Jump to content

Kam směřuje Wot, aneb je třeba mít v téhle hře ještě skill?

• Please log in to reply
238 replies to this topic

danny1691 #41 Posted 15 February 2013 - 10:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7934 battles
  • 395

View Postbiggpete, on 15 February 2013 - 09:49 PM, said:

tak si sprav podpis trotle :)))))))

a co je na podpisu divnýho? Hrál jsem to celé dny a teď bez PÚ si dám tu a tam pár bitev, což je prd v porovnání s tím co bylo. Víc času dávám něčemu jinému.
A příště by to možná mohlo jít i bez trotla, děkuji.

// dneska jsem využil zadarmo PÚ. Za trest piju teplé portské

Edited by danny1691, 15 February 2013 - 10:34 PM.

lePari #42 Posted 15 February 2013 - 10:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 52503 battles
  • 1,361
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostLiannaSilverwind, on 15 February 2013 - 12:16 PM, said:

Souhlasim s XiTiXem, je to masakr.

Na druhou stranu vsichni vime, ze prakticky kazda nova technika je OP, aby lide meli motivaci ji hrat (cas) nebo pouzivat free xp (penize). Za 1-2 mesice je nerfnuta na uroven pouzitelnosti nebo dokonce nepouzitelnosti.
no to je pravda, ale podle mě to je od WG nechutnej humus! Obzvlášť mě <odstraněno> s tím, jak nerfujou premiáky. Kua koupím si rejžáka, <odstraněno> ho, koupím si PzIV schmal. <odstraněno> ho, lowe <odstraněno> ho. Víte co, <odstraněno> na vás, už si nekoupím nic ;)

View PostOstravak_CZ, on 15 February 2013 - 02:21 PM, said:

Tak hodnota poctivě nahraného skillu hráče od jisté doby jde jen dolů a to mi nikdo nevyvrátí. WG, jak už naznačil, směřuje k zpřístupnění všech prvků ve hře, co nejširšímu spektru hráčů. Podle mě a počítám i většiny lidí, co je zde aspoň od bety jako já, je to dost negativní směr vývoje. Jinak to vidí WG a asi i někteří hráči.
je to čím dál horší. S tím jak to hraje víc a víc nováčků, tak je random skoro nehratelnej a žádnej novéj mod WG neudělá. Tak nám naloží pořádnou dávku novejch tanků, zvednou penetrace dělům, aby jsme např MAUS kterej sme horko těžko expili na začátku, měli nyní do CW tak akorát na ucpávání mostů, protože už ho dneska propálí kdejaká hnědka. Ale ono je toho víc, akorát už mě nebaví to pořád dokola řešit. Možná je na čase se podívat po jiné hře...

Promazáno; dodržuj, prosím, pravidla fora:
Spoiler                     

/JejKey

Zizu23 #43 Posted 15 February 2013 - 10:55 PM

Corporal

• Player
  • 20540 battles
  • 128

View Posttomaspelej, on 15 February 2013 - 03:31 PM, said:

dovolím si jednu otázku:   PROČ TO JEŠTĚ VŮBEC HRAJETE?????
. Řeknu ti proč..... Hrával sem kdysi jednu jedinou hru( hidden and dangerous 2) a byla to nejlepší hra jakou sem kdy hrál. Pak ale přišli lidi co tu hru zničili speedhacky a podobnými kravinami.... Tuhle hru zničila komunita. Pak jsem narazil na wotko je to bezesporu super hra ale.... pak přijdou lidi ( nebo spíš nápady) kteří tu hru začínají ničit.hraju ji proto, protože doufám že to někdo opět změní. Toliko můj ot

sapphire #44 Posted 15 February 2013 - 11:00 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 32849 battles
  • 767
Ano, skill je naprosto nezbytny.

Svitman #45 Posted 15 February 2013 - 11:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 72834 battles
  • 1,170
  • [CSA] CSA
Jedno z nekolika opravdu rozumnych slov

Bozsky_Perun #46 Posted 16 February 2013 - 07:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39875 battles
  • 348
  • [INTAS] INTAS
cNNk +1 pekne a bohuzil prvdivo napisane....Ked tu date tohoto smejda,som zvedavy co pride na cinskom td to bude davat 1800 plus 10metrov splashom?Tu uz mi logika nebere co sa tu dava za tanky kazdym patchom.....

petrka #47 Posted 16 February 2013 - 09:17 AM

Corporal

• Player
  • 29988 battles
  • 164
  • [OPCSR] OPCSR
Tato hra směřuje pouze k jedinému cíli, co nejvíc odradit lidi co uměj hrát i bez PÚ a přitáhnout samý trotly co akorát vědí že tank jede a zatáčí, ale to je vše.
Takto nějak i poslední dobou WG dělá a spravuje tuto hru. Jenom kvantita a kvalita jim uniká. Mně to připadá že svoje nápady si celé WG vystřílelo zezačátku a teď jen hledaj nějaká zrníčka rozumu pro tuto hru. Holt nám ruští soudruzi přičichli ke kapitalistickým penězům.
Tato hra opravdu spěje k nule a sem zvědav jak nás budou letos podplácet aby mohly opět získat svoje vysněné vyznamenání na Golden Joystik. Za mně jim nedám ani jeden hlas a raději to dám pořádné hře která si to zaslouží.

Lynx_cz #48 Posted 16 February 2013 - 09:31 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 17343 battles
  • 347
Podstatne zde jiz bylo receno, nektere prispevky mi mluvi z duse. Bohuzel v honbe za penezi dokazali znicit skvelou hru sobrovskym potencialem. Sami svym jednanim stale vice dokazuji, ze zrejme sami byli prekvapeni jak to sype, no a s jidlem holt roste chut, jak se rika. Kvalita jde, zel, cim dal vice do kopru a musim se priznat, ze mnehra bavi cim dal tim mene a svym zpusobem hraju vlastne ze setrvacnosti a protoze momentalne nemam jinou hru. Vlastne mam, dekuji WG, ze mne konecne donutilo poradne si pohrats nastavenim ovladani War Thunder......
Loni jsem, stejne jako vetsina, hlasoval na Golden Joystik pro WG, poprve......a naposledy......

Meletti #49 Posted 16 February 2013 - 09:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
hra je velmi zabavna, a mala velky potencial. ale coraz viac sa otvaraju noznice medzi neustalym pridavanim a balansovanim tankov, a medzi zastaralym bojovym systemom a obmedzenym poctom map. myslim, ze vedenie WG casto pri konaciku kruti hlavami, a nemozu uverit, ze je niekto ochotny hrat na takom malom pocte map, a to ani nehovorim o ich velkosti. ja som sa nad tym vcera starostlivo zamyslel, a kym nepribudnu nove mapy, uz nezainvestujem ani cent do WG. vlastne keby clovek nebol vytoceny, tak by sa musel smiat. kopec ludi pre nich pracuje, centrala v Parizi, marketing atd. a cele sa to toci okolo par map, na ktore sa uz clovek pomaly nevladze ani pozriet. a miesto toho, aby mapy pridavali, tak ich rusia, pripadne len upravuju. zda sa ze WG je ochotne zainvestovat do vsetkeho mozneho, len nie do uplneho zakladu hry, ktory ovplyvnuje hratelnost. hlavne ze si kupia model T-34-85 do office. ale aby ponukli kazdy mesiac novu mapu, to by uz museli ist peniaze aj do niecoho ineho ako do marketingu. a akekolvek pindy o tom, ake je narocne pridavat nove mapy im nezeriem, to proste nie je pravda. bud na to proste kaslu, alebo to nezvlada engine, v obidvoch pripadoch je to iba nechopnost, pripadne neochota WG.

Furcifer #50 Posted 16 February 2013 - 12:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22575 battles
  • 940
  • [KHIL] KHIL
WoT směřuje přesně tam, kde už je několik let World of Warcraft - být MMO hrou s co největším počtem hráčů bez ohledu na věk, úroveň či kvalitu. Což se WG zjevně daří. Jako hráč z toho vůbec žádnou radost nemám, jako byznys plán to plně chápu. Pokusy udělat MMO pro lidi s mozkem povětšinou po obchodní stránce nevycházejí, viz třeba The Secret World.

Skill pro hraní WoT nepochybně potřeba je, a to mnohem více než kdy předtím - pokud tedy chcete častěji vyhrávat než prohrávat.

Hiffson #51 Posted 16 February 2013 - 12:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879
Mě ten přístup právě moc pochopitelný nepřijde. Hra se otevírá masám děcek, které stejně nic nezaplatí. Lidi kteří hrají stabilně s premiem to nakonec zabalí, protože je to už o nervy. Proč to těm lamám nestíží, aby se nedostávali bez premia do 5-6 nedejbože do sedmého tieru?? Nastavil bych to tak: Jsi lama pod 150exp za bitvu, nic z bitvy nedostaneš. Nemáš na postup, kup si premium a začni makat. Nebo rozdělit hráče nad a pod 1000EF. Když má někdo jako TOP tank trotla s KV1 a deseti killy na osmdesát bitev tak si může jít rovnou skočit do moře.

Davos_Seaworth #52 Posted 16 February 2013 - 12:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879
No mně připadá za tu krátkou dobu, co jsem tady, že WG nemá nějakou snahu WoT zlepšovat. Působí to na mě dojmem, že chtějí krátkodobě z toho dostat co nejvíc, přičemž už vědí, že brzo bude potopa. A dřív než se nadějeme, tak bude konec vývoje. Nejlíp to vystihuje jedna věta z Pelíšků, jestlipak uhádnete která.

Elnorka #53 Posted 16 February 2013 - 12:39 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE
taky trotel s kv1 je len zaciatocnik co sa uci, taka tragedia to nieje, ale co hraci na tier 10 s hit ratio pod 50% a ich bojova uroven je rovna mrkve, skill je treba a cim si vyssie cim vacsi ho treba
ja chapem vyvojarov ze chcu peniaze, ze sa chcu zavdacit niektorym narodom ( cinania tlacia enormne peniaze do toho -> cinsky strom, japonci to iste), no na druhej strane by mali skvalitnovat hru aj pre "starsich" hracov co uz maju dost nabojovane

karnovak #54 Posted 16 February 2013 - 01:33 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780
Stojí to za prd. Samozřejmě je jednodušší přidat novou větev tanků, která se časem nějak poladí, než zapracovat na nové, hlavně tedy dobré, mapě, případně doladit MM. Na nové tanky nachytáme další kavky, najdeme nebo vymyslíme nové modely, tomuhle přidáme pancíř a ubereme rychlost, tomuhle dáme dělo (se splashem jaký nemá ani většina artyn) co vypne většinu tanků na jeden výstřel, jo to bude fajn, ten bude každej chtít, no vono to ňák pude, že jo, hlavně aby to cinkalo. A kdo se bude blbě ptát, proč to děláme tak pitomě, tak na toho máme serba, který mu to vysvětlí tak nějak po soudružsku. Artynám nedáme limit na 2 za stranu, to by poškozovalo hráče, takže nerfnem artyny, oni ti pitomci s tím přestanou hrát sami. Já když sleduju ty změny, tak mám pocit, že ve WG NIKDO tu hru ve skutečnosti nehraje. Jen tak pro povinnost, aby věděli jak to tam vůbec vypadá, si dají pár her za měsíc a zbytek vyčtou z tabulek. Přece nikdo soudný nemohl dát anglické desítkové TDčko, byť i jen na test, a čekat na to, jak si budou všichni pochvalovat jak je vyvážený. To přece ani ze srandy nikdo čekat nemohl.

Deathman_Kenshi #55 Posted 16 February 2013 - 02:06 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 24436 battles
  • 636
  • [LEMON] LEMON

View PostElnorka, on 16 February 2013 - 12:39 PM, said:

taky trotel s kv1 je len zaciatocnik co sa uci, taka tragedia to nieje, ale co hraci na tier 10 s hit ratio pod 50% a ich bojova uroven je rovna mrkve, skill je treba a cim si vyssie cim vacsi ho treba
ja chapem vyvojarov ze chcu peniaze, ze sa chcu zavdacit niektorym narodom ( cinania tlacia enormne peniaze do toho -> cinsky strom, japonci to iste), no na druhej strane by mali skvalitnovat hru aj pre "starsich" hracov co uz maju dost nabojovane

To je duvod proc bych byl za aby byl aspon WR verejnej stat primo viditelny v bitve
Donutilo by to urcite cast hracu se vic snazit
Nemusi delit MM ale at je hrace videt hned ci je maslo nebo uz vi co a jak (A ano vydel sem hrace co mel 1000 her a fialovej, i kdyz to do casto byvaji druhe sance :), radsi se nezminuji o hracoch co maji 25k+ her a wr pod 45%)

octavius43 #56 Posted 16 February 2013 - 02:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67017 battles
  • 911
Ja som Wot zacal obmedzovat asi pred mesiacom hram to tak asi co treti den aj to si dam po jednej ,dve btiky s mojimi oblubenymi 5 tankami neexpim uz dost dlho ziadne tanky ,no vlastne AMX AC Mle 1946 este expim pomali . Ale moja aktivita vyrazne klesla ,nebavy ma uz random ,a ked hram tak jedine v cete . Akurat vcera som si zahral viacej ako inokedy asi 3hod lebo sme v klane hrali rotu tier 6,8 . Mna random na vyssich tieroch uplne prestal bavit ,mam X obj268 strasne ma bavy ten tank ,lubi sa my ale co z toho ked na vysokych tieroch ma co druhy hrac efektivitu pod 900 . A ako zaviedli WN6 tak som si vsimol ze podla XVM 3/4 hracov ten koeficient klesol este nizsie a tym par hracov ktory to vedia hrat tak to stuplo mne to stuplo o 150 na 1450 . Mali by urobit tzv licencie ,chces si kupit vyssi tier tanku ? dobre ale musis dosiahnut nejaky WN6 XXXX a mozes ho kupit a jazdit s nim pokial nie budes sa musiet vylepsit .
Napr. na tier X dat hranicu 1200 a bude to urcite hratelnejsie ako pri sucasnom stave kde v prvych 3 minutach skape 2/3 tymu s jednym alebo dvoma vystrelmi a samozrejme ze tych par rozumnych hracov co ostane tak maju problem to vyhrat ,predsa len sam nedas 10 tankov .
Budem sledovavat forum ako posledny mesiac a budem cakat na zlepsenie ,najdu sa urcite aj ine dobre hry ,a pokial neurobia dovtedy nic a war thunder stihne vydat tanky tak skusim tie ich pokial sa my zalubia tak na wot sa uz uplne vykaslem ,skusal som lietadla od wot aj war thunder a tie wot su neni lepsie ...

lePari #57 Posted 16 February 2013 - 07:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 52503 battles
  • 1,361
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostHiffson, on 16 February 2013 - 12:24 PM, said:

Mě ten přístup právě moc pochopitelný nepřijde. Hra se otevírá masám děcek, které stejně nic nezaplatí. Lidi kteří hrají stabilně s premiem to nakonec zabalí, protože je to už o nervy. Proč to těm lamám nestíží, aby se nedostávali bez premia do 5-6 nedejbože do sedmého tieru?? Nastavil bych to tak: Jsi lama pod 150exp za bitvu, nic z bitvy nedostaneš. Nemáš na postup, kup si premium a začni makat. Nebo rozdělit hráče nad a pod 1000EF. Když má někdo jako TOP tank trotla s KV1 a deseti killy na osmdesát bitev tak si může jít rovnou skočit do moře.
:Smile_veryhappy:  dobře si to napsal

View Postzorz14, on 16 February 2013 - 12:28 PM, said:

No mně připadá za tu krátkou dobu, co jsem tady, že WG nemá nějakou snahu WoT zlepšovat. Působí to na mě dojmem, že chtějí krátkodobě z toho dostat co nejvíc, přičemž už vědí, že brzo bude potopa. A dřív než se nadějeme, tak bude konec vývoje. Nejlíp to vystihuje jedna věta z Pelíšků, jestlipak uhádnete která.
že by to bylo: "proletáři všech zemí vyližte mi prdel" ???  :Smile-hiding:

DemonSemen #58 Posted 16 February 2013 - 07:46 PM

Captain

• Player
  • 15827 battles
  • 2,146
Asi udělám nějakou tabulku závislosti kvality přítomných hráčů na obsazenosti serveru. Posledních pár dnů zjišťuju, že pokud je kolem 100k, je to ještě celkem v pohodě. Když je pod 40k, tak je to špatný, protože je tam spousta botů. Ovšem když je kolem 150k, tak se hraje špatně, protože výsledky určuje matchmaking, zase matchmaking a nic jiného než matchmaking.

Douška nakonec - překvapuje mě, že i třeba devítky nebo desítky jsou v bitvě schopný nastřílet za 0, nebo nějakou směšnou DMG, přitom na těch Tierech už by ti lidé měli něco umět, museli přece projít spoustu bitev před tím. Pozoruhodné...

Davos_Seaworth #59 Posted 16 February 2013 - 08:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View PostlePari, on 16 February 2013 - 07:38 PM, said:

:Smile_veryhappy:  dobře si to napsal

že by to bylo: "proletáři všech zemí vyližte mi prdel" ???  :Smile-hiding:

ne, bylo to "dávám bolševikovi rok, maximálně dva". ale taky dobrý  :Smile_veryhappy:

Derp_Trollington #60 Posted 16 February 2013 - 08:31 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View Postcarramba66, on 16 February 2013 - 07:46 PM, said:

překvapuje mě, že i třeba devítky nebo desítky jsou v bitvě schopný nastřílet za 0, nebo nějakou směšnou DMG, přitom na těch Tierech už by ti lidé měli něco umět, museli přece projít spoustu bitev před tím. Pozoruhodné...
Trpělivost, trpělivost, trpělivost.

Vzhledem k tomu, že za každou bitvu dostaneš aspoň nějaky xp, se k tomu té vysněné IS-7 prostě dá dohrabat nebo probotovat...

Být tu nějaká forrmulka ve smyslu

dmg_dealt < 0,3 * vehicle_hp ==> xp = 0

v případě premium tanků pak:

dmg_dealt < 0,3 * vehicle_hp ==> xp = 0 + kredity = jen ve výši ceny oprav

tak to vypadá zas trochu jinak, jenže na to už je asi pozdě.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users