Jump to content

WZ 120

• This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

BalOnekCZ #21 Posted 15 May 2013 - 08:10 AM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
Kdyz namontujes moduly nabijak,stabilizator,a pohon zamerovani,tak je z toho pekelnej stroj.S topovym delem je to zatim muj nejvetsi milasek.Takova rychla heavyna :-D vez odrazi jako prase a spodek kdyz nauhlujes tak taky neco odrazi ......  tady mam moje videjko s WZ120 a sam uvidis,ze se s tim hraje super. odkaz zde :

View PostArtemus69, on 27 April 2013 - 07:23 PM, said:

Fakt, že 122mm je dělo z WZ-113 je trochu úsměvné. Pene/alfa je pěkná, nicméně to zaměřuje dlouho jako artyna a díky ne moc velké přesnosti to dělo na dálku ztrácí i penetraci, takže to není na žádné velké ostřelování. Ale jinak funny medko.

Edited by BalOnekCZ, 15 May 2013 - 08:11 AM.

Artemus69 #22 Posted 15 May 2013 - 09:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Já neříkám že se sním hraje špatně, já jen říkám že postrádá ten moment překvapení, kdy vykoukneš z poza rohu, rychle zamíříš a vystřelíš. Když se chceš trefit (a soupeř není dva metry od tebe), tak musíš prostě na 3 s zastavit a doměřit. V lepším případě někde kepmit ve křoví.
Už jenom na začátku toho videjka, jak 6 sec doměřuješ toho Typa-59 to potvrzuje. Kdyby se mu povedlo dát ti detrack a za nim vyjeli jeho kámoši. Tak si na místě mrtvej.

Ha, tady se na odpoved zapomelo...
JK by ti urcite rekl, ze BIA je nanic. Ja ti reknu ze BIA je naic jako 3. skill [ asi 1000her na 100%] takze az tam budes mit tak 250% >>> reset, dat tam bia a pak to ostatni tak jak jsi uz mel.

Tak těch 5% se může určitě zdát jako zanedbatelné, nicméně na 9-10 tieru, kde máš třeba 5 ran za minutu, ti to dělá i 0,7s u nabíjení a to mnohdy zachraňuje prdel.

Edited by Artemus69, 15 May 2013 - 09:53 PM.

BalOnekCZ #23 Posted 16 May 2013 - 07:33 AM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
Tak ted si me pobavil :-D :-D myslim ,ze by si se mel podivat znova na video!!Ten zaber jak strilim na toho typa zpomalen 1/4 rychlosti :-D :-D :-D.  Kvuli efektu vystrelu :-D
Pust si to znova a dole uvidis rychlost prehravani.Trefil jsem ho prakticky bez potizi skoto za jizdy..... (I ostatni zabery jsou vetsinou zpomalene :-D)
Prave,ze wz120 ma OBRI moment prekvapeni.Nikdo neceka od medka,ze mu muzes nalozit i za 550HP  :-D :-D proste BEST medium s horsi depresi dela.
Muj 70% winrate s WZ120 mluvi za vse......

Tady mas screen aby si nemusel poustet video :)
http://screenshot.posterus.cz/4W83D/

View PostArtemus69, on 15 May 2013 - 09:37 PM, said:

Já neříkám že se sním hraje špatně, já jen říkám že postrádá ten moment překvapení, kdy vykoukneš z poza rohu, rychle zamíříš a vystřelíš. Když se chceš trefit (a soupeř není dva metry od tebe), tak musíš prostě na 3 s zastavit a doměřit. V lepším případě někde kepmit ve křoví.
Už jenom na začátku toho videjka, jak 6 sec doměřuješ toho Typa-59 to potvrzuje. Kdyby se mu povedlo dát ti detrack a za nim vyjeli jeho kámoši. Tak si na místě mrtvej.

Tak těch 5% se může určitě zdát jako zanedbatelné, nicméně na 9-10 tieru, kde máš třeba 5 ran za minutu, ti to dělá i 0,7s u nabíjení a to mnohdy zachraňuje prdel.

Edited by BalOnekCZ, 16 May 2013 - 07:41 AM.

Artemus69 #24 Posted 16 May 2013 - 01:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Zastavil jsi v 14:17 a rozjel jsi se pomalu až v 14:12 takže skoro za jízdy no.. ale nechci se hádat. Winchacne je nic neříkající údaj, nicméně E máš docela slušnou.

BalOnekCZ #25 Posted 17 May 2013 - 06:39 AM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
V pohode,nepotrebuju se taky hadat.Mozna az se nekdy ke 120 dostanes poznas sam jak je to uzasnej med.tank.Vyjmenuju ti minimalne 10 lidi co znam a jsou s ni naprosto spokojeny.
Rozhodne to delo,neni tak nepresny a pomaly jak se tvarej cisla.A ver,ze tohle je jeden z tanku,ktery dokaze sam rozhodovat bitvy,kdyz jde do tuheho .Tim asi vse.............

View PostArtemus69, on 16 May 2013 - 01:23 PM, said:

Zastavil jsi v 14:17 a rozjel jsi se pomalu až v 14:12 takže skoro za jízdy no.. ale nechci se hádat. Winchacne je nic neříkající údaj, nicméně E máš docela slušnou.

Artemus69 #26 Posted 17 May 2013 - 08:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Uf to je jak rozprava s vietnamcem na tržišti. Za prvé nikde neříkám že je to špatnej tank, za druhé má tohle vlákno sloužit pro zhodnocení daného tanku a jako informační zdroj pro případné zájemce.
A já prostě říkám že tančík je to skvělej, pěkně vypadá, je rychlej a obratnej, ale prostě pomalu zaměřuje, jako všechny čínský medka od tieru 7. Kdo do něj usedne třeba z německých nebo britských střeďáků, může být nemile překvapen.

Jinak velkou zajímavostí tohoto tanku je, že pokud jedene všechny linie a odemknete si WZ-132 a WZ-113, tak vám stačí vyexpit pouze věž a máte ho skoro ve fullu.

BalOnekCZ #27 Posted 17 May 2013 - 12:37 PM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
Se hned neopocuj,nerekl jsem prece,ze tvrdis,ze je to spatnej tank.Ale netvrd mi,ze postrada moment prekvapeni dokud si s nim nehral!Medko,ktery ti rychle najede nekam do boku nebo do zad a nebo na necekane zepredu a rozerve te za 550 postrada moment prekvapeni??Nehlede na to,ze s medkem se vetsinou snazis dostat dostat dost prekvapive blizko a tam na tak kratkou vzdalenost nemusis to delo ani 100% domerovat a  s pene 257 mm ver,ze to vzdy projde i kdyz to padne krapet jinam nez kdyz by si to domeril na presnej bod kam miris(a na vetsi vzdalenost mas cas).Tak,ze timto uzaviram debatu o tom,ze WZ120 postrada moment prekvapeni,to je totiz holej nesmysl a nemuzes to hodnotit dokud s nim neco nenajezdis a pak tady tim mast lidi jak to dlouho domeruje.Tim si potom protirecis,kdyz pises,ze to je zdroj informaci tady.Protoze tady rikas neco co muze mast lidi a sam to nemas podlozene!ASI TAK

Jinak samo kdo jede celou CHINA linii tak na wz 120 odpadne dooost prace s expenim vsech veci.

View PostArtemus69, on 17 May 2013 - 08:12 AM, said:

Uf to je jak rozprava s vietnamcem na tržišti. Za prvé nikde neříkám že je to špatnej tank, za druhé má tohle vlákno sloužit pro zhodnocení daného tanku a jako informační zdroj pro případné zájemce.
A já prostě říkám že tančík je to skvělej, pěkně vypadá, je rychlej a obratnej, ale prostě pomalu zaměřuje, jako všechny čínský medka od tieru 7. Kdo do něj usedne třeba z německých nebo britských střeďáků, může být nemile překvapen.

Jinak velkou zajímavostí tohoto tanku je, že pokud jedene všechny linie a odemknete si WZ-132 a WZ-113, tak vám stačí vyexpit pouze věž a máte ho skoro ve fullu.

Artemus69 #28 Posted 17 May 2013 - 03:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Neměl by jsi mystifikovat ostatní hráče. To dělo opravdu dlouho doměřuje (122mm). Kdo třeba jezdil v E-50 nebo Centurionovi, potažmo i v T-54 bude nemile překvapen. K těm 3,4s musíš ještě připsat serverových 1,5s a to už jsme na 5 vteřinách. Jinak jsou to víceméně luckyshoty.

To že to tobě vyhovuje, neznaméná že druhému taky. A objektivní zhodnocení je takové, že prostě dlouho doměřuje (v porovnání s ostatními medky). Pokud střílíte na střední a delší vzdálenost, musíte prostě počítat s tím, že 5s budeme mít vystrčenej čumák a můžete do něj dostat. Pokud tedy nejste milovník kempení, ale to by byla u tohoto tanku škoda. Takže pop-up technika je s ním trochu nebezpečnější.

Argumentovat tím, že ho člověk nikdy nehrál je trochu zcestné. Pokud se nepletu, tento tank se objevil na test serveru již potřetí a pokáždé jsem si s ním odjel pár desítek her. Navíc jsem ho mohl hned porovnávat s ostatníma med-devítkama.

LameJuice #29 Posted 17 May 2013 - 03:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35495 battles
  • 1,423

View PostUltim_inc, on 14 May 2013 - 09:37 AM, said:

Ha, tady se na odpoved zapomelo...
JK by ti urcite rekl, ze BIA je nanic. Ja ti reknu ze BIA je naic jako 3. skill [ asi 1000her na 100%] takze az tam budes mit tak 250% >>> reset, dat tam bia a pak to ostatni tak jak jsi uz mel.

Díky moc.Je celkem jedno, že odpověď není od JK, mně šlo o to, aby mi to řekl někdo zkušenější.

Artemus69 #30 Posted 17 May 2013 - 03:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7906 battles
  • 1,104
Odpověď na BIA není jednoznačná. Pokud máš rychlej tank s velkou ROF tak to rozhodně nebude tvůj primární skill a možná bych ho ani nedával, ale pokud budeš sedět v krabici, která jede 20 a střílí 3x do minuty, tak bych ho dal klidně i jako první skill, protože ho to dost nakopne. Samozřejmě jako u všech skilů funkčních od 100% jet třeba camo nebo opravy a pak se retalentnout na BIA:

LameJuice #31 Posted 17 May 2013 - 03:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35495 battles
  • 1,423

View PostBalOnekCZ, on 16 May 2013 - 07:33 AM, said:

Tak ted si me pobavil :-D :-D myslim ,ze by si se mel podivat znova na video!!Ten zaber jak strilim na toho typa zpomalen 1/4 rychlosti :-D :-D :-D.  Kvuli efektu vystrelu :-D
Pust si to znova a dole uvidis rychlost prehravani.Trefil jsem ho prakticky bez potizi skoto za jizdy..... (I ostatni zabery jsou vetsinou zpomalene :-D)
Prave,ze wz120 ma OBRI moment prekvapeni.Nikdo neceka od medka,ze mu muzes nalozit i za 550HP  :-D :-D proste BEST medium s horsi depresi dela.
Muj 70% winrate s WZ120 mluvi za vse......

Tady mas screen aby si nemusel poustet video :)
http://screenshot.posterus.cz/4W83D/

Pěkné video, líbí se mi jak to zpomalíš, když dáš kill.Souhlasím s Artemus69, to 59-16 na začátku je haluz.Nemyslím si, že wz má moment
překvapení, možná první měsíc od patche 8.3.Co se toho doměřování týče taky souhlasím s Artemus69, protože jsem ho hrál na testu
a navíc sleduji Buldogzerovo videa, takže vidím, jak dlouho to doměřuje.Nevím jestli BEST, zajímal by mě souboj wz-120 vs t54.
Horší deprese děla?Spíš žádná.70% winrate mluví jenom o tom, že jezdíte četu ve 3, a věř mi, že jezdit sám nebo ve 3 je hodně velkej rozdíl.

To Artemus69:Třeba na t54 bych ho asi nedal, ale tohle nabíjí dost dlouho.Jak jsi řekl, může mi to zachránit prdel, takže na wz-120 dám BIA.

BalOnekCZ #32 Posted 17 May 2013 - 04:06 PM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
Jak vidno nema cenu vas presvedcovat.To delo,spolecne s nabijakem,stabilizaci a pohonem dela, rozhodne neodpovida papirovym hodnotam co se u nej uvadi.
A argument,ze jezdim v cete je taky mimo,protoze v cete jezdim se vsemi tanky co mam a s zadnym nemam takovy winrate jako s WZtem.
Je jenom vase svobodna volba jestli si Wz120 poridite nebo ne.V tom je svoboda Wotka,kazdej podle sveho....

Pokud se podivas na porovnani statu T54 vs WZ120 na noobmetru ,je na tom 120 krapet lepe,ale samozrejme nema odjeto globalne tolik bitev,protoze je ve wotku jen kratce.....

View PostArtemus69, on 17 May 2013 - 03:05 PM, said:

Neměl by jsi mystifikovat ostatní hráče. To dělo opravdu dlouho doměřuje (122mm). Kdo třeba jezdil v E-50 nebo Centurionovi, potažmo i v T-54 bude nemile překvapen. K těm 3,4s musíš ještě připsat serverových 1,5s a to už jsme na 5 vteřinách. Jinak jsou to víceméně luckyshoty.

To že to tobě vyhovuje, neznaméná že druhému taky. A objektivní zhodnocení je takové, že prostě dlouho doměřuje (v porovnání s ostatními medky). Pokud střílíte na střední a delší vzdálenost, musíte prostě počítat s tím, že 5s budeme mít vystrčenej čumák a můžete do něj dostat. Pokud tedy nejste milovník kempení, ale to by byla u tohoto tanku škoda. Takže pop-up technika je s ním trochu nebezpečnější.

Argumentovat tím, že ho člověk nikdy nehrál je trochu zcestné. Pokud se nepletu, tento tank se objevil na test serveru již potřetí a pokáždé jsem si s ním odjel pár desítek her. Navíc jsem ho mohl hned porovnávat s ostatníma med-devítkama.

BalOnekCZ #33 Posted 17 May 2013 - 04:15 PM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
na tom WZtu jsem jezdil i s tim predposlednim delem,ktere ma hodne podobne parametry jako na T54 a i kdyz to strilelo rychleji a rychleji domerovalo,proste to nebylo takove jako s poslednim delem.Ale rozhodne T54 nezatracuju ta ma zase uuuzasnej pancir.Je to neco za neco,museji to nejak vyrovnat ,aby bylo neco za neco.....

BalOnekCZ #34 Posted 17 May 2013 - 04:25 PM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
Ale jinak vsechno v dobrem panovem,porad jde o h...... je to jenom hra.Kdyz se nekdy potkame jako spoluhraci doufam,ze vyhrajeme,kdyz budeme souperi tak at vyhraje ten kdo nema jeste vyhrane nasobky :)

LameJuice #35 Posted 17 May 2013 - 04:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35495 battles
  • 1,423

View PostBalOnekCZ, on 17 May 2013 - 04:06 PM, said:

Jak vidno nema cenu vas presvedcovat.To delo,spolecne s nabijakem,stabilizaci a pohonem dela, rozhodne neodpovida papirovym hodnotam co se u nej uvadi.
A argument,ze jezdim v cete je taky mimo,protoze v cete jezdim se vsemi tanky co mam a s zadnym nemam takovy winrate jako s WZtem.
Je jenom vase svobodna volba jestli si Wz120 poridite nebo ne.V tom je svoboda Wotka,kazdej podle sveho....

Pokud se podivas na porovnani statu T54 vs WZ120 na noobmetru ,je na tom 120 krapet lepe,ale samozrejme nema odjeto globalne tolik bitev,protoze je ve wotku jen kratce.....

OK, o dělu se hádat nebudeme.Až se dohrabu na wz-120, tak pak se budu hádat :).Nemyslel jsem porovnání statů, myslel jsem face 2 face.
Docela by mě to zajímalo, ale osobně si myslím, že t54 by vyhrála, přijde mi, že t54 je trošku víc pohyblivější.Jinak máš pravdu, jde o h*****
Zatím jsem potkal jenom Buldogzera, tak snad potkám i Tebe a doufám že budeme spoluhráči :)

Derp_Trollington #36 Posted 17 May 2013 - 05:16 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View PostArtemus69, on 17 May 2013 - 03:05 PM, said:

Pokud střílíte na střední a delší vzdálenost, musíte prostě počítat s tím, že 5s budeme mít vystrčenej čumák a můžete do něj dostat. Pokud tedy nejste milovník kempení, ale to by byla u tohoto tanku škoda. Takže pop-up technika je s ním trochu nebezpečnější.
Tak ono bohatě stačí používat tempomat :smile:

BTW. tohle je asi jedinej číňan, co jsem zatím hrál, se kterým jsem se proletěl i s perkem u loadera. Dejte si na ten pravej bok pozor, v podstatě všechny 150+mm děla to jsou schopny při troše štěstí ammoracknout na ránu! Mokry bedny tam ale namísto pohonu dávat určitě nebudu...

@swordfish13:
Takovy porovnání objektivně udělat nejde. S Pershingem ti otevřu T-44 s louskáčkem jak nic, ale s T-44 s louskáčkem ti otevřu Pershinga jak nic... :biggrin:
Je to o konkrétních situacích a o tom, jak se tomu jednotliví řidiči přizpůsobí, louskáčky jsou na hit & detrack & run, obyč. medkovy děla jsou na válcování DPMkem...
Osobně bych si byl daleko jistější s WZ, protože místo na schování (vrak, roh, šutr, whatever) je skoro všude a když měníš výstřel za výstřel, tak je výsledek jasnej... Je to prostě o tom, co tomu drzounovi v T-54 umožníš :smile:

BalOnekCZ #37 Posted 17 May 2013 - 05:19 PM

Corporal

• Player
  • 17027 battles
  • 142
Myslim,ze 1v1 by asi WZ prohralo ,protoze T54 je mrcha dingaci :) a WZ to je asi mas pravdu krapet linejsi.Kdyby se potkali 1v1 na vetsi vzdalenost 100-150 metru uz by to bylo mozna vyrovnanejsi :-D
Kazdopadne myslim,ze az budes mit WZto budes nadmiru spokojen.Drzim palec at to jde rychle a at vas nikdo nechytne pod krkem :)

http://screenshot.posterus.cz/7F1AJ/

tady porovnani na tank compare.Tam ukazuje mobilita jasne pro T54 i DPM je dost pro T54 ,ale to nebere v uvahu penetraci,ktera je zase jasne pro WZto :)
http://tank-compare....I260I230I390I84

View Postswordfish13, on 17 May 2013 - 04:33 PM, said:

OK, o dělu se hádat nebudeme.Až se dohrabu na wz-120, tak pak se budu hádat :).Nemyslel jsem porovnání statů, myslel jsem face 2 face.
Docela by mě to zajímalo, ale osobně si myslím, že t54 by vyhrála, přijde mi, že t54 je trošku víc pohyblivější.Jinak máš pravdu, jde o h*****
Zatím jsem potkal jenom Buldogzera, tak snad potkám i Tebe a doufám že budeme spoluhráči :)

Edited by BalOnekCZ, 17 May 2013 - 05:29 PM.

LameJuice #38 Posted 17 May 2013 - 06:43 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35495 battles
  • 1,423

View PostJejKey, on 17 May 2013 - 05:16 PM, said:

Tak ono bohatě stačí používat tempomat :smile:

BTW. tohle je asi jedinej číňan, co jsem zatím hrál, se kterým jsem se proletěl i s perkem u loadera. Dejte si na ten pravej bok pozor, v podstatě všechny 150+mm děla to jsou schopny při troše štěstí ammoracknout na ránu! Mokry bedny tam ale namísto pohonu dávat určitě nebudu...

@swordfish13:
Takovy porovnání objektivně udělat nejde. S Pershingem ti otevřu T-44 s louskáčkem jak nic, ale s T-44 s louskáčkem ti otevřu Pershinga jak nic... :biggrin:
Je to o konkrétních situacích a o tom, jak se tomu jednotliví řidiči přizpůsobí, louskáčky jsou na hit & detrack & run, obyč. medkovy děla jsou na válcování DPMkem...
Osobně bych si byl daleko jistější s WZ, protože místo na schování (vrak, roh, šutr, whatever) je skoro všude a když měníš výstřel za výstřel, tak je výsledek jasnej... Je to prostě o tom, co tomu drzounovi v T-54 umožníš :smile:

Tebe bych potkat nechtěl, ty do všeho cpeš louskáček+vitamin G :biggrin: Samozřejmě, pokud by bylo krytí, tak asi wz.Měl jsem namysli souboj třeba
uprostřed stepi(vím, že je to nereálné), kde by nebylo krytí.Musím to někdy vyzkoušet.

@BalOnekCZ:
Vím, že se mi bude líbit, protože s wz-120 a 121 jsem se na testu najezdil.Taky držím palce, ať Ti winratio pořád stoupá a ať máš v týmu
co nejméně siemek :)

Eliminator67 #39 Posted 09 July 2013 - 12:05 AM

Corporal

• Player
  • 21295 battles
  • 173
je tu nejako ticho... no s wzetom som odhral niečo cez 200 bitiek a musim uznať že je to solídne medko ... pohyblivosť je výborna, delo je vynikajúce, pancier sem tam niečo dingne ked je nauhlovaný ...

WZ-120 dostáva v mojej garáži doživotne ubytovanie  :smile:

LameJuice #40 Posted 13 July 2013 - 05:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35495 battles
  • 1,423

View Postfixative, on 09 July 2013 - 12:05 AM, said:

je tu nejako ticho... no s wzetom som odhral niečo cez 200 bitiek a musim uznať že je to solídne medko ... pohyblivosť je výborna, delo je vynikajúce, pancier sem tam niečo dingne ked je nauhlovaný ...

WZ-120 dostáva v mojej garáži doživotne ubytovanie  :smile:

To jsme na tom stejně, teď přemýšlím, jestli, až vyexpím wz koupím 121.Nějaká rada?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users