Jump to content

Alecto TD IVtier

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

Karlos84 #1 Posted 08 March 2013 - 01:54 PM

Private

• Player
  • 13856 battles
  • 19
Docela se divím že o tomhle extra zábavném tanku tu ještě není ani zmínka.

Alecto je britská obdoba hellcatu na 4 tieru ( a bez věže ). Maximálka je 60 km/h otáčí se jako blesk a díky nízkému profilu se dobře schováváte.
tato pohyblivost je zakonitě nečím vykoupena, zde je to totální absenci pancíře je 10mm všude (takže vás prostřelí i tier 1)

na výběr mate ze 3 zbraní :

6 librové flusátko - nedoporučuju vzhledem k absenci pancíře musíte udeřit a zdrhnout na přestřelky nejste stavěni
3.7palcovou protitankou houfnici - absolutní zabiják sice střílí strašným obloukem a sundat rychle jedoucí cil je obtížné, ale ten pocit trhání vašich nepřátel na jednu ránu je k   nezaplacení když přidáte par HEAT nábojů, budete čelně nebezpeční i pro tier 6 tanky.
25 liberní protitankovou houfnici - někdo ji vychvaluje, já ji nemusím, je o něco rychlejší, má AP munici a strílí rovně, ale penetrace 74 na AP munici je malo, a HE munice má poloviční účinek než 3,7palcovka, a HEAT munice má menší penetraci než 3,7palcovka.

S tímhle tankem je strašná sranda, pokud přijmete jeho styl hry (musíte hrát jinak než s klasickým TD , spíš jak s LT). budete se bavit a budete postrachem.

tak si to užijte, protože jak to vypadá je to poslední zábavný britský TD až do tieru 8

Edited by Karlos84, 08 March 2013 - 02:06 PM.

Meletti #2 Posted 08 March 2013 - 02:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
citas mi myslienky, akurat som chcel nieco o nom napisat :) jeden z najsrandovnejsich tankov vo WoT. chcem hlavne upozornit na jeho dohlad, 390 m ( ! ), velmi nizky profil, vyborny camo faktor, vysoka rychlost. takze ma vsetky veci potrebne na pasivneho skauta, kombinovaneho s TD. uplna bomba. je citlivy na kvalitu povrchu, na trochu tazsom povrchu sa straca jeho velmi dobre otacanie podvozku, 44. ale ak sa niekomu bude chciet, tak Kral bazin u vodica urcite urobi divy. hufnica je super, ale lieta velmi pomaly vysokym oblukom, nie je lahke trafit. zatial mam par hier s topovym delom, zda sa mi viac efektivne, a dava poriadnu ranu, BUMMM, skoro ako hufnica. len skoda ze je to 4.tier, tam sa nevyuzije naplno ten skautingovy potencial, lebo je tam este stale kopec velmi rychlych tankov. ale myslim ze pre zabavu ho bude jazdit dost ludi.

Edited by Meletti, 08 March 2013 - 02:19 PM.

Hiffson #3 Posted 08 March 2013 - 02:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15697 battles
  • 879
hodně zábavné vozidlo, otevřené ELC, za pár hodin jsem s tím vyndal 3 KV1 a KVS  :Smile_Default: Ale papírák

DorianGray979 #4 Posted 08 March 2013 - 08:35 PM

Sergeant

• Player
  • 8689 battles
  • 216
Pozor na nízkou depresi. Na tanku se mi taky líbí že je pohyblivý, celkem malý a nepříliš vysoký. Odměr není nic moc. Ocenil bch taky výběr ze dvou houfnic to nemá žádné TD do úrovně 4. Jinak autor se dopustil chyby 60 to jede možná z kopce :)

Meletti #5 Posted 08 March 2013 - 08:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
musim povedat ze to topove delo 25 pounder field gun je velmi zaujimave, sice pene iba 71, ale doslova pri kazdej penetracii sposobuje kriticky zasah. 19 z 20 penetracii je critical hit. to myslim nemoze byt nahoda. mam na mysli obycajnu AP municiu, ktorou strielam.
edit : aha tak to je tiez howitzer, aj ked trochu menej tradicny, tak snad kvoli tomu tie critical hity...ale AP municia v howitzerovi by nemala mat take devastujuce ucinky...

Edited by Meletti, 08 March 2013 - 08:59 PM.

DorianGray979 #6 Posted 09 March 2013 - 10:38 AM

Sergeant

• Player
  • 8689 battles
  • 216
Jinak u tý 3,7 palcový houfnice bych nebral ten oblouk za nevýhodu. Můžete střílet přes kopce tak že nepřítele trefíte ale on vás ne ( samozřejmě nejde zaměřovat ve sniper modu ). Osobně jsem ale přilnul k tý 25 liberce. Střílí rychle je přesná a poměr poškození/ průbojnost mi vyhovuje. Ale už tady není ten oblouk   :Smile_mellow: . Ale na druhou stranu zvuk toho výstřelu fakt stojí zato. S těmi kritckými zásahy nevím nevím spíš polovina z nepřátel ne skoro všichni, teda aspoň u mě :). Havně je to ale blbuvzdorný tank. Je třeba sním umět.

Edited by DorianGray979, 09 March 2013 - 10:47 AM.

zwiratko #7 Posted 12 March 2013 - 09:54 AM

Sergeant

• Player
  • 11012 battles
  • 245
Alecto je zajímavá věcička.
Více mi vyhovuje ta 25-liberka
Ale zajímavá je ta jeho 3.7 houfnice. Nemůžu si pomoct, ale jde mi s ní hrát jen jako s artynou v TD modu. Tedy bez sniperového zaměřovače, "zamknout" nepřítele v automatickém zaměřovači, počkat až se zbraň úplně zaměří a pak až vystřelit. Tedy nechat vše na automatice...
Ta zbraň má dobrý výkon a díky tomu šílenému oblouku umí trefit i nepřítele za kopečkem. Ale trefit s ní na dálku někoho, kdo se pohybuje...to mně nikdy :/

Respektive tyto "ultrahoufnice" neumím vůbec používat. Pořád jsem nepobral, jak ta zbraň vypočítává, kam ten vystřel pošle... Jestli před horizont, nebo za horizont..
Nevíte o nějakém "návodu" nebo videu, kde ukazují, jak zacházet s houfnicí s velkým obloukem?
Právě naopak s houfnicí (aspoň myslím, že to je houfnice) u Hetzera 10,5 nemám problém trefit i na dálku pohyblivý cíl.

Edited by zwiratko, 12 March 2013 - 10:15 AM.

Mart #8 Posted 12 March 2013 - 11:22 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 24754 battles
  • 212
  • [-DBS-] -DBS-
No pokud předsazuješ nad horizontem, tak ti to ta hypersuper nextgen hustodémonskykrutopřísná automatika pošle úplně do zádele. Je nejspíš nadlidský výkon implemntovat manuální nastavení zaměřovače...

zwiratko #9 Posted 12 March 2013 - 11:40 AM

Sergeant

• Player
  • 11012 battles
  • 245

View PostMart, on 12 March 2013 - 11:22 AM, said:

No pokud předsazuješ nad horizontem, tak ti to ta hypersuper nextgen hustodémonskykrutopřísná automatika pošle úplně do zádele. Je nejspíš nadlidský výkon implemntovat manuální nastavení zaměřovače...

Nn právě že mi to zaměřování pošle do háje i "na rovince".
Nemyslím přímo automatické zaměřování ve stylu Artyna v TD módu (to používám vážně jenom u Alecta 3.7). Myslím tím příklad, kdy nepřítelovi třeba zpoza šutru kouká jen kus přídě a já mu ručně zaměřím ten kus. Vystřelím a jde to úplně do háje za něho. Ne že by to jen trochu minulo cíl, ale jde vidět, jak ten výstřel zbraň propočítala až někam do háje na pole kilometr za něho. Tohle myslím. Když má houfnice trochu rovnější dráhu, tak s tím trefím. Problém mi dělají ty s velikým obloukem, kde ta houfnice "propočítává" kam ten oblouk (i v ručním míření) pošle.

Právě jestli na to nejsou nějaké, triky, návody či videa...

Edited by zwiratko, 12 March 2013 - 11:44 AM.

Marvn23 #10 Posted 15 March 2013 - 05:48 PM

Sergeant

• Player
  • 14070 battles
  • 215
  • [BD_CZ] BD_CZ
ja ho hraju s tim flusatkem a je to takovej JgP tieru 4: dohled, presnost, vysoka pene, rychlost a obratnost => win! zatim nejlepsi hra 8 killu. Ale nejspis se ho nakonec zbavim, ptze muj cil je ta neprustrelna blbost na tieru 5 :)

Plavidlo #11 Posted 18 March 2013 - 01:12 PM

Sergeant

• Player
  • 11659 battles
  • 297
S flusátkem se mi Alceto hrálo nejlíp a MM byl v této konfiguraci více než příznivý, skoro pokaždé jsem byl jako toptier. S houfnicema jsem měl opravdu problém trefit a udělat DMG. S tím flusátkem se dá nastřílet dost a než napřítel zaregistruje odkud dostává každé 2 sekundy, tak je po něm...prostě brit jako poleno :) AT-2 je zatím spíš zklamání.

Viamunia #12 Posted 22 March 2013 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 8749 battles
  • 10
Zas tak dobré jak se tady vychvaluje mi tohle vozítko nepříjde.
Jako cesta k AT-2 je fajn, jeden z dobrých a hratelných tanků.
Jako fun vozítko je o ničem. ELC AMX je daleko lepší.
Zkusil jsem ho a jde prič.

octavius43 #13 Posted 05 April 2013 - 12:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 65176 battles
  • 911
mne prisiel alecto celkom fun , mna zas vobec nebavy AT-2 .

kastan02 #14 Posted 09 April 2013 - 10:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23182 battles
  • 647
Není to špatné vozidlo, ale hrozně záleží na teamu. Z toho důvodu jsem z něj rychle utekl. Když jste nahoře, spoluhráči čekají, že povedete útok  :teethhappy:  :facepalm: .   Jel jsem s ním málo, tak  časem bych nebyl stále top. Ale prostě mi nevyhovuje špatná souhra na randomu. Přiletí četa těch německejch raketovejch trpaslíků s kulometama a je po srandě.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users