Jump to content

AT 2

• This topic is locked This topic is locked
163 replies to this topic

M8ii #41 Posted 10 March 2013 - 11:00 PM

Lieutenant

• Player
  • 17290 battles
  • 1,860
hele kocoure tak si taky vyzkoumej AT2
doufam, ze pak si prijdes opet stezovat, ze te rozstrilel Stug3 zboku nebo zezadu =)
---
musis pochopit, ze kdyz na tebe vyjede takova zruda tak je zbytecny strilet do nej zepredu
nejlepsi je zmenit pozici nebo maximalne muzes zkusit detrackovat
nejvetsi blbost co vidim pomerne casto je kdyz 6-8 tanku strili po takove zrude zepredu a skejsnou na nem az je nepritel neznici
misto toho aby jeli nekde jinam nicit a pak se vratili kdyz zustane treba sam nebo s 1-2 tankami.

Edited by M8ii, 10 March 2013 - 11:06 PM.

kocour100 #42 Posted 10 March 2013 - 11:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 837

View PostM8ii, on 10 March 2013 - 11:00 PM, said:

hele kocoure tak si taky vyzkoumej AT2
doufam, ze pak si prijdes opet stezovat, ze te rozstrilel Stug3 zboku nebo zezadu =)
---
musis pochopit, ze kdyz na tebe vyjede takova zruda tak je zbytecny strilet do nej zepredu
nejlepsi je zmenit pozici nebo maximalne muzes zkusit detrackovat
nejvetsi blbost co vidim pomerne casto je kdyz 6-8 tanku strili po takove zrude zepredu a skejsnou na nem az je nepritel neznici
misto toho aby jeli nekde jinam nicit a pak se vratili kdyz zustane treba sam nebo s 1-2 tankami.

Zkus si přečíst můj první příspěvek, píšu tam 10 ran z boku.
Nic kromě německých strojů a na vyjímky pár ruských mě v této hře nezajímá. Nebudu tedy nějaké britské, čínské, francouzké a bůhví jaké ufa zkoumat.

Edited by kocour100, 10 March 2013 - 11:11 PM.

panzerkiller71CZ #43 Posted 11 March 2013 - 12:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18008 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
hmm...já ho zkusil a můžu ti prozradit, že jak se ti něco dostane do boku, je konec velice rychlý. Co na tom Stugu máš za kanón? Jinak přesně v prostředku čelního plátu je weakspot jak kráva...svislý poklop, jde prostřelit velice snadno..

Orange_Crayon #44 Posted 11 March 2013 - 12:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 34350 battles
  • 426
Sice s ním mám zatím jen pár her, ale zlatý Stug III. Bitvy na těchto úrovních jsou dost rychlé, takže než se s ním někam doplazím, už je pomalu konec bitvy. :Smile_sceptic:  Městské mapy to je něco jiného, ale těch moc není. Hlavně se s ním nesmíte přestřelovat na dálku, jak to mají někteří v oblibě, protože se ho bojí, ale co nejvíce se přiblížit a pak už to není zase takový problém. :Smile_Default: Kdo ho neprostřelí ani z boku, může otravovat HEčkama, nebo vozit pár goldů.

mirous67 #45 Posted 11 March 2013 - 07:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 33399 battles
  • 56
panzer...tím svislým poklopem myslíš ten 76 mm sklopený pancíř, kde uvádějí penetraci při 180 mm AP?

http://wotguru.com/w...pot-guide-at-2/

Hiffson #46 Posted 11 March 2013 - 07:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879
poklop bych řekl že nejde, ty zelená místa na věži jdou pěkně.

Wild_Dog #47 Posted 11 March 2013 - 08:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15978 battles
  • 544
Já jsem toho šmejda včera umlátil M4 s houfnicí pouze HE, protože HEAT se odrážely.  :Smile_Default:

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #48 Posted 11 March 2013 - 08:28 AM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882
Tie britske TDcka na low tieroch maju takzvanu anti debil ochranu. Kedze na nizsich tieroch hraju hraci spravidla s cca. 1-2k hrami, tak sa od tej pomalej potvory nechaju zabit aj ked vidia, ze nemaju sancu mu spredu nieco spravit. Od tier 8 uz na to kazdy pali goldy a armor ma zbytocny. Ta OP tier 10 je na tom najlepsie lebo ma rychlost.

Lorenzo_Lama #49 Posted 11 March 2013 - 08:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 6792 battles
  • 71

View PostDEAD535, on 10 March 2013 - 05:15 PM, said:

Tak ale KT a IS3 nemá pene 175 a s dlhou 88 na Tigrovi som nemal problém. To len stačí vedieť kam mieriť - delo, veliteľská veža.

no právě, že pokud neměl tu IS3 ve fullu, tak tam mohl mít to slabší dělo, které používá IS, tedy s pene 175. Je to to 122mm, název přesně nevím...

Hiffson #50 Posted 11 March 2013 - 08:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879
Bych řekl, že už moc nepřežijou, každej ví jak na ně. Včera jsme jeli za AT2 dva s KV1 a než jsem pobili ty vedle on povyjel o 20m před nás a byl v prdeli, ve městě. V t6 už absolutně beznadějný AT2 i AT8, armor je na nic, každým medko ho objede a upíchá na pár ran. Kromě toho jsem s tim hrál za 15 bitev 3x městskou mapu a to Sigfriedovku.  :Smile-angry:

Karlos84 #51 Posted 11 March 2013 - 10:02 AM

Private

• Player
  • 13856 battles
  • 19

View PostRDjango, on 09 March 2013 - 10:41 PM, said:

toto TD WG trošku hodně  přehnal..........dát ho na 6.tier neřeknu anoi slovo.......ale na v.tiru je hodně OP......armor.203mm zepředu a 110 z boku :facepalmic: .........k tomu kotel HP na svůj tier(450???) :Smile-tongue: .......Stug má o 100 HP méně a minimální pancíř k tomu..........vždyt jeho kolegové na 5. tieru ho mají problem prostřelit i z Boku,???????já z T25 jsem zepředu 6 ran z boku 4 rány a neprošla ani 1???????načštěstí udělal hráč co v tom seděl chybku já se mu dostal na záda a už to bylo O.K..............nějaké Hp by mu měly snížit....nebo udělat nějaký big Weaspot vepředu - jak má Superperšan(trubky na věži)........

View PostVitan, on 09 March 2013 - 11:22 PM, said:

Souhlas, AT 2 je přemrštěná...dneska jsem ho potkal několikrát se stugem a hodně smutný... do boku jsem ho 6x po sobě neprostřelil,(sice vzdálenost 350m ,ale to je pro stuga prostě standard) pak jsem se na to prostě vykašlal a jen spamoval artyně pozici (měli jsme Grilla a sundal ho na jednu pecku) což bylo jediné štěstí bez ní by to nakonec ta potvora postřílela všechno. Stug 1vs1 je bez šance ani na blízko ani na dálku ATčko nesundá. Zatím to není taková hrůza, protože jich nejezdí tolik, ale až nastane situace, kdy skvělý MM nalosuje 4 Stug vs 4 AT2...tak je bitva na tieru 5 rozhodnutá...

Jako pánove nevite o čem mluvíte.....
1) na tenhle tank se nechodí čelně (utočí to i duchodce s chodítkem)
2) je to line, pomale a velké
3) nemá dělo (ma bud zcela nedostačující houfnici, nebo pižlátko)
4) zcela minimální pohyb děla

tento tank není schopen sam ovlivnit hru, proti HT5 tieru je zcela bezzubý, takže než zde knourat jak moc je op, raději zapojte šedou kůru, a zjistíte, že to není dustojný soupeř.

panzerkiller71CZ #52 Posted 11 March 2013 - 10:30 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18008 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V

View Postmirous67, on 11 March 2013 - 07:28 AM, said:

panzer...tím svislým poklopem myslíš ten 76 mm sklopený pancíř, kde uvádí penetraci při 180 mm AP?

http://wotguru.com/w...pot-guide-at-2/
No....já jsem si wiki neprohlizel, takže se za případnou dezinformaci omlouvám, ale ve Velkém parku pod mostem jsem tak téměř ustrilel dva. Poklop nešel, kdežto toto ano. No..možná haluz..

Jelente #53 Posted 11 March 2013 - 10:45 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14702 battles
  • 451
AT2 se docela vymyká, též se přikláním k tomu, že tvůrci jsou minimálně čubky. na tomhle tieru by neměly být tanky, co nejdou prostřelit v rámci MM, je to demotivující.

Egoless #54 Posted 11 March 2013 - 11:02 AM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146
AT-2 je op len papierovo, podla mna ma vyhodu len na strednu az velku vzdialenost, a to len preto ze z takej vzdialenosti sa na weakspoty moc palit neda. na blizko je to uz len otazka skilu toho kto proti nemu stoji, dat si pomalo tociace td nie je zase nejak narocne, vezicku som s T-25 prestreloval zakazdym, vnutorny rafik je tiez papier, kym vymanevroval uhol uz tam mal dve, a zase moc hp teda nepobral.
beriem zo sebou vzdy par goldov, ale na tohoto je to z blizka skoda. tie goldy mam skor na krizove situacie, kedy nechcem dlho domierovat(skodovka je v tomto desna)

Hiffson #55 Posted 11 March 2013 - 11:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879

View PostJelente, on 11 March 2013 - 10:45 AM, said:

AT2 se docela vymyká, též se přikláním k tomu, že tvůrci jsou minimálně čubky. na tomhle tieru by neměly být tanky, co nejdou prostřelit v rámci MM, je to demotivující.

č....? Jelente někdo naboural profil  :Smile_teethhappy:

Jelente #56 Posted 11 March 2013 - 11:06 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14702 battles
  • 451
Ne, mě se jen dotklo, že mi něco nabouralo dominanci v T40  :)  To ATčko se v T40 dost špatně střílí, přitom vše ostatní jde dolu dobře. Ono se to dobře řekne objeť a zab, ale T40 je taky želvák.

Edited by Jelente, 11 March 2013 - 11:07 AM.

Hiffson #57 Posted 11 March 2013 - 11:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879
Já už v tom vidím docela zpestření, stačí na začátku napsat, no atack AT armor, shoot tracks. Je to uplně bezzuby vozidlo. Vubec to nejede a celou bitvu stráví s pásama dole, napsat artum a svitit. Na dvě rány ho sejmou. T40 má dobrej kanon, já AT ustřílel s AT na kanon nebo věž a zbylo mi 60%. A pokud bude bráněnej tak je zase vcelku jasny kam se vláček poplazí.

Lawril1 #58 Posted 11 March 2013 - 01:16 PM

Private

• Player
  • 5926 battles
  • 5
Tak od včera mám AT 2, nyní již mimo dalšího TD vyzkoumané a musim říct, že se to nehraje špatně - hlavně díky tomu, že spousta lidí neví, jak proti tomuto TD bojovat a především díky tomu JE schopen i zvrátit bitvu, ALE pouze za předpokladu, že sám (nebo s malým) doprovodem drží jednu stranu proti přesile, zatímco zbytek týmu vyhraje bitvu (ta rychlost je opravdu zoufalá).

2Karlos84: s timhle pižlátkem sem byl schopen sundat např. KV-1, KV-1S, M6, T20, aj.
- dělo je poměrně přesný a má hodně ROF (používám navíc výbavu na -10 % na čas nabijení - takže ROF se blíží k 30), navíc rychle zaměřuje (de spamovat, a i tak mít plně zaměřeno) - přesto zatim za bitvu nedosahuju dmg, co sem byl schopnej dělat s (type) t-34
- nepřítele sundavam hodně často přes weakspoty - když stojej na místě, jak se jednou podaří zaměřit, stačí pak už jen mačkat levý tlačítko myši..

pár rad pro AT 2:
- důležité je: vyhýbat se otevřenému terénu, nenechat se pokud možno vyflankovat (zatimco sem se přestřeloval s několika tanky ze předu,vyflankoval mě alecto - dvě rány houfnice stačili a to je pouze tier 4 - tolik k tomu zázračnému armoru - aneb když někdo ví jak sundat AT 2, tak to není ani příliš obtížné) a dávat si velký pozor na artiny (do korby za "věží" rána může udělat pěknej táborák  :Smile_great: )
- můžete s tímhle TD představovat bunkru, za který se schovávají vaši spojenci a vykukují jen při ničení nepřátel - aneb není nad dlouhé ulice...
- zaměřovat weak spoty - neprorazili jste? Nevadí, zkuste to za dvě sekundy o kousek vedle
- pozor na terén
- snažit se nechodit zcela sám (jestli na vás někdo bude ochoten počkat), aby jste měli krytý záda

boj proti AT 2 (trochu víc polopaticky)
- pokud nemáte přesné dělo nebo místy slabý pancíř (např. KV má krasnej weak spot pás pod věží :Smile_smile: ) a netrefíte do kopule, tak se čelnímu střetu vyhněte
- peek and boo - vykukovat zpoza kamenů, pokud o vás AT 2 ví, je blbost - budete v sobě mít pár ran, než stihnete zaměřit...
- peek nad boo II - pravděpodobně máte lepší depresi děla - využijte toho
- jak psal Karlos, tohle TD neni problém utočit
- ze strany NEmiřte na pásy, ale NAD pásy - divit se ranám za 0 při palbě do spaced armor...
- dále lze využít malý dohled tohohle TD (už stačí jen postavit stan a rozdělat táborák - s 20 % šancí :Smile-hiding: )

Edited by Lawril1, 11 March 2013 - 01:18 PM.

LipsTullian #59 Posted 11 March 2013 - 01:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42053 battles
  • 579
mno a nez abych se stresoval, ze sem tam prijde nejaka podobna kun*a, co ma armor jako prase nebo te da na jednu ranu na 300 metru, prestal jsem (temer) hrat heavy a TD.
taky jsem trpel zarytosti, ze chci hrat nemecky legendy. tygra, pantera, stuga (btw stug mel suverene v prumeru nejnepriznivejsi MM, co jsem zazil ze vsech tanku doted), ze chci tigra ze nikdy rusaky, nikdy cinany. Zbytecne jsem se vztekal a frustroval a cetl si fundovane rady zdejsich jak hrat nemecke poddimenzovane  TD nebo heavy, pricemz tito radci maji casto nalitano daleko nejvic na americkych a ruskych premkach. Slus, ende.
Nasel jsem satisfakci a novy zivot v light tancich, tam je to jeste trochu o skillu, je vam u zadniho otvoru, jestli se zase objevi nejaky neprustrelny monstrum nebo TD/Heavy co dava damage jako artyna, jestli je gold amo jen za goldy nebo i za kredity (spise naopak, jen at po me stileji premkama, pokud uz se trefi, jdu na srotiste tak jakotak, jenze oni se vetsinou netrefi a kazdy takovy vyhozeny goldak me jen pohladi na dusi). Konec depresim z toho, ze me nasviti nejaka ludra a nez se se sneci rychlosti heavina pohne, dostane to ranou shury za 3/4 HP od nejake arty.
ustoupil jsem ze zabednenosti a vychoval si WZ131 a ted postupne trenuju francouzsky minikary a jsem spokojenej jak zelva, mira satisfakce, kdy projedu kolem linie nepritele a jen slysim, jak to dostavaji nasviceny poschovavany ludry, Radost z toho, kdyz se 65km rychlosti prosmyknu do tyla, nasvitim/vykydlim souperovy artilerky, jenzto z duse nenavidim, nebo naopak skryty pockam nez nepratelsky spotter zkusi to stejne udelat nam a pak se mu povesit na prdel a sundat ho driv nez odkryje nase dela, to je proste zabava i kdyz to treba ostatni ve finale nedaji a prohrajeme.

zaver z tohoto meho monologu je: proste zapomente na nejaky predsudky, Holt ta hra je o zabave, pokud dlouhodobe trpite, jezdite zrejme spatny tanky (resp. ne ani tak tanky jako spis ze jezdite neco, co vam nesedi) Jsou hraci, co jedou Tigra II a dokazou s tim delat neuveritelny veci. Ja se tenhle tank doskrabal a trpel jako zvire, nez dojel na frontu, dal jsem tam tempomat a pomalu vykouril cigo, pak jsem tam dojel, dvakrat se trefil, 3x dingnul, pak dostal jednu or artyny nebo TD a sel do garaze. Nuda a frustace. Ted (cca 3 tydny)  hraju ponjevice WZ a o vikendu zacal i francouzsky lighty a uziju si kazdou hru, jednoduse protoze me jejich variabilni styl bavi.

chapu, ze kdyz nekdo drel na vysneny Xtier a prijde nejaky OP, ktery jejich nekolikamesicni usili degraduje, tak to nastve, ale fnukat kvuli tomu, ze se na tieru 4-6 objevi nejaky vyjimecny hovado me prijde trochu hloupy

Edited by JeremiaszCZ, 11 March 2013 - 01:25 PM.

Karlos84 #60 Posted 11 March 2013 - 02:03 PM

Private

• Player
  • 13856 battles
  • 19
To lawrill..... tak to se nezlob ale to museli byt lamy,  každej si v KV1S si spočítá, že než se dostane za tebe bude ho to stát tak 20% HP. a ty mu v tom nezabráníš, a pokud na tebe vyjedou 2 heavyny, a oni vyjedou protože se te nebojí, si v haji jak Bata s dřevákama, a pokud jde o t20 a jina rychla medka, kvuli rozptylu tvého děla te donutí i na velkou vzdálenost se neustále nacukávat za nima, a diky tomu se k tobe dostanou bez to bys je sundal.  (např s cromwelem si tyhle krabice vychutnávám )

Beru že dokáže sloužit jako zeď, ale musiš za sebou někoho mít.... sám nedokážeš vůbec nic...

omluva za gramatiku škrábu to na mobilu.

Edited by Karlos84, 11 March 2013 - 02:13 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users