Jump to content

AT 2

• This topic is locked This topic is locked
163 replies to this topic

Danca #161 Posted 19 July 2013 - 07:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 34063 battles
  • 326
  • [HUGO] HUGO
Včera jsem si spravil chuť - opět s Pz IV S - jsem vyrazil na osamocené AT2 s cca polovinou HP a 2 (nebo 3 nevím jistě) ranami zblízka do "kýblu" čelně ho poslal do garáže - lol
Myslím, že mně ani neubral žádná HP... (byl schovanej mezi barákama,takže na mně nemohl střílet při mém přesunu a prostě jsme oba mohli začít pálit až na blízko :-) )

Což přesně vystihuje ten stroj AT2 - osamocený zranitelný, slabší dělo, do kýble z blízka prostřelitelný (no Pz IV S má penetraci 150 mm, na tieru V to bývá většinou o dost méně )... ale na dálku už je "kýbl" problém trefit čili má-li odstup a nejde-li objet - máte s ním problém...

lordmystic #162 Posted 22 July 2013 - 08:09 AM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
dobrý hráč nebude mít z blízka s AT-2 problém a z dálky na něj útočit nebude. na těchto tierech je ale většina špatných hráčů a když je tam dobrý hráč, pak s AT-2 mám rozum a vyberu si jiný cíl nebo lepší bojiště pokud to jde. každopádně jsem dohrál AT-8 a nyní hraji AT-7 a když bych porovnával - AT-2 je z nich nejlepší, na svém tieru vám plno tanků neprostřelí kýbl na střeše i když ho trefí a většina je tak podělaná když dostávají ránu za ranou že nejsou schopni ani pořádně zamířit. většina z hráčů vás ani neukroutí - i s lehkými tanky na vás najíždí čelně a těch pár co se o to pokusí setřesu o nějakou překážku. ty vyšší teiry AT-8 a AT-7 mají větší WS který prostřelí úplně každý a na těchto vyšších tierech vám tam každý už míří, takže hraní tady je větší utrpení. i tak mám s těmi všemi AT WR přes 63% a to jen sám public, opravdu tyhle tanky mají podezřele velké WR...

brutus007 #163 Posted 22 July 2013 - 08:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15775 battles
  • 508

View Postlordmystic, on 22 July 2013 - 08:09 AM, said:

jsem dohrál AT-8 a nyní hraji AT-7 a když bych porovnával - AT-2 je z nich nejlepší

ja ti to rikal :)
akorat ze mne na hrani AT7 nedokazal presvedcit ani ten vikendovej bonus co ted bezi :/
ale zase mne zacal bavit JT takze jsem pomerne spokojenej

konias74 #164 Posted 22 July 2013 - 08:43 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27807 battles
  • 405
Přesně, dobrý hráč tě pošle do garáže hned (o AT8 a AT7 nemluvě), ale na 4 a 5 tieru moc dobrých hráčů nepotkáš. Včera jsem si zahrál na scouta na Malinovce při standardní bitvě. Prostě na férovku jsem jel přes pole a dojel až na enemy base. Nastříleno kulový, jen jsem dorazil jedno KV1. Ale z dmg z nasvícení 3600, což na bitvu tier 4-5 docela jde :smile: . Medaile Hlídka a ocelovka. Prostě i když už mě detrakli tak stříleli všude možně jen ne do kýble :teethhappy: . A to i docela na blízko.
Jinak souhlas, nejhorší je asi AT7 z těchle tří. Sice solidní dělo, ale ty WS už zná každý, navíc potkávám i devítky a ty už ani WS nepotřebují. S AT2 i AT8  mám WR 58%, ale s AT7 jen 49% (i když se to zvedá z původních 40%). Vzhledem k tomu, že jsem průměrný hráč tak jsou to docela dobrý staty, asi na těch TD něco bude :smile: .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users