Jump to content

Rzut okiem na Społeczność: wydanie polskie

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

Community #1 Posted 25 February 2013 - 03:45 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 26,042
Jeśli szukacie jeszcze większej dawki wrażeń i radości z gry w World of Tanks, to nie przegapcie żadnych atrakcji przygotowanych przez nasz zespół Community. Przyłączcie się do zabawy na forum, zdobądźcie sławę i masę nagród!

Pełen tekst wiadomości

Nikosiek #2 Posted 25 February 2013 - 03:55 PM

Private

• Beta Tester
  • 30507 battles
  • 16
Radość z gry a co to takiego dawno tego nie doświadczyłem  :Smile_trollface-3:

Cmd_Latina #3 Posted 25 February 2013 - 05:50 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 8965 battles
  • 1,970

View PostNikosiek, on 25 February 2013 - 03:55 PM, said:

Radość z gry a co to takiego dawno tego nie doświadczyłem  :Smile_trollface-3:

Szkoda, może zatem czas wziąć udział i zawalczyć o złoto w naszych regionalnych konkursach.  :Smile_blinky:  Takie urozmaicenie zwykłej rozgrywki.

exmax #4 Posted 25 February 2013 - 06:25 PM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,014
Generalizując, to nie bardzo jest się z czego cieszyć. Te strzały za "zero" (coraz częstsze z patcha na patch) i dziwne losowania MM to tylko niektóre powody do  tej "radości"....  :Smile_trollface-3:

Edited by exmax, 25 February 2013 - 06:26 PM.

Nikosiek #5 Posted 25 February 2013 - 06:46 PM

Private

• Beta Tester
  • 30507 battles
  • 16

View PostCmd_Latina, on 25 February 2013 - 05:50 PM, said:

Szkoda, może zatem czas wziąć udział i zawalczyć o złoto w naszych regionalnych konkursach.  :Smile_blinky:  Takie urozmaicenie zwykłej rozgrywki.
po co mi złoto jak gra robi się nie do zniesienia 3/4 forum narzeka na grę czeka aż zaczniecie coś poprawiać abyśmy mogli sie cieszyć tą grą a wy jako przedstawiciele WG też tak jak oni nic nie robicie aby to zmienić odchodzą gracze co mają na koncie ładne parę tys gier.Wystarczy poczytać forum co trzeba poprawić aby ta gra dawała radość to wy dajecie nam jakieś nic nie warte aktualizację licząc na to że dalej będziemy kupować złoto.

Wild_Butter #6 Posted 25 February 2013 - 07:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18972 battles
  • 485

View Postexmax, on 25 February 2013 - 06:25 PM, said:

Generalizując, to nie bardzo jest się z czego cieszyć. Te strzały za "zero" (coraz częstsze z patcha na patch) i dziwne losowania MM to tylko niektóre powody do  tej "radości"....  :Smile_trollface-3:

strzały za zero już dawno zostały wyjaśnione wystarczy poszukać na forum.

DeszczeNiespokojne #7 Posted 25 February 2013 - 07:24 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 9708 battles
  • 93
Zamiast zająć się poprawianiem gry, organizowane są wypełniacze. WoT miał duży potencjał, szkoda że twórcy gry nie słuchają społeczności.

----
Czołgista z kilkoma tysiącami gier który praktycznie już nie gra z powodu popsucia gry przez WG.

Edited by DeszczeNiespokojne, 25 February 2013 - 07:24 PM.

Necrontyr_ #8 Posted 25 February 2013 - 07:28 PM

Sergeant

• Player
  • 9601 battles
  • 202

View PostWild_Butter, on 25 February 2013 - 07:13 PM, said:

strzały za zero już dawno zostały wyjaśnione wystarczy poszukać na forum.
Dobrze już wiemy że to nie jest błąd, tak przynajmniej WG twierdzi. Chodzi o to że są coraz częściej i jest ich coraz więcej. Ja potrafie na bitwe mieć nawet 14 strzałów za 0 (rekord mój jak na razie). Zauważono też co sam spradzałem że radzieckie tanki mają najmniej strzałów za 0 (faworyzowanie własnej ścieżki typowe dla WG).

Wild_Butter #9 Posted 25 February 2013 - 07:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18972 battles
  • 485

View Postpanmelkor, on 25 February 2013 - 07:28 PM, said:

Dobrze już wiemy że to nie jest błąd, tak przynajmniej WG twierdzi. Chodzi o to że są coraz częściej i jest ich coraz więcej. Ja potrafie na bitwe mieć nawet 14 strzałów za 0 (rekord mój jak na razie). Zauważono też co sam spradzałem że radzieckie tanki mają najmniej strzałów za 0 (faworyzowanie własnej ścieżki typowe dla WG).

to nie jest faworyzowanie ja jakoś nie bije takich rekordów na Tygrysie II który jest nazi tankiem chyba że bym w superpersa pakował wszystkie strzały z premedytacją we wierze to tak ale on ma po prostu podwójny pancerz tak jak niemcy mają straszny kosmos w kołach i pocisk po prostu po przebiciu jednego z kół rozpada sie na drugim a my otrzymujemy błędny komunikat 'zajebiste trafienie' chociaż powinno być 'rykoszet!' poza tym statystyki, ze statystyk bierze sie dane na temat tego jak czołg sobie radzi na polu bitwy i sie go nerfi lub buffi zależnie w którą strone jest skrajność dodatkowo dodam że rosyjskie czołgi nie są OP po prostu durzo wybaczają one są dobre dla początkujących żeby sie nauczyć grać są stworzone do walki solo w na pięści ze swoimi niecelnymi działami zaś niemcy ze swoimi snajperkami powinni walczyć na dystans i dolną płyte chować tak jak wszystkie czołgi..

to czy czołg jest OP zależy od kierowcy i tyle jeśli potrafisz wykorzystać 100% potencjału to nazwą cie nie raz nawet oszustem jednakże tobie to nie grozi z Efficiency:590 jeszcze sporo nauki przed tobą tak jak i przedemną.

Drogi użytkowniku,
W związku z Twoim powyższym postem przypominam, że wycieczki osobiste oraz off-topic na forum są zabronione.
Proszę o zapoznanie się z następującym punktem regulaminu forum
Spoiler                     
Za naruszenie wspomnienej wyżej zasady otrzymujesz regulaminową karę.
Pozdrawiam,
Sevard

Edited by Sevard, 26 February 2013 - 09:07 PM.

Necrontyr_ #10 Posted 25 February 2013 - 07:56 PM

Sergeant

• Player
  • 9601 battles
  • 202

View PostWild_Butter, on 25 February 2013 - 07:48 PM, said:

to nie jest faworyzowanie ja jakoś nie bije takich rekordów na Tygrysie II który jest nazi tankiem chyba że bym w superpersa pakował wszystkie strzały z premedytacją we wierze to tak ale on ma po prostu podwójny pancerz tak jak niemcy mają straszny kosmos w kołach i pocisk po prostu po przebiciu jednego z kół rozpada sie na drugim a my otrzymujemy błędny komunikat 'zajebiste trafienie' chociaż powinno być 'rykoszet!' poza tym statystyki, ze statystyk bierze sie dane na temat tego jak czołg sobie radzi na polu bitwy i sie go nerfi lub buffi zależnie w którą strone jest skrajność dodatkowo dodam że rosyjskie czołgi nie są OP po prostu durzo wybaczają one są dobre dla początkujących żeby sie nauczyć grać są stworzone do walki solo w na pięści ze swoimi niecelnymi działami zaś niemcy ze swoimi snajperkami powinni walczyć na dystans i dolną płyte chować tak jak wszystkie czołgi..
Ruskie czołgi nie są OP ? KW-1S jest OP i to bardzo z tym działem. WG nie faworyzuje swojej ścieżki? Jeszcze raz KW-1S, zobacz sobie w sieci jaki był KW-1S naprawde a jaki jest w grze. Tak samo IS i inne, są BARDZO ale to BARDZO przekokszone. Co do strzałów za 0 zapraszam na wspólne bitwy treningowe o co udowodnimy że ruskie tanki mają mniej strzałów za 0

Nie ja ci dałem minusa, nie używam tej opcji, ona jest tylko dla gimbusków i klakierków

Drogi użytkowniku,
W związku z Twoim powyższym postem przypominam, że wycieczki osobiste oraz off-topic na forum są zabronione.
Proszę o zapoznanie się z następującym punktem regulaminu forum
Spoiler                     
Za naruszenie wspomnienej wyżej zasady otrzymujesz regulaminową karę.
Pozdrawiam,
Sevard

Edited by Sevard, 26 February 2013 - 09:07 PM.

Wild_Butter #11 Posted 25 February 2013 - 08:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18972 battles
  • 485

View Postpanmelkor, on 25 February 2013 - 07:56 PM, said:

Ruskie czołgi nie są OP ? KW-1S jest OP i to bardzo z tym działem. WG nie faworyzuje swojej ścieżki? Jeszcze raz KW-1S, zobacz sobie w sieci jaki był KW-1S naprawde a jaki jest w grze. Tak samo IS i inne, są BARDZO ale to BARDZO przekokszone. Co do strzałów za 0 zapraszam na wspólne bitwy treningowe o co udowodnimy że ruskie tanki mają mniej strzałów za 0

Nie ja ci dałem minusa, nie używam tej opcji, ona jest tylko dla gimbusków i klakierków

daj sobie na wstrzymanie, proszę cię.. KV1sport ma przeładowanie bardzo długie i tak celną armatę jak comodore wydajność..

Necrontyr_ #12 Posted 25 February 2013 - 08:10 PM

Sergeant

• Player
  • 9601 battles
  • 202

View PostWild_Butter, on 25 February 2013 - 08:01 PM, said:

daj sobie na wstrzymanie, proszę cię.. KV1sport ma przeładowanie bardzo długie i tak celną armatę jak comodore wydajność..
Ale za to jak pieprznie to za 450 bez problemu. Z daleka też jakoś celnie trafia. Co do KW 2 to sie zgadzam że topowe działo jest beznadziejne często nawet z bliska nie trafia. No i to zakłamanie historyczne, porównaj KW 1S ten prawdziwy z tym z gry

Wild_Butter #13 Posted 25 February 2013 - 08:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18972 battles
  • 485

View Postpanmelkor, on 25 February 2013 - 08:10 PM, said:

Ale za to jak pieprznie to za 450 bez problemu. Z daleka też jakoś celnie trafia. Co do KW 2 to sie zgadzam że topowe działo jest beznadziejne często nawet z bliska nie trafia. No i to zakłamanie historyczne, porównaj KW 1S ten prawdziwy z tym z gry

z tym hiostorycznym przekłamaniem sie zgodzę sporo czołgów to prototypy z papieru z wymyślonymi parametrami przez WG chociaż by takie drzewko francuskie i poszczególne gałęzie innych drzewek...

Cmd_Latina #14 Posted 25 February 2013 - 08:14 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 8965 battles
  • 1,970
Artykuł ten powstał, aby rzucić światło na wszystkie ciekawe rzeczy, jakie tworzy nasza polska Społeczność World of Tanks. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że na forum znajdziecie mnóstwo innych tematów, w których możecie wyrazić swoją opinię na temat mechaniki gry oraz przedstawić propozycje zmian.

Chcemy przy tej okazji podziękować wszystkim za dobrą zabawę w dotychczasowych wydarzeniach i pogratulować zwycięzcom we wszystkich rodzajach konkursów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach!  :Smile_Default:

Bonkers_81 #15 Posted 25 February 2013 - 08:28 PM

Second Lieutenant

• Special Beta Tester
  • 29198 battles
  • 1,292
Jakoś mnie nie dziwi, że pierwsze zdjęcie w kategorii "Społeczność brytyjska" zawiera skórki z weakpointami.

LoBo_ktj #16 Posted 25 February 2013 - 08:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17544 battles
  • 67

View PostNisu, on 25 February 2013 - 08:28 PM, said:

Jakoś mnie nie dziwi, że pierwsze zdjęcie w kategorii "Społeczność brytyjska" zawiera skórki z weakpointami.

a co zlego w skorkach? fakt, ze jesli cos wysylaja to mogli to zmienic ze wzgledu na estetyke ale poza tym to nie widze problemu.

jakub_czyli_ja #17 Posted 26 February 2013 - 08:47 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37695 battles
  • 3,498
  • [XII-2] XII-2
Jakoś mnie nie ruszają konkursy w których trzeba spinać poślady i wbijać ze stadem innych szczurów w określoną godzinę, ani konkursy w których premiuje się zwykłego fuksa i w których jak się zapłaci, to ma się +50%, albo totalnie uznaniowe.

Jedyny prawie uczciwy konkurs był na chinole, bo był z automatu, za expa, ale tam też się liczyło z premką, a polski community management jest na takie coś za krótki.

Inna aktywność typu filmowanie publicznego tańca świętego Wita też mnie nie ciągnie.

majkelloo #18 Posted 26 February 2013 - 09:21 AM

Corporal

• Player
  • 9343 battles
  • 118
  • [PLRN] PLRN

Pomimo tego, że turecki zespół community teamu został stworzony się dopiero kilka tygodniu temu, udało im się zorganizować kilka ciekawych konkursów. Między innymi nasi gracze mieli pisać poematy i poradniki, a także budować czołgi. Oto kilka z najciekawszych prac:
:Smile_trollface-3:

Czarus87Poland #19 Posted 26 February 2013 - 10:20 AM

Sergeant

• Player
  • 40098 battles
  • 289
  • [WPE] WPE

View PostLoBo_ktj, on 25 February 2013 - 08:41 PM, said:

a co zlego w skorkach? fakt, ze jesli cos wysylaja to mogli to zmienic ze wzgledu na estetyke ale poza tym to nie widze problemu.
No niby nic, a może coś, dlatego radzę przeczytać
http://world-of-tank...walke-z-modami/
Jednym słowem istnieje możliwość że podejmą walkę z modami, od razu nasunęły mi się pytania, a co z naprawą mechaniki gry, strzałami za 0 itp. itd.

View Postjakub_czyli_ja, on 26 February 2013 - 08:47 AM, said:

Jedyny prawie uczciwy konkurs był na Chinole,
Pomimo że prawie (pewne obostrzenia mogłyby zmniejszyć grono nieuczciwych) to jestem za tego typu konkursami, inne jakoś mnie też nie podniecają.

Edited by Czarus87Poland, 26 February 2013 - 11:45 AM.

aszlej #20 Posted 26 February 2013 - 10:50 AM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 18038 battles
  • 1,354
  • [K_P_S] K_P_S
Jak zwykle... nowy temat i stare biadolenie. Ja kto wszedzie w polsce...
Owszem gra nie jest idealna a wrecz czasem przedziwne rzeczy sie tu dzieja, ale to tylko gra a w dodatku w wersji beta. Placenie za nia i sama zabawa to tylko decyzja kazdego indywidualnie. Nie podoba ci sie, nie plac. Ja tam caly czas mam fun bo po pierwsze dobieram sobie tanki ktore mi pasuja do stylu gry. Po druie nie place, bo nie warto. Po trzecie
Co do tematu:
Fajnie ze sa konkursy i eventy. Szkoda tylko ze jest tak malo quizow i konkursow artystycznych. Nie wszyscy sa asami czolgowymi ale sa tu z zamilowania do modeli, militariow i tym podobnych. Fajnie ze mozna swoje inne zdolnosci wykorzystac zeby cos wygrac.
Eventy... tu to samo. Jest x2 do doswiadczenia... Eeee gowno nie event, dlaczego nie do szkolenia zalogi. Kolejny event x2 do zalogi... Eee do zalogi, Dlaczego nie ma x5. Zarobki marne. Nastepny. Tiery 4 i 5 (tiery gdzie najwiecej graczy gra) zarobki x2 I znowu. Eeee Do dupy bo dlaczego nie ma dla wyzszych tierow.
Ostatnio. Bonus na tier 7 x5 exp i zarobki +70% i znow to samo. Kurna... Polak jak zwykle tylko plakac umie i biadolic. Moze pora sie zastanowic... Moze to nie miejsce dla was skoro wam wszystko ciagle nie pasuje?
Gram sobie spokojnie. Z kazdego eventu staram sie czerpac co moge. A jak nie to czekam spokojnie na kolejne. Moge wykorzystac wiedze historyczna w quizach, co dalo mi benefit w postaci kilku darmowych miejsc w garazu i jest ok.
A ze gra nie domaga... Przyjdzie konkurencja, poprawi mechanike, bedzie fun. Zmieni sie gre. I tyle.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users