Jump to content

Medy, załoga

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

m0rrales #1 Posted 18 March 2013 - 08:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 14
Witam. W WoT gram od paru miesięcy casualowo, jednak gra strasznie mnie wciąga, przez co czytam fora, poradniki, tematy o czołgach itp. coby stać się lepszym graczem. Przetestowałem sporo linii, jednak najlepiej gra mi się medami(ulubione PZ4 i M4) i chciałbym spytać w związku z tym o pare spraw:
1. Przymierzam się do kupna 7 tieru, w związku z tym że kocham medy i wyzwania myślę o VK3002DB, da się tym w jakimkolwiek stopniu grać?
2. Wbijam 100% załogi na moim PZ4 i ARL44, moglibyście polecić do nich pierwsze umiejętności które powinienem wybrać?
3. Chciałem spytać o działo mojego AMX 12t, walczyłem dziś 1v1 z wz131, strzelił do mnie, po sekundzie ja do niego, i zanim zdążyłem oddać drugi strzał znowu do mnie rąbnął i było po mnie(razem odjął jakieś 400hp), po co mi ten magazynek, skoro ładuje niewiele szybciej od jakiegoś chińskiego działa które w dodatku napieprza po 200 nie po 100 z kawałkiem, nie jestem w stanie zrozumieć idei.

kavior_ #2 Posted 18 March 2013 - 10:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 978

1. Przymierzam się do kupna 7 tieru, w związku z tym że kocham medy i wyzwania myślę o VK3002DB, da się tym w jakimkolwiek stopniu grać?

nie gralem, nie odpowiem. Polecam zajrzec do osobnego działu dla tego czolgu

2. Wbijam 100% załogi na moim PZ4 i ARL44, moglibyście polecić do nich pierwsze umiejętności które powinienem wybrać?

naprawa (na dowodcy mozesz dac zarowke, ale działa ona od 100%). Po zdobyciu 100% poczekaj jeszcze chwile (caly czas bedzie plusik, nie martw sie) i jak go bedzie ok. 40% (wejdz w karte zaloganta i po prostu najedz na ten plus i Ci sie pokaze, ile masz juz %) - zresetuj za kredyty (10k kredytów to nie duzo, ARL ma 5 zalogantów wiec od razu co najmniej te 50 000 kredytów zatrzymaj) i dodaj umiejetnosci, które działają dopiero od 100%. Nastepnie dalej rób naprawe itp. Dlaczego naprawe? Bo na polu walki jestes HP i musisz szybko zreperowac gasiennice itp, a wyzszy poziom naprawy robi to szybciej. Dodatkowo działa ona od 1%, a nie dopiero od 100%, wiec czas naprawy kazdego modułu bedzie wzrastał z każdym procentem dodatkowej umiejetnosci.

3. Chciałem spytać o działo mojego AMX 12t, walczyłem dziś 1v1 z wz131, strzelił do mnie, po sekundzie ja do niego, i zanim zdążyłem oddać drugi strzał znowu do mnie rąbnął i było po mnie(razem odjął jakieś 400hp), po co mi ten magazynek, skoro ładuje niewiele szybciej od jakiegoś chińskiego działa które w dodatku napieprza po 200 nie po 100 z kawałkiem, nie jestem w stanie zrozumieć idei.

amx 12t jest to jakby wstep do magazynkowców z Francji. Na 13 75 masz takie same działko (ale reload juz 15 sekund), ale juz jestes duzo mobilniejszy. Staraj sie zajezdzac od boku i tylu, wtedy masz wieksze szanse na przebicie. i pamietaj, ze przy kazdym przeladowaniu warto wcisnac klawisz F8 - Twoja druzyna bedzie (albo raczej powinna) wiedziec, ze jestes na przeladowaniu i nie moga na Ciebie zbytnio liczyc.

wejdz sobie do francuskiego drzewka i zobacz, jakie działo ma taki Bat Chat 25t. Inne X tiery przeladowuja ok. 12 sekund (TD wiecej). Bat Chat przeladowuje ponad 40, ale jak juz przeladuje, to kazdy strzał ma co ok. 3 sekundy, ze srednim DMG 390 i 5 pocisków w magazynku. I np. zlapiesz jakiegoś TD na przeladowaniu, mozesz spokojnie mu wsadzić 3-4 pociski i uciec (czyli ok. 1200-1600 DMG). Teraz to fajnie juz brzmi, nie? :)