Jump to content

8.4 Sürümü Geliyor

• This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

Community #1 Posted 05 March 2013 - 03:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,670
Yeni güncellememiz Avrupa sunucusunda yarın, 6 Mart’ta kullanıma sunulacaktır. Bu sürüm garajınıza bir çok yeni araç getirecek.

Tam haber metni

NayLonBranda #2 Posted 05 March 2013 - 03:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 58102 battles
  • 1,814
  • [EXSES] EXSES
Haydi hayırlı olsun geçişler Church 1'den lütfen :)

1923BnJn #3 Posted 05 March 2013 - 04:13 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37487 battles
  • 3,351
8.4 gelmeden videoları kaydedeyim bari, sonra uğraştırıyor adamı!

Hardena #4 Posted 05 March 2013 - 04:29 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

View PostDeatlykiss, on 05 March 2013 - 03:54 PM, said:

Haydi hayırlı olsun geçişler Church 1'den lütfen :)

Öyle yapmana gerek yok bence. 0.8.3 clientinin yedeğini al ve yeni gelen patchi ona uygula. Böylece eski client dan eski replayleri izlersin.

Yine karın doyurmak için pre tank mı geliyormuş? Önce oyundaki fizik hatalarını ve şu ünlü saçma sapan maç ayarlayan match makerı adam etmek yok mu? Bu firmada aynı kafadan desene . Çalışıyorsa yarım yamalak bile olsa dokunma mantalitesi.

Ayrıca bu bir istektir bu lütfen iletilsin; Oyundaki goldla takılıp sökülen eklentiler lütfen kredi ile sökülüp takılsın. Buna cevap verebilecek varsa neden kredi ile sökülmüyor da goldla? Bunun mantıklı bir açıklaması var mı?

Bir diğer konu Lütfen oyundaki premium mermiler kaldırılsın. Tankın kendi özel topu performans göstersin. Neden gold mermi ? Bunun mantığı nedir ? Ne gerçek hayatta bir açıklaması var nede oyun içinde ...

Ve son olarak oyun chatine kısıtlama getirilsin. Milletin ağzında bir "noob", "idiots" takılmış gidiyor. Bu engellensin.

Bu yukarıdakiler olmadıktan sonra patch gelmiş benim için bir anlamı yok!

Saygılarımla...

Edited by Hardena, 05 March 2013 - 04:30 PM.

akuna #5 Posted 05 March 2013 - 04:42 PM

Colonel

• Player
  • 24054 battles
  • 3,644
Gold mermi olması gereken bir uygulama bence katılmıyorum.

diğerlerine yorum yapmıyorum çünkü çok detayına inmek gerekicek fakat istediğim şu oyun için " içerik " eklesinler artık birsürü oyun çeşidi eklensin istiyorum tek düze bir yere kadar ve şunu da söylemek istiyorum

ne kadar tank eklicekseniz bir anda eklense ya mesala 3 ulus birden vs.neden bu kadar yavaş işliyor herşey WoT da onu anlamış değilim

Darkness_Whisper #6 Posted 05 March 2013 - 04:50 PM

Sergeant

• Player
  • 68347 battles
  • 226
  • [R4D] R4D
Senin mantığına göre hareket edecek olurlarsa, altını kaldırmaları gerekir.
Oyundaki mermi çeşitlerine bakarsan, gerçekte böyle mermilerin var olduğunu görürsün.
Noob, idiots gibi sözcükleri kaldırsalar ne değişecek, eğer çok aptalca oynuyorsan başka şeyler yazacaklar.

Edited by wanted_01, 05 March 2013 - 04:51 PM.

NayLonBranda #7 Posted 05 March 2013 - 04:50 PM

Lieutenant

• Player
  • 58102 battles
  • 1,814
  • [EXSES] EXSES
Sebebi belli  kaynaklarını birden tüketmek istemiyorlar yaşam kaynağı bu sebebi bu,beklentisi olmayan bir müşteri dükkanı terk etmesin sonra :)

Hardena #8 Posted 05 March 2013 - 04:51 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

View PostHardena, on 05 March 2013 - 04:29 PM, said:

Öyle yapmana gerek yok bence. 0.8.3 clientinin yedeğini al ve yeni gelen patchi ona uygula. Böylece eski client dan eski replayleri izlersin.

Yine karın doyurmak için pre tank mı geliyormuş? Önce oyundaki fizik hatalarını ve şu ünlü saçma sapan maç ayarlayan match makerı adam etmek yok mu? Bu firmada aynı kafadan desene . Çalışıyorsa yarım yamalak bile olsa dokunma mantalitesi.

Ayrıca bu bir istektir bu lütfen iletilsin; Oyundaki goldla takılıp sökülen eklentiler lütfen kredi ile sökülüp takılsın. Buna cevap verebilecek varsa neden kredi ile sökülmüyor da goldla? Bunun mantıklı bir açıklaması var mı?

Bir diğer konu Lütfen oyundaki premium mermiler kaldırılsın. Tankın kendi özel topu performans göstersin. Neden gold mermi ? Bunun mantığı nedir ? Ne gerçek hayatta bir açıklaması var nede oyun içinde ...

Ve son olarak oyun chatine kısıtlama getirilsin. Milletin ağzında bir "noob", "idiots" takılmış gidiyor. Bu engellensin.

Saygılarımla...

Akuna, neden gold merminin olmasından yanasın açıklayabilirmisin?

Hardena #9 Posted 05 March 2013 - 04:53 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

View Postwanted_01, on 05 March 2013 - 04:50 PM, said:

Senin mantığına göre hareket edecek olurlarsa, altını kaldırmaları gerekir.
Oyundaki mermi çeşitlerine bakarsan, gerçekte böyle mermilerin var olduğunu görürsün.
Noob, idiots gibi sözcükleri kaldırsalar ne değişecek, eğer çok aptalca oynuyorsan başka şeyler yazacaklar.

Ben bana yazıyorlar diye bir şey mi ima ettim? Sen istemez misin oyunda güzel bir muhabbet dönsün?

Ersinbaba #10 Posted 05 March 2013 - 04:54 PM

Private

• Player
  • 20445 battles
  • 39
Ben de Katiliyorum söylediklerinin coguna...
1. Malzemeyi takacagiz diye krediden meletiyor, cikartirken inletiyor    :arta:
2.  Oyunda ingilizce bilmeyenlere belki hava hos gelebilir, ama gercekten agir küfürler ediliyor. ingilizce bile olsa sansür getirilmesi sorunu cözer. En azindan küfürü eden rahatlar, duymayana sivrisinek saz ...

3. yeni tanklar herzaman oyuna zevk katabilir, ama Cin (China) tanklarinin zirt pirt 2-3 saniyede daha nisan bile  almadan kaybolmasi,  her attigimizin sek-sek oynamasi, premium-ammo 'nun bile yetersiz kalmasi, akla bir tek soru getiriyor : ne oluyoruz? Yani cin tanklari yayilsin diye yapiyorlarsa bu olayi anlarim. ama herkes gittigi agaci birakti, cinlilerin pesine düstü. bizim simdiye kadar kastigimiz ve ulasmaya calistigimiz  IS-7 de hikaye oldu ( son patch 'de nerflendi)  Nerf lenecekse önce Cin tanklarindan baslasinlar....

Örnek : az önce IS ile girdigim macta (Tier 7) yanibasimda biten ve bana 90 derecedeki Tier6 - Cin Tankina yandan mermi gecmedi... Kritik noktaya atiyorum yanlis anlamayin.  Ne oluyor hakikatten? Bizim basimiz kel mi? Bu kadar zaman bosuna mi kastik tanklari? hepimiz birakip cin agacina gecelim öyleyse... Nasil olsa hizli, sektiriyor, kayboluyor, arkana farketmeden dolanip hasar üstüne hasar veriyor.... :Smile-angry:

NayLonBranda #11 Posted 05 March 2013 - 04:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 58102 battles
  • 1,814
  • [EXSES] EXSES
Eğer gerçekten bir oyuncu isen ve oyun içindeki statik yapıyı biraz öğrenmiş isen gold merminin pek bir anlamı kalmıyor tek sorun nereye atacağını bilmemektedir.  Oyun içinde yanlış bilinen bir çok bilgi mevcut örneğin Israr ile gold mermi atan birisinin hasarının çok fazla olduğundan bahsedenler aslında penetrasyon değerinin farkında değiller demektir. Ayrıca Gold mermi kullanan birisinin'de her attığını sokacak diye bir kural kaide yok mevzu atacağın yeri bilmek ve acısını iyi hesaplamakta bitiyor.

Edit: Tabi biraz da gerçekçi olmakta fayda var WOT bir oyun yapmış oyunculara sunmuş bu işin birde ticari boyutu var bir yerlerden bir şekilde para kazanmak zorunda bu oyun ücretsiz olarak görünsede malesef ücretli ve inanın gerçek anlamda ücretsiz oyunların kaliteside nedir ne değildir online oyuncular iyi bilir.

Edited by Deatlykiss, 05 March 2013 - 04:59 PM.

Hardena #12 Posted 05 March 2013 - 04:58 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

3. yeni tanklar herzaman oyuna zevk katabilir, ama Cin (China) tanklarinin zirt pirt 2-3 saniyede daha nisan bile  almadan kaybolmasi,  her attigimizin sek-sek oynamasi, premium-ammo 'nun bile yetersiz kalmasi, akla bir tek soru getiriyor : ne oluyoruz? Yani cin tanklari yayilsin diye yapiyorlarsa bu olayi anlarim. ama herkes gittigi agaci birakti, cinlilerin pesine düstü. bizim simdiye kadar kastigimiz ve ulasmaya calistigimiz  IS-7 de hikaye oldu ( son patch 'de nerflendi)  Nerf lenecekse önce Cin tanklarindan baslasinlar....

Örnek : az önce IS ile girdigim macta (Tier 7) yanibasimda biten ve bana 90 derecedeki Tier6 - Cin Tankina yandan mermi gecmedi... Kritik noktaya atiyorum yanlis anlamayin.  Ne oluyor hakikatten? Bizim basimiz kel mi? Bu kadar zaman bosuna mi kastik tanklari? hepimiz birakip cin agacina gecelim öyleyse... Nasil olsa hizli, sektiriyor, kayboluyor, arkana farketmeden dolanip hasar üstüne hasar veriyor.... :Smile-angry:

Firmanın mantığı belli. Yeni tank gelir millet yönelsin diye her özellik konur sonra herkes aldıktan sonra hoopp nerf gelir normale döner ama sen almış olursun. Ayın tankı seçilir süper video hazırlanır ve özellikleri fullenir herkes alır sonra hoooop nnerf gelir normale döner. Evet firmanın mantığı bu.

Darkness_Whisper #13 Posted 05 March 2013 - 05:01 PM

Sergeant

• Player
  • 68347 battles
  • 226
  • [R4D] R4D

View PostHardena, on 05 March 2013 - 04:53 PM, said:

Ben bana yazıyorlar diye bir şey mi ima ettim? Sen istemez misin oyunda güzel bir muhabbet dönsün?
öyle bir şey ima etmedim. Random maçlarda çoğu zaman güzel muhabbet dönmez, çünkü yapması gereken şeyi yapmadığı için bir çok kişi o oyuncuya kötü laflar eder.

NayLonBranda #14 Posted 05 March 2013 - 05:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 58102 battles
  • 1,814
  • [EXSES] EXSES
Random maçlara hiç girmeyin bile bu konu içinden çıkamazsınız burada :)

Hardena #15 Posted 05 March 2013 - 05:06 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

View Postwanted_01, on 05 March 2013 - 05:01 PM, said:

öyle bir şey ima etmedim. Random maçlarda çoğu zaman güzel muhabbet dönmez, çünkü yapması gereken şeyi yapmadığı için bir çok kişi o oyuncuya kötü laflar eder.

Şimdi sana katılıyorum .

Darkness_Whisper #16 Posted 05 March 2013 - 05:06 PM

Sergeant

• Player
  • 68347 battles
  • 226
  • [R4D] R4D
Bu arada parasını riske atıp artırmak isteyen şu linke baksın.
http://forum.worldof...nt-opportunity/

Hardena #17 Posted 05 March 2013 - 05:14 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

View Postwanted_01, on 05 March 2013 - 05:06 PM, said:

Bu arada parasını riske atıp artırmak isteyen şu linke baksın.
http://forum.worldof...nt-opportunity/
Geçen bir Rus sitesinde gördüm. Bu mermilerden 7milyon kredilik çekenler var. Bizde para olmadığından 3milyon kredilik çekebildik :)

lantirn161 #18 Posted 05 March 2013 - 05:18 PM

General

• Veteran
  • 62653 battles
  • 9,030

View PostHardena, on 05 March 2013 - 04:29 PM, said:

Saygılarımla...

Yazdıklarınla ilgili söylemek istediğim birşeyler var...

Gold mermi aslında her tankta olan ve geçmişte de her tank için üretilen özel tanksavar mermiler. Bu konuda forumda çok detaylı araştırma ve incelemeler yapan, mükemmel postlar atan arkadaşlar var. Bence onları bir oku. Sonucta oyunda adil olmayan şey gold merminin kredi ile alınması. Oyuna yeni başlayan biri bile harst diye bastırıyor krediyi sonra Tier4 tankla Tier9 tank deliyor önden. Bence eski uygulamay geri dönülmeli ve gold mermi için gold kullanılmalı, kredi değil.

Oyun içi çete kıstlama gelsin önerin maalesef çok yanlış.  Ne olacak ki noob lafı kalksa? Onun yerine moron der, loser der, x der y der...Bakmayacaksın o laflara...

Modüller kredi ile sökülmeli fikrine ise katılıyorum. Bence de çok saçma, bunlar sadece kredi ile sökülmeli...

Darkness_Whisper #19 Posted 05 March 2013 - 05:20 PM

Sergeant

• Player
  • 68347 battles
  • 226
  • [R4D] R4D
50bin tane aldım ben.

Hardena #20 Posted 05 March 2013 - 05:35 PM

Private

• Player
  • 11843 battles
  • 41

View Postlantirn161, on 05 March 2013 - 05:18 PM, said:

Oyun içi çete kıstlama gelsin önerin maalesef çok yanlış.  Ne olacak ki noob lafı kalksa? Onun yerine moron der, loser der, x der y der...Bakmayacaksın o laflara...

Ben sadece iki kelime yazdım diye bunlara odaklanmak ilginç. Anafikir oyuncuların birbirlerine olan davranışıydı. Kaldı ki, 10 -15 dk süren maçlarda millet koordinasyona uğraşacağına bu tip şeylerle uğraşması garip geliyor. Düşünün adam oyuna yeni başlamış. Oyunun başında patlayınca diğer oyunculardan duyduğu "noob" , "idiot", "MORONs" yada daha yazamadığım bir ton aşağılayıcı lafları sıralayıveriyor. Bunu bir fikir olarak sundum. Eğer ki, bu durumdan rahatsız değilseniz sıkıntı yok demektir siziniçin. Ama ben hoşlanmıyorum. Ana fikir buydu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users