Jump to content

Test 8.4 - obecná diskuze

• This topic is locked This topic is locked
117 replies to this topic

Ostravak_CZ #81 Posted 18 February 2013 - 06:43 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Platba za prémiové možnosti je svobodná a každý dopředu věděl do čeho jde. To, že si někdo koupí roční premko a utrácí goldy přece neznamená, že je něco víc jak free hráči a bude to používat jako jeden z mála argumentů. Jelikož se takovému hráči jistou dobu přestane dařit, hned jako platící zákazník hledá důvody, co to mohlo způsobit. Schválně "nastavený MM", který třídí podle efektivity, celý den rotace 3 map, OP tanky atd... - hlavně, aby to nebylo v hráči samotném. Já chápu, že třeba lagy přímo neovlivníme, ale nejdříve je dobré hledat příčinu. Tak samo v prohrách. Jinak já si zaplatl kdysi Loweho, cca půlrok od jeho vydání WG udělal -sice nepodloženě- zásah do jeho parametrů bez ofic. vyjádření. Samotný "nerf" mi ani tak nevadil jako to, že bylo kolem toho ticho. Není to můj výmysl a shoduji se na tom s většinou hráčů, co mají lvíčka od začátků. Takže WG má i u mě pořád vrub, nemyslete si.
WG stejně jako už nějaký ten rok zpátky zveřejňuje spuštění test. serveru se stejnými parametry. Hráči, co už to znají, tak ví, že se můžou objevit nějaké bugy a že většina bude hrát nové tanky, server je daleko, takže jsme na něm měli vždy větší ping a při naplnění to bylo pomalu nehratelné. Proto jede test i v noci. Je to takový bonus pro hráče, aby si vyzkoušeli nejen nové stroje, ale i své vysněné cíle nebo premiáky. To, že mají jen jeden t.server a ještě k tomu na východě je věc WG, ale já v tom nic nevidím. V noci jsem tam strávil asi 3 hodiny a jsem spokojený.
Jinak než rozhazování nespokojených příspěvků po částech fóra raději napíšu na support. Tam jsem nikdy problém neměl. Myslím, že některé vlákna mají směrem k vývojářům hodně dlouhou cestu.

Edited by Ostravak_CZ, 18 February 2013 - 06:46 PM.

Davos_Seaworth #82 Posted 18 February 2013 - 06:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View PostOstravak_CZ, on 18 February 2013 - 06:43 PM, said:

Platba za prémiové možnosti je svobodná a každý dopředu věděl do čeho jde. To, že si někdo koupí roční premko a utrácí goldy přece neznamená, že je něco víc jak free hráči a bude to používat jako jeden z mála argumentů. Jelikož se takovému hráči jistou dobu přestane dařit, hned jako platící zákazník hledá důvody, co to mohlo způsobit. Schválně "nastavený MM", který třídí podle efektivity, celý den rotace 3 map, OP tanky atd... - hlavně, aby to nebylo v hráči samotném. Já chápu, že třeba lagy přímo neovlivníme, ale nejdříve je dobré hledat příčinu. Tak samo v prohrách. Jinak já si zaplatl kdysi Loweho, cca půlrok od jeho vydání WG udělal -sice nepodloženě- zásah do jeho parametrů bez ofic. vyjádření. Samotný "nerf" mi ani tak nevadil jako to, že bylo kolem toho ticho. Není to můj výmysl a shoduji se na tom s většinou hráčů, co mají lvíčka od začátků. Takže WG má i u mě pořád vrub, nemyslete si.
WG stejně jako už nějaký ten rok zpátky zveřejňuje spuštění test. serveru se stejnými parametry. Hráči, co už to znají, tak ví, že se můžou objevit nějaké bugy a že většina bude hrát nové tanky, server je daleko, takže jsme na něm měli vždy větší ping a při naplnění to bylo pomalu nehratelné. Proto jede test i v noci. Je to takový bonus pro hráče, aby si vyzkoušeli nejen nové stroje, ale i své vysněné cíle nebo premiáky. To, že mají jen jeden t.server a ještě k tomu na východě je věc WG, ale já v tom nic nevidím. V noci jsem tam strávil asi 3 hodiny a jsem spokojený.
Jinak než rozhazování nespokojených příspěvků po částech fóra raději napíšu na support. Tam jsem nikdy problém neměl. Myslím, že některé vlákna mají směrem k vývojářům hodně dlouhou cestu.

jen tak mimochodem, v tom článku na webu se píše, že člověk přihlašující se na test server bude poslán do fronty, to se prokazatelně neděje a pokud se to někomu přes den podaří, tak má nehoráznou kliku, protože mně se to nepovedlo včera ani dnes (ne, opravdu jsem to nezkoušel jednou), jen brzo ráno se mi povedlo připojit. z toho usuzuju, že tenhle stav trvá aspoň tak 12 hodin denně. to jen k tomu, jak se liší deklarované fungování testu od reality.

Ostravak_CZ #83 Posted 18 February 2013 - 07:01 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Včera v kolem 18hod mě to asi naposedmé komplo do fronty 22500 (!) hráčů...2 hodiny čekání. Dnes to bude to samé....jedině později. Tebe opravdu štve, že nejsi v té frontě?

Davos_Seaworth #84 Posted 18 February 2013 - 07:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879
no jistě, co je na tom tak zvláštního? jinak je mi fuk, jak ta fronta bude dlouhá, jestli 2 hodiny nebo 5. při testu 8.3 jsem se s tím nesetkal ani jednou. tohle není něco, na co by měli upozorňovat hráči, to je problém, kterej by měl někdo řešit sám od sebe a já jen doufám, že aspoň na druhý kolo testu tomu tak bude.

Ostravak_CZ #85 Posted 18 February 2013 - 07:13 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Vůbec nic jen jsem se zeptal. Takže tady jde o to, že si nebyl kopnut do fronty? S tím přidáváním do fronty to při vyšším počtu hráčů blblo vždy. WoT hraje čím dál víc lidí a protože většina je neznalých tak to nejen na testu bude čím dál horší. Ale já to ještě beru....každý nějak začínal.

Edited by Ostravak_CZ, 18 February 2013 - 07:14 PM.

Davos_Seaworth #86 Posted 18 February 2013 - 07:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View PostOstravak_CZ, on 18 February 2013 - 07:13 PM, said:

Vůbec nic jen jsem se zeptal. Takže tady jde o to, že si nebyl kopnut do fronty? S tím přidáváním do fronty to při vyšším počtu hráčů blblo vždy. WoT hraje čím dál víc lidí a protože většina je neznalých tak to nejen na testu bude čím dál horší. Ale já to ještě beru....každý nějak začínal.

když říkáš, že to blblo vždy, tak tím je to smutnější, že to ještě nikdo nebyl schopen vyřešit a udělat funkční frontu, což jistě dobře ví - a stejně do instrukcí k testu napíše, že se posílá do fronty. problém tady nevidím v neznalosti, ale v neschopnosti.

HanssCZ #87 Posted 18 February 2013 - 07:30 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20257 battles
  • 438
  • [EASY] EASY
no nevim, je půl osmý a po půl minutě jsem ve frontě na 342. místě. opravdu hrůza. jo, stálo mě to půl minuty drcení enteru, ale jsem tam.
včera nebo kdy jsem měl taky problémy se připojit, nebo jsem čekal ve frontě hodinu, ale tak je to snad TEST server, něco navíc, čím můžu já přispět k vývoji wot. tak pro to snad můžu i něco obětovat.

Ostravak_CZ #88 Posted 18 February 2013 - 07:33 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View Postzorz14, on 18 February 2013 - 07:18 PM, said:

když říkáš, že to blblo vždy, tak tím je to smutnější, že to ještě nikdo nebyl schopen vyřešit a udělat funkční frontu, což jistě dobře ví - a stejně do instrukcí k testu napíše, že se posílá do fronty. problém tady nevidím v neznalosti, ale v neschopnosti.
To je stará věc a možná i tou dobou už takové věci přehlížím...

panzerkiller71CZ #89 Posted 18 February 2013 - 07:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18038 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V

View PostOstravak_CZ, on 18 February 2013 - 06:43 PM, said:

ty ale pleteš páté přes deváté
a)placení prémiových vlastností hry je sice dobrovolné, ale bez takových jako jsem já + tisíců dalších si budeš hrát tak maximálně na písku
b)stěžuji si na přístup!!!! na to, že uvedou produkt, který je hodiny nedostupný a to bez jakéhokoliv komentáře
zbytek jsi si vycucal z prstu a zde jsem o tom nenapsal ani čárku
Ale když už jsi to načal...ano, vadí mi například, že si za reálné peníze koupím tank, který mi za měsíc upraví k nepoužitelnosti...vadí mi neustálá rotace stejných map a tisíc dalších drobností. Ale to tu nerozebírám, dnes je na pořadu opět jejich přístup a neschopnost s uvedením testu v takové podobě, aby byl v rozumné době přístupný. Hlavně mi sem netahej že mám hrát v noci.....

Milshott #90 Posted 18 February 2013 - 07:55 PM

Private

• Player
  • 7728 battles
  • 21
Na SU-100Y nejsou vidět výfuky!

Ostravak_CZ #91 Posted 18 February 2013 - 08:16 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View Postpanzerkiller71CZ, on 18 February 2013 - 07:39 PM, said:

...a)placení prémiových vlastností hry je sice dobrovolné, ale bez takových jako jsem já + tisíců dalších si budeš hrát tak maximálně na písku...
Však já taky za tank vysoll už tehdy nekřesťanské peníze, takže o to mi nejde. Jen mi to vadí jako neustálý argument některých jedinců na fóru...

View Postpanzerkiller71CZ, on 18 February 2013 - 07:39 PM, said:

...stěžuji si na přístup!!!!.... vadí mi například, že si za reálné peníze koupím tank, který mi za měsíc upraví...
Snad neva, že jsem tvůj post trochu složil dokupy. Přístup se pořád neposunuje k lepšími a o té neavizované úpravě raději ani nepíšu. To mě mrzí úplně moc. V té době jsme i pročítali EULA a všeobecné podmíny a bohužel jsme souhlasili, že je možná jakákoliv úprava parametrů hry a jejích součástí bez nároku na náhradu...když už to ale udělali, tak to měli aspoň ohlásit. To je podraz. Prostě jak si napsal - je to o přístupu.

A ještě aby bylo jasno, tak to o MM a podobně bylo myšleno obecně - ne na tebe.

Slovis #92 Posted 18 February 2013 - 09:38 PM

Private

• Player
  • 21660 battles
  • 19
Proč vlastně WG nezveřejní VEŠKERÉ změny ve hře? Jako například nulová deprese děla na E-50 i E-50M? Hráči by to nějak vzali a hotovo. Místo toho si teď sami zjišťují co si WG zase vymyslel. Toto je pro mě zásadní podraz z jejich strany.

RedDragon78 #93 Posted 18 February 2013 - 10:49 PM

Private

• Player
  • 3479 battles
  • 17
Tyhle debaty jsou naprosto absurdni, platime si za hru ve stavu v jakem se v dobe nasi platby zrovna nachazi (cimz s timto stavem chtic nechtic souhlasime), nikoliv za stav v jakem si hru prejeme mit (ac nase zalmy mohou vyvojare obmekcit).
Navic mluvit o tomto v souvislosti s test serverem, ze se na nej nedostanete, ze vas to nezaradi do fronty apod.? To si ted delate vetsi prdel nez WG ne?? :D

panzerkiller71CZ #94 Posted 18 February 2013 - 11:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18038 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V

View PostOstravak_CZ, on 18 February 2013 - 08:16 PM, said:

Však já taky za tank vysoll už tehdy nekřesťanské peníze, takže o to mi nejde. Jen mi to vadí jako neustálý argument některých jedinců na fóru...

Snad neva, že jsem tvůj post trochu složil dokupy. Přístup se pořád neposunuje k lepšími a o té neavizované úpravě raději ani nepíšu. To mě mrzí úplně moc. V té době jsme i pročítali EULA a všeobecné podmíny a bohužel jsme souhlasili, že je možná jakákoliv úprava parametrů hry a jejích součástí bez nároku na náhradu...když už to ale udělali, tak to měli aspoň ohlásit. To je podraz. Prostě jak si napsal - je to o přístupu.

A ještě aby bylo jasno, tak to o MM a podobně bylo myšleno obecně - ne na tebe.
určitě neva...od toho tu fórum je...
nojo, nemá cenu se hádat, stejně si pojedou po svém. Jen se těším na konkurenci...netvrdím že nezůstanu...možná ano, možná ne, ale tipuji že pokud bude konkurence stát za to, půjde WG kamsi. Snad si ten de..nt odpustí až to bude tak to bude apod.....je to arogantní něco a podle toho ten jejich přístup vypadá.....

panzerkiller71CZ #95 Posted 18 February 2013 - 11:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18038 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V

View PostRedDragon78, on 18 February 2013 - 10:49 PM, said:

Tyhle debaty jsou naprosto absurdni, platime si za hru ve stavu v jakem se v dobe nasi platby zrovna nachazi (cimz s timto stavem chtic nechtic souhlasime), nikoliv za stav v jakem si hru prejeme mit (ac nase zalmy mohou vyvojare obmekcit).
Navic mluvit o tomto v souvislosti s test serverem, ze se na nej nedostanete, ze vas to nezaradi do fronty apod.? To si ted delate vetsi prdel nez WG ne?? :D
Přečti si druhou část tvého příspěvku, pak si nafackuj, přečti si to ještě jednou a zamysli se co jsi napsal. Test server je oficiálně ohlášený produkt, na který nás s velkou pompou zvou..."Herní aktualizace 8.4 je za dveřmi a je na čase otestovat herní změny! Tým vývojářů vyzývá všechny hráče, aby se do testu zapojili a přispěli k zlepšení nadcházející herní aktualizace." Co je nejasného na tom, že chceme aby se k nám chovali malinko slušně a dali test server do takového stavu, aby ...ale už mě to nebaví psát, přečti si to o pár postů výš...

Ostravak_CZ #96 Posted 19 February 2013 - 01:12 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Ok nechme už to tak. Na tomto se neshodneme. Každopádně s takovým přístupem to asi nedotáhnou nejdále...a to zatím mají chlapci ukrajinští všechny trumfy v rukávu.

sws #97 Posted 19 February 2013 - 03:11 AM

Corporal

• Player
  • 19907 battles
  • 144
Koupol jsem si lowe, podělali ho. Koupil jsem si typa, podělali ho. Už se chystám na to britský t10 td.

Ostravak_CZ #98 Posted 19 February 2013 - 03:32 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View Postsws, on 19 February 2013 - 03:11 AM, said:

Koupol jsem si lowe, podělali ho. Koupil jsem si typa, podělali ho. Už se chystám na to britský t10 td.
Můžu ti předpovědět budoucnost? Podělají ho samosebou taky...pokud ne, tak to bude sakra krok vedle.

panzerkiller71CZ #99 Posted 19 February 2013 - 08:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18038 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Belorusti;-)

StormCz40 #100 Posted 19 February 2013 - 10:15 AM

Private

• Player
  • 4496 battles
  • 12
  • [TTZ] TTZ
Ten test je na dvě věci. Když má člověk kliku, a přihlásí se, tak nemá šanci na zapnutí menších tanků, nežli je IX nebo X tier. Že tam jsou "děcka", které chtějí využít toho že mají X tier je pochopitelné, ale z hlediska testu na dvě věci.
Jak mám testovat co umí německé lehké tiery, když je ani nezapnu? To samé tank destructory anglické větve...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users