Jump to content

Löwe - jak s ním

Löwe rady vydělávat premium noob

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

Schlagen #1 Posted 29 March 2013 - 03:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Tedy pretele...reknu vam. Uz to je nejak chvile, co jsem si poridil KT. V soucasnosti na nem mam asi 300 bitev. Velmi zahy jsem zjistil, ze jeho provoz je beznym hranim takrka neufinancovatelny a ze mi zrejme nezbyde nic jineho, nez zakoupit premiovy tank. Vzhledem k tomu ze jezdim prevazne nemce, tak volba padla na Löwe. Navic byl tou dobou v akci a byl za mene zlataku. A jeste se mi krasne hodil do serie ke KT. Zpocatku jsem z toho tanku byl nadsen. Krasne mi to slo. Uspesnost jsem stabilne drzel na 52-53 %. Postupem casu se mi ale WR zacalo snizovat az se ustalilo na dnesnich, zoufalych 47 %. A nejen to. Drive mi ta hra s tim tankem nevadila, spise naopak. Ale dnes mi zacina vadit cim dal tim vic. Ta priserna neohrabanost na kterou Löwe trpi je proste pekelna. A nemyslim tim ted jen maximalku ktera zase neni az tak hrozna. Myslim tim hlavne schopnost tocit, vyjizdet kopce a vyporadavani se s neprijemnym terenem typu baziny, voda apod. A co vic...prijde mi naprosto neadekvatni jeho odolnost prave ve vztahu k jeho neohrabanosti. Bud by mel byt odolnejsi a vydrzet vic, pokud jezdi jak jezdi, nebo by melo zustat nastaveni odolnosti stejne, ale mel by lepe jezdit. Kdyz ho srovnam s vyse zminovanym KT, je to neskutecny rozdil.
Takze jsem se timto chtel zeptat na radu jak s timhle tankem hrat. Protoze ackoli na nem mam ted nejakych 550 bitev, tak to vzhledem k memu WR zrejme do dnes nevim. Diky

Stagy #2 Posted 29 March 2013 - 04:25 AM

Sergeant

• Clan Commander
  • 55687 battles
  • 270
  • [HALUS] HALUS
No WR nemám o moc lepší, ale patří mezi mé oblíbené tanky, tak se pokusím sepsat pár postřehů co jsem vypozoroval za těch pár her s ním. Asi nenapíši nic nového, ale třeba to trochu pomůže. Ta neohrabanost se poměrně hodně zlepšila když jsem nainstaloval ventilaci a na posádce dal BIA + řidič král bažin + profík (alespoň myslím že se to tak jmenuje). Zlepšilo se o hodně jak otáčení tak pohyblivost v terénu. Do kopce to bohužel nepomáhá a třeba el haluf je opravdu utrpení když se musím vydat přes údolí ... Ale žít se s tím dá. Dále jsme zjistil, že Lowe má hodně přesné dělo (běžně trefuji komander kopulky T-34 na 200m) snažím se toho tedy využít a pokud to jde vůbec se nepříteli neukazovat. Když už musí dojít k přímému střetu snažím se najít pozici která mi umožní schovat podvozek (hulldown). Věž dingá až překvapivě hodně, ale podvozek prostřelí kde kdo a navíc to většinou odnese motor. Úhlování mi moc nepomáhá, takže na to se radši nespoléhám, ale samozřejmě když dojde na nejhorší...

Myslím, že jsem nenapsal nic nového ani nic co by jsi nevěděl, ale jak jsem zmínil mám ho rád a třeba ti nějak pomohu, pokud ne omlouvám se za plýtvání místem.

PS: Tím mám ho rád myslím ve srovnání s ostatními prémiáky spolu s T34 patří mezi mé nejoblíbenější, ve srovnání s KT by asi neobstál. Ač je Lowe podle mě velmi dobrý prémiák, tak KT je KT .... Snad jediné v čem se mi zdá Lowe lepší než KT je že věž občas dingne i zezadu a z boku to se mi u KT snad nikdy nestalo a jak se mi dostane nepřítel k boku věže bolí to.

borisboris09 #3 Posted 29 March 2013 - 05:19 PM

Sergeant

• Player
  • 68351 battles
  • 201
Měl jsi si napřed přečíst kritiku na tento tank. Jen ode mě ji ve vláknu "lowe, masina na prachy?" najdeš dost.
Což je samozřejmě spíše rada pro budoucí majitele této hrůzy.

Tobě už nezbývá nic jiného, než se se ním trápit. A to především díky MM, protože téměř vždy bojuješ proti podstatně lepším tankům, kterým nic neuděláš. A nespoléhej, ža až vylepšíš posádku, tak že se něco zlepší. Já už mám u každého člena 5. vlastnost na 60% a je to pořád stejnej křáp.
Prostě se smiř s tím, že jsi vyhodil reálné Kč za imaginární tank, s kterým se budeš trápit a který vydlá pouze o něco více než tank neprémiový.

Schlagen #4 Posted 29 March 2013 - 06:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Ale tak mne se s nim pri premiovem uctu podarilo vydelat uz i 125 tisic. To mi prijde velmi slusne. I pri porazce jsem schopen udelat 50 tisic. To s zadnym jinym tankem nezvladnu. Mne spis drti ty jeho jizdni vlastnosti. Kanon je super. S tim jsem spokojeny. Ale pravda je, ze jako treti doplnek...samozrejme po zrychlene mechanice a nabijaku mam skladanou optiku. A mozna by ta ventilacka byla lepsi. Na ridicovi mam tocice...to je pravda a BiA jsem jim dal az teprve ted a to maji tusim jako druhou vlastnost a tak to nejde tak rychle. Zkusim se v tech skillech zamerit u ridice na ty jizdni vlastnosti. A u ostatnich asi rovnou muzu nasazet hasicaky, protoze s nicim jinym snad tolik nehorim jako s Löwe.

S tim proti komu bojuji je to vazne nekdy des. Jak ty tezsi, odolnejsi a nicivejsi tanky kolem mne jezdi jak srnky. Prave proto jsem poukazoval na to, ze mi pripada, ze jeho jizdni vlastnosti jsou v silnem kontrastu k tomu co vydrzi. Nebo spise nevydrzi. A z toho ze prakticky pri kazde obdrzene rane na predek prijdu o motor uz taky kvetu.

Takze mi chcete naznacit ze se s nim ma hrat stejne jako s prakticky kazdym nemcem ve WoT? Druhorady tank urceny pro kempeni, schovavacku v krovi a snajpovani?

ogloj #5 Posted 30 March 2013 - 09:29 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 6902 battles
  • 1,113
  • [PWD] PWD
No hlavne si mel asi pouzivat jednu posadku spolecnou pro tigera a lowe. Ja mam u KV-5 posadku z IS7 a s profikem, kralem bazin, rammovanim a klidnou jizdou je to vzdycky podstatne lepsi. Jestli mas v lowe vlastni posadku zbytecny si prisel o hodne expu.

Marbulinek #6 Posted 30 March 2013 - 05:59 PM

Corporal

• Player
  • 23288 battles
  • 104
Mám s Lowem čo to odohraté a je to vyslovene defenzívny tank. Pohyblivosť nie je najlepšia, to je pravda. Ale tento tank je ako sniper. V pozadí čaká na nič netušiacého nepriateľa. Keď som si Lowe kupoval, vyskúšal som si ho najprv na teste a už tam som bol nadšený. To že nesadne každému, že to nie je taký univerzálny rus, je značné podľa množstva vlákien typu: nedá sa s ním hrať, je to **** a podobných. Na diaľku je perfektný, dokonca aj v boji na blízko mi v poslednej dobe veľmi pomáha uhľovanie, kde to buď schytajú pásy (bez zníženia HP), alebo dingne korba. Strely do veže na 80% pohltí čelný manlet, teda keď sa nebavíme o mierených strelách do nemeckého znaku umiestneného zboku veže. Ja mám Lowe veľmi rád a je to tank, s ktorým sa treba, ako aj s každým nemcom, poriadne naučiť hrať. Až potom vám Lowe ponúkne všetky svoje úžasné možnosti. Loweho by som neporovnával s KT, pretože KT nie je čistý "obránca". KT má dosť dobrý čelný pancier na svoj tier, taktiež o čosi lepšiu maximálku ako levík. Lowe je však primárne určený ako credit-farmer. Teda ako každý prémiak, má zvýšený profit kreditov za bitku, čo je však kompenzované nejakým veľkým mínusom z hľadiska charakteristiky tanku. U Lowe je to jeho pohyblivosťou. To môj postreh z hrania s týmto tankom..

ceero #7 Posted 31 March 2013 - 06:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12801 battles
  • 62
Mozno jedna rada, ako z neho spravit omnoho zabavnejsi tank - 100 oktanovy benzin. Ta naprd pohyblivost sa omnoho, omnoho zlepsi. Na druhu stranu, Lowe dnes uz zdaleka nezaraba tak, ako kedysi (preklinam WG) a 5 litrov prec za kazdy jeden zapas nie je, pokial nemas premiak, prave prijemne.

Mna hlavne nenormalne nastvali, ked cely tank dva patche do zadu zvacsili do kazdeho rozmeru, "k historicky odpovedajucim hodnotam", ale to, ze ten tank mal mat po historickej prenosti 140mm predny pancier, to uz od vyvojarov netrapi nikoho.

Loweho mam asi pol roka, win rate 57 percent pri cca 500 bitkach. Je to vyborny tank ked sa s nim clovek nauci hrat, ale urcite by som ho neodporucal nikomu, kto nikdy nehral minimalne s king tigrom. Ma mnoho chyb a nejaky ten buff by urcite nebol na skodu, predsa len sme zan vygrcali 50 eur. Nejake drobne zvysenie alpha damage alebo ten poondiaty predny pancier.

Luckyson #8 Posted 01 April 2013 - 08:09 AM

Corporal

• Player
  • 12929 battles
  • 122
Lowe vydelava prachy i za prohru a umi ucit posadky z dalsich nemeckych heavy tanku. MM mi taky neprijde tak hrozny, s KT jsem mel podle me horsi. Delo je jedno z nejlepsich, co jsem zatim ve hre zkusil, ta presnost na dalku je dost dobra. Na boj na blizko to moc neni, ukrouti me prakticky cokoliv. Co se tyka zabavy, tak jsou urcite zabavnejsi tanky, ale je to o tom, co kdo preferuje. Pokud rychlost a pohyblivost, tak Lowe urcite nebrat. Pokud sniperovani a presnost strelby pres pul mapy, pak je Lowe urcite dobra volba. Souhlasim ale s tim, ze by chtelo nejak vyrovnat jeho spatnou pohyblivost vetsi vydrzi, protoze Lowe prostreli kolikrat i VI tank...

Stagy #9 Posted 01 April 2013 - 08:29 AM

Sergeant

• Clan Commander
  • 55687 battles
  • 270
  • [HALUS] HALUS

View PostSchlagen, on 29 March 2013 - 06:37 PM, said:

Takze mi chcete naznacit ze se s nim ma hrat stejne jako s prakticky kazdym nemcem ve WoT? Druhorady tank urceny pro kempeni, schovavacku v krovi a snajpovani?

Ano, vlastně přesně to se ti snažíme naznačit :-)

Luckyson #10 Posted 01 April 2013 - 10:40 AM

Corporal

• Player
  • 12929 battles
  • 122

View PostStagy, on 01 April 2013 - 08:29 AM, said:

Ano, vlastně přesně to se ti snažíme naznačit :-)
To sedi mozna u Lowe (krome druhoradosti), ale v rade tezkych tanku rozhodne ne u KT, natoz u E-75.... a to nemluvim o strednich/lehkych strojich, treba takova VK3601 dokaze byt dostatecne rychla a agresivni kocicka.....  :blinky:

martouf #11 Posted 14 April 2013 - 11:28 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47525 battles
  • 1,267
  • [FD_CZ] FD_CZ
Tak jsem neodolal malé slevě a zakoupil tento tank. Co můžu říct po pár bitvách? Posádka z E75.Dobrý a přesný kanón. Bez problémů dinká na R2D2 u KV5. Když už něco prostřelí tak za 250HP na to  ajk dlouho nabíjí je to opravdu prasárna -co to jako má být? ,Občas i dinkne. Pokud tank míří na střílející tank,tak věž dinká slušně, dokonce na nauhlovaném spodku něco dinkne.  Zatím žádný požár ani poničený motor,asi z důvodu příliš malé životnosti jsem se k těmto poruchám nedostal. Pásy neustále dole a i s torzkama se to nezlepšilo. Je to dobrý tank,ale musí se s ním opravdu opatrně. Ohledně výdělku. Když si zajezdím s T71 tak mám větší výdělek než Lowe. Když se dostanu na 25k do plusu tak si blahopřeji. Je to vlastně T34 bez penetrace a hp na zásah,ale s přesným kanónem. 250HP na zásah,to vymyslel opravdu "úchyl". ALe abych pořád nepomlouval  tento tank. Poslední hra. S tiery 10. 80K hrubého - 50K čistého. Prohra a na konci v tabulce na prvním místě s nejvíc XP. Na to ,že Lowe je primární cíl,tak se zadařilo. Dokonce pásy sežraly výstřel z IS3 a od TD E-100 jen shozený pásy.

Edited by martouf, 16 April 2013 - 02:01 PM.

Also tagged with Löwe, rady, vydělávat, premium, noob

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users