Jump to content

Cheaty a jak to s nimi je ?

• This topic is locked This topic is locked
352 replies to this topic

rasfo #301 Posted 03 December 2013 - 11:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34946 battles
  • 831
  • [SOAP] SOAP

View Postskvido, on 16 October 2013 - 01:32 PM, said:

Dalsi hero, ktory si mysli, ze hrat bez modov je ten pravy skill  :hiding:

mozno nieje ale ze by boli nevyhnutne to si nemyslim... v pohode si vystacim z beznym UI.

Egoless #302 Posted 06 December 2013 - 09:40 PM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146
ahoj, supnem to do tohto vlakna lebo sa mi to nezda a nvm kam to inam dat
chcel by som sa spitat ci je normalne a vobec mozne takto s IS-8 strielat a vsetko triafat, ked to spomalite tak podla speed ten chlapik palil pri plnej rychlosti, resp v momente ked brzdil. ja ked takto strielam tak nezasiahnem nic, a ked brzdim tak sa mi mika zameriavaci kruh ako na hojdacke. no on trafil 13/13, bez zastavenia, bez domierovania, hned ako otocil kanon strielal...zacina to 12:17 ked uz som vychcipal a nahodne som si to prepol.
http://wotreplays.com/site/467272#team
som zhnuseny, uplne mi to znechutilo cele hranie...ja musim zastat a domierit aby som mal vobec sancu trafit, chytam pritom dmg ako prasa, s ktorymkolvek tankom s ktorym som kedy hral, a tu si to niekto striela odboku ako cowboy...

panzerkiller71CZ #303 Posted 06 December 2013 - 11:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19351 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
bylo to vždy na pár metrů...měl myslím kliku, nic víc....

Crabtr33 #304 Posted 11 December 2013 - 12:48 AM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW

View PostEgoless, on 06 December 2013 - 09:40 PM, said:

ahoj, supnem to do tohto vlakna lebo sa mi to nezda a nvm kam to inam datchcel by som sa spitat ci je normalne a vobec mozne takto s IS-8 strielat a vsetko triafat, ked to spomalite tak podla speed ten chlapik palil pri plnej rychlosti, resp v momente ked brzdil. ja ked takto strielam tak nezasiahnem nic, a ked brzdim tak sa mi mika zameriavaci kruh ako na hojdacke. no on trafil 13/13, bez zastavenia, bez domierovania, hned ako otocil kanon strielal...zacina to 12:17 ked uz som vychcipal a nahodne som si to prepol.http://wotreplays.com/site/467272#teamsom zhnuseny, uplne mi to znechutilo cele hranie...ja musim zastat a domierit aby som mal vobec sancu trafit, chytam pritom dmg ako prasa, s ktorymkolvek tankom s ktorym som kedy hral, a tu si to niekto striela odboku ako cowboy...

reknu ti to podle sve zkusenosti. Strelba ze zastavky ti nedava zase az tak velkou vyhodu a dobri hraci v pripade potreby zase az tak nedometuji (samozrjem, kdyz to neni strelba na dalku). zvlast po 8.6, kdy je presne distribuce strel ke stredu kruhu. Takze, sance, ze trefim s plneho zameru a neplneho neni zase az o tilik vyssi jak si mnozi mysli. No a pak je tu random faktor, ktery zasadne ovlivnuje deni ve hre. proto se vyplati toto zkouset a nekdy proste nejaky ten vystrel risknout.

Deathman_Kenshi #305 Posted 12 December 2013 - 12:02 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 24649 battles
  • 636
  • [LEMON] LEMON
Ako pri subojoch na stredne vzialenosti v medium/light tankoch [najme ak je viac ako jeden protivnik aka Wolf pack vs Wolf pack] dost casto dam tempomat na max a v momente ked idem vystrelit dam full stop medzernikom [pripadne u rychlejsich tankov zadriftujem bokom :)] strelim a kedze je nahodeny tempomat tank zas hned zakceleruje, neuveritelne casto vdaka tomu aj uhnes counterfiru kedze usetris tu 0.1s stisknutia dalsej klavesy, kedisy to bolo relativne bezne ale ako sa hra viac a viac meni na tomato omacku tak sa to vytraca a aj skusenejsi hraci sa niekedy nechaju nachytat 

AngelPanzer #306 Posted 13 December 2013 - 03:04 PM

Corporal

• Player
  • 38321 battles
  • 128

Mohl by někdo proklepnout hráče [Odstraněno]? Právě jsem byl v bitvě na mapě Malinovka a tento chlapec jak sám říkal "velmi extrémě viděl" ... viděl tak, že mu nevadilo za křovím stojící tanky s maskovačkou, s maskováním, prostě nic neuniklo jeho pohledu. Jinak toto jsem zažil v několika dnech víckrát, vždy ti to hráči vybaveni "termovizí" hovořili rusky.

Edit: záznam pro lagy na serveru nedělám.

Edited by Idahou, 13 December 2013 - 08:13 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

Godzilla1 #307 Posted 13 December 2013 - 04:10 PM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT

zaznam nemam ale nemuzete nahodou tohohle a vonohle proverit a preventivne ho postavit ke zdi a zastrelit pro vystrahu? :facepalm: to jako myslis AngelPanzer vazne?

s jakym tankem jsi stal ve krovi, jak jsi tam stal, nebyl pobliz zadny spoter, nebyl si predtim videt?

ne urcite to nemohlo byt tvoje nedokonaly vyuzivani maskovani ale byl to cheat nepritele.

botinaction #308 Posted 13 December 2013 - 04:14 PM

Lieutenant

• Player
  • 20777 battles
  • 1,645
  • [EHW] EHW

:teethhappy:

no nic, report za demenci by asi nezabral, tak zkusíme alespoň name&shame

yasheq #309 Posted 13 December 2013 - 05:31 PM

Corporal

• Player
  • 24529 battles
  • 157
  • [EHW] EHW
Jenom pockejte az da WG tu "termovizi" jako bonusovy vybaveni do gift shopu. Bude to senzitivni na vyfuk od tanku = pak uz se vyplati jen zakempit ve vode (invisible mode ) :-)

_Traianus_ #310 Posted 14 December 2013 - 07:28 AM

Private

• Player
  • 38390 battles
  • 4
Zdravím všechny.Včera 1 hrač ktery ma sotva 2000 bitev a statistiky červené sundal 8 hraču po celé mapě aniž by ho někdo vyděl.Sundal i mně kde mi ani žarovka nezasvítila.Další bitva jedu z SU-85B na pozici a kolem mně T1Heavy jenom profrčela jako by byla F1 a ja stal na místě,a ještě k tomu v plné rychlosti sundavala nepřítele jednoho po druhém a taky statistiky Red.Když jsou tady boty ,jsou tu i Hacky.I ten bot musí nějak obchazet zabezpečení WoT.Dal jsem si asi 10 minut prace při hledaní hacku na Polskych,Ruskych,Rumunskych a Bulharskych strankach(Tyhle národy je mají vždy jako první).Stranku tady nedám jenom překlad-[Odstraněno].Chci se zeptat co se bude s tímhle dělat,da se použít nějaky Anti Hack program?Děkuji

Edited by Idahou, 14 December 2013 - 08:45 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

Matlatl #311 Posted 14 December 2013 - 07:36 AM

Private

• Player
  • 21623 battles
  • 46

View PostFantazja, on 14 December 2013 - 07:28 AM, said:

Zdravím všechny.Včera 1 hrač ktery ma sotva 2000 bitev a statistiky červené sundal 8 hraču po celé mapě aniž by ho někdo vyděl.Sundal i mně kde mi ani žarovka nezasvítila.Další bitva jedu z SU-85B na pozici a kolem mně T1Heavy jenom profrčela jako by byla F1 a ja stal na místě,a ještě k tomu v plné rychlosti sundavala nepřítele jednoho po druhém a taky statistiky Red.Když jsou tady boty ,jsou tu i Hacky.I ten bot musí nějak obchazet zabezpečení WoT.Dal jsem si asi 10 minut prace při hledaní hacku na Polskych,Ruskych,Rumunskych a Bulharskych strankach(Tyhle národy je mají vždy jako první).Stranku tady nedám jenom překlad-[Odstraněno] Chci se zeptat co se bude s tímhle dělat,da se použít nějaky Anti Hack program?Děkuji

Mno muzes si to koupit a pak si nafackovat,ze jsi jim na to skocil.

_Traianus_ #312 Posted 14 December 2013 - 07:53 AM

Private

• Player
  • 38390 battles
  • 4
Ty jsi asi žadnou hru dosud nehral že?Ja hral 7 let Dark Orbit a tam možna dosud řikají že žadné boty a cheaty nejsou až jednou jsem vyskoušel bot a hack na střílení (byly oba na 24 hodin zdarma).Samozřejmě fungovaly,učet pořád mam,nikdo ho neukradl ale přestal jsem to z duvodu botu a hacku hrat.

Elnorka #313 Posted 14 December 2013 - 08:20 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE

skoro vsetci veci co ma robit ten hack vypociva server a nijakym hackom to neoklames, jedine sa naburat do servera ale pochybujem ze to pojde,  inak boti su tu velmi jednoduchy - jeden dokaze len zapnut bitku popr. jazdit v kruhu, druhy nasleduje svojich spoluhracov a striela cez autoaim

inak gratulujem k zisteniu ze cerverny hraci dostavaju lepsi rng

Idahou #314 Posted 14 December 2013 - 08:53 AM

General

• Veteran
  • 36743 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostFantazja, on 14 December 2013 - 06:28 AM, said:

Zdravím všechny.Včera 1 hrač ktery ma sotva 2000 bitev a statistiky červené sundal 8 hraču po celé mapě aniž by ho někdo vyděl.Sundal i mně kde mi ani žarovka nezasvítila.Další bitva jedu z SU-85B na pozici a kolem mně T1Heavy jenom profrčela jako by byla F1 a ja stal na místě,a ještě k tomu v plné rychlosti sundavala nepřítele jednoho po druhém a taky statistiky Red.Když jsou tady boty ,jsou tu i Hacky.I ten bot musí nějak obchazet zabezpečení WoT.Dal jsem si asi 10 minut prace při hledaní hacku na Polskych,Ruskych,Rumunskych a Bulharskych strankach(Tyhle národy je mají vždy jako první).Stranku tady nedám jenom překlad-[Odstraněno].Chci se zeptat co se bude s tímhle dělat,da se použít nějaky Anti Hack program?Děkuji

Podívej se už třeba jen na ty názvy/popisy - wall hack? K čemu? Premium extender? Ale o tak... Vše důležité počítá server a největší cheat který kdy ve wot snad byl, byli obarvené trasírky arty aby byli lépe vidět. To, že si zapneš nějaký program u sebe v pc neovlivní server. Tyhle úžasné cheat programky jsou jen past na hlupáky, kteří mají potřebu cheatovat, zaplatí, nebo do toho narvou login a heslo a zapláčou nad výsledkem.

Pokud už máš teda podezření, že někdo cheatuje, pošli ho na support.worldoftanks.net

A jak jsem již psal (až vyšetřím trochu času, tak upravím první příspěvek topicu) - tyhle super mody nejmenujte, leda tak ve zprávě pro support.worldoftanks.net, moderátora, nebo někoho z cpmmunity teamu, protože se vždycky najde někdo, kdo nebude věřit, zkusí to a příjde o acc/peníze (a odneseme to my, že jsme to tu nechali :hiding:)

Lulina #315 Posted 14 December 2013 - 09:14 AM

Corporal

• Player
  • 45420 battles
  • 179

View PostElnorka, on 14 December 2013 - 07:20 AM, said:

inak gratulujem k zisteniu ze cerverny hraci dostavaju lepsi rng

Zjištění je první krok, druhým je smíření se s faktem, pak teprve následuje další posun vpřed.

Jinak k cheatům asi tolik, že každý, kdo hrál např. Counter Strike, si musí ve WoT připadat jako v ráji. Při vzpomínce na nesmírně otravné crcání s punkbusterem, který pouze opruzoval a jako strážce čistoty hry byl na "dvě věci", si WoT po této stránce opravdu užívám a s faktem, že hra drobně připískává rajčatům jsem se už vyrovnal.  

Crabtr33 #316 Posted 14 December 2013 - 09:16 AM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW

View PostFantazja, on 14 December 2013 - 07:28 AM, said:

A zaznam toho co popisujes, mas? Klidne se na to podivam, treba mas pravdu :D. Pokud ovsem zaznam te hry nemas, pak si ho zapni, protoze tezko budes takovato bizardni tvrzeni seriozne dokladat a bude to pusobit spis jako paranoia, viz tvuj dalsi post.

View PostFantazja, on 14 December 2013 - 07:53 AM, said:

Ty jsi asi žadnou hru dosud nehral že?Ja hral 7 let Dark Orbit a tam možna dosud řikají že žadné boty a cheaty nejsou až jednou jsem vyskoušel bot a hack na střílení (byly oba na 24 hodin zdarma).Samozřejmě fungovaly,učet pořád mam,nikdo ho neukradl ale přestal jsem to z duvodu botu a hacku hrat.

Nooo, ale tady nejsi na DO ... a kdyz uz jsi tak zkuseny, tak by jsi mel pochopit, ze i kdyby cokoliv nekaleho ve hre bylo, pak to neni zadouci resit na oficialnim foru. Ovsem principialne, je velky rozdil pouzivat nejakyho klikaciho bota, toho lze pouzivat v jakekoliv hre a ano, dokonce i zde se najde znacna cast hracu, kteri grind provadeji timto nesmyslnym zpusobem, coz ma za dusledek jejich velmi budne schopnosti a velmi spatne statistiky. Kdo si to svoje neodehraje, tak proste tu hru nikdy umet nebude a proto je ten grind i k necemu dobry.

To co ty popisujes v prechozim postu je ovsem u DO na urovni UriHacku, ktery jak jiste sam uznas, existoval take jen v hlavach hracu a nikdo si zadny uridium zadarmo naklikat nemohl :D. Ve Wot se o zasadni vypocty stara server a klient je urcen pouze k zobrazovani u uzivatele, takze vidis jen to co ti server posle a logicky, kdyz ti bude kolisat kvalita netu (coz vetsina lidi tezko identifikuje), tak se ti muzou urcite veci zobrazovat skokove (bleskurychla otocka, doskakovani tanku, teleportace), ale toto opravdu nelze nijak cilene ovlivnit, takze bud v klidu. Bohuzel, v kazde hre je znacna cast hracu, kteri vecem co nerozumi zacnou nazyvat hackem. Osobne se mki to stava kazdy den, ze mne nekdo obvini, ze jsem hacker a vis proc? Protoze strilim z pozice, kterou nezna a on si mysli, ze je dobre kryty.

K posuzovani cistoty hry je nutny zakladni predpoklad a to, perfektni znalost hernich a technickych mechanizmu, pak budes chopny lepe posoudit co je bezna vec a co je napr. divne. Ale ja osobne jsem dobreho hrace jeste nikdy nevidel neco podobneho psat, protoze ti prave obvykle maji potrebne znalosti a nedivi se, proc je ten hrac s houfnici zasahnul za horizontem kopce, ze :D.

Edited by Crabtr33, 14 December 2013 - 07:11 PM.

Tydyt007 #317 Posted 14 December 2013 - 10:13 AM

Corporal

• Player
  • 18923 battles
  • 148
  • [CZ-SK] CZ-SK
Já si myslím že největší cheat ve hře je MM..stačí zmáčnouk tlačítko bitva s francouzským těžkým tankem na VII. tieru a hned zjistíte, že cheaty fungují skvěle..hodí vás to do IX. tier bitvy..

_Traianus_ #318 Posted 14 December 2013 - 10:22 AM

Private

• Player
  • 38390 battles
  • 4
Že ja vubec něco psal :) Jenom vam (popřeji) abyste potkaly takové hrače jak ja a to ne v jedné bitvě a koukaly co se děje.

Cerb4rus #319 Posted 14 December 2013 - 10:35 AM

Player

• Player
  • 49306 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB
Cece má odjeto přes 26k bitev a podobne věci se mi nedeji,asi hrajem každý jinou hru :-)

panzerkiller71CZ #320 Posted 14 December 2013 - 11:37 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19351 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Mě vadí ti cheateri, co jsou zmalovani do temně fialova. Potkávám je také každý den, nejdou prostrelit, nikdy je nenajdu na stejném místě jako před pěti minutami....kde se ten cheat dá stáhnout??:-) :-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users