Jump to content

Nováčci, Otázky & Odpovědi

jak maximalizovat hru otázočka

• Please log in to reply
3356 replies to this topic

RagSalt #3341 Posted 07 July 2018 - 01:31 PM

Captain

• Player
  • 21470 battles
  • 2,005
  • [A-N-V] A-N-V

Představ si, že jsem se o tom dočetl a cvičně si založil účet. Takže mám itala tier 6 a nemusel jsem expit tanky před tím. Než něco plácneš o pohádkách tak si zjisti jaká je realita.

edit: Já inv kód našel v pohodě, jen na něm byl právě T-127 a netušil jsem, že tento tank je za odměnu.

Edited by RagSalt, 07 July 2018 - 01:33 PM.

RozaMadMax #3342 Posted 07 July 2018 - 02:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 65175 battles
  • 603
  • [MRBOB] MRBOB

View PostGamano_CZ, on 07 July 2018 - 11:24 AM, said:

HAHA a na to jsi přišel jak? Teď bych chtěl tu pohádku o Červené karkulce.

Prémiový účet 3+1 víc nedostaneš, prémiový tank ani náhodou, aby jsi splnil mise instruktáž, musíš do toho investovat goldy (do začátku dostaneš 500). Jinak absolutně skoro nic, jen nesmyli, které nepotřebuji.

Invite kód jsem sháněl a nikde jsem nenašel platný kód !!!

kódů je ranec, kor na omezené 5ky. A to neberu v potaz pořád pěkné bonusy, když budeš něčí rekrut, stačí trochu chtít a jen nečíčovat.:izmena:

SWAT0013 #3343 Posted 10 July 2018 - 08:58 AM

Captain

• Player
  • 27107 battles
  • 2,348
  • [A-N-V] A-N-V

View PostRozaMadMax, on 07 July 2018 - 03:30 PM, said:

kódů je ranec, kor na omezené 5ky. A to neberu v potaz pořád pěkné bonusy, když budeš něčí rekrut, stačí trochu chtít a jen nečíčovat.:izmena:

Vím, že kdysi někde pobíhal i kód na T25, což je dle mě možnost, která se kvůli předělání MM omezencům na T5 (nepotkávají T3) vyplatí možná o něco více... Ale je to asi spíše otázka preferencí.

Se zbytkem se nedá než souhlasit :)

RozaMadMax #3344 Posted 10 July 2018 - 02:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 65175 battles
  • 603
  • [MRBOB] MRBOB

View PostSWAT0013, on 10 July 2018 - 07:58 AM, said:

Vím, že kdysi někde pobíhal i kód na T25, což je dle mě možnost, která se kvůli předělání MM omezencům na T5 (nepotkávají T3) vyplatí možná o něco více... Ale je to asi spíše otázka preferencí.

Se zbytkem se nedá než souhlasit :)

Tak asi nejlepší invite byl s Jg. Tigerem88, ale ten už býval za nějaké love. Jinak je teď asi nejlepší se zrekrutovat a jezdit to v četě + dostat bonusy.

Edited by RozaMadMax, 10 July 2018 - 02:18 PM.

_MARTINI_ #3345 Posted 18 July 2018 - 12:22 PM

Private

• Player
  • 5616 battles
  • 8

prosím Vás, potřebuji poradit ohledně nastaveni grafiky. Co musím zapnout nebo nastavit na maximum abych vyděl "ty výrazně barevný" projektily (když po sobě střílí ostatní tanky)

předem děkuji za odpověď.

LietnautMilitary #3346 Posted 23 July 2018 - 09:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10511 battles
  • 96

Mal by som otázku hodnu spasitela. :) Funguje kombinácia vybavenia pre tank skladaná optika a binokulárni ďalekohľad naraz. V týchto posledných verziách mám problém, ako aj čítam na fórach že je dosť rozsiahly, že neodhalím na krátku vzdialenosť strelcov. Hrával som aktívne dávnejšie keď som na nájazd odhalil každého kto vystrelil. Teraz s ľahkým tankom a aktivovaním ďalekohľadom v kroví, veľakrát neodhalím ani jedného s asi troch pasívnych prieskumníkov čo na svoje odhalené ciele strieľajú a dokonca ani jazdiace vozidla, mnoho krát asi keď sú od mňa na 2 štvorce.

Zaujímalo by ma, že ak by som mal obe, ďalekohlad a optiku sčítal by sa bonus za efektívne odhaľovanie? Keby som stál a aktivoval by sa ďalekohľad, alebo by bolo že by išla skladaná optika a po aktivovaní ďalekohľadu by sa vypla optika.

Ďakujem za odpoveď :) Moc rád by som podporoval môj tím v prvých líniách ako kedysi, aj keby som mal mať všetko do odhaľovania.

Bery_CR #3347 Posted 23 July 2018 - 10:33 PM

Captain

• Player
  • 47297 battles
  • 2,017
  • [KOBD] KOBD
Ne, bonus se nescita.

maty1112 #3348 Posted 02 August 2018 - 12:13 PM

Private

• Player
  • 10257 battles
  • 25

1) Zdravím, nějaká rada jak se efektivně bránit proti HE a HEAT munici? .. Klasické střely se dají správným naúhlováním vcelku odrazit.. Ale ty výbušné dělají problém... :-) Sejde se O-I, KV2 atd a člověk je bez šance.. :-(

2) existuje nějaký mód, kde se dá prohlédnout dráha protivníkovy střely? Občas dostanu poškození i když jsem (dle mého) správně natočený, tak bych se rád podíval, kudy to prochází abych příště neudělal stejnou chybu..

Díky za odpovědi.

MakeMeSweat #3349 Posted 02 August 2018 - 01:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11255 battles
  • 332

View Postmaty1112, on 02 August 2018 - 11:13 AM, said:

1) Zdravím, nějaká rada jak se efektivně bránit proti HE a HEAT munici? .. Klasické střely se dají správným naúhlováním vcelku odrazit.. Ale ty výbušné dělají problém... :-) Sejde se O-I, KV2 atd a člověk je bez šance.. :-(

2) existuje nějaký mód, kde se dá prohlédnout dráha protivníkovy střely? Občas dostanu poškození i když jsem (dle mého) správně natočený, tak bych se rád podíval, kudy to prochází abych příště neudělal stejnou chybu..

Díky za odpovědi.

1. Efektívne nie. Menej efektívne. Musíš si uvedomiť že uhlovanie nemá zmysel. HE má guľový tvar výbuchu a preniká cez najtenší armor. Ukazuj hrubý Armor, predstavný Armor, pásy. Ale ideálne sa nenechaj trafiť. Neriešime arty, to je pliaga hry. Ale húfnice dlho mieria, tak snapshotuj keď sa pohne, aby nestihol zamieriť.

2. Na zásahy do teba by mal stačiť obyčajný replay. Spomalíš si ho a myšou dáš free Cam.  Existuje aj mód free Cam na prezeranie replayov. Vtedy môžeš kamerou ľubovoľne behať po mape.  Skúsenosti nemám. Ale Konvalina11 ho dosť používa vo svojich videách. Možno by mohol napísať na fórum návod ako na to. 

P.s. V tejto hre nie je možné prestreliť pevnú prekážku. Ani cheatom. 

Edited by MakeMeSweat, 02 August 2018 - 01:47 PM.

SWAT0013 #3350 Posted 02 August 2018 - 02:12 PM

Captain

• Player
  • 27107 battles
  • 2,348
  • [A-N-V] A-N-V

View Postmaty1112, on 02 August 2018 - 01:13 PM, said:

Díky za odpovědi.

1) Proti HE munici ti víceméně nepomůže ani svěcená voda, můžeš se maximálně snažit minimalizovat damage, že nastavíš třeba silnější pancíř apod. Občas se stane, že za jistých podmínek ani HE nedá damage - ale to vyžaduje fakt spíše štěstí/smůlu podle toho, na kterém konci děla jsi ;)

Proti HEAT munici je to svým způsobem lehčí a těžší. HEAT prostě buď probije a dá damage, nebo neprobije a damage nedá. Ideální je snažit se nastavovat nějaké představné pancéřování, s tím si HEAT zrovna moc nerozumí (ale ani to negarantuje, že nemůže projít a způsobit damage)

2) Jediné, co jsem kdysi zahlédl na videu, tak je tohle http://www.pkmods.co...its-by-tornado/

Jestli to splňuje to, co chceš, vůbec ale netuším - já to nikdy nepoužíval a jen vím, že tento mód existuje. Ale můžeš to zkusit a uvidíš ;)

Pokud by to ono nebylo, pak asi skutečně jedině zpomaleně při prohlížení replaye s volnou kamerou...

snipst6 #3351 Posted 02 August 2018 - 02:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5268 battles
  • 974
  • [DF-CZ] DF-CZ

View PostMakeMeSweat, on 02 August 2018 - 12:45 PM, said:

P.s. V tejto hre nie je možné prestreliť pevnú prekážku. Ani cheatom. 

To samozřejmě nejde.Jenže pokud má hra problém s texturou,tak se někomu může zdát,že dostává např.skrz kámen/skálu atd.A také obráceně,vidí,myslí si vidím ho tak střílí,ale co to?Vidím ho jasně ale střela se k němu nedostane.Jediné co mě v takovém momentu blikne v paměti,že pokud se mě nerozsvítí obrys nepřítele červeně,tak ikdyž ho vidím,stejně nemůžu střílet.

Nevím zda se vyjadřuji tak aby se to dalo chápat:trollface:

rallytravel #3352 Posted 02 August 2018 - 02:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15034 battles
  • 898
  • [PDH_] PDH_
Mód na zobrazení místa a směru penetrace je v webium i aslain packu. Po bitvě se můžeš podívat na jednotlivé zásahy obdržené i rozdane. Je to 3d model kde vidíš z kterého směru a pod jakým úhlem granát prileta na cíl.

maty1112 #3353 Posted 02 August 2018 - 03:31 PM

Private

• Player
  • 10257 battles
  • 25

Dobře, díky za info. Zkusím první tu zpomalenou free cam v replay. Až pak bych instaloval mody.

Ohledně HE a HEAT ... nepotěšili jste mě  :-) .. Ale zkusím teda nastavit nejsilnější armor, ať jsou ztráty co nejmenší... A nebo to zabít dřív, než bude mít šanci střílet...

RaySpruance #3354 Posted 02 August 2018 - 03:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 19813 battles
  • 312
  • [OFFCZ] OFFCZ

View PostSWAT0013, on 02 August 2018 - 02:12 PM, said:

1) Proti HE munici ti víceméně nepomůže ani svěcená voda, můžeš se maximálně snažit minimalizovat damage, že nastavíš třeba silnější pancíř apod. Občas se stane, že za jistých podmínek ani HE nedá damage - ale to vyžaduje fakt spíše štěstí/smůlu podle toho, na kterém konci děla jsi ;)

Proti HEAT munici je to svým způsobem lehčí a těžší. HEAT prostě buď probije a dá damage, nebo neprobije a damage nedá. Ideální je snažit se nastavovat nějaké představné pancéřování, s tím si HEAT zrovna moc nerozumí (ale ani to negarantuje, že nemůže projít a způsobit damage)

2) Jediné, co jsem kdysi zahlédl na videu, tak je tohle http://www.pkmods.co...its-by-tornado/

Jestli to splňuje to, co chceš, vůbec ale netuším - já to nikdy nepoužíval a jen vím, že tento mód existuje. Ale můžeš to zkusit a uvidíš ;)

Pokud by to ono nebylo, pak asi skutečně jedině zpomaleně při prohlížení replaye s volnou kamerou...

Sranda je dostat s M5A1 škrtáka od O-I, 700 odražení potěší :D

maty1112 #3355 Posted 11 August 2018 - 10:33 AM

Private

• Player
  • 10257 battles
  • 25

Tak další dotaz nováčka..

Když protivník zabírá základnu, a já na ni taky najedu, nemělo by se zabírání základny zablokovat? .. Nebo když je protivníků víc (2v1), tak sám zabírání nepřeruším?

Teď jsem asi 2 sec před koncem najel na naši zabíranou základnu a capování nepřítele v klidu pokračovalo až do konce..

Díky za odpověď.

Leeroy_YOLO #3356 Posted 11 August 2018 - 10:43 AM

Corporal

• Player
  • 4023 battles
  • 196

Když protivník zabírá základnu, a já na ni taky najedu, nemělo by se zabírání základny zablokovat?

- jen v modu, kde je ta společná šedivá základna (střetnutí ), v ostatních modech to pokračuje a zablokovat se nedá, pouze resetovat udělením poškození

Nebo když je protivníků víc (2v1), tak sám zabírání nepřeruším?

- přerušíš, i kdyby capovalo 15 tanků a ty sám tam najel, ve výše uvedeném modu (střetnutí ) se capování pozastaví až do doby, než odjedeš/budeš zničen

View Postmaty1112, on 11 August 2018 - 11:48 AM, said:

Aha, takže takhle to je...  Díky..  :-)

není zač :honoring:

Edited by Leeroy_YOLO, 11 August 2018 - 11:07 AM.

maty1112 #3357 Posted 11 August 2018 - 10:48 AM

Private

• Player
  • 10257 battles
  • 25

View PostLeeroy_YOLO, on 11 August 2018 - 10:43 AM, said:

Když protivník zabírá základnu, a já na ni taky najedu, nemělo by se zabírání základny zablokovat?

- jen v modu, kde je ta společná šedivá základna (střetnutí ), v ostatních modech to pokračuje a zablokovat se nedá, pouze resetovat udělením poškození

Nebo když je protivníků víc (2v1), tak sám zabírání nepřeruším?

- přerušíš, i kdyby capovalo 15 tanků a ty sám tam najel, ve výše uvedeném modu (střetnutí ) se capování pozastaví až do doby, než odjedeš/budeš zničen

Aha, takže takhle to je...  Díky..  :-)

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users