Jump to content

AT 8

• This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

Hans_von_Iglau #21 Posted 23 March 2013 - 08:46 AM

Private

• Player
  • 5923 battles
  • 7
  • [1KUL] 1KUL
Je to TD, takže z dálky mě málo kdo trefí do těchto weakspotů. Mě se sním hraje dobře. Topgun je přesný a při rychlosti nabíjení 3,62 s rozdá i slušný DMG. 8 tier je už problém, ale ten potkávám minimálně. Já si pouze nemůžu u britských TD zvyknout na tu rychlost/nerychlost. Jinak se mi s ním celkem daří, winrating mám po 146 bitvách 60%. U mě dobrý :teethhappy: .

PS: dnes se mi podařilo na publicu vyhrát s AT 8  12 bitev za sebou, je to démon. :angry: .

Faukk #22 Posted 26 March 2013 - 06:51 PM

Corporal

• Player
  • 35018 battles
  • 137
  • [ZZS] ZZS
S top dělěm je to dost dobrá volba...tank zabiják. Dneska jsem absorboval 56 zásahů s potenciálním poškození 6900 a kdyby kolezi nebyli trotlové...ale to je jiná písnička. Máte-li ho v týmu krejte mu záda a nic ho nezastaví :). Mám ho tři dny a od toho třetího děla je to super, ale ty první dvě jsou na howning. \ćlově se nemusí bát tanků, ale bacha na arty...je to líná potvora. A...............vyděláváA také dnes 8 x win v řadě a jeden až 5 tanků za bitvu...většinou více, než jeden

Hiffson #23 Posted 26 March 2013 - 08:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879
fajný weak je ten kanonek na kraji. Dneska KV2 152mm, četa, první HEčkem na ránu (800) druhý dostal asi za 790.  :trollface:

BlueTomcat #24 Posted 27 March 2013 - 01:51 PM

Major

• Player
  • 24699 battles
  • 2,628
Tak dnes velký LOL. Nějaký magor mě zkusil s T21 zabít nárazem. Chlapec byl mrtvý snad ještě dřív než do mě vrazil, aneb 41 vs 23 tun  :trollface:

KOBYLKA99 #25 Posted 31 March 2013 - 07:21 PM

Private

• Player
  • 8187 battles
  • 13
No, co jsem tady slyšel tak do nich asi nepůjdu.
Rozjel jsem britský TDčka protože o nich kámoš mluvil jako o křížencích T95 a JGpz E-100 ale co se tady o nich píše to teda nevim.
Nejvíc si vychvaloval právě tenhle stroj, ale podle mě je to pomalá pojízdná popelnice s vodotryskem na střeše. Jo je pravda že to asi snese dost potencionálního poškození, ale ta fontána na střeše tomu strašně škodí. Končim u Alecta protože je to podle mě poslední zabávný britský TDčko. :angry:
Neposuzoval bych samozřejmě jenom z komentů, takže přidám i svojí zkušenost. Jedu si takle s king tigerem po kavkazu(českej název nwm) a čelně se srazim s timhle monstrem. Tak do toho začnu střílet a hned první rána přesně doprostřed projde (mam tu krátkou 105 s pene 200) pak si všimnu tý, fontány no tak ho tam ustřílim. A čumim jako magor nevim kolik toho do mě stihnul nasypat ale neubral mi ani 1HP. :unsure:  Podle mě je tohle TD maximálně tak na support někde z křovíčka nebo občas když se naskytne příležitost tak třeba se s tim dá něco vykouzlit.
No všichni nadávali na jgpz IV , ale tohle ho podle mě dostalo na druhé místo pojízdých popoelnic. :sceptic:

Jarek_70 #26 Posted 01 April 2013 - 07:59 AM

Private

• Player
  • 93533 battles
  • 25
  • [BVI] BVI
Ano,po AT2 se super krátkou zbraní!!!( konečně TD co něco  vydrží),jsou první zbraně na AT8 slabé.  Dnes Tigr II mne trefil ,ale díky rohu baraku jsem  mu sundaval pasy s dmg 148 (3tí dělo na AT8).Takže i 8ku s tím sundáš (ve městě) A že je pomalý? no T95 mne štvalo více....

Ironcat #27 Posted 01 April 2013 - 08:51 AM

Corporal

• Player
  • 22482 battles
  • 115
Weakspoty AT 8
http://forum.worldof...ic/219151-at-8/
je to vačšina strojov , zvol si stroj a v okne klikni na položku "VULNERABILITY" teda ak tam je...

wulfalier #28 Posted 03 April 2013 - 11:42 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16456 battles
  • 285
pridam ja svoj postreh mam zatial nanom vyskumane  len prve dve dela pasy a top motor z mediek ale ako stroj to je bozsky :D najlepsie na fjordoch na E F 8 jak je ten kus kamenu tak tam som bol a obstreloval 3 Hellcaty a T1 po minute sa rozhodli ze ma rushnu no aj sa im to podarilo..... ale!!!! 2 Hellcaty full a 1 zaklad :D to ste maly vidiet jak strielaly zozadu a zboku no hadam 15 ran vystrelili a len 3 presli :D to som stihol zabit 1 Hellcata a T1 :D

Zdarsek #29 Posted 03 April 2013 - 01:41 PM

Sergeant

• Player
  • 17399 battles
  • 220
Sice sem se uz AT 8 zbavil ale nekolik postrehu k tomuhle stroji.

Tak v 80% pripadu je top tier. Za takovehle situace sem si vybral pro me shudnejsi trasu a tamtudy proste tlacil utok. Malo lidi vi kam to strilet. Pokud to nekdo vi,poznate to hned. Pri tlaceni utoku proste porad jedu,za mnou se utvori leming train a je to v pohode,mam kryte zada.

Jinak mi tenhle tank prijde nezabavnej. Pomalej,nedokaze dat delo prilis nahoru,takze kolikrat sem musel hledat kopecek ci hrbolek abych moh strilet do kopce. Pancir drzi,dokud hrajete proti nubum,coz na 6.tieru neni problem. Na AT 7 se expilo pomerne sadno - 1000xp za bitvu s premiakem.Kolikrat zustanete sami vs X souperu a date to. Takze za me ma tenhle tank 5/10,neurazi,nenadchne,proste si odkroutite to sve a dete o tier vejs..

Jo a taky i vydela ale to snad kazda 6.

Edited by Zdarsek, 03 April 2013 - 01:47 PM.

yozefb #30 Posted 08 April 2013 - 09:11 AM

Private

• Player
  • 9779 battles
  • 2
tak ja som asi noob, ale v 99% pripadoch ho VK3601H neviem prestrelit, uz mam stres z toho ked ho vidim u protivnika v teame ako s nim poradit. Zo ziadnym tankom v VI tiere nemam problem ako s tymto Nie je problem dat ho zo zadu, no ak ostane niekde zaseknuti v spolocnosti heavies tak ho neviem prestrelit, uz som skusal aj Konich delo s gold municiuou ktore ma pene aj cez 200mm a dal som mu tak po 60 DMG. Pozeral som aj na weakspoty ale niekde asi robim chybu :-(
kazdopadne to nevzdavam.

Eleanor66 #31 Posted 08 April 2013 - 12:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25376 battles
  • 95

View Postyozefb, on 08 April 2013 - 09:11 AM, said:

tak ja som asi noob, ale v 99% pripadoch ho VK3601H neviem prestrelit, uz mam stres z toho ked ho vidim u protivnika v teame ako s nim poradit. Zo ziadnym tankom v VI tiere nemam problem ako s tymto Nie je problem dat ho zo zadu, no ak ostane niekde zaseknuti v spolocnosti heavies tak ho neviem prestrelit, uz som skusal aj Konich delo s gold municiuou ktore ma pene aj cez 200mm a dal som mu tak po 60 DMG. Pozeral som aj na weakspoty ale niekde asi robim chybu :-(
kazdopadne to nevzdavam.

Mám jak AT8, tak proti ni často hraju s Hellcatem. Za takový hráče jako jsi ty jsem rád, aspoň vydržím a někoho tím kulometem ustřílím  :trollface:  Ale teď vážně pokud jsi blízko tak se na něj rozjeď VK není tak pomalý, on bude couvat a natáčet se takže toho schytáš míň, bude muset doměřovat, pak si ho dáš z boku nebo zezadu. Pokud jsi dál tak VK má celkem dobrý dělo, miř na střechu, má tam věžičku a dva kulomety, ty všechny jdou snadno prostřelit a dávají dmg, pokud chceš mít jistotu aby se nehejbal, pásy to má dole docela často. Dřív jsem se ho bál, ale vím že ze předu je to mrcha pro ty co neumí střílet, ale ty weakspoty jsou dost velký. Neboj se ho, když máš strach tak už napůl zvítězil. S Hellcatam jsem si ho dal jednou takhle z fullu až na 0. Měl jsem kolem sebe skálu a on se na mě řítil ukázal mi věžičku a dostával to za cca 200, když jsem nabíjel couval jsem a pak si počkal a doměřil na věžičku a zase za 200, takhle 4krát a byl mrtvej. Vím, že mě asi proklínal  :bajan:

martouf #32 Posted 14 April 2013 - 08:28 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47525 battles
  • 1,267
  • [FD_CZ] FD_CZ
Stačí HE munice. Pravidelně mě s ní ničí. Na předním pancíři vše projde a škodí spolehlivě. A má tak velkou věžičku,že ji prostřelí i na velkou vzdálenost. AT2 byla proti tomu pojízdná pevnost.Ve předu na malém kulometu z pohledu protivníka je vlevo. Tam projde také často AP munice.

Edited by martouf, 14 April 2013 - 08:35 AM.

maccinn #33 Posted 20 April 2013 - 08:16 PM

Corporal

• Player
  • 25685 battles
  • 159
  • [HALUS] HALUS
No, já jsem teda hodně zklamaný. Jsem snad ještě nepotkal nikoho, kdo by střelil do toho malinkýho místa s 200mm pancíře a to i na větší vzdálenost.

ericcek #34 Posted 27 April 2013 - 02:59 AM

Corporal

• Player
  • 24408 battles
  • 145
takto k tomuto TD.. zaklad.. nezufat, ze je to slabota td. vela nechybalo a ma z neho drbne. nazor som zmenil po vyskumani top dela a prisiel som na to, ze tank je jeden z tych, co vedia zatlacit supera, nech je to hocikto a hocico.. vyborne sa hodi ako na obranu, tak aj na utok.. z vacsej vzdialenosti asi topka na svojej urovni.. malokto trafi ten obrovsky weak.. a ten weak s tou vezou.. je to krute, ale tamadial prejdu rany aj od t4 snad.. no tank ma 800 hp, co to vydrzi, cize t4 neriesime :D to ide dole na dve tri rany max s top delom.
takmer kazdu hru nastrielam s top delom bez goldovej ammo minimalne 1500dmg, obdrzim minimalne 1000 :D po vyskumani vsetko sa nemozem na nic stazovat.. xp idu krasne, ani neviem ako a zrazu mam skoro 25k xp.. radost hrat. hram s nim sice len randomy, ale malokedy sa stretnem aj tam s tym, ze mi hraci skusaju strielat na nieco ine, ako na vezicku.. no vo wot nemoze byt asi nic top, azda okrem kv1 kv1s apod :DD cize obrovsky weakspot je vybalancovany tym uzasnym delom.. striela jednu po druhej s obrovskou pene, neskutocne zameriavanie su dalsim plusom.. a ta pohyblivost minus, len od tak obrneneho stroja ine ani nemozeme ocakavat a ten "weak" kde je pri plamenometu "len" 100mm pancier ani neriesim.. je to samo o sebe dost a ani tamadial casto nic neprejde. kto hra britsku heavy vetvu sa nervovo pri nom nezruti.. myslim tu rychlost pohybu otacania sa a tak :) a rada do zivota.. snazte sa mat vzdy nieco po svojej pravej strane, kedze tam mate mensi pancier a ta strana je lepsie ked je kryta.. ja sa drzim tohoto ci uz skryvanim sa za zhorene tanky alebo budovy a prezijem ovela ovela dlhsie.. detracky neriesim, pancier robi svoje, prestrelky z dilaky ani neriesim, to by len blazon sa chcel prestrelovat a vyhrat nad at8 ked je vo fullke, nakolko je problem trafit weakspot a bez goldovej ammo ledva prejde ak nedingne aj cez ten 100mm pancier..
podla mojho nazoru a nemam toho nejak extra odohrate vo wot, no pochopil som princip hry a nakolko hram hlavne randomy, ziadne roty, max raz za mesiac cetu, tak je tento stroj jeden demon. bud ma zabiju skor nez dojdem kam chcem, alebo skoncim hru minimalne s 5killmy a 150610605646546 vyznamenaniami :D
btw tento TD ani nesudte vy, co ho nemate vyskumany uplne cely. pretoze je takmer nehratelny do jeho "elite" stavu.. potom je to jedna basen

minduton #35 Posted 28 April 2013 - 11:27 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639

View Postericcek, on 27 April 2013 - 02:59 AM, said:

takto k tomuto TD.. zaklad.. nezufat, ze je to slabota td. vela nechybalo a ma z neho drbne. nazor som zmenil po vyskumani top dela a prisiel som na to, ze tank je jeden z tych, co vedia zatlacit supera, nech je to hocikto a hocico.. vyborne sa hodi ako na obranu, tak aj na utok.. z vacsej vzdialenosti asi topka na svojej urovni.. malokto trafi ten obrovsky weak.. a ten weak s tou vezou.. je to krute, ale tamadial prejdu rany aj od t4 snad.. no tank ma 800 hp, co to vydrzi, cize t4 neriesime :D to ide dole na dve tri rany max s top delom.
takmer kazdu hru nastrielam s top delom bez goldovej ammo minimalne 1500dmg, obdrzim minimalne 1000 :D po vyskumani vsetko sa nemozem na nic stazovat.. xp idu krasne, ani neviem ako a zrazu mam skoro 25k xp.. radost hrat. hram s nim sice len randomy, ale malokedy sa stretnem aj tam s tym, ze mi hraci skusaju strielat na nieco ine, ako na vezicku.. no vo wot nemoze byt asi nic top, azda okrem kv1 kv1s apod :DD cize obrovsky weakspot je vybalancovany tym uzasnym delom.. striela jednu po druhej s obrovskou pene, neskutocne zameriavanie su dalsim plusom.. a ta pohyblivost minus, len od tak obrneneho stroja ine ani nemozeme ocakavat a ten "weak" kde je pri plamenometu "len" 100mm pancier ani neriesim.. je to samo o sebe dost a ani tamadial casto nic neprejde. kto hra britsku heavy vetvu sa nervovo pri nom nezruti.. myslim tu rychlost pohybu otacania sa a tak :) a rada do zivota.. snazte sa mat vzdy nieco po svojej pravej strane, kedze tam mate mensi pancier a ta strana je lepsie ked je kryta.. ja sa drzim tohoto ci uz skryvanim sa za zhorene tanky alebo budovy a prezijem ovela ovela dlhsie.. detracky neriesim, pancier robi svoje, prestrelky z dilaky ani neriesim, to by len blazon sa chcel prestrelovat a vyhrat nad at8 ked je vo fullke, nakolko je problem trafit weakspot a bez goldovej ammo ledva prejde ak nedingne aj cez ten 100mm pancier..
podla mojho nazoru a nemam toho nejak extra odohrate vo wot, no pochopil som princip hry a nakolko hram hlavne randomy, ziadne roty, max raz za mesiac cetu, tak je tento stroj jeden demon. bud ma zabiju skor nez dojdem kam chcem, alebo skoncim hru minimalne s 5killmy a 150610605646546 vyznamenaniami :D
btw tento TD ani nesudte vy, co ho nemate vyskumany uplne cely. pretoze je takmer nehratelny do jeho "elite" stavu.. potom je to jedna basen

Aha...
Na tuhle obrněnou svini platí jediný... detrack-věžička-detrack-věžička-detrack-věžička... a jednoduše furt dokola, dokud to nechcípne...  :trollface:
http://youtu.be/WE66PV5ij_Y

ericcek #36 Posted 29 April 2013 - 02:04 AM

Corporal

• Player
  • 24408 battles
  • 145
to ano :) takymto situaciam sa treba vyhybat :P ale pohode sa za to hra..  :playing:
Posted Image

Edited by ericcek, 29 April 2013 - 11:38 AM.

brutus007 #37 Posted 30 April 2013 - 12:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15775 battles
  • 508
Na dobrych mapach (mesto) kde muzes dal hulldown-o-sidescrapping (oprit se prvou pulkou predku o zed) s top delem a nekym kdo ti kreje zadek je tohle ultimatni stroj zkazy.
To jsou potom hry s 1500-2000 nastrilenym dmg a 5000+ soaknuty dmg.
A i za ne uplne optimalnich podminek jde hrat velmi dobre.
Zakladni nevyhoda je pomalost - tyhle TD nejsou pro nekoho kdo jede prvni vetev ve hre - je potreba uz pred zacatkem hry vedet kam jedu a drzet se toho - v podstate si to nejde rozmyslet.

kastan02 #38 Posted 30 April 2013 - 01:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23521 battles
  • 647
když top a sejde se to. Toto je jedna z mích nejlepších s timhle loudou.
Posted Image

ericcek #39 Posted 30 April 2013 - 01:47 PM

Corporal

• Player
  • 24408 battles
  • 145
ja takmer stale nastrielam 1000+dmg a to bez goldovej municie..  co som tu dal screen tak som nastrielal cez 3000 tusim, len bohuzial to bola t8-t7 bitka hlavne :/ a random :D celkovo pre britsku vetvu su top mapy mestske co som si vsimol

minduton #40 Posted 01 May 2013 - 06:51 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639
ted jsem se dival na model pancerovani, a tento buclik ma pravou stranu predku, jak je tam to mensi kripl delo, z papiru. takze pri celnim stretu strilet tam je good idea, pri bocnim flankovani je dobry ho tlacit touhle stranou, z boku je to tam kupodivu taky papirovy.

Edited by minduton, 01 May 2013 - 06:56 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users