Jump to content

Test 8.4 - obecná diskuze

• This topic is locked This topic is locked
117 replies to this topic

kwak0006 #61 Posted 17 February 2013 - 02:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42216 battles
  • 67
No a mě by zajímalo jak ti "hráči" pomáhají z vývojem,když střílí jen do svého týmu a urážejí.Já bych rád pomohl,už jsem tu vznesl připomínku zas a opět k nulovému damage a k balistice střel.... a copak na to někdo reaguje?! :O

Edited by kwak0006, 17 February 2013 - 02:29 PM.

panzerkiller71CZ #62 Posted 17 February 2013 - 02:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18040 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Made in WG

Idahou #63 Posted 17 February 2013 - 06:29 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
0 dmg je součástí mechaniky hry (střela zasáhne modul/přídavný pancíř, ale neprojde dál), proto je těžké vyhodnotit, jestli zrovna u tebe došlo k chybě, protože jsi nekonkretizoval kam a jak jsi střílel. Tady je eventuelně o 0dmg celé téma. Pokud máš pocit, že jsi natrefil na bug, přihoď screen, nebo replay, ať na to můžem mrknout.
U té střely je potřeba vědět, zda šla v rámci zaměřovacího kruhu/rozptylu, nebo mimo něj, pokud mimo něj je to chyba (ta by mohla být ale i důsledkem špatné odezvy, lagu).
Co je s frontou přesně nevím, vím, že některým dělá potíže, bohužel s tím, ale nic neudělám (jsem jen moderátor), doporučil bych to zkusit později

Marcus #64 Posted 17 February 2013 - 07:18 PM

Private

• Player
  • 3168 battles
  • 5
Veřejný test je jeden velký paskvil, v podstatě je nemožné se tam dostat ani se nedostanu do pořadníku na vstup, po minutě čekání se načítání prostě ukončí, pecka :-D A když už se náhodou po několika hodinách neustálého klikání na connect do hry dostanu, koupím si tank, upravím podle představ, kliknu na battle tak další minutu čekám na match a následně na mě vyskočí hláška že jsem byl odpojen od servru a zpět se samozřejmně už nepřipojím protože už je předemnou dalších X lidí.

S takovým testem si můžete víte co....

Edited by Marcus, 17 February 2013 - 07:19 PM.

kwak0006 #65 Posted 17 February 2013 - 09:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42216 battles
  • 67
Idahou.dík.no pokud jde o střely které letěli tak jak letěli bylo mimo zaměřovací kruh proto o tom mluvím.Když  trefím lowe z boku mezi kola a vidím díru a hlásí mi posádka zásah a ten má 0dmg.. je něco špatně.protože kdyby to jan kus železa musí to tomu tanku z té blízkosti udělat nějakou škodu.Pokud vím lowe v tom místě nic přídavného nemá stejně jako z boku do věže.Zapínám záznam a když tak budu dělat screeny.Beru to,že jsi MOD a ne programátor,ale k něčemu by se WG mohli vyjádřit.
Jen chci říct,že horší test ještě nebyl.Co se týče hry,ale taky co se týče lidí kteří to zkouší.Možná pro příště by test neměl být  např pro nováčky,ale pro zkušenější hráče,alespoň co se odehraného času týče.Protože někdo o tom nemá ani šajnu a jen tak tam blbne těžko může být přínosem.
Další věc je ta fronta... teď jsme tu klikal skoro hodinu a jsem ve hře a jehle...psutím bitvu a jen to čeká a šupne mne to zpět do garáže.Tak se ptám co je tedy příčinou?!
Tak sakra do té hry pusťte méně hráčů ať se to alespoň hrát.Nebo ,ano stojí dost peněz,ale posilte servery,myslým ,že WG musí být dost v kladných číslech.Já myslel,že test je pro vás jako pro WG zkouška toho co je dobře co špatně a postupně to odstraňovat,nemyslím teď hned ale do nového patche.Ale...ale problém nulového damage je tu stále...
No nebudu sprostý,zanadával bych si,ale ono to nestojí za to,to jednak a taky trochu rozumu už asi mám.Jako starej fotřík mám už i něco za sebou,ale chci jedno..nelíbí se mi přístup a postoj WG...a to nejen v testu,ale obecně.Škoda,prože to sráží tu hru,která je dost dobrá.A já hlasoval v soutěži ve které díky nám tahle VYHRÁLA!!! Tohle byste měli brát v úvahu!
co ?!

Edited by kwak0006, 17 February 2013 - 09:54 PM.

panzerkiller71CZ #66 Posted 17 February 2013 - 09:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18040 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
no...ty jsi si alespoň vystřelil, buď rád. Já se hodinu připojoval a po kliknutí na bitvu jsem byl odpojen...Takže zase hodinu?

FALCO666 #67 Posted 17 February 2013 - 10:16 PM

Corporal

• Player
  • 17231 battles
  • 115
Když jsem se dostal do bitvy tak hned dost pěkná změna-vylepšení grafiky,upravený terén na mapách,,lepší výbuchy" a co se mi obzvlášt líbí jsou letící střely,které jsou vidět-dobrý.Je to test tak tam jsou nějaký mouchy,zatím :).Více než nové tanky bych uvítal nové mapy.Několik pěkných jich už nenavratně zmizelo :(.Jinak jak tu všíchní píšete tak ,,připojení je hrůza",ale za pár dní všechno pomine a bude dostatek času

wantedd #68 Posted 18 February 2013 - 12:24 AM

Corporal

• Player
  • 25365 battles
  • 129
  • [EATAR] EATAR
Testoval jsem i v jiných hrách, ale takový paskvil jsem nezažil nikde.
Ještě to vyzkouším, pokud se povede, ok, vyzkouším co já chci, a ahoj.
Nepude - stahoval jsem těch 4,5GB dat naposledy.

A testujte si to sami.

Ostravak_CZ #69 Posted 18 February 2013 - 12:56 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Testování výborné...Momentálně 2200 hráčů, Ping 35ms jako na EU :Smile_great:
Pro "pobouřence"...zlaté časy, kdy vy a vám podobní o test serverech nevěděli a nezahlcovali je....

kwak0006 #70 Posted 18 February 2013 - 08:22 AM

Lance-corporal

• Player
  • 42216 battles
  • 67
Tak pánové z WG.. te´d hraju od rána,krom  divného match matchmakingu-budiž.. jsme teď dohrál bitvu s arty.. zlikviduju 3 tanky..mám je připsané..po skončení bitvy-která skončila,zabitím všech enemy hráčů- mě to dá do garáže s tím,že mám jen jeden kill a navíc,že u enemy přežilo  asi půl týmu.Screeny  tabulek mám.bohužel ne z bitvy a ani záznam,zapínal jsme ho a netuším proč byl zas vypnutý :-/

panzerkiller71CZ #71 Posted 18 February 2013 - 10:13 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18040 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Ostravaku Ostravaku...pobouření jsou i lidé hrající stejně dlouho jako ty. Test server je přeplněný..máš pravdu, je ale problém udělat vhodné opatření???? Například posunout datum registrace????ne není to problém, raději nechají být lidi nasrany. Je to jen o přístupu..jako vždy.

brutus007 #72 Posted 18 February 2013 - 11:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15725 battles
  • 506

View Postkwak0006, on 17 February 2013 - 09:52 PM, said:

Když  trefím lowe z boku mezi kola a vidím díru a hlásí mi posádka zásah a ten má 0dmg.. je něco špatně.protože kdyby to jan kus železa musí to tomu tanku z té blízkosti udělat nějakou škodu.

Jooo kdyby jen Lowe... uz jsem zazil kdyz jsem z JgTigera trefil na 80m ELC AMX z boku do pasu - pasy jsem schodil a dal peknych 0dmg.... at zije realnost :D
(Pokud by to snad nekdo nevedel tak dlouha 12.8cm dela 560dmg s penetraci 276.... a ELC AMX ma 400HP)

Marvn23 #73 Posted 18 February 2013 - 11:57 AM

Sergeant

• Player
  • 14070 battles
  • 215
  • [BD_CZ] BD_CZ

View PostIdahou, on 17 February 2013 - 06:29 PM, said:

0 dmg je součástí mechaniky hry (střela zasáhne modul/přídavný pancíř, ale neprojde dál), proto je těžké vyhodnotit, jestli zrovna u tebe došlo k chybě, protože jsi nekonkretizoval kam a jak jsi střílel. Tady je eventuelně o 0dmg celé téma. Pokud máš pocit, že jsi natrefil na bug, přihoď screen, nebo replay, ať na to můžem mrknout.
U té střely je potřeba vědět, zda šla v rámci zaměřovacího kruhu/rozptylu, nebo mimo něj, pokud mimo něj je to chyba (ta by mohla být ale i důsledkem špatné odezvy, lagu).
Co je s frontou přesně nevím, vím, že některým dělá potíže, bohužel s tím, ale nic neudělám (jsem jen moderátor), doporučil bych to zkusit později

tak ono by slo ty frustraci predejit tim, ze by pridali pro 0 dmg hity jine hlaseni skod. Driv to hlasilo "critical hit", idealne by pak mohli hlasit jeste pasy zvlast. Ale kdyz clovek trefi Batchat na 80m z boku (BL-10kou), on blikne, nacez neprijde ani o pasy, ani o HPcka - a posadka vesele ohlasi: "Tezky zasah", tak je to k posrani...

ja mam trochu pocit, ze to nemaj dobre naprogramovany...protoze tohle je fakt drobna zmena a neni zadny dobry duvod, proc ji nepridat

Edited by Marvn23, 19 February 2013 - 12:49 PM.

Ostravak_CZ #74 Posted 18 February 2013 - 12:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View Postpanzerkiller71CZ, on 18 February 2013 - 10:13 AM, said:

Ostravaku Ostravaku...pobouření jsou i lidé hrající stejně dlouho jako ty. Test server je přeplněný..máš pravdu, je ale problém udělat vhodné opatření???? Například posunout datum registrace????ne není to problém, raději nechají být lidi nasrany. Je to jen o přístupu..jako vždy.
Jakým směrem bys to limitující datum založení účtu chtěl posunout? Jinak ti rozumím...jen mě už fakt štve "frackovské" příspěvky typu "to se zas WG vyznamenal, chci si zahrat test a musim cekat", "jsem strašně naštvaný, jak WG můžou nechat ten bug na výsledkové tabulce" a podobně. K tomu často od hráčů, co začali hrát nedávno a nepřečtou si ani ten hl. článek ohledně testu. V takových chvílích ve mě vře krev...bohužel.

panzerkiller71CZ #75 Posted 18 February 2013 - 01:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18040 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Já zas rozumím tobě, takové příspěvky ani moc nectu. limitujici datum samozřejmě  o pár měsíců zpět....řekněme datum založení účtu do 30.6.12? Možná ještě víc. A-budou hrát jen zkušení hráči b- hráčů bude přiměřené množství., sám jsem se včera pokoušel celý večer a povedlo se až v půl jedné ráno. věř mi, že nebýt slušně vychovaný, mám zadelano na permaban na fóru:-)  test je VEŘEJNÝ, tedy má být na veřejnost připravený! Ne že vypustí takový paskvil, do kterého se nelze několik hodin dostat. ?

Davos_Seaworth #76 Posted 18 February 2013 - 01:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View PostOstravak_CZ, on 18 February 2013 - 12:54 PM, said:

Jakým směrem bys to limitující datum založení účtu chtěl posunout? Jinak ti rozumím...jen mě už fakt štve "frackovské" příspěvky typu "to se zas WG vyznamenal, chci si zahrat test a musim cekat", "jsem strašně naštvaný, jak WG můžou nechat ten bug na výsledkové tabulce" a podobně. K tomu často od hráčů, co začali hrát nedávno a nepřečtou si ani ten hl. článek ohledně testu. V takových chvílích ve mě vře krev...bohužel.

pokud ve špičce ani nefunguje fronta, tak je kritika na místě a je jedno, od koho přichází. krev ti vře správně, bohužel špatným směrem.

(dneska jsem teda ještě nezkoušel, tak se omlouvám, pokud je problém už vyřešen)

Ostravak_CZ #77 Posted 18 February 2013 - 02:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
@ panzerkiller71CZ: určitě bych to datum podobně posunul. Aha...takže vy očekáváte, že WG uvolní server s kapacitou podobnou EU? No ták! Ofic. EU server s 0.8.3 už tak v hlavním hracím čase nestíhá...5k hráčů stačí a kdo se tam chce dostat, tak se tam dostane. Já včera od 16:00->18:00 ve frontě. Večer od cca jedenácti jsem na login čekal max. 5 minut. V ranních hodinách vůbec.
@ zorz14: no holt mám asi jiné myšlení. Mi prostě krajně vadí remcání, brečení, vyhrožování koncem hraní WoT a nadávání části CZ komunity...už je to skoro 2 roky, a přesto jsem si nezvykl... :Smile_blinky:  Vše se dá podat jinak a ne "naším frajerským"  stylem. :Smile-bajan2:

wantedd #78 Posted 18 February 2013 - 04:56 PM

Corporal

• Player
  • 25365 battles
  • 129
  • [EATAR] EATAR
Ostraváku - a jak by podle Tebe měla vypadat zpětná vazba od hráčů ?

Něco jako "poníženě prosím, myslíte, že bych mohl poprosit o povolení klikat 200x na připojení na TEST server ?"

Pracuji 10 let v obchodě a službách, pracuji se zákazníky každý den a tohle je prostě realita. Zákazník má PRÁVO
požadovat. Má právo si stěžovat na špatné služby. A obchodník, pokud je chytrý, zákazníkům naslouchá a snaží
se zákazníkovi vyhovět. Nota bene - pokud po zákazníkovi něco chce (testovat produkt, který prodává), nabídne
zákazníkovi nějakou protihodnotu a odpovídající podporu.

To, že to Tobě nevadí, v žádném případě neznamená, že je to správné a už vůbec ne, že bys měl za to někoho peskovat.

Tankům zdar

panzerkiller71CZ #79 Posted 18 February 2013 - 05:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18040 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
máš 1+

panzerkiller71CZ #80 Posted 18 February 2013 - 05:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18040 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V

View PostOstravak_CZ, on 18 February 2013 - 02:29 PM, said:

@ panzerkiller71CZ: určitě bych to datum podobně posunul. Aha...takže vy očekáváte, že WG uvolní server s kapacitou podobnou EU? No ták! Ofic. EU server s 0.8.3 už tak v hlavním hracím čase nestíhá...5k hráčů stačí a kdo se tam chce dostat, tak se tam dostane. Já včera od 16:00->18:00 ve frontě. Večer od cca jedenácti jsem na login čekal max. 5 minut. V ranních hodinách vůbec.
@ zorz14: no holt mám asi jiné myšlení. Mi prostě krajně vadí remcání, brečení, vyhrožování koncem hraní WoT a nadávání části CZ komunity...už je to skoro 2 roky, a přesto jsem si nezvykl... :Smile_blinky:  Vše se dá podat jinak a ne "naším frajerským"  stylem. :Smile-bajan2:
ne...očekával bych, že udělá opatření aby se čekalo přijatelnou dobu, aby fungovala fronta a aby hráč viděl co se děje. Server bussy jaksi nic nevypovídá!! Nojo, jenže to jsme mooc na východ. Divím se, že ti to nevadí a ještě to omlouváš. V životě si také necháš s..t na hlavu a za špatné služby tiše platíš?? A ano...jsem platící zákazník a myslím že velice dobře. Živím tři účty, takže je má nespokojenost na místě!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users