Jump to content

Kam směřuje Wot, aneb je třeba mít v téhle hře ještě skill?

• Please log in to reply
238 replies to this topic

biggpete_Y_I_Y #1 Posted 15 February 2013 - 12:06 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 41329 battles
  • 797
  • [_CALM] _CALM

*
POPULAR

Tak jsem si včera ozkoušel test servr a celkem nechápu kam tahle hra směřuje.Vyzkoušel jsem X tier britského TD a jsem zhnusen. Dát do hry dělo z arty na podvozek tanku s přesností TD a pro jistotu otočnou věž,je trošku výsměch hráčům, kteří tuhle hru hrají na svůj skill. Když jsem na 300m dal AMX 50B na ránu, bylo mi toho chudáka fakt líto. Jenomže pak mi došlo že to je další stroj pro nooby vyvedený do extrému.  Dělo se střední penetrací s goldem 274 a max dmg 2150 se vrchol demence. A když se náhodou neprobijete, dáte DMG 500-600 , aby vám to nebylo líto. Pak mi došlo , že to je zřejmě záměr vývojářů a je to další podobný stroj jako Hetzer, M4. KV-2 a podobné stroje, pro hráče, kteří znají jen přijet a buuuuuuum, ono je jedno že pak chcípnu.
Myslím že si WG neuvědomuje, že hodně hráčů jen čeká na něco podobného jako WOT od konkurence a od téhle kdysi vynikající hry zmizí a já je celkem chápu. Myslím , že cesta nas mnogo není to pravé, pro kombinaci strategie a arkády.

XiTiX #2 Posted 15 February 2013 - 12:10 PM

Brigadier

• Player
  • 18292 battles
  • 4,603
Je to len test, takze dufam, ze po masivnom pwneni to trochu umravnia. Pravda je ta, ze pridavanim novej techniky sa totalne rozbija balans a je to dost divoke. Myslim, ze by uz mohla prist pauza na novu techniku a skor pohlad na existujuce tanky a ich balans.

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #3 Posted 15 February 2013 - 12:10 PM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882
Beres to moc tragicky, hetzer tiez nie je ultimatny stroj s dohladom 220 myslim efektivnym nie papierovym a je pomaly v terene. PzIV a M4 maju tiez svoje muchy. A toto TD je len prva verzia, ktoru postupne orezu tot vse.

Edited by skvido, 15 February 2013 - 12:13 PM.

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #4 Posted 15 February 2013 - 12:12 PM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882

View PostXiTiX, on 15 February 2013 - 12:10 PM, said:

by uz mohla prist pauza na novu techniku a skor pohlad na existujuce tanky a ich balans.
Ale z toho nemaju ziadne lahko zarobene prachy tak preco by to robili.

biggpete_Y_I_Y #5 Posted 15 February 2013 - 12:14 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 41329 battles
  • 797
  • [_CALM] _CALM

View Postskvido, on 15 February 2013 - 12:10 PM, said:

Beres to moc tragicky, hetzer tiez nie je ultimatny stroj s dohladom 220 myslim efektivnym nie papierovym a je pomaly v terene. PzIV a M4 maju tiez svoje muchy. A toto TD je len prva verzia, ktoru postupne orezu tot vse.

vadí mi , že přidávají do hry stroje pro dementy a ne pro hráče, na to se asi zhodneme.

LiannaSilverwind #6 Posted 15 February 2013 - 12:16 PM

Veteran

• Veteran
  • 5460 battles
  • 957
  • [JOKE] JOKE

View PostXiTiX, on 15 February 2013 - 12:10 PM, said:

Je to len test, takze dufam, ze po masivnom pwneni to trochu umravnia. Pravda je ta, ze pridavanim novej techniky sa totalne rozbija balans a je to dost divoke. Myslim, ze by uz mohla prist pauza na novu techniku a skor pohlad na existujuce tanky a ich balans.

Souhlasim s XiTiXem, je to masakr.

Na druhou stranu vsichni vime, ze prakticky kazda nova technika je OP, aby lide meli motivaci ji hrat (cas) nebo pouzivat free xp (penize). Za 1-2 mesice je nerfnuta na uroven pouzitelnosti nebo dokonce nepouzitelnosti.

Davos_Seaworth #7 Posted 15 February 2013 - 12:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View PostLiannaSilverwind, on 15 February 2013 - 12:16 PM, said:

Na druhou stranu vsichni vime, ze prakticky kazda nova technika je OP, aby lide meli motivaci ji hrat (cas) nebo pouzivat free xp (penize). Za 1-2 mesice je nerfnuta na uroven pouzitelnosti nebo dokonce nepouzitelnosti.

jasně, ale to neni ospravědlňující argument, ale jen další stupidní politika, která je taky hodna kritiky :-)

biggpete_Y_I_Y #8 Posted 15 February 2013 - 12:35 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 41329 battles
  • 797
  • [_CALM] _CALM

View PostLiannaSilverwind, on 15 February 2013 - 12:16 PM, said:

mám dojem že tohle není ten případ, houfnice s goldy se ted zpřístupnily všem a už si napamatuju, kdy jsem viděl hetzera bez houfnice, podle mě je tohle cílené na tu nejpočetnější skupinu ve hře, která je bohužel nejslabší.

Dexeek #9 Posted 15 February 2013 - 01:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 48306 battles
  • 1,992
  • [PRASE] PRASE
Jop, nez se k nemu ja osobne dohrabu tak to bude tak ponerfovany ze to hezky nebude :D Vlastne ani ne, je v poho. Krom toho ma ten kram pouze 12(!!!) kusu munice (na nejaky dlouhodoby snipovani je mozny rovnou zapomenout), HESH stoji sileny prachy a na randomu je nikdo pouzivat nebude, papirovy boky a zadek, o nachylnosti na arty nepochybuji. Foch bude pravdepodobne stale vyrazne nebezpecnejsi.

Oproti tomu me slusne sokoval novy rusky TD. Jak se tohle vyroji na randomu...pohyblivy, vysoky camo (nechapu pri tom designu) a brutalni dmg na ranu. Za hubicku.

cNNk #10 Posted 15 February 2013 - 01:25 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,708
  • [9-TDR] 9-TDR

*
POPULAR

Ono, kdyz si clovek zahraje nejaky mensi tiery vidi tu silenou nevyrovnanost oproti novym tankum .... nektere starsi tanky jeli ve hre hlavne pancir, jenze plno novych tanku malych tieru ma penetraci zvednoutou treba uz o 20+ oproti tankum v puvodnich stromech, kdyz si do toho pak jeste nabije gold coz neni na malem tieru problem, plno tanku co mohli drive spolehat pri sve neohrabanosti jen na pancir nema narok ... houfnice je kapitola sama o sobe .... je tu super pocit vyparit tank na ranu, ale z druhe strany ... jakej to ma pak smysl ... nejaky mireni na weakspot uz nema smysl ..jde jen o to bejt aspon prumerne schopnej a trefit tank ... v rukou dobreho hrace je to uz zbran hromadneho niceni. Kdyz jsem vcera videl gameplay toho noveho TD ... rekl jsem si ...je to sice test a jeste to projde upravou (snad), ale pak sem si rekl ... co tam ve WG vlastne pracuje za lidi ... uz prece selskej rozum mi jasne rekne, ze tohle je uplna hovadina ... ty tanky projdou i internim testem, tak jsou proboha tak hloupy, ze jim to prijde OK a pusti to mezi hrace a nebo jen cekaj co jsou hraci jeste schopni zkousnout. Neco takovyho uz nema ve hre co delat ... uz ty TD co davaj 1000 jsou kravina, meli by mit vysokou penetraci, kadenci a mensi dmg ... a ne, ze to nekde sedi a pak to urve pul tanku. Navic, kdyz to porovnam s Jagpz E-100 ...coz je asi jedina T10 u ktere budu litovat investice a stale zvazovat kdy ho prodam ...je tohle TD naprosty vysmech. Ja myslim, ze by se WG melo na chvilku zastavit a zacit premyslet co vlastne chteji ...stale nove tanky jsou chrleny, ale hra se nestiha ani poradne balancovat, protoze v dalsim patchi uz prichazi dalsi varka tanku co to zase rozhodi ... rozjidi se e-sport, ale pritom WG nedela vubec nic proto, aby se jeho uroven nekam zvednula ... proste daj ceny a ty si zapni zastaralou vycvikovku a odehraj zapas na mapach, ktery na to nejsou pripraveny ... kazdej druhej mesic ti rozhodime tanky se kteryma se hraje, protoze nas to nezajima a nepremyslime o tom. Nas trololo end-game Clan Wars bedlive sledujeme, ale hazime na to bobek uz rok a pul ...ono to nejak zije a tisice novacku stale kupuje premium accounty, aby se k te vysnene T10 dostalo a zjistilo, ze to neni az tak super jak to na prvni pohled vypada.

Muj nazor proste je, ze by se melo zvolnit a obsah hry by se mel zlepsovat a ne kynout .... my chceme poradne mapy, zajimave CW, e-sport na urovni - ktery bude mit nejaky koncept, ktery se nebude neustale menit. Chceme, aby se hraci misto hrani ...ucili hrat. Zmacknout tlacitko battle opravdu neni vsechno.

Dexeek #11 Posted 15 February 2013 - 01:29 PM

Lieutenant

• Player
  • 48306 battles
  • 1,992
  • [PRASE] PRASE
+1, bohuzel dosli :/

LiannaSilverwind #12 Posted 15 February 2013 - 01:58 PM

Veteran

• Veteran
  • 5460 battles
  • 957
  • [JOKE] JOKE

View PostSir_Paul, on 15 February 2013 - 01:39 PM, said:

K čemu ti bude petice československé komunity když se čim dál častěji kašle na celou evropskou ??? Když to rusům nebude vadit a nebudou to řešit hold všichni mají smůlu.

Regulerne ctu RU forum, nadavaji na uplne stejne veci, jako my.

Rozdil je asi v jedine veci: na RU je hrac, ktery rika, ze nema na tank nebo jeho vybaveni, povazovan za ostudne škololo (škola + trololo), ktere neumi hrat.

Egoless #13 Posted 15 February 2013 - 02:11 PM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146
tak je jasne ze wg nema ziadnu poriadnu viziu, co by ich niekam tahalo, a je to skoda pretoze potencial je tu obrovsky, skor ci neskor to vyuzije niekto iny. vlastne jednu viziu maju, podojit kravu co to da a dovi dopo. robia to uz tak neohrabane ze to zasahuje do hratelnosti = pilia si konar. ja neverim ze si to neuvedomuju, a to znamena ze na to seru. ved aj to ohananie sa statistikami, no nechcem byt vulgarny, ale v hre ide o hratenost, pocit, pasiu, a ked mi niekto zacne tvrdit ze treba to zmenit lebo cisla, hoci to je *dobre*, mam ho chut prerazit. znamena to ze jadro wg na to nepozera ako na hru, nepozeraju sa ocami hraca, tj tu hru vobec nemaju radi

no a musim si ulavit, tie E-50 na testaku, napchal by som im ich do prdele

Edited by Egoless, 15 February 2013 - 02:16 PM.

LiannaSilverwind #14 Posted 15 February 2013 - 02:19 PM

Veteran

• Veteran
  • 5460 battles
  • 957
  • [JOKE] JOKE

View PostEgoless, on 15 February 2013 - 02:11 PM, said:

tak je jasne ze wg nema ziadnu poriadnu viziu, co by ich niekam tahalo

Zdroj: link
Storma se ptaji na priority. Odpoved: "garazove boje, aby odletavaly veze od tanku, historicke boje, vicevezove tanky".  :Smile_ohmy:

Davos_Seaworth #15 Posted 15 February 2013 - 02:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879
aby odlítávaly věže a aby měly tanky víc věží, to je určitě pro většinu lidí zde priorita numero uno  :Smile_veryhappy:

Ostravak_CZ #16 Posted 15 February 2013 - 02:21 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Tak hodnota poctivě nahraného skillu hráče od jisté doby jde jen dolů a to mi nikdo nevyvrátí. WG, jak už naznačil, směřuje k zpřístupnění všech prvků ve hře, co nejširšímu spektru hráčů. Podle mě a počítám i většiny lidí, co je zde aspoň od bety jako já, je to dost negativní směr vývoje. Jinak to vidí WG a asi i někteří hráči.

LiannaSilverwind #17 Posted 15 February 2013 - 02:25 PM

Veteran

• Veteran
  • 5460 battles
  • 957
  • [JOKE] JOKE

View Postzorz14, on 15 February 2013 - 02:20 PM, said:

aby odlítávaly věže a aby měly tanky víc věží, to je určitě pro většinu lidí zde priorita numero uno  :Smile_veryhappy:

Presne.

Egoless #18 Posted 15 February 2013 - 02:57 PM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146
len plasticka chirurgia, sakra ved historicke tanky a mi sa tu marujeme nemci po boku rusakov...narod proti narodu mal byt uz v zaklade, do toho nejako zakomponovat kampan ako rast hodnosti jednotlivca v dannom narode(priklad za 1000 znicenych rusakov mas majora a pravo osedlat Tigra) to by bol tahun, takto sa to vsetko zlieva dokopy a straca, co ze je to rusak, fric, zabozrut, anglan, ked to je vsetko v jednom 15minutovom teame v ktorom vlastne o nic nejde a kazdy tam je na vlastne triko, nevyuzite. bojovat za nieco, ale za statistiky a metale?...
v clanovkach sa nevyznam, ale pride mi to suche ako nejaka textovka. opravte ma ak sa mylim bo v tom ako wot vzniklo neviem ani prd, ale mi to pripada ze to pustili prilis skoro, chceli skratka odtestovat ci sa to bude ludom pacit a uspech ich samich prekvapil, a ked to funguje naco to menit...zakysli. ved v hre s historickymi tankami mi random mod 15vs15 pride ako testovacia bitka nie ako hlavna zabava a tahun hry...

BatelGeuce #19 Posted 15 February 2013 - 02:58 PM

Captain

• Player
  • 28506 battles
  • 2,300
  • [_VAL_] _VAL_
Já jsem si nerfem tohoto TDčka dost jistý, jelikož tohle vyvolá zase vlnu odporu a když ho tam teď dají, stejně ho zase za měsíc nerfnou ... no a těch pár dní to s minimálním počtem těchto TDček na serveru přežijeme ne ?

LiannaSilverwind #20 Posted 15 February 2013 - 02:59 PM

Veteran

• Veteran
  • 5460 battles
  • 957
  • [JOKE] JOKE

View PostEgoless, on 15 February 2013 - 02:57 PM, said:

len plasticka chirurgia, sakra ved historicke tanky a mi sa tu marujeme nemci po boku rusakov...narod proti narodu mal byt uz v zaklade, do toho nejako zakomponovat kampan ako rast hodnosti jednotlivca v dannom narode(priklad za 1000 znicenych rusakov mas majora a pravo osedlat Tigra) to by bol tahun, takto sa to vsetko zlieva dokopy a straca, co ze je to rusak, fric, zabozrut, anglan, ked to je vsetko v jednom 15minutovom teame v ktorom vlastne o nic nejde a kazdy tam je na vlastne triko, nevyuzite. bojovat za nieco, ale za statistiky a metale?...

Dodnes si pamatuji svoji prvni bitvu na MS-1. Moje zdeseni, kdyz se objevil obkliceny sedymi tanky s nemeckymi krizi. Rikam si: konec... Asi tyden mi trvalo si zvyknout.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users