Jump to content

AT 2

• This topic is locked This topic is locked
163 replies to this topic

minduton #141 Posted 17 May 2013 - 10:50 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,636
Do kastrolu.

ender268 #142 Posted 23 May 2013 - 06:22 AM

Corporal

• Player
  • 23468 battles
  • 199
Pro vývojáře: přijde vám normální, aby nějaký tank zůstal jako poslední enemy na volné planině, okolo něj ze všech stran stály 4 nepřátelé na pár metrů, opodál stála artyna (Su-26, já) a všichni jsme do toho kusu železa bušili a bušili a trvalo to desítky sekund, než to konečně chcíplo?
Ta AT2 nakonec dostala 98 zásahů. Já vím, že jsme byli všichni lamy, ale co chcete po hráčích na tomto tieru. S tou artynou jsem ho střelil 4x a ubral mu necelých 300 HP, takže kdyby tam někdo takový nebyl, tak ho možná klovali do konce časového limitu.
Mimochodem otázka na vlastníky AT2 - kolik jste dostali za bitvu maximálně zásahů?

Areimanios #143 Posted 23 May 2013 - 03:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15469 battles
  • 55

View Postender268, on 23 May 2013 - 06:22 AM, said:

Pro vývojáře: přijde vám normální, aby nějaký tank zůstal jako poslední enemy na volné planině, okolo něj ze všech stran stály 4 nepřátelé na pár metrů, opodál stála artyna (Su-26, já) a všichni jsme do toho kusu železa bušili a bušili a trvalo to desítky sekund, než to konečně chcíplo?
Ta AT2 nakonec dostala 98 zásahů. Já vím, že jsme byli všichni lamy, ale co chcete po hráčích na tomto tieru. S tou artynou jsem ho střelil 4x a ubral mu necelých 300 HP, takže kdyby tam někdo takový nebyl, tak ho možná klovali do konce časového limitu.
Mimochodem otázka na vlastníky AT2 - kolik jste dostali za bitvu maximálně zásahů?

Já ti nevím, jsem dost noob, ale už jsem to uklofal i matildou ;-) Stačilo mi nestát před tím a střílet nahoru do věžičky, tam to umí překvapit :-)

chryby #144 Posted 23 May 2013 - 03:26 PM

Corporal

• Player
  • 29011 battles
  • 133
Něco pohledem hráče pouze ruských tanků. V ruské linii jsem došel do 9. tieru TD. Každý stíhač měl svoje výhody, při jejichž využití jsem neměl strach z nikoho. Měl jsem dlouhodobě jediný problém: obtížnost prostřelit britské TD. Proto jsem se na ně právě vrhnul.
Za volné EXP jsem rovnou skočil na Alecto, ale to pro mě bylo utrpení. Papírová tříkolka s nemožným dělem. Protrpěl jsem si výzkumem až na AT2.
První bitva se stockovou výbavou: udělený dmg přes 2000 a přijatý přes 6600. Pravda, narazil jsem na výborný MM a asi na dost mizerných protihráčů. Proti rusákům prima dělo, přesný a rychlý. Akorát ten granát letí půl dne, ale na to si zvyknete.
V diskuzi o ruských tancích lze číst něco jako papíráci nebo občas dingne. Ale tohle je úplně jiná liga. Jsem spíš razantní hráč a i s papírákama se cpu do první linie. Často se ocitnu v týlu nepřítele sám. Většinou to dopadne špatně, občas to ale vyjde a pak mám ten správný pocit ze hry. Kempování mě prostě nebaví. A AT2 tomuhle stylu zdá se výborně svědčí. Cinkala jedna za druhou, zepředu, z boku. Z dálky mě neprostřelil nikdo. Tu bitvu jsme nakonec prohráli, ale já tam zbyl sám a dvě houfnice a jedno heavy mě utočily kolem skály.
Shrnuto – podtrženo. Pokud je někdo stejná lama jako já, nehraje takticky a pořád se někam cpe, pak musí vzít v úvahu tenhle stroj. Postavíte se doprostřed bitevního pole a jen posloucháte, jak to cinká. Navíc tu kovovou hudbu můžete poslouchat výjimečně dlouho.

ender268 #145 Posted 24 May 2013 - 05:28 AM

Corporal

• Player
  • 23468 battles
  • 199

View PostWeena, on 23 May 2013 - 03:18 PM, said:

Já ti nevím, jsem dost noob, ale už jsem to uklofal i matildou ;-) Stačilo mi nestát před tím a střílet nahoru do věžičky, tam to umí překvapit :-)
Samozřejmě, že to jde uklofat skoro čímkoli. Ale někdo, kdo se právě dohrabal na 4. tier z tohohle monstra musí být paf a já jen popisoval situaci, kterou jsem zažil. Ten tank s tím pancířem dle mého soudu nepatří na tier 5. Vždyť má stejný čelní pancíř jako ta nejobrněnější mrcha ve hře - Maus Tier 10!

Mato4 #146 Posted 24 May 2013 - 07:42 AM

Private

• Player
  • 23410 battles
  • 20

View Postender268, on 24 May 2013 - 05:28 AM, said:

Samozřejmě, že to jde uklofat skoro čímkoli. Ale někdo, kdo se právě dohrabal na 4. tier z tohohle monstra musí být paf a já jen popisoval situaci, kterou jsem zažil. Ten tank s tím pancířem dle mého soudu nepatří na tier 5. Vždyť má stejný čelní pancíř jako ta nejobrněnější mrcha ve hře - Maus Tier 10!

Akože prečítal som to tu celé a divím sa trošku za aký OP tank je to tu označované (nie všetkými ale dosť ludí sa ho tu bojí)...nedávno som ho prelúskal a skúsenosti sú asi takéto. Hral som s tou 57-čkou (húfnicu som neskúšal). Silno záleží na týme aký máte + kam vás hodil MM...bitky s t7 tankami...tam ste len do počtu ( ustrieľať IS-ko je naozaj boj  :smile: ). V t5 bitke je to o niečom inom...ale záleži na tom koho stretnete...KV1 ktorá vie kam striľať je neprekonateľný problém...jednoducho jej nedáte dosť dmg pokiaľ vás dostane...aj keď prejde každá vaša strela. Medká vás zasa bez problémov obídu a odstrelia zboku či zozadu ( ako protívníka som AT2 obišiel aj so Stugom a odtrelil som ju zboku...inak čelne stači strieľať na veliteľskú vežičku a máte to v suchu)  Arty je kapitola sama o sebe...dostal som od lorr 39 za 400 a bol som v garáži...samozrejme to bola moja chyba lebo som stál tam kde som nemal  :teethhappy:
Ešte treba dodať že pokiaľ sa dostanete tam kam treba je po bitke...( top speed hádam aj dolu kopcom je 20  :teethhappy: )
Ako som napísal zaleží koho stretnete...ak sú to hráči ktorý absolutne netušia čo a ako tak potom ste OP stroj...ak vedia ste len ďaľší kill...

A ešte jedna vec...keď neviete tak UTFG  :smile:
http://www.youtube.c...h?v=Hyzo4PIHEMw

ender268 #147 Posted 24 May 2013 - 09:46 AM

Corporal

• Player
  • 23468 battles
  • 199
To Mato4: já ale v zásadě nejsem s Tvým názorem v rozporu - co by to bylo taky za tank, kdyby představoval zásadní problém pro tank o dva tiery výš? Problém je v tom, že ve svém tieru to rozhodně extrém je. U AT2, jak zjišťuju, můžeš v bitvě běžně dostat přes 100 zásahů. Ukaž mi jakýkoli jiný tank na libovolném tieru, který je běžně schopen vydržet tolik zásahů. Na vyšších tierech už hráči ví, že musí mířit a mají taky lepší děla. Na tieru 5 a níž střílení na weakspoty řeší jen málokdo. A znovu připomínám, že ten čelní pancíř je srovnatelný s těžkými tanky tieru 10!
Abych shrnul o co mi vlastně jde - když se potká lama hráč v AT2 s lamou hráčem v čemkoli jiném, na 99 % AT2 přežije. Pochopitelně, že když ten druhý hráč bude alespoň průměrný, tak AT2 je schopen udolat, ale na tieru 5 a níž je to spíše výjimka.

Mato4 #148 Posted 24 May 2013 - 11:53 AM

Private

• Player
  • 23410 battles
  • 20
to ender 268: max zásahov čo som dostal bolo okolo 30. Bolo to v tejto bitke. Začínal som na zelenej vlajke a išiel som doľava a tam som to s 2 hráčmi bránil. Dal som spolu s nimi stug a oni dali covenantera. Potom ich zničili a ostal som sám. Dal som typa t34. Vtedy som si všimol ako sa za mňa pokúša dostať už cez našu bázu pz3/4. Tu som čakal že ma dá ale posr.l to  :smile:  a ja som dal jeho. To bol jediný zásah čo prešiel lebo ma trafil zboku. To už som bol proti 3 enemy sám. Otočil som sa späť a zničil su85 a t1 HT. A tu bol ten hlavný problém...nie môj ale ich...nevedeli kam strieľať...a musíš uznať že guny majú tieto tanky dobré...minimálne su85-ka...t1 som nehral takže neviem...+ boli 2...ale len stáli a detracovali ma...namiesto toho aby ma 1 z nich obišiel...nemal by som šancu. No a potom som sa pomaličky dovliekol k ich baze kde som dal ich at2...ten tiež nemal šajnu kam streliť...pálil mi do čelného panciera...ja som sa naňho spredu natlačil a strieľaľ mu do vežičky...každá strela prešla...

Píšeš že na t5 sa waekspoty neriešia...to práve tá veľká chyba lebo tu by si sa mal naučiť riešiť ich...kde inde...od t1 do t4 je viacmenej úplne jedno kam mieriš lebo takmer všetko je papier ( ale aj tu existujú výnimky samozrejme  :smile: ).... t8-t10 je to už zasa vcelku jedno lebo penetrácia kanónov je tam už niekde úplne inde... hlavne keď si môžeš kúpiť gold muníciu za kredity...to t8 je trošku diskutabilné ale nie som detailista takže to píšem takto.
Takže tieto skúsenosti ako na weakspoty získaš hlavne na t5 - t8 ...( inak toto je môj názor a nikomu ho nevnucujem.... niekto iný ti možno na to povie niečo úplne iné...tak isto sú tu ľudia čo majú nahraté podstatne viac ako ja a majú aj viac/lepšie skúsenosti).

Pravdu máš v tom že keď lama stretne lamu budú lamy dve  :teethhappy: . Ale vždy existuje možnosť. Nemusíš silou mocou stáť pred ním a nechať sa zabiť.  Vždy sa môžeš stiahnúť a počkať kedy sa ti ukáže bokom...ja viem nie vždy sa to dá...ale je to možnosť. Urobíš tak ako ti situlácia v bitke umožňuje.

No neviem či to tu nieje trošku off topic ale moja rada asi toľko...buď obísť a dať zboku alebo weakspot spredu. Alebo spotnúť a prenechať arty. Alebo... :smile:  úplne sa vyhnúť ak sa dá.
A nakoniec netreba zabudnúť že nerf nikdy nieje ďaleko   :teethhappy:

minduton #149 Posted 25 May 2013 - 06:34 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,636
S AT 2 je to jak s Churchillama. Pokud v bitvě není nepřítele, který by věděl, že to musí prát do věže, namísto do podvozku, tak jste král bojiště.
AT 2 to samý. Pokud tam jsou chudáci, co se permanentně snaží prostřelit nahrubo přední pancíř, tak se můžete spokojeně chechtat, a naslouchat dingiliádě. Jakmile tam jsou ale zkušenější, co vám to prudí rovnou do kastrolu, a občas to zkropí ještě artyna, tak AT 2 odejde z jeviště velice rychle. Já s tímhle křápem nejezdím, ale už jsem zažil chvilky, kdy si hráč teho pancíře ani moc neužil, protože byl vystřílen relativně rychle.

Bilharze #150 Posted 18 June 2013 - 02:31 PM

Corporal

• Player
  • 45561 battles
  • 163

View Postbrko23, on 08 March 2013 - 05:56 PM, said:

já nevim no mě se stim hraje docela dobře každýmu sedí něco jinýho no
No pro me parada.Ze predu neprustrelny.Kdyz vam kolegove hlidaji boky tak se zastavite az na enemackym capu.Ze hry vas celne dostane jen gold ammo,stastny zasah do velitelsky vezicky nebo arty.Spokojenost.

Edited by Bilharze, 18 June 2013 - 02:31 PM.

konias74 #151 Posted 28 June 2013 - 05:47 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27807 battles
  • 405
Taky jsem si ho odjezdil a paráda. Většina lidí vůbec neví kam střílet, takže jen cinkáte. Ještě jsem stihnul akci ve středu na Ocelovou zeď takže se AT8 expilo dobře. S tímhle se dá krásně tlačit útok. Nijak jsem nekempil, ale většinou byl vpředu a útočil. Taky teď co hraju s britskými TD mám nějak moc bodů za obsazování základny :smile: . Je fakt, že pokud narazíte na hráče, který ví co a jak, jdete rychle do garáže. Ale to se nestává moc často. Rychlost je samozřejmě omezující, ale dá se na to zvyknout. Koneckonců jezdím ještě s pomalejším T28prot a taky mi to nevadí.

I s tím plivátkem se dá pěkně nastřílet, maximum jsem dal asi 1880 dmg. To bylo na Perlové řece. Nepochopil jsem ty protihráče. Jel jsem do vesnice  a narazil jsem na ELC AMX. Šel na mě zepředu chlapec, dingnul, já ho zapálil a dodělal. Ale pak jsem narazil na německé medko 7 tier, full FP, bylo to VK30.02D. To jsem si říkal, že končím, ale ne. Stál ode mě tak na třicet nebo čtyřicet metrů a ani se nehnul. Za tu dobu co jsem ho pižlal mě dvakrát penetroval a zůstali mě 4HP :teethhappy: . Přiznávám, že jsem střílel goldama. Přece jen pene 110 na ten celkem slušný pancíř VK není nic extra a chtěl jsem nastřílet co nejvíc než půjdu do garáže. No šel on, ale kdyby si mě detraknul a objel tak je vymalováno. Ještě jsem něco poškodil a Hrdina byl na světě.

No a taky mám jednu Hlídku z El Halluf :smile: . Dokonce jsem si tohle TD po zakoupení následujícího AT8 nechal v garáži na občasné zablbnutí.

Edited by brumowski, 28 June 2013 - 07:02 AM.

DekkerDave #152 Posted 02 July 2013 - 04:12 PM

Corporal

• Player
  • 15476 battles
  • 173
Hlídku z El Halufu mám na AT2 taky. Prostě jsem se při střetnutí postavil na cap a oni do mě postupně najížděli :D

lordmystic #153 Posted 08 July 2013 - 10:26 AM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
za první 3 hry, 12 fragů, 1335 průměrné dmg na bitvu, 2197 zkušeností bez násobení ve třetí hře plus hrdina plus 7 fragů. když chytnete vhodnou městskou mapu tak OP záležitost. na tomto tieru docela obludnost...

kastan02 #154 Posted 10 July 2013 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23367 battles
  • 647

View Postender268, on 24 May 2013 - 05:28 AM, said:

Samozřejmě, že to jde uklofat skoro čímkoli. Ale někdo, kdo se právě dohrabal na 4. tier z tohohle monstra musí být paf ...
No a není to nádhera?! To je adrenalin! Staženej zadek, zmatek - co tedˇ? To musí být stres...  Po delší době jsem vytáhl PZ IV s houfnicí a měl jsem smůlu. Objel jsem AT2, přilepil  se mu na bok kvůli krytí před dalšími soupeři a střílel mu všemi druhy munice na kastrol a do wekspotu na boku. Stále - neprostřelila, nešla skrz, sotva jsme ho škrábli.... nakonec jsem se udělal skoro sám, když jsem od vlastní HE měl větší škodu než on  :teethhappy: . Nerf goldu na pene 104 se ukázal úspěšný. Pak mě někdo dorazil. Tak až příště potkám AT2, budu ve stresu taky :trollface: .

lordmystic #155 Posted 11 July 2013 - 12:27 PM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
tož doufám že vás potkám pánové, teď jí jezdím často :)

Danca #156 Posted 11 July 2013 - 12:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33896 battles
  • 324
  • [HUGO] HUGO
No souhlas AT2 a tahle linie bývá problém prostřelit... ale stačí objet a už si s ní můžete dělat co chcete, nebo aspoň ji "vynechat pokud jste čelně a objet ji nemůžete" a pak už ji někdo dorazí naposled... Taky na AT2 celkem platí houfnice a dělostřelectvo, popř. gold munice (tedy dle mých zkušeností ještě z verze 8.5)... Co se týká taktiky, je potřeba pečlivě volit trasu útoku,aby jste byli platní,měli na co střílet a nemohli vás objet a zničit. Díky malé maximálce se těžko můžete někam vracet, jet jinam apod. ... čili nejlépe držet křídlo či po něm postupovat. AT2 jsem měl, přestože WR byl >50%  hodně mne frustroval relativně slabý kanon (malá pen a malý dmg).

Skoro bych řekl, že lépe vyvážené a hratelné je až AT8 (tier VI ? ... pletu si ty názvy) v elitním stavu (celkem i umí vydělávat kredity)... to už má i kanon a stále na svůj tier skvělé pancéřování. U AT8 mne štval celkem nesmyslný grind jeho kanonů - podobný kanon 77 mm jsem měl vyzkoumaný z Cometu (ale nejde použít) a 17 pdr z Centurionu (ale nejde použít) - přitom bych řekl, že by klidně použít mohli jít (no... asi historicky byly trochu odlišné - ale naštve to , máte jak 77 mmm tak 17 pdr vyzkoumaný a nejde namontovat a grind x tisíc exp před vámi a musíte se spokojit s plivátkem).

Další v řadě AT7 - prostě ten tier VIII už zas tak OP co se týká pancíře není,protože na tom tieru už ji ostatní  tanky "prostřelit umí...". Čili já myslím že až do tier VI je ta řada TD docela OP = zábavná díky pancíři a pak už to přestává být sranda a začne rozhodovat kvalita hráče , týmu, taktika atd. ...

PS: u AT2 si nepamatuji (ale asi to platí taky), ale AT8 má velmi malou elevaci a depresi kanonu (malý rozsah náměru) - to znamená, že neumí střílet ani moc nahoru,ani moc dolu,ale spíš jen vodorovně-což dělá často problémy...
Často jsem se s AT2 prostě uchýlil k tomu, že jsem prostě jel po křídle a střílel na vše co jsem viděl... prostě vázal pozornost a tým dodělal zbytek, to samé u AT8 dokud jsem neměl aspoň dělo 77 mm... protože do té doby jsem nemoh často spolehlivě nepřítele prostřelit...tak jsem aspoň odlákal pozornost od těch,co mohli.

PPS: Taky se lidi (tedy "ti červení") dost často snaží o zničení vašich pásů, což se jim často podaří a to opakovaně, a protože odměr (úhel natočení kanonu do stran) těchto TDček taky není nic moc - jste bez pomoci týmu docela nahraní... čili taktika detrack-flank-kill je na tato TD docela účinná , proto je důležité být kryti týmem, nebo mít slušný odstup od pohyblivějších enemy tanků.

PPPS: Na dálku to TD prostřelit nejde - nedávno jsem si pořídil Pz IV S - a v zoufalství nabil i prémiovou munici - čelně, pokud netrefíte věžičku prostřelit prostě nejde.

Edited by Danca, 11 July 2013 - 01:34 PM.

westikkrystof #157 Posted 11 July 2013 - 06:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24321 battles
  • 879
  • [ANV-V] ANV-V
AT2 je stejný nesmysl od WG jako tier4 light tanky házené do tier8 bitev jako scouti. Představa chudáků s pár bitvami, kteří se se svým tvrdě vydřeným tier4 tankem potkají v bitvě s AT2, nebo je to hodí k tier7-8 je směšná. Stejně tak rady místních borců, kteří vezmou svou vytuněnou tier5 a všem těm noobům ukáží jak se louská ta AT2jka. Zkuste to třeba s AMX40, kterou si noobik zrovna vyjezdil.

Všichni tito borci si asi neuvědomují, že nováčci kterým se tohle stane, většinou ještě ani neví, že existuje nějaký sniper mod natož nějaké weak spoty.

Tak se na to zkuste podívat takhle.
Rady hráčů s 10k+ bitvama hráčům s 5k+ bitvama mi připadaj zbytečné. Oba dva by už měli vědět, že s některýma věcma nic neudělají. Pokud si někdo myslí opak, pošlete mi prosím důkaz, že se mýlím.

Edited by westikkrystof, 11 July 2013 - 06:26 PM.

Danca #158 Posted 12 July 2013 - 07:24 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 33896 battles
  • 324
  • [HUGO] HUGO

View Postwestikkrystof, on 11 July 2013 - 06:21 PM, said:

AT2 je stejný nesmysl od WG jako tier4 light tanky házené do tier8 bitev jako scouti. Představa chudáků s pár bitvami, kteří se se svým tvrdě vydřeným tier4 tankem potkají v bitvě s AT2, nebo je to hodí k tier7-8 je směšná. Stejně tak rady místních borců, kteří vezmou svou vytuněnou tier5 a všem těm noobům ukáží jak se louská ta AT2jka. Zkuste to třeba s AMX40, kterou si noobik zrovna vyjezdil.

Všichni tito borci si asi neuvědomují, že nováčci kterým se tohle stane, většinou ještě ani neví, že existuje nějaký sniper mod natož nějaké weak spoty.

Rady hráčů s 10k+ bitvama hráčům s 5k+ bitvama mi připadaj zbytečné. Oba dva by už měli vědět, že s některýma věcma nic neudělají. Pokud si někdo myslí opak, pošlete mi prosím důkaz, že se mýlím.

Ber(u) to takhle - MM většinou postaví tyhle obludy na obě strany čili nějaký základní balanc tu je... Pro lidi co mají hodně bitev to překvapení není a nějak na tyhle TD reagují - dobře/hůře a lidi co mají málo bitev buď - s obludama začnou jezdit taky, naučí se je jezdit a zároveň poznají jejich slabiny a ti co obludy nejezdí se prostě něco přiučí tou více trnitou cestou - že holt zhebnou tolikrát dokud se to nezlepší ...

Podle mně je dobře, že je ve hře více techniky s úplně rozdílným stylem hraní, výhodami a nevýhodami - přináší to různorodost do hry což je IMHO ok - kdyby všechny tanky byly šedý průměr a byly jen "jinak natřený", byla by to určitě škoda a hra by začala nudit.

PS: včera mne vykostilo AT8 - na dálku (já jel PZ IV S), neprostřelil jsem ani bok - dokud se neotočil čelně, to už jsem se jel schovat a v uličce mne dorazilo KV1S ... prostě záleží na situaci, ve městě čelně bez možnosti utéct holt mají obludy navrch no... Pak jsem pozoroval naše poslední 2 LT - tuším Stuart s houfnicí a nějakej anglickej Medium tier III - nepřítel měl AFK jedno AT2 (čili 2 obludy ve hře na straně nepřítele) - šili do něj zblízka víceméně zezadu - "Medium se s flusátkem nechytal vůbec" ale Stuart ho zezadu tou houfnicí nakonec ukloval (teda po ranách typu 5 dmg, 40 dmg, 0 dmg, 30 dmg atd.)... nicméně prohráli jsme páč enemáků zbylo více a dorazili nás s přehledem.

Čili někdy se nezadaří na straně oblud, někdy na straně obludobijců, ale nevidím v tom problém...

Edited by Danca, 12 July 2013 - 07:26 AM.

DekkerDave #159 Posted 12 July 2013 - 10:57 AM

Corporal

• Player
  • 15476 battles
  • 173

View Postwestikkrystof, on 11 July 2013 - 06:21 PM, said:

Tak snad člověk s normálním rozumem nebude pořád střílet do toho stejnýho místa, když už mu tam předchozí 3 střely neprošly. Vždyť to má velitelskou kupoli jak kravskej zadek a zadní blok motoru zapálíš i vánoční prskavkou. A to platí až do AT7, u kterých ten motorovej blok tvoří prakticky polovinu tanku. Pro tohle všechno platí jedno pravidlo - Když všechno selže, jdi po kupolích/průzorech.

lordmystic #160 Posted 12 July 2013 - 11:27 PM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
velitelskou kopuli s AT-2 nižší tiery neprostřelili, bohužel to co potkává AT-8 již kopuli prostřelí spolehlivě, ten tank bude má noční můra. AT-2 byl super stroj, s AT-8 to bude asi porod. no uvidíme za pár bitev...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users