Jump to content

Aspire mód kompilace - ukončeno

mod kompilace

• This topic is locked This topic is locked
2062 replies to this topic

bildoo #21 Posted 11 March 2013 - 10:24 PM

Corporal

• Player
  • 30174 battles
  • 147
Jak odstranim tu velkou mapu kterou vidim, kdyz zmacknu CTRL ? Ta mi to kazi. :/

Bouchnimeajatezabiju #22 Posted 11 March 2013 - 10:34 PM

Corporal

• Player
  • 20445 battles
  • 112
Ahoj chlape, dnes jsem nahodil tvůj mod a je to super. Pokud se neurazíš zkusil bych tomu vytknout fakt maličkosti, ber to prosím jako návrh, né jako kritiku:
- při snajpu v arty módu nemůžu dát pryč černé ohraničení zaměřovače, mělo by jít zprůhlednit, ale nejde
- ikony tanků nemají stejnou barvu jako popisky jmen hráčů, bylo by fajn to sjednotit
- tyhle barvy bych možná lehce pozměnil (použil bych kontrastnějších, aby byly snadněji odlišitelné)
- rozšířit statistiku po bitvě, chybí mi čistá hodnota vydělaných kreditů, po zaplacení opravy a střeliva
- možná bych zachoval barvy ubraných HP, aby se více odlišil můj zásah od zásahu spoluhráče
- barva dester připomíná teamkillera

Opravdu nechci kritizovat, jsem lamák co nikdy nic nevytvořil, jen píšu první dojmy z přechodu na mód.

A chtěl bych se zeptat na možnost, vrazit do tohoto módu ještě mód na zobrazení statistik hráčů (výhry/ počet bitev/ šance na výhru bitvy). To bych si představoval tak, že by byly tyto statistiky jen uvedené ve výpisu vozidel před bitvou a při výpisu, když držím TAB.

Každopádně jak jsem psal na začátku, nemyslím to jako kritiku, jsou to jen návrhy na zlepšení a dotaz blbého a líného člověka, jak to poupravit. Přece jen jsou tyhle módy vyvinuté za účelem progresu  :Smile_blinky:

Edited by Bouchnimeajatezabiju, 11 March 2013 - 11:26 PM.

Bouchnimeajatezabiju #23 Posted 12 March 2013 - 10:30 AM

Corporal

• Player
  • 20445 battles
  • 112

View Postbildoo, on 11 March 2013 - 10:24 PM, said:

Jak odstranim tu velkou mapu kterou vidim, kdyz zmacknu CTRL ? Ta mi to kazi. :/

Co ti na tom vadí? Ta mapa je super, je to mnohem přehlednější a přes obraz ti skočí, jen když se na ni chceš stejně podívat nebo označit čtverec.  :Smile_glasses:

KatharinaBlum #24 Posted 12 March 2013 - 11:19 AM

Sergeant

• Player
  • 44091 battles
  • 208
  • [BACIL] BACIL
Vynikající. Díky.
Potřebuji ale poradit, v bitvě nejde zobrazit nad ostatními tanky jméno hráče, nastavení značek mi nereaguje.
A co to jsou ty penetrační zóny, předpokládám, že kritická místa tanku, ale zobrazují se mi v garáži jen u jednoho tanku a v bitvě u protihráčů ne.
Taky by bylo fajn, kdyby šlo zmenšit okno se spoluhráči a protivníky,nemyslím tím přes ctrl+tab, ale opticky zmenšit.
Předem dík za rady a omlouvám se za případné blbé otázky.
:Smile-hiding:

Reaspi #25 Posted 12 March 2013 - 12:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38177 battles
  • 476
  • [THEOS] THEOS
Bouchnimeajatezabiju: Díky za připomínky, malinko jsme se u toho rozjařil a přiznávám, že se toho dá dost poopravit. Samozřejmě se do toho pustím.
S výpočty bitev, atd. Osobně odmítám jakékoliv prográmky neznámého původu, které si komunikují s kýmkoliv a já o tom nemám přehled. Takže osobně výpočty a statistiky nepoužívám, ale jejich zprovoznení je věc 4 kliknutí. Povolím je tedy.
Díky za dobré nápady a trpělivost.

bildoo: Myslím, že zvětšení mapy je super a pomáhá to se zorientovat. Manimapa totiž nenabídne tolik informací, jako zvětšení přes plochu.

KatharinaBlum: V konfiguračním souboru se nastavuje co má být nad barem s HP napsáno. Zvolil jsem typ tanku. Nerad bych aby se obraz přeplácal informacemi. Vím, že je podstatnější kdo tank řídí, než co to je za tank. Ale většinu zajímá co proti nim stojí.
Penetrační zóny radí, kam vlastně střílet. Většina tanků je má vytvořené a právě teď probíhá dokončování Čínského stromu. Vidíš je na všech tancích, nejen svých. Pokud ne, jsou tvý protivnící papírácí a tato informace je nepodstatná.

Bouchnimeajatezabiju #26 Posted 12 March 2013 - 01:37 PM

Corporal

• Player
  • 20445 battles
  • 112
Reaspi sem rád, že to bereš tak pozitivně na to, že to bylo povětšinou na hranici až s rýpnutím. Jen se chci ještě připomenout s tím snajpr módem u arty, dalo by se to nějak snadno a rychle vyřešit?  

Mám na mysli černé lemování při snajpu, které je imuní vúči průhlednosti. Je skrz to blbě vidět kam vlastně střela dopadne.

Silena_vrana #27 Posted 12 March 2013 - 01:57 PM

Sergeant

• Player
  • 33080 battles
  • 242
  • [PRASE] PRASE

View Postbildoo, on 11 March 2013 - 10:24 PM, said:

Mělo by to jít takto.
-Otevřeš soubor Mmap.xml v poznámkovém bloku  (ten najdeš ve složce Res_mod vedle složky 0.8.4)
-najdeš řádek keycode (asi sedmý řádek zhora)
-změníš číslo  na jiné.  Defaultně tam je 17.

Lze tam nastavit i např. velikost ikon, písma... atd.

Případně pokud bys chtěl během hry mapu zvětšit/zmenšit, namapuj si tlačítka na klávesnici v  Nastavení hry. Používám numerický + a -.

Edited by Silena_vrana, 12 March 2013 - 02:00 PM.

Reaspi #28 Posted 12 March 2013 - 02:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38177 battles
  • 476
  • [THEOS] THEOS
bouchnimeajatezabiju: Rozohdně to vyřeším, třeba hned zítra.

Silena_vrana: Samozřejmě to jde, ale proč to dělat? Nechci vidět HD mapu, tak nemačkám CTRL. Ostatní tuto funkci ocení.

Mesi777 #29 Posted 12 March 2013 - 02:35 PM

Private

• Player
  • 19201 battles
  • 7
  • [_DOGS] _DOGS
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli tento balíček jde zkombinovat s xvm stats? je pro mě docela důležitý když vím jakou šanci mám na výhru a co proti mě stojí za hráče.... ale tenhle balíček se mi hodně líbí.. díky za odpověd.

CyberDeath #30 Posted 12 March 2013 - 02:58 PM

Private

• Player
  • 4126 battles
  • 37
Mesi777 : Kdyz si proctes topic od zacatku tak zistis ze ano.

Reaspi: Mas v planu ten mod postupne aktualizovat ? Kdyz vyjdou ty nove skiny nebo tak ... nebo udelas aktualizaci az po prechodu na dasli verzi klienta ?

Jinak pridal sem si navic i zvuky motoru a novy RC1 mod pro statistiky. Ty zvuky motoru se od te doby co sem jej zkousel naposled hodne zlepsil a rekl bych ze je to snim vyrazne lepsi. Pokud bys chtel poslat komplet aby sis ulehcil praci tak napis nekam bych to pro tebe upnul.

Silena_vrana #31 Posted 12 March 2013 - 03:22 PM

Sergeant

• Player
  • 33080 battles
  • 242
  • [PRASE] PRASE

View PostReaspi, on 12 March 2013 - 02:32 PM, said:

Silena_vrana: Samozřejmě to jde, ale proč to dělat? Nechci vidět HD mapu, tak nemačkám CTRL. Ostatní tuto funkci ocení.
Jen odpovídám na položenou otázku.

Reaspi #32 Posted 12 March 2013 - 04:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38177 battles
  • 476
  • [THEOS] THEOS
Mesi777: Ano, zapnu možnost statistik, aby jsi věděl zda vyhraješ, nebo ne. :-)

CyberDeath: Ano to mám v plánu, opravím chyby, aktualizuji co je možné a postupně budu na kompilaci pracovat, dokud to bude únosné. Zvuky motorů můžeme vyzkoušet a doplnit tak již existující zvukový balíček.

CyberDeath #33 Posted 12 March 2013 - 05:41 PM

Private

• Player
  • 4126 battles
  • 37
Reaspi : Poslal sem ti Soukromou Zpravu ... lehce se to zde prehledne :-)

Reaspi #34 Posted 12 March 2013 - 06:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38177 battles
  • 476
  • [THEOS] THEOS
Nepřehlédne. Chodí mi upozornění na email a jsem zvyklý používat emaily ve wot. Díky, už píši odpověď.

Norintheris #35 Posted 12 March 2013 - 06:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19605 battles
  • 1,354
Moc díky za poupravení.  :Smile_Default:

franni1828 #36 Posted 12 March 2013 - 07:32 PM

Private

• Player
  • 23406 battles
  • 45
  • [RUNCZ] RUNCZ
nebyl by nejaky screen???nez to tam nabastlim,diky

franni1828 #37 Posted 12 March 2013 - 07:34 PM

Private

• Player
  • 23406 battles
  • 45
  • [RUNCZ] RUNCZ
uz jsem nasel,omlouvam se za spam

KatharinaBlum #38 Posted 12 March 2013 - 10:17 PM

Sergeant

• Player
  • 44091 battles
  • 208
  • [BACIL] BACIL

View PostReaspi, on 12 March 2013 - 12:09 PM, said:

KatharinaBlum: V konfiguračním souboru se nastavuje co má být nad barem s HP napsáno. Zvolil jsem typ tanku. Nerad bych aby se obraz přeplácal informacemi. Vím, že je podstatnější kdo tank řídí, než co to je za tank. Ale většinu zajímá co proti nim stojí.
Penetrační zóny radí, kam vlastně střílet. Většina tanků je má vytvořené a právě teď probíhá dokončování Čínského stromu. Vidíš je na všech tancích, nejen svých. Pokud ne, jsou tvý protivnící papírácí a tato informace je nepodstatná.

S tím jménem už to je v pořádku, jde to přes Alt, pak se zobrazí. No a na ty zóny si asi budu muset počkat, jelikož jezdím jen dvojkové tanky. A rozhodně nejsem žádnej papírák :Smile-izmena:

Díky moc za odpověď a ať se daří.

Edited by KatharinaBlum, 12 March 2013 - 10:19 PM.

Reaspi #39 Posted 13 March 2013 - 06:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38177 battles
  • 476
  • [THEOS] THEOS
Proveden update základní verze.

S barvami to bylo problematické, protože samotné ikony jsou spíše šedivé a popisky by tedy byly taky pošmourné. Z toho důvodu jsme změnil barvy ikon.

Bouchnimeajatezabiju #40 Posted 13 March 2013 - 09:38 PM

Corporal

• Player
  • 20445 battles
  • 112
Až je mi blbé se ozvat.

Začnu pozitivně:
- pěkná garáž (vzhled prémiového účtu)
- sladění barev popisků a ikon tanků - špica  (bohužel není vypsaný model tanku a to ani ve výpisu pod TAB-ulátorem)
- statistika se šancí na vítězství (byla by ideální i ve výpisu pod TAB)
- indikátor směru odkud přišel zásah je pecka

Připomínky:
- u ikon tanků vyměnit národnost za typ tanku - pokud je to možné / jinak chválím
- zaměřovač arty ve snajpr módu http://tinypic.com/r/1199sw1/6 - pozměnit tak, aby černé linky (3 kružnice) zaměřovače šly zprůhlednit, případně prostě odstranit, není přes ně vidět bod dopadu granátu
- výstražný trojúhelník (asi modifikace žárovky je až moc rušivá, zvuk i obrázek, jak se leknu trhá mi to aimem :D )  
- statistika vítězství - dát ji i do výpisu pod TAB, ideálně přidat i výpis jednotlivých hráčů (s SSD to jen problikne, občas ani nezaregistruju)

- hlášení kdo mě poškodil se zobrazuje pře stupnici náklonu (úhlu) vež/tělo - posunul bych to třeba doprava
- počítání damaga přesunout nahoru - výše zmíněný odkaz totiž mění nové barevné řešení a ikony tanků na předchozí variantu

Edited by Bouchnimeajatezabiju, 14 March 2013 - 12:19 AM.

Also tagged with mod, kompilace

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users