Jump to content

Školení a kvalifikace posádky

• Please log in to reply
67 replies to this topic

Miri37 #61 Posted 14 January 2015 - 08:04 AM

General

• Player
  • 49449 battles
  • 8,296

View Poststreleczaroh, on 13 January 2015 - 11:47 PM, said:

diky za zastání;),při mých odjetých bitvách by byl asi opravdu nesmysl skákat na VI tier,když se mam co dělat zorientovat ve IV,asi po víc bitvách už to jde jinak,ale zatím opravdu nechci pospíchat.nejdřív pořádně rozjedu mardera,protože už mě to do VI kope normálně a až budu mít pocit,že aspon něco o tom vyšším tieru vím,popolezu výš.Dle mého odhadu bych tam byl pro tým spíš přítěž než pomoc.Budu se zatim bavit pz.jagem,nevím jestli vůbec vejš ještě najdu něco tak super,tušíte-li nějaké podobné vozítko v tierech IV-VI dejte tipa,diky

Tak low třídy mají své kouzlo, ale asi bych ve tvém případě doporučil už co nejdříve přejít na nějaký stroje třídy IV, nejlépe nějaké rychlé TD.

Důvodem je přístup na většinu map. Bitvy třídy 1-2 dostávají, pokud se nepletu jen 5 map a pro T3 je to asi 8 (počítám bez modu).

U 4 třídy by jsi měl dostávat asi všechny mapy cca 37 mimo dvou určených vyloženě pro low T1-3. U rychlého stroje budeš mít větší možnosti prozkoumání map a z podstaty TD nebudeš nucen jezdit vyloženě na hrotu útoku.

Při poznávání techniky by jsi se učil i všechny mapy a to jak na nich probíhá boj. Ten se sice trochu liší v třídě bitev 4-5 a 9-10, ale mapy jsou stejné. 

streleczaroh #62 Posted 14 January 2015 - 11:00 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9557 battles
  • 55

View PostMiri37, on 14 January 2015 - 08:04 AM, said:

Tak low třídy mají své kouzlo, ale asi bych ve tvém případě doporučil už co nejdříve přejít na nějaký stroje třídy IV, nejlépe nějaké rychlé TD.

Důvodem je přístup na většinu map. Bitvy třídy 1-2 dostávají, pokud se nepletu jen 5 map a pro T3 je to asi 8 (počítám bez modu).

U 4 třídy by jsi měl dostávat asi všechny mapy cca 37 mimo dvou určených vyloženě pro low T1-3. U rychlého stroje budeš mít větší možnosti prozkoumání map a z podstaty TD nebudeš nucen jezdit vyloženě na hrotu útoku.

Při poznávání techniky by jsi se učil i všechny mapy a to jak na nich probíhá boj. Ten se sice trochu liší v třídě bitev 4-5 a 9-10, ale mapy jsou stejné. 

tak to už dělám,mám marder38t,a jak jsi správně napsal ve chvíli co jsem ho pořídil,odjel jsem jen jednu bitvu proti 3-4 jinak mně to vždy hodí proti V nebo i VI,je to docela hukot,najednou mám proti sobě 3 tiery nových tanků takže spíš ted opět lezu po stánkách a snažím se zjistit kam tanky střílet,zastřílim si dost,ale hodně často slyším "ta se odrazila",takže na tom ted musím zapracovat:trollface:. Jinak to vypadá zábavně a hratelně i v těchto tierch,jen si zvyknout a naučit se kam střílet 

Porucik_ #63 Posted 14 January 2015 - 11:22 AM

Major General

• Player
  • 45712 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE
Vyskúšaj Tank inspektor. Luxusný nástroj konkrétne na toto. Dokáže veľa a hlavne vie pracovať s uhlami, takže vypíše efektívnu hrúbku panciera. Pre nováčika na nezaplatenie.

streleczaroh #64 Posted 15 January 2015 - 12:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9557 battles
  • 55

View PostHomer_J_S_, on 14 January 2015 - 11:22 AM, said:

Vyskúšaj Tank inspektor. Luxusný nástroj konkrétne na toto. Dokáže veľa a hlavne vie pracovať s uhlami, takže vypíše efektívnu hrúbku panciera. Pre nováčika na nezaplatenie.

a nějaký odkazík by nebyl? ;)  rád hraju ,ale s tim přechodem to je samý hledání,připadám si jako kdybych zase začínal od začátku :),doufam,že už mně pak nějakej takhle závratnej krok nečeká :) jezdim si II max III a jak vezmu mardera,hned VI,ale musim zvykat,přece do důchodu nezamrznu na II tieru,ikdyž tam docela často potkávám umělce co mají 10,20 i 30 k bitev a choděj si zamachrovat na nováčky a děti.To je pak lahůdka se na takovýho zaměřit a sundat ho jako prvního,a pak se bavit tím jak vstekle vypisuje do chatu :):),moc mi hlava nebere proč kdyč mají X chodí do takhle nízkejch tierů a koukal jsem že někteří mají s těmi malými tanky odježděno víc než s velkými.To já se na vyšší tiry těším ,a nwm jestli se mi pak bude ještě chtít mezi ty malý 

streleczaroh #65 Posted 15 January 2015 - 07:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9557 battles
  • 55

View PostHarbingerr, on 15 January 2015 - 01:52 PM, said:

Tak dovodov je hned viacero, hoci vacsinu okamzite napadne honenie statov a nic ine nepripustaju. Dalej to moze byt chvilkovy relax od lobotomikov na vyssich tieroch, skolenie posadok na low/middle tier premiakoch alebo vyssi individualny prinos, ked dokazes zvratit aj zdanlivo prejdene bitky. A zober si to aj z druhej strany, ked mas sealclubbera v time ty. Mozes s nim jazdit po mape, vsimat si ako riesi jednotlive situacie a pripadne mu helfnut, ak to zvladnes (minimalne ako dodatocne HPcka urcite :-P ), tiez nie je vsemocny.

to vůbec není špatnej nápad,ale jsem TD tudíž spíš palebná podpora a sniper,ikdyž s jag panzerem jde supr i pasivní spot,vzhledem k dohledu(u mně 412 m-mi to píše v garáži aktuálně s bino) Třeba včerejší M-ko bylo vč 8 spotů,a 6 pomocí+ 7 killů,fakt víceúčelovej tančík :) a ten jak ty říkáš sealclubber do mně ještě vystřelí a snaží se mně vyštochat z místa kde jim spotim celou příjezdovku a 6 minut jsem ji dokázal udržet s t18 vae dvou tankach,od takhle zkušených hráčů bych za to čekal spíš uznání,než střelbu a bourání ,aby mi spadlo bino a nic jsme  neviděli.Výsledek byl  já pz jag1-7 kill,t18 4 killy a tenhle otrava nastřílel 230,od takových bych se opravdu nerad učil(ikdyž je mi jasný,že nejsou všichni stejný,většina s týmem nespolupracuje)i přesto beru radu k srdci a zkusím vypozorovávat ;)

Edited by streleczaroh, 15 January 2015 - 07:03 PM.

streleczaroh #66 Posted 15 January 2015 - 07:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9557 battles
  • 55

jen bych ještě jednou poprosil,jestli máte někdo ten odkaz na tank inspektor(jak mi tu psal HOMER),jestli by jste mi ho sem nehodili,guglil jsem ,ale nenašel :(

Edited by streleczaroh, 15 January 2015 - 07:10 PM.

Porucik_ #67 Posted 15 January 2015 - 08:01 PM

Major General

• Player
  • 45712 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Poststreleczaroh, on 15 January 2015 - 07:10 PM, said:

jen bych ještě jednou poprosil,jestli máte někdo ten odkaz na tank inspektor(jak mi tu psal HOMER),jestli by jste mi ho sem nehodili,guglil jsem ,ale nenašel :(

Máš to v PM. Asi to tam už vtedy bolo.

streleczaroh #68 Posted 16 January 2015 - 07:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9557 battles
  • 55

View PostHomer_J_S_, on 15 January 2015 - 08:01 PM, said:

Máš to v PM. Asi to tam už vtedy bolo.

jj,promin,velký manitou mě asi ranil slepotou:trollface:,nj ,stane se ,ale na tanky ještě vidím :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users