Jump to content

VK3001H

• Please log in to reply
8 replies to this topic

cztommy #1 Posted 25 January 2013 - 11:27 AM

Private

• Player
  • 1437 battles
  • 37
Posted Image

Poprosila bych zkušený o tipy, triky, návody, jak hrát úspěšně tento tank a hlavně - jak s ním vydělávat.
I s plně vyzkoumaným strojem mám poměrně veliký problémy uhrát pár kreditů, v podstatě se dá říct, že za bitvu získávám v průměru cca. 2000 čistýho, což je brutálně málo a vydělat si takhle mega a půl na Panthera je očistec.

Můj pohled:
Velikej problém vidím v nasazování - jsem velice často proti tierům 8 a abych jim způsobila škodu, musím jít poměrně na tělo (leckdy ani to nestačí), tím pádem je úmrtnost velmi vysoká, neboť "háčko" zpravidla umírá po jedný ráně, je to papír.
Proti T6 a T7 se dá poměrně úspěšně používat jako sniper, jen člověk nesmí podlehnout tlaku okolí, že jakožto medium tank musím plnit jiný úkoly. I tady ale platí, že mne nesmí nic trefit, pak jsou veliký trable.
Na "hit&run" taktiku se moc nehodí, maximální rychlost 55km/h je výborná, ale akcelerace a poloměr zatáčení je imo horší jak u většiny u přímý konkurence. A to už vůbec nemluvím o rychlosti otáčení věže, tam ho leckdy překonají i heavy tanky. Dostat se k nepříteli a způsobit škodu se tedy relativně slušně dá, ale málokdy se podaří i zmizet.

Kanóny - používám 88mm, 75mm má sice lepší přesnost, rychlost a penetraci, nicméně způsobený škody jsou tak nízký, že často ani nedokážou zaplatit munici. Zkoušela jsem i střílet "zlatem" - vynikající věc, když chce člověk přijít na buben. Škody jsou pravidelný, ale taky velmi nízký, absolutně se nevyplatí, těžce mínusová věc.

Připadá mi, že tenhle tank je příliš závislej na spoluhráčích, sám o sobě nedokáže nic zvrátit ani vyeskalovat, je to takovej šedivej přicmrndávač bez chuti a vůně.

Budu moc ráda, když mi poradíte co a jak dělat, co určitě nedělat, za co si dát facku, atp. , - hlavně abych se někam hla a vydělala si na Panthera (kde budu plakat zase, podle toho, co jsem tu četla).

Díky :)

Godzilla1 #2 Posted 25 January 2013 - 12:26 PM

Major

• Beta Tester
  • 47464 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
ja lital jen s 75kou a strilel na dalku
po tiery 7 prostrelis s pene 150 celne na 8 cky uz musis at chces nebo ne z boku, pokud se ti nezaplatila munice do tyhle penezni farmy tak asi delas neco zle, za sebe si myslim ze tohle je nejlepsi VKcko z tech 3 prototypu opravdovy  medko

ps panther kdyz se budes drzet na dalku a delat do nich jehelnickem dirky tak munice do te dlouhe 75 ky je levna a nastrilis hodne osobne je panther muj milacek

eSKi #3 Posted 25 January 2013 - 12:31 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 10256 battles
  • 251
osobně mi tenhle tank vubec nesed, nedokážu hrát s papírovejma tankama co maj ještě k tomu na nic pohyblivost
po 13 bitvách jsem ani jednu nepřežil a dál jsem s tím nic nehrál (odehrál jsem nejdřív asi 4 bitvy a zbylejch 9bitev bylo stylem - odehraju jednu bitku když bude výhra tak budu mít double xp,když ne tak má smůlu, potom jsem poprosil kámoše jestli by mi na něm [za dobu co jsem nebyl doma] vyexpil děla a vk3601 a šel hned pryč z garáže)
používal jsem 75ku (stejně jako na jagdpanzerovi, tam jsem taky dával přednost 75ce před 88) a snažil se to hrát jako snipera ale nevycházelo to

řekl jsem si že na panthera,kterého opravdu chci, pojedu přes DBčko protože tenhle tank spolu s jagdpanzerem je to nejhorší s čím jsem kdy hrál

jo a je strašně hnusnej ale naprosto neskutečně moc hnusnej

Collaps #4 Posted 25 January 2013 - 01:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29578 battles
  • 544
Nejlepší asi je dojet si na jinej zábavnej tank kterej slušně vydělává (pz 4) nebo pořídit prémiovou pětku ( teda jestli chceš do toho něco investovat).Ale až budeš na pantherovy tak to s ním je žůžo labůžo ( pokud neni stockovka) a jen s nim snipit a snipit.
Vk musíš hrát za uzobávače a brát ostatnim hráčům killaky   :Smile-hiding:  a nebo jezdit s někym v četě, kdo má něco pořádnýho ( kv1s, další vkáčka....).

cztommy #5 Posted 25 January 2013 - 02:04 PM

Private

• Player
  • 1437 battles
  • 37

View PostCollaps, on 25 January 2013 - 01:59 PM, said:

Vk musíš hrát za uzobávače a brát ostatnim hráčům killaky   :Smile-hiding:  a nebo jezdit s někym v četě, kdo má něco pořádnýho ( kv1s, další vkáčka....).
To dělám v podstatě teď - nalepím se na skupinu, kde je nejvíc heavy, jezdím za nima a uzobávám. Občas se podaří nasbírat přes 2.000dmg (což už přinese kolem 15.000 čistýho), ale je to hodně málo často.

poto73 #6 Posted 26 December 2013 - 06:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13333 battles
  • 99
Ahoj traktoristi ... Potrebujem vedieť názor na top delá L70 vs waffe ... Je to luxus na tier 5 ! Waffe má všetko o chlp lepšie (papierovo) oproti L70. Zvláštne, že waffe je o polovicu ľahšie a kratšie ... Mám taký dojem, že už som s ním pár krát fatálne minul mal som zamierené na čistú šancu a strela šla mimo tank - úplne ako keď je poškodené delo. Pritom som mal všetko OK. Zaujímajú ma reálne postrehy z hrania ... Papierové údaje môžu byť niečo iné. Takže waffe, alebo stará osvedčená L70 ?

poto73 #7 Posted 26 December 2013 - 06:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13333 battles
  • 99

View PostCollaps, on 25 January 2013 - 01:59 PM, said:

Nejlepší asi je dojet si na jinej zábavnej tank kterej slušně vydělává (pz 4) nebo pořídit prémiovou pětku ( teda jestli chceš do toho něco investovat).Ale až budeš na pantherovy tak to s ním je žůžo labůžo ( pokud neni stockovka) a jen s nim snipit a snipit.
Vk musíš hrát za uzobávače a brát ostatnim hráčům killaky :Smile-hiding: a nebo jezdit s někym v četě, kdo má něco pořádnýho ( kv1s, další vkáčka....).

Môj názor ... Keď už, tak pzIII/IV je podstatne vybalancovanejší tank a trúfam si povedať, že (uhm) lepší. PzIV je fajn ... ale ... Panther - uhm ... Pozor na očakávania ! Je to papier (fakt) a pohyblivosť mizerná (vážne) ! Stačí pozrieť do údajov 12k/t - je skrátka výkonove poddimenzovaný. Musíš ho mať rád a obaliť sa trpezlivosťou.Najväčším problémom sú skrátka IS a KV ... Mm tiež niekedy dojmä k slzám. No a zatialčo postupom času nemeckú líniu postupne nerfovali a ruskú nie, tak sa z wot stala "russianparty". Taký IS3 si to rozdá aj s tier10 (130mm delo) a spredu mi vydingol aj FV ...183mm. Pozeral som staré videá na youtube niekedy okolo patchu 7.4 ... Vraj bol panther výborný tank ... RIP

Geogliff #8 Posted 27 December 2013 - 08:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 6663 battles
  • 1,398
Panther je luxusní tank. Na tieru 7 a 8 páře všechno. Přesnost super a i něco odrazí. Jen ta pohyblivost je fakt horší. Ale já ho mám moc rád.

poto73 #9 Posted 28 December 2013 - 12:27 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13333 battles
  • 99
No toto nešlo nepostnúť ... Zdá sa mi to, alebo panther zrychlil ? No podarilo sa mi ho na rovinke rozbehnúť na 50kmh !!!!!!! Vážne sa mi zdá celkovo pohyblivejší. Ak máte niekto podobné pocity napíšte. No odpoveď na otázku či je lepší pre VK30.01H L70 alebo waffe 0.725 asi nedostanem ... :sads:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users