Jump to content

premiova munice

• This topic is locked This topic is locked
576 replies to this topic

GordonRamsay #561 Posted 19 June 2013 - 01:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14123 battles
  • 527
  • [LMCZ] LMCZ

View PostIdahou, on 14 April 2013 - 11:42 AM, said:

A kde ta lama s 200 vezme kredity na ty goldy? Já mám hetzra na odreagování, 10 goldovek, 10 heček, povětšinou tak 5 sestřelů za bitvu a ty zisky jsou jen tak aby se neřeklo a to na toms troji mám vyskillovanou posádku a komplet vybavení. Kolik tohos setřelí ten lamák se 75% posádkou? A kolik vydělá? Teď příjde nějakej expert a řekne, že si lamák koupí t8 premium, k tomu premiovej účet a má to hned... Houby, jestliže je špatnej, tak mu ten premiák nepomůže - většina má nízkou penetraci, tudíž by musel ládovat goldy, tudíž nevydělá nic, tudíž nemůže dotovat goldovky na ostatních tancích, tudíž těch lámáku, skrze tiery, co maj goldy, nebude zas tolik. Pokud si goldy kupuje za reálné peníze, tak je to ta samá situace jako před zavedení goldovky za kredity...

Já vozím na každém stroji okolo 5ti kusů goldovky, občas prostě musím zachránit situaci a tohle okolo goldovky spíš považuju za paniku. Na tu goldovku si musí každej vydělat a v boji stejně prd poznáš, jestli to byla šťasná rána do slabší části, nebo jen horní hranice penetrace...

.. si delas [Odstraněno] ? WG se muze pretrhnout jak furt nabizi kredity za par korun.. z toho cerpaj lamy.
jinak kdyz jsem pujcil T34 synovcovi co to nikdy nehral.. byl schopnej nahrat 40k cistyho zisk.  T34 je easy mode I win button.

a to nemluvim o botech na tier 5 co si proste nechaj hru pustenou pres noc a maj rano na radeni s goldama.. a proto maj tak blbej rating. protoze si ho tim botovanim kazi.

jinak prijde mi ze goldama za kredity se WG snazi vyresit problem s balanci  a matchmakingem

budou vubec v 8.6 ty nerfy goldu jak slibovali ? uvidime zitra.. vlastne uz dneska :-DD

je proste fakt, ze to [Odstraněno] balanc.. ajak si tady jejkey stezuje, ze nechce bejt potrava..  to by melo bejt resene jinak, rozhodne ne umelym zasahem ve forme goldu. max tech goldu dat fakt par..  je potreba pouzivat mozek a proste nejet se slabym tankem tam, kde na jistotu potkam heavyny

Edited by Idahou, 19 June 2013 - 09:04 AM.
Posty sloučeny, používej tlačítko edit a diskutuj slušně

karnovak #562 Posted 19 June 2013 - 05:41 AM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,779
Když už tady naléháš na používání mozku, co kdybys to zkusil sám a přestal tu spamovat? Víš co znamená kouzelné slovo "edit"? Že můžeš příspěvek upravit a nenasr... sem pět dalších za sebou.

Snail1977 #563 Posted 19 June 2013 - 06:13 AM

Corporal

• Player
  • 14262 battles
  • 139
No, souhlasím s Idahem. Myslím, že hysterie ohledně goldů je přehnaná. Samozřejmě, že 105 mm houfnice má penetraci pořádně buffnutou, o tom žádná (nyní ji vlastně vrátí do reálu). Celkově a load goldů za kredity je důsledkem MM, kdy hráči, co mají nižší Tier je někdy nabijou, aby byli týmu prospěšní. Máte bitvu, kdy je rozptyl 2 Tiery, pak ti dole prostě musí čekat, jak to dopadne mezi velkýma hochama. Problém by to nebyl, kdyby si tolik lidí nenabotovalo vyšší tiery, čímž přeskočí ty učební dolní = nic neumí. Pak máte červený vršek a jste jako lower tier v háji. Když si vezmete mapy, tak většinou jsou celkem malé, cirka 2-3 maximální dohledy, což znamená, že v prvních fázích bitvy nikoho nenaflankujete, pak to musíte brát čelně... A ruku na srdce - pokud neumíte poziční hru, taktiku pro specifický tank a weak spoty (což je to,  co se máte naučit na jednotlivých tierech) - pak je vám gold k ***** . Takový člověk najede někam, kde ho všichni smahnou, vystřelí své dva goldy a prodělá. A jen na okraj - tank je složenina: pancíř, mobilita, palebná síla. Nejlepší byly a jsou ty, kde se toto kloubí v dobrém poměru. A bitvu mezi panciřem a dělem vždycky dělo vyhrálo... A prostě nechápu lidi, co brečí, že jim prostřelí tank s těžkým pancířem. Zjevně si zvykli na pocit nezranitelnosti... a to není dobrý pro nikoho.

Porecek #564 Posted 19 June 2013 - 08:22 AM

Private

• Player
  • 5278 battles
  • 15
Mohl by mi někdo vysvětlit HEAT munici ?
High Explosive Anti Tank - po nárazu vybuchne a tank poškodí šrapnely o vysoké rychlosti a teplotě.
Expím T-150, hraju zatím s 122mm houfnicí a vozím normální HE a 5 HEAT. V jedné bitvě mi HEAT munice ( penetrace 160 mm ) 4x dingnula - hláška " tahle se odrazila " ( E2 z boku, 1S do spodního plátu, T1HT z boku, ARL 44 přední plát ) všechny střely byly tak z 50 - 100 m ( i když to na HEAT nemá vliv )... Takže jsem přišel o 16000 kreditů a rozdal 0 damage. Nedáš-dostaneš a šel jsem do garáže. V souhrnu po bitvě jsem u těch tanků neměl ani to, že jsem jim způsobil kritické poškození, prostě bez škrábnutí. Chápu, že může dingnout APCR, ale HEAT ?
Díky za objasnění.

Edited by Porecek, 19 June 2013 - 08:23 AM.

minduton #565 Posted 19 June 2013 - 08:33 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,641
i hecko muze dingnout. nikdy bych tomu neveril, ale s su-5 se to stava bezne, pokud se s tim snazim kropit tezsi osmicky.

Godzilla1 #566 Posted 19 June 2013 - 08:49 AM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT
hele realne je to tak ze HEAT nevybuchuje a srapnelem ze by prorazel to by na pancir asi melo pramaly ucinek, fakt je ten ze v urcite vzdalenosti od pancire exploduje smerova naloz vyuzivajici Munroeuv efekt na nejaky predstavny material, asi to vetsinou je medeny plat. Z nej vznikne ve sve podstate tlouk, klin ci kopi o vysoke rychlosti a to teprve prochazi pancirem takhle nejak ma fachat realita,

hra WoT ... HEAT je zaludnej tim ze nema normalizaci takze dopad pod spatnym uhlem a rana sklouzne, nedojde k iniciaci te exploze proste proto ze iniciator pri dopadu pod takovym uhlem selze, dal predstavny pancir dojde k iniciaci ale slehne to to na rpedstavnem panciri a za nim uz to nema ty grady a nepropali se to do tanku + pises ze jsi strilel na kv1s kterasto ma ten cumak na nekterych msitech tak zohybanej ze penetrace 150 - 160  to rada cinkne ono to rado cinkne klidne 88 dlouhou proste proto ze sice palis na na vanu ale vyletis na ten spoj vana ridic kde je to hodne skoseny a je vymalovano celne na kv1s nerad strilim s cimkoliv

Snail1977 #567 Posted 19 June 2013 - 09:26 AM

Corporal

• Player
  • 14262 battles
  • 139
Malinko bych Godzillu doplnil.
HEAT - po zásahu cíle se vytvoří žhavé plyny, které jsou nasměřovány do úzkým svazkem na pancíř, který propálí a pronikne dovnitř, kde spálí všechno v cestě. Účinnost je dána ráží a je konstantní po celou dobu letu střely. Například 105 mm Gr. 39 Hl/C měl průraznost 100 mm na libovolnou vzdálenost. Výhody jsou zřejmé - můžeš pálit na jakoukoli vzdálenost a dosáhneš průrazu, pokud máš rozumný úhel a pancíř je menší než udaná hodnota. Nevýhoda je taky jasná, pokud má soupeř představný pancíř, pak střela vybuchne dříve a ve větší vzdálenosti, paprsek se oslabí a rozptýlí.

Godzilla1 #568 Posted 19 June 2013 - 09:36 AM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT
no prave ja sem zil taky v tom ze se to propaluje teplotou ale nekde tu mel myslim Tuccy nebo nekdo clanky, ona je to hlavne kineticka energie te vlozky protoze teplotu po tom vybuchu to nema dostatecnou na taveni oceli, hledam ten clanek nemuzu ale najit

Porecek #569 Posted 19 June 2013 - 09:37 AM

Private

• Player
  • 5278 battles
  • 15
@ Snail1977, Godzilla1
díky za odpovědi, potěšily mě spíš ty reálnější infa o HEAT :smile:

Snail1977 #570 Posted 19 June 2013 - 09:51 AM

Corporal

• Player
  • 14262 battles
  • 139
@Godzilla: Já jsem tě jenom doplnil, opravdu tam je vložka, která má zvýšit sílu paprsku (ten paprsek tvoří roztavený kov ze střely), ale není závislá na kinetické energii - proto byla využívaná houfnicemi a obecně velkými rážemi. Nepleteš si to s HESH, nebo APCR? Ty jsou založené na kinetické energii

@Porecek: HEAT ti dingala hodně i proto, že je v houfnicích a ty byly v 8.5 krom nepřesnosti postižené i způsobem výpočtu, kam půjde střela, takže jsi byl závislý na náhodě. V 8.6 budou o něco přesnější všechny zbraně, ale penetrace HEAT bude snížena na reálné hodnoty. Něco za něco...

Edited by Snail1977, 19 June 2013 - 09:54 AM.

Godzilla1 #571 Posted 19 June 2013 - 10:16 AM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT
spatne si rozumim ja jen rikam ze to diky cemu prochazi HEAT pancirem neni tepelna energie toho vybuchu ale kineticka energie predana po vybuchu smerove naloze te predstavne vlozce

ps HESH rozhodne neni stavenej na kineticke energii to je koule plastiku co se romazne po panciri a exploduje

Snail1977 #572 Posted 19 June 2013 - 12:18 PM

Corporal

• Player
  • 14262 battles
  • 139
Jasné  :smile: oba jsme mluvili o jiné části procesu  :smile: .

thacid #573 Posted 20 June 2013 - 09:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27519 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA
BTW: Keď už sa chce WOT približovať skutočnosti  :smile: , tak mám Ďalší návrh.... odrazená a nevybuchnutá munícia sa bude na mapách zbierať a občas niekomu vybuchne pod tankom, keď po nej prejde....  :teethhappy:

A k munícii.... neexistuje goldová munícia a už by si to mohli všetci konečne uvedomiť....
Keď ma niekto nazval GOLD NOOBom, tak som mu s radosťou poslal :-P
A keď tak označili niekoho iného, tak som to komentoval :" yeah...gold noob..he used to use prem consumables".

GordonRamsay #574 Posted 20 June 2013 - 11:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14123 battles
  • 527
  • [LMCZ] LMCZ
je to blbost uz z principu, hra byla stavena jinak. Je zde spousta tanku jenz jsou handicapovani (e100, t28, T95) protoze maji dobry armor. Ale to jiz neplati. A goldovkou strili temer kazdy, to vidim denne. I ja vozim cca 30% munice gold pro pripad ze potkam magicky dingajici FR TD 8+.

A jinak jednou jsem se nastval a jezdil s PZ4 houfnici a JEN goldovkou.  Vysledek.. mam na ni 71% win ratio. Je to silenost. KD temer 2.0 a to jsem prumerny hrac.
Podobne jsem to ownil jeste s VK3001P. Potom sem se na to vys a sel sem pres free na TigrP.

edit: stou pz4 jsem nikdy neprodelal, nekdy i 20K zisk s PU. Ale aspon tov 8.6 dost nerfli..

Edited by GordonRamsay, 20 June 2013 - 11:03 PM.

lordmystic #575 Posted 25 June 2013 - 09:07 AM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
každý nestřílí goldem, to rozhodně ne. mám na každém tanku také cca. 5 nábojů pro případ nouze, ale je pravdou že tanky co hraji méně for fun hraji také čistě s goldy. krásný příklat hetzer, E-100 či T69 (případně T54E1). pokud na tyto tanky dáte goldíky, je hra opravdu zase někde jinde :)

a tam kde nepotřebuji ani jeden gold tak třeba T57 heavy či foch 155 :)

minduton #576 Posted 25 June 2013 - 05:04 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,641
Tak já u nakladače ISU-152 taky nemám potřebu goldů, když to má pene 286mm. Ale někdy mi to oddingnou až neuvěřitelně vysloveně papírový stroje... to by se člověk až divil.Fear factor má ta top 152mm roura vysoký... stačí s tím zakvedlat zpoza šutru a hned je vidět ten respekt. Ono koupit to za 800 hp na jedinou ránu, není nic příjemného.

Edited by minduton, 25 June 2013 - 05:07 PM.

thacid #577 Posted 26 June 2013 - 11:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27519 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA
No veď práve...tam, kde "gold" nieje potreba, tak ich nikto nemá a tam, kde je nutný, ho má každý... Tak kde je chyba???
Nieje to náhodou pár tankov, ktoré sú pod úroveň a potrebovali by buff (keď je nejaký tank OP, okamžite dostane nefr, ale opačne nie?) ; alebo pár tankov, ktoré slúžia pre zábavu na odreagovanie... (a to chcú zrušiť...chcú zrušiť zábavu v hre?)

Podotýkam milióntykrát povedané: nikto nehrá IBA výhradne a stále tieto "OP" tanky (M4, Hetzer, KV-2 ap.) a ešte s húfnicou... Pretože nikoho by to nebavilo dlho .
Pr. Sám, keď som to prvýkrát skúsil, mal som už tak asi 5500 hier za sebou, takže úplný začiatočník som nebol a skúsil som to práve po prečítaní tu na fóre. Výsledok... bieda ako bez húfnice a ešte k tomu -60 000. Takže tých, ktorí to použijú úspešne by som NOOBmi nenazýval, pretože NOOB ako ja (noob =  začiatočník, ale v tejto hre už má ten výraz iný význam) s tým aj tak nič nezahral a ešte aj hlboko prerobil niečo, čo musel doháňať niekoľkými hrami s premiákom. Takže je jasné, že prem muníciu, aj prem spotrebáky používajú IBA skúsení hráči.  Ja som asi prvých 1000 hier nepoužil spotrebné doplnky vôbec....btw

Edited by thacid, 26 June 2013 - 11:54 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users