Jump to content

VK 3001H

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

bildoo #1 Posted 10 March 2013 - 05:32 PM

Corporal

• Player
  • 28946 battles
  • 146
Oplati se mi koupit znovu si panzer 3/4 a jit na tenhle tank?
V starem topicu, ktery je zamceny, a dlouho asi neaktualizovany, moc chvala na tenhle tank nebyla.
Nezmenilo se neco ?
Co nazory hracu, kteri jej maji?
Mam premiovy Panther M10 a chtel bych vyuzit posadku i nekde jinde. Zadny nemecky stredak nemam.
Tak se rozmyslim, v cem bych ji uplatnil.
PZ 3/4 me celkem bavilo.

machrDoma #2 Posted 11 March 2013 - 10:17 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 20787 battles
  • 832
  • [CSOL] CSOL
Já bych šel radši přes VK3601H než přes tohle

Godzilla1 #3 Posted 11 March 2013 - 10:22 AM

Major

• Beta Tester
  • 47434 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
za sebe povazuji tenhle tank za jediny berny stredak VK3601 je prevlecena heavy ne spatna ale nema pohyblivost, VK3001P je velmi ftipny pokus o stredni tank velikosti heavy tanku a pancerem lehkeho tanku, v topu jaks taks jinak je to omrd a ne tank

VK3001H rychlej obratnej, nema spatnou vez dela na tier 6 ujdou jediny vez se trosku pomalejc otaci

Egoless #4 Posted 11 March 2013 - 11:29 AM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146
hral som len VK3001 ale myslim si ze z T6 VKciek je top, aj na testaku mi sedelo najviac.
je to obratny zakerak co dost kope:P s 88mm je velmi nebezpecny na blizko, ale aj dost prestny na dialku. 132pene bohvie co nie je, ale na tom tiere to ziaden bocny ci zadny pancier neustoji a tych 200+ dmg na T6 uz boli dost.
osobne som ho s hufnicou nehral, tu som zacal pouzivat az na DB ked ma 88micka sklamala vs T8, ale podla mojho nazoru je VK3001 idealny kandidat na hufnicu, je rychly, obratny a ma dost hp, tj dostane sa na telo, a tam uz kosy. planujem ze si ho v akcii znovu kupim a skusim ho v tomto setupe, pretoze hufnica mi na DB sedela.
s 88 je to velmi dobry tank, s hufniou to musi byt na tom tiere hotove peklo. inak je tento tank hodne citlivy na skil, slaby armor a slaba pene, cize stoji a pada na taktike, ale ked sa to vie, je to kosa

asi by som to napisal tak, ze tento tank zije koly zakernostiam, ciha na svoju sancu niekde vzadu, sem tam nieco obstreli ale snajper nie je, caka na chybu, a ked pride jeho cas, vybehne a napacha brutalne skody, do prvej linie ale nie je, preto je dost podcenovany

Derp_Trollington #5 Posted 11 March 2013 - 01:39 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Taky se mi s tím hrálo celkem dobře (na staty nekoukej, byl to můj první T6, tehdy ještě se šťavnatým matchmakerem zahrnujícím tierX bitvy :) ). Schmalturm na tom tieru vydrží hodně, průser je zbytek tanku - bacha na cokoliv s houfnicí, na tohle VKčko se ani nemusí pálit goldem a jde to skrz za plnej dmg, takže i pitomej tier4 Hetzer je pro to dost nebezpečnej.

HerrKreutz #6 Posted 11 March 2013 - 10:13 PM

Sergeant

• Player
  • 20189 battles
  • 243
Hrál jsem ho a vyměnil za 3601H. Dobře pohyblivej, celkem obratnej ale...Věž vydrží celkem dost a je úzká, takže trefit ji na dálku není prdel. Velkou část zakrývá celkem solidní štít kanonu. Zbytek tanku, darmo mluvit. Pancíř na čumáku tenčí naž PzIII a z toho vyplývá: zpředu furt zničený motor/hoří a mrtvý radista (ten mě štval nejmíň). Občas to odskákal řidič a velmi často munice. Cokoliv s houfnicí je pro tebe smrt. VK3601H je o něco míň pohyblivá, ale zas ne o tolik (koní/tuna mají skoro stejně). Věže se u obou točí na kvedlačku, trupem točí líp 3001H a kor když je v kombinaci s profíkem, tak je to pecka. Záleží co chceš, jestli relativní rychlost, nebo odolnost. Hrál jsem ho i s houfnicí a dobrý, ale je to dost prodělečný bez premka.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users