2013 - 08:43 AM.

brokor #8 Posted 22 January 2013 - 09:13 AM

Corporal

• Player
  • 33747 battles
  • 197
ono je to dost relativní, já měl posledně v týmu četu 3 Slováků v Type 59 (v bitvě asi 9 VIII tierů, zbytek byly nižší) který měli všichni 55% vítězství, tak jsem si myslel, že to bude pohoda a oni hned na začátku umřeli a jeden z nich měl vlastní kill a zbytek bitvy se zrovna on hádal s naší nějakou malou artynou, která měla 1 kill a ten Slovák tu diskusi ukončil tím, že mu anglicky napsal „podle statistik nejsi na mém levelu, takže se s tebou nebudu bavit“. To jsem čuměl jak puk

Davos_Seaworth #9 Posted 22 January 2013 - 09:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879
Nejlíp se dá ovlivňovat WR, když jezdí četa gold noobů, tim se dá pře-čůrat- i manipulace WG :-p

Todd_cz #10 Posted 22 January 2013 - 09:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22391 battles
  • 90
  • [CAV] CAV
Ono když hraješ v četě tak máš daleko větší šanci na win, když si četa TYPu najede na nějaký tank tak je prakticky po něm. Při některých bitvách, když tě tým nechá jet samotného na jednu stranu a všichni ostatní si vesele jedou na druhou stranu....

Meletti #11 Posted 22 January 2013 - 09:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
WG ovplyvnuje vysledky, ale nie vysledky a dianie v jednej konkretnej bitve. uz som to niekde pisal, ved WG sa vobec netaji tym, a hovori to neustale, ze nerfuju alebo buffuju tanky tak, aby sa im statistiky drzali priblizne na 50 percent. a pri vacsej vzorke hracov a hier to proste funguje. len to nie je ziadne tajomstvo, tak to ludia ani neberu ako tajomstvo a hladaju konspiracie niekde inde.

Jelente #12 Posted 22 January 2013 - 09:57 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14702 battles
  • 451
Je to udělaný naschvál, že jsou smíchaní dobří a špatní hráči, to je záměr WG. S čím vedou nevyrovnaný souboj je nasazovaní tanků, ne hráčů.

Technologics #13 Posted 22 January 2013 - 09:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 25445 battles
  • 1,040
  • [EHW] EHW
WG ti poskytlo lopatu, kopat uz musis sam.. takze ak chces mat lepsie vysledky, mal by si sa zlepsit ty sam.
Inac, dobre by bolo mat oddelene statistiky pre random, roty a cw. Mna by napriklad zaujimalo, ako som na tom v randome.

cztommy #14 Posted 22 January 2013 - 12:28 PM

Private

• Player
  • 1437 battles
  • 37
Jsem opravdu totální jelito, ale když jedu jedničkový tanky, kde si jsou všichni +/- rovni a je to o schopnostech, tak se svým RenaultemFT mám 71% výher, zatímco s vytuněným PzKpfw III/A jen 39% a s M2 Medium (III) komických 29%. A tyhle procenta docela věrně odráží, jak se ve hře cítím. Marnost nad marnost.
Včera odpoledne jsem s VK3001H dávala asi 8 výher v řadě a opravdu se dařilo, kvalitní sběr kreditů i xp (na moje poměry, na vaše k smíchu i tak), protože jsem byla nasazovaná proti sobě rovným nebo mírně horším. Pak ale asi Lukašenko přepnul čudlík a celej večer jsem jakožto tier 6 byla ve hrách složených z poloviny z tierů 8 a zbytek tierů 7. Absolutní nechytačka, z posledních asi 20 bitev jsem nepřežila snad jedinou :)
Je to potom trochu bezmoc, když s 88mm šijete zezadu do nějakýho ruskýho medium tanku (nevím typ) a po 4 výstřelech mu neuberu jedinej bodík, on se následně otočí a na jednu ránu mě pošle do věčných lovišť...
Možná mi namítnete, že mám respektovat sílu vlastního tanku a nepouštět se do žádných větších akcí, ale co je to potom za zábavu, když nemůžu nikterak uškodit (machrovala jsem jen na arty), utíkám z bitev, nebo tam zůstávám pouze proto, abych trochu rozptýlila soupeře a spolupacoši měli víc volnosti na jeho zničení? Týmu tím snad i mírně pomůžu, jenže ve výsledku - já z toho mám, pardon, [prd], naopak přicházím o kredity kvůli neustálým opravám :)

Nicméně na to nebudu nadávat, beru to jako určitej záblek realismu, tehdy si taky nebyli soupeři neustále rovni, jednou měla výhodu ta strana, pak zase ona...

Nevhodný výraz odstraněn

Idahou

DemonSemen #15 Posted 22 January 2013 - 12:34 PM

Captain

• Player
  • 15827 battles
  • 2,146
Jste se snad s tím zakládáním podobně debilních threadů domluvili, ne?  :facepalmic:

cNNk #16 Posted 22 January 2013 - 12:43 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,717
  • [9-TDR] 9-TDR
JJ WG muze za to, ze neumite hrat !

mytthoss #17 Posted 22 January 2013 - 12:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43534 battles
  • 875
  • [9-TDE] 9-TDE
Mužů se zeptat co by z toho měli? Tohle už je opravdu hloupé. Samozřejmě by někdo mohl namítnout, že kvůli výdělkům, jenže je potřeba si uvědomit, že když jedna strana prohraje, tak druhá musí zákonitě vyhrát.

cztommy #18 Posted 22 January 2013 - 12:53 PM

Private

• Player
  • 1437 battles
  • 37

View Postlemura, on 22 January 2013 - 12:50 PM, said:

Mužů se zeptat co by z toho měli? Tohle už je opravdu hloupé.
Přece srandu. Tohle je sen každýho průměrnýho hajzlíka :tongue:

mytthoss #19 Posted 22 January 2013 - 12:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43534 battles
  • 875
  • [9-TDE] 9-TDE

View Postcztommy, on 22 January 2013 - 12:53 PM, said:

Přece srandu. Tohle je sen každýho průměrnýho hajzlíka :tongue:
Myslím, že mají jiný věci na práci než dělat si z nás srandu:-)

JohnTravolta #20 Posted 22 January 2013 - 01:07 PM

Lieutenant

• Player
  • 16389 battles
  • 1,587
:Smile_teethhappy:  To su veci...

:Smile_popcorn1:

To mas z toho ze si neplatis premiovy ucet. Premiovi hraci maju hranicu WR upravenu az na 52%.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users