Jump to content

Problem z komunikacja w grze w plutonie kompani

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

guzik27 #1 Posted 13 March 2013 - 04:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16370 battles
  • 22
  • [NAJPL] NAJPL
witam mam problem po patchu z rozmowami w plutonie i kompani dzwiek mi bardzo przerywac slychac go podwojnie problem jest tylko w wocie gdyz na skype wentrilo i team speak, wszystko hula. Odinstalowalem wota i onownie zainstalowalem przeinstalowalem sterowniki karty dzwiekowej nic nie pomaga. Sama gra chodzi mi dobrze i wszystkie odglosy i dzwieki w grze sa ok nic sie nie dzieje psuje sie tylko komunikacja czyli przerywa mi mikro badz jak ktos do mnie mowi tez go dziwnie slysze. NIe jest to wina sluchawek testowalem na innych moze ktos mial podobny problem i juz go ktos rozwiazal wiec prosze o informacje jak to zrobic.

guzik27 #2 Posted 02 April 2013 - 12:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16370 battles
  • 22
  • [NAJPL] NAJPL
Witam czy nikt nie zna powodu takiego problemu w kazdej innej grze jest ok prze skype, same dzwieki w grze sa ok nic nie przerywa tylko i wylacznie czat glosowy mi sie tnie jak jak mowie ale jak i inni przekazuja mi wiadomosci czy potrzebne sa bardziej dokladne informacje dla was abyscie mi udzielili jakiej kolwiek informacji co moze byc powodem taiego problemu

Patrol23 #3 Posted 19 April 2013 - 05:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23972 battles
  • 16
  • [A-B] A-B
Mam dokładnie to samo co Ty. Czasami jak tylko włączę grę przez chwile jest dobrze, później ani mnie nie mogą zrozumieć, ani ja innych. Dźwięk jest przerywany, też słyszę podwójnie jakby się jąkali. Inne komunikatory: ts3/raidcall działają bez problemu. Też instalowałem sterowniki, zmieniałem połączenie internetowe - zero efektu. Wcześniej wszystko działało dobrze, pochrzaniło się od czasu nieszczęsnej aktualizacji urodzinowej.

_patrol #4 Posted 20 April 2013 - 06:04 AM

First Sergeant

• Player
  • 24449 battles
  • 4,870
  • [WGPL] WGPL
@Patrol
nie pindol farmazonu, wstyd mi za Twój nick!
, nic a nic aktualka nie zepsóła! , głupoty wypisujesz
co do aktualki:
jaki problem?
pobrac
rozpakowac i sprawdzic jakie podmienia pliki?
jezeli przed aktualka wsio smigalo a teraz nie halo..........
1. odinstalowac grę
2. przestać płakać

Edited by downpatrol, 20 April 2013 - 07:47 AM.