Jump to content

Cheaty a jak to s nimi je ?

• This topic is locked This topic is locked
352 replies to this topic

Cerb4rus #321 Posted 14 December 2013 - 11:54 AM

Player

• Player
  • 49298 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB
Www.skill.com :-)

Idahou #322 Posted 14 December 2013 - 12:33 PM

General

• Veteran
  • 36738 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Jsem zvědav, kolik lidí se zeptá kdeže to tam mají najít :teethhappy:

Segalizator #323 Posted 14 December 2013 - 12:55 PM

Corporal

• Player
  • 7217 battles
  • 109

Mně vadí cheateři, kterým nelítá ping jak opice na gumě.

Crabtr33 #324 Posted 14 December 2013 - 07:12 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW

View PostFantazja, on 14 December 2013 - 10:22 AM, said:

Že ja vubec něco psal :) Jenom vam (popřeji) abyste potkaly takové hrače jak ja a to ne v jedné bitvě a koukaly co se děje.

a co ten zaznam, mas? jiste nejen ja se rad podivam na ty "cheatery" :D

Edited by Crabtr33, 14 December 2013 - 07:13 PM.

Matlatl #325 Posted 14 December 2013 - 08:57 PM

Private

• Player
  • 21623 battles
  • 46

View PostFantazja, on 14 December 2013 - 07:53 AM, said:

Ty jsi asi žadnou hru dosud nehral že?Ja hral 7 let Dark Orbit a tam možna dosud řikají že žadné boty a cheaty nejsou až jednou jsem vyskoušel bot a hack na střílení (byly oba na 24 hodin zdarma).Samozřejmě fungovaly,učet pořád mam,nikdo ho neukradl ale přestal jsem to z duvodu botu a hacku hrat.

Her jsem hral dost,i ty,ktery skoncily na cheaterech. Kdybys tam nevypsal seznam vylozenejch nesmyslu,mozna by to bylo uveritelny. Nevim jak fungovalo DO,ale WoTko to ma zarizeny temer neprustrelne. Takovej cheater by asi nemel rudy statistiky,pokud by hral vic nez par her s hackama,ze? Uz jsem asi potkal v bitvach vetsinu top hracu serveru a o zadnym nemuzu rict,ze by byl cheater. A vlastne ani o nikom jinym. Treba RNG samo o sobe muze v jedny bitve z tisice fungovat jako cheat,kdy cloveka nikdo neprostreli a on propali neskutecny i za jizdy. Stava se mi to z obou stran,obcas kvuli tomu vyhraju,obcas prohraju. Pokud chces vysvetlit,co se stalo primo tobe v ty hre,musis nam dodat zaznam.

Jediny co mi prijde divny a stava se mi pomerne casto je to,ze me server po zacatku bitvy odpoji a zemezi mi ve znovupripojeni se,dokud neskonci bitva / sebere mi moznost ovladat tank / prida mi 5 vterin prodlevu ke vsemu co delam apod,coz zpusobi nejakej souper,kterej uvidi moje staty ve hre a zaridi si tak vyhru. Ale nevim,zase tak paranoidni nejsem,abych to povazoval za pravdu,asi se to stava kazdymu. :smile:

BiffCZ #326 Posted 15 December 2013 - 09:14 AM

Corporal

• Player
  • 39130 battles
  • 147
  • [KOBE] KOBE

View Postpanzerkiller71CZ, on 14 December 2013 - 11:37 AM, said:

Mě vadí ti cheateri, co jsou zmalovani do temně fialova. Potkávám je také každý den, nejdou prostrelit, nikdy je nenajdu na stejném místě jako před pěti minutami....kde se ten cheat dá stáhnout??:-) :-)

No to nemusí být cheateři... To můžou být zakempenci kteří mají na 99% takto vysoký rating tím, že toho hodně nastříleli z kempu... :bush:
Případně nahráno z rot a CW.... Sám to vidím na ratingu a používání arty a TD...

Teoreticky tahle hra je nehacknutelná a nedá se cheatovat - ikdyž jak se říká: "Nikdy neříkej že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej blbec kterej to dokáže..."
Podle mě se dá určitě nějakým způsobem, jen se na něj moc nepřišlo...
viz tolik oblíbené "hitzony"...
Slyšel jsem cosi o nějakém modu kdy vidíte kdo kam míří (protože to dělá takovou lasershow a tuším že to tu již někdo zmiňoval) a z toho vyplývá že teoreticky to jde hacknout snadno!
Protože toto je logicky založeno na informacích komunikace hra - server a vytáhne si to souřadnice a dle toho zobrazí... 
A řeklbych že jsem se s tím setkal... borec o mě nevěděl ani nemohl vědět (byl jsem schovaný s TD :bush:) On byl cca 400m ode mě a mířil na jiný tank který byl za barákem a stříleli po sobě...
Vždy když jsem začal mířit na něj, okamžitě popojížděl sem tam a zajížděl za překážky... Přestal jsem po něm mířit a jen koukal, tak stál jak trubka... A jakmile jsem na něj opět zamířil okamžitě se hýbal...

PS: Hlavně nereagujte na nějaké stránky jako goldhack, gold for free a  podobné kraviny na známých i neznámých stránkách! 
Narazil jsem na stránky které si i tváří jako originál WOT, nebo že jsou vytvořeny ve spolupráci s WG... Ale jakmile po Vás chce registraci email atd koledujete si o hacknutí vašeho účtu...
Leckteré jsou odfláknuté ale taktéž některé skutečně kvalitně a hezky zpracované.

Samozřejmě jsou i stránky kde se musíte zaregistrovat, ale to jsou stránky staré již nějaký rok... 

kageroo #327 Posted 15 December 2013 - 06:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6046 battles
  • 412

Tak, 5 minut hladania a objavil som funkcne hacky na WoT. Asi pred rokom bol ten cheat-pack zadarmo a fungoval. Teraz ho radsej skusat nebudem, lebo stoji 14 dolarov...

Takze hacky na WoT funguju....

Spoiler

Edit: zmenene cheaty na hacky

Edited by ClearEvil, 15 December 2013 - 10:41 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. ClearEvil

_Traianus_ #328 Posted 15 December 2013 - 08:01 PM

Private

• Player
  • 38390 battles
  • 4

View PostMatlatl, on 14 December 2013 - 08:57 PM, said:

Her jsem hral dost,i ty,ktery skoncily na cheaterech. Kdybys tam nevypsal seznam vylozenejch nesmyslu,mozna by to bylo uveritelny. Nevim jak fungovalo DO,ale WoTko to ma zarizeny temer neprustrelne. Takovej cheater by asi nemel rudy statistiky,pokud by hral vic nez par her s hackama,ze? Uz jsem asi potkal v bitvach vetsinu top hracu serveru a o zadnym nemuzu rict,ze by byl cheater. A vlastne ani o nikom jinym. Treba RNG samo o sobe muze v jedny bitve z tisice fungovat jako cheat,kdy cloveka nikdo neprostreli a on propali neskutecny i za jizdy. Stava se mi to z obou stran,obcas kvuli tomu vyhraju,obcas prohraju. Pokud chces vysvetlit,co se stalo primo tobe v ty hre,musis nam dodat zaznam.

Jediny co mi prijde divny a stava se mi pomerne casto je to,ze me server po zacatku bitvy odpoji a zemezi mi ve znovupripojeni se,dokud neskonci bitva / sebere mi moznost ovladat tank / prida mi 5 vterin prodlevu ke vsemu co delam apod,coz zpusobi nejakej souper,kterej uvidi moje staty ve hre a zaridi si tak vyhru. Ale nevim,zase tak paranoidni nejsem,abych to povazoval za pravdu,asi se to stava kazdymu. :smile:

Víš kdyby to bylo neprustřelné nebyly by ani boty,ale v pohodě časem se pravda ukaže.Ja na rozdíl od tebe bych to nezkoušel na svém učtu hlavním.Škoda že jsem nenahraval ale vím co jsem vyděl.Kypo21 napsal post Neviditelne tanky !,nenapsal co se stalo. kageroo dal video.Pro mě to je už škoda psaní a jediné ti mužu popřat abys někoho takového rychle potkal.PS-Nahravej jinak ti tady plno nevěřicích Tomašu neuvěří.

Godojarda #329 Posted 15 December 2013 - 08:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12286 battles
  • 793
  • [IDDQD] IDDQD

Chro,

Cheaty jsou psané, Hacky jsou programy.

Tramtaradá! :smile:

Crabtr33 #330 Posted 15 December 2013 - 10:08 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW

View Postkageroo, on 15 December 2013 - 06:20 PM, said:

Tak, 5 minut hladania a objavil som funkcne hacky na WoT. Asi pred rokom bol ten cheat-pack zadarmo a fungoval. Teraz ho radsej skusat nebudem, lebo stoji 14 dolarov...

Takze hacky na WoT funguju....

Spoiler

Edit: zmenene cheaty na hacky

toto je pomerne dost stare video a WG na to uz reagovalo. osobne si myslim, ze se jedna o fake, coz se objevuje celkem casto. Porad je nutny mit napameti, ze cokoliv zmenis na strane klienta je vec, kterou ten klient musi dostavat od serveru a nic navic z toho nevyrypes a dobri hraci toto proste nepotrebuji k tomu byt lepsi. Navic, WG dost casto meni mechanizmy a strukturu souboru, takze udrzet nejaky takto komplexni "mod" funkcni je hodne narocne a rekl bych az nerealne. Takovato videa pouze utvrzuji v tom, ze lide jsou radi paranoidni. Ja posuzuju cistotu hry hlavne podle toho jak se mi hraje a za tu dobu jsem propadl zoufalstvi pouze v okamziku, kdy souper byl vyborne sehrany a umel vyuzit tymove hry na 100%.

View PostFantazja, on 15 December 2013 - 08:01 PM, said:

Víš kdyby to bylo neprustřelné nebyly by ani boty,ale v pohodě časem se pravda ukaže.Ja na rozdíl od tebe bych to nezkoušel na svém učtu hlavním.Škoda že jsem nenahraval ale vím co jsem vyděl.Kypo21 napsal post Neviditelne tanky !,nenapsal co se stalo. kageroo dal video.Pro mě to je už škoda psaní a jediné ti mužu popřat abys někoho takového rychle potkal.PS-Nahravej jinak ti tady plno nevěřicích Tomašu neuvěří.

vis jak, tezko ti nekdo uveri, ze jsi videl yettiho, kdyz o tom budes jen povidat. jiste, ze nejakee male procento je, ze jsi ho opravdu videl, ale oko lze snadno oblafnout a casto clovek vidi to co videt chce. proto je dukaz velmi dulezity jako podklad serioznosti tvrzeni. to myslim nikdo rozumny nemuze nechapat.

martyEF #331 Posted 17 December 2013 - 04:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29004 battles
  • 335
beztak největší "cheaty" stejně ve hře podporuje sám WG, viz neviditelné TD které spotneš až v době kdy do něj náhodou narazíš, a nebo také v boji pár metrů od sebe tím že se přestane hejbat tak tank zmizne ikdyž by ho na tu vzdálenost a bez jakékoliv překážky viděl i slepý důchodce ... ale s tím nikdo nic nedělá, raději nám přidejte ještě tak 3 národy tanků .... :facepalm:

Sariel_ #332 Posted 17 December 2013 - 08:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16390 battles
  • 556
Obcas mam problem rozeznat bug ve hre od cheatu. Nejvetsi bug je spoting, jako kdyz vas strili 5 tanku a nikdo neni spotlej

Bozsky_Perun #333 Posted 18 December 2013 - 05:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39875 battles
  • 348
  • [INTAS] INTAS

View PostKometaBrnoMihi, on 17 December 2013 - 08:53 PM, said:

Obcas mam problem rozeznat bug ve hre od cheatu. Nejvetsi bug je spoting, jako kdyz vas strili 5 tanku a nikdo neni spotlej

neznamena ze ty ked niekoho nevidis ze oni tebe nie...Mozu mat spotera ktory ta nasvieti a oni pekne spoza krikov do teba strielaju

BlondakPB #334 Posted 18 December 2013 - 08:58 AM

Corporal

• Player
  • 15584 battles
  • 187
  • [STOJ] STOJ

View PostBozsky_Perun, on 18 December 2013 - 05:42 AM, said:

neznamena ze ty ked niekoho nevidis ze oni tebe nie...Mozu mat spotera ktory ta nasvieti a oni pekne spoza krikov do teba strielaju

heh tym by som si nebol taky isty. už som zažil situaciu ked som so SU-100y s naterom bol za krikom a VK3002D ma nasvietila aj cez ten krik. nechapal som :ohmy:  nevšimol som si že by spoza neho niečo trčalo.Replay tuna a je tu ku koncu za tou skalov s krikom.

tuna replay: http://wotreplays.com/site/487339#team

Edited by BlondakPB, 18 December 2013 - 09:22 AM.

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #335 Posted 18 December 2013 - 09:04 AM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882

View Postpanzerkiller71CZ, on 14 December 2013 - 10:37 AM, said:

Mě vadí ti cheateri, co jsou zmalovani do temně fialova. Potkávám je také každý den, nejdou prostrelit, nikdy je nenajdu na stejném místě jako před pěti minutami....kde se ten cheat dá stáhnout??:-) :-)

Niekto ho dostane jak bonus pri narodeni :trollface:

Btw. WN8 uz pomaly nahradza WN7, aspon na wotlabs sa rozbieha. Pri tak vysokych numerach nema vyznam na WN8 uz hrat.

PsychoSnitch #336 Posted 18 December 2013 - 09:07 AM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 1570 battles
  • 68
Jeste ze jsou na mapach ty cervene hranicni cary protoze jinak by nekteri fialovy typci stali tak daleko za tou carou az by se vlastne ocitli v zadech nepratelskeho tymu :-). 

Pjetkovic #337 Posted 18 December 2013 - 09:45 AM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostPsychoSnitch, on 18 December 2013 - 09:07 AM, said:

Jeste ze jsou na mapach ty cervene hranicni cary protoze jinak by nekteri fialovy typci stali tak daleko za tou carou az by se vlastne ocitli v zadech nepratelskeho tymu :-). 

Ty krabe, to by chtělo našláplej engine, aby to nasimulovalo kulatost zeměkoule. :teethhappy: Bohužel máš pravdu.

panzerkiller71CZ #338 Posted 18 December 2013 - 09:54 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 19288 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Ovšem s těmi typky je to pravda....není větších kemperu než jsou totální rajčata a fialky...fialky si alespoň srabacky nastrili....rajče nemá nic:-)

Pjetkovic #339 Posted 18 December 2013 - 10:03 AM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View Postpanzerkiller71CZ, on 18 December 2013 - 09:54 AM, said:

Ovšem s těmi typky je to pravda....není větších kemperu než jsou totální rajčata a fialky...fialky si alespoň srabacky nastrili....rajče nemá nic:-)

Docela bych řekl, že o těchto dvou skupinách by se dalo říct i to, že jsou to největší nespokojenci a ubrečenci na fóru. Maj toho víc společnýho než by člověk na první pohled řekl. :veryhappy:  I když umět to jako unicum, by mi vůůůůbec nevadilo. Ale umět. Ne machrovat na tieru 1, 2, 3. Hrát fotbal proti dětem ze školky, tak taky můžu jít sám proti dvanácti, vyhraju a přitom to nic nevypovídá o mejch schopnostech.

rallytravel #340 Posted 18 December 2013 - 10:03 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 23137 battles
  • 1,408
  • [_AF_] _AF_
Mě spíš překvapuje, když fialový hráč má potřebu v souboji T-150 vs. T-150 střílet do mě goldama. Hodně často se setkávám s tím, že fialky střílí jen goldama do čehokoliv...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users