Jump to content

Zpovědnice

10

• Please log in to reply
19133 replies to this topic

Idahou #1 Posted 06 March 2013 - 06:35 PM

General

• Veteran
  • 33807 battles
  • 8,004
  • [IDDQD] IDDQD

Slouží k podělení se s ostatními o strasti, chmury a veselé okamžiky ze života tankisty

.

.

.

Dobré zprávy vespolek! V zájmu zvyšení naší morálky se u nás velení rozhodlo zřídit profesionální psychologickou podporu!

Byl jsem naprosto nadšen, když jsem se tuto novinku dozvěděl, bohužel, velení ma napjatý rozpočet a proto nám nedopřálo opravdu kvalitní psychologickou péči - bar ani barman nebude :sad:

Nám přidělená psychologická podpora je totiž poněkud "duchovnějšího rázu

Spoiler

.

Ničeho se nebojte, tady Otec je profesionál s mnohaletými zkušenostmi, bude Vám pozorně naslouchat...

Spoiler

..

... nebude vás odsuzovat...

Spoiler

.
...a určitě najde způsob jak vám ulevit a pomoci s vaším břemenem...
Spoiler

.

.

Pokud by jste snad měli problém se svěřením svých strastí kaplanovi, můžete se obrátit na jeho kolegu

Spoiler

..

Pokud by ani to nestačilo, máme v záloze ještě "těžký kalibr"

Spoiler

.

.
Přeji všem dobré duševní zdraví, ale pozor, ty díry po kladivu tu nejsou jen kůli nešikovným řemeslníkům!

Sloučeno s topicem "To už se nedá hrát :-("

Edited by Idahou, 23 February 2014 - 11:08 AM.

Leho123 #2 Posted 10 April 2013 - 03:22 PM

Private

• Player
  • 3073 battles
  • 47
Já nevím čím to je ale všimnul jsem si že poslední dobou pořád prohrávám umírám kam se hnu tam mě nepřítel vidí a já jeho ne!
Někteří spoluhráči stojí na startu a ani se nehnou....pak se nechají zabít.....Při útoku jsou za mnou dvě kv-1s já mám t-28 a nechají mě bojovat samotného je to čím dál tím divnější. Když jsem hru porvé nahrál byla to fér hra kde měl každý nějakou šanci ale teď????Ať už s t-28 proti kv-1s??? T29 proti IS3??? To už je moc!!!! Chci se zeptat jestli je nějaká možnost kontaktovat někoho oprávněného kdo by mi vysvětlil jak to vlastně hrát abych měl ještě někdy šanci si kvalitně zahrát??? Nebo pak už mě napadá jedině uninstall!!! Myslím že nejsem jediný!!! Jedině kam se spolehlivě dostanu je KOUPIT ZLAŤÁKY!!!!! PS: Moderátoři ať prosím neodpovídají na jejich věčné výčitky nejsem zvědavý!!!! (Nic osobního!!!!!) :smile:

Edited by Leho123, 10 April 2013 - 03:25 PM.

mathew1500 #3 Posted 10 April 2013 - 03:31 PM

Private

• Player
  • 12276 battles
  • 29
:) tebe to aspon ide. . mne to nejde ani prihlasit

Elnorka #4 Posted 10 April 2013 - 03:34 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 16678 battles
  • 3,396
  • [PRASE] PRASE
problem blbych spoluhracov je to strááááááášne dlho  http://forum.worldof...age__st__4860  
skus si s niekym dat catu a budes mat niekoho kto by ta kryl v boji ine riesenie nie je

SC0RCH3r #5 Posted 10 April 2013 - 05:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33552 battles
  • 442
  • [-E-R-] -E-R-

View PostLeho123, on 10 April 2013 - 03:22 PM, said:

Já nevím čím to je ale všimnul jsem si že poslední dobou pořád prohrávám umírám kam se hnu tam mě nepřítel vidí a já jeho ne!
Někteří spoluhráči stojí na startu a ani se nehnou....pak se nechají zabít.....Při útoku jsou za mnou dvě kv-1s já mám t-28 a nechají mě bojovat samotného je to čím dál tím divnější. Když jsem hru porvé nahrál byla to fér hra kde měl každý nějakou šanci ale teď????Ať už s t-28 proti kv-1s??? T29 proti IS3??? To už je moc!!!! Chci se zeptat jestli je nějaká možnost kontaktovat někoho oprávněného kdo by mi vysvětlil jak to vlastně hrát abych měl ještě někdy šanci si kvalitně zahrát??? Nebo pak už mě napadá jedině uninstall!!! Myslím že nejsem jediný!!! Jedině kam se spolehlivě dostanu je KOUPIT ZLAŤÁKY!!!!! PS: Moderátoři ať prosím neodpovídají na jejich věčné výčitky nejsem zvědavý!!!! (Nic osobního!!!!!) :smile:

Možná máš T-28 sotva pár hodin (tudíž jí v tvém seznamů tanků nevidím), ale v tvém listu vozidel jsem jí neviděl.
"Když jsem hru porvé nahrál byla to fér hra kde měl každý nějakou šanci ale teď?" - hraješ od ledna, za tu dobu k žádný dramatickým změnám v balancu nedošlo. Kdyby si zažil ještě ten starý MM, asi by si na tierování nadával víc. Je dost dobře možné, že si se prostě až teď dostal do těch "vyšších" tierů, kde ta hra má kapku jinou dynamiku...
T-28 občas stojí proti Kv-1s a T-29 proti IS-3...potkáš i horší věci.

Spoluhráči jsou bohužel problém, na který můžeš nadávat, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat...

PorterRockwell #6 Posted 10 April 2013 - 06:25 PM

Lieutenant General

• Player
  • 16447 battles
  • 7,059
Nevěš hlavu a neházej tank do žita. V bitvě se prostě těm vyšším tierum snaž vyhnout nebo se zapojit do boje jako podpora za lepšími tanky.

Každý den je štěstí jiné a když to nejde s jedním tankem, tak zkus párkrát jiný.

A asi největší roli sehraje opravdu to, když vemeš do čety nějakého kámoše a budete hrát pořádně týmově.

Leho123 #7 Posted 11 April 2013 - 08:23 AM

Private

• Player
  • 3073 battles
  • 47
A je to tu zas!!! Dnes si jen tak říkam ok bonusy tak je uhraju!!!
Mám už jen 4 tanky tak v poho!!! Mám T29,PzIII/IV,Alecto,T-28!
S každým jsem prohrál a zemřel!! Jak můžu sejmout s alectem T1 heavy?????
Nebo s PzIII/IV IS????? To prostě nejde!!!
Co takhle tanky s tierem VII proti tankům s tierem VII.......... To ne!! Ale sloužit pořád někomu na body to není hra ale utpení!!!!
A ještě lepší je na tom to,že když už máte nepřátelský tank v hledáčku tak slyšíte......NEPRORAZILA....NEPROŠLA SKRZ.......SOTVA JSME HO ŠKRÁBLI.......TO JE K VZTEKU!!!!!!
Takhle jsem pálil do jednoho asi dvanáckrát a nic!!!! PS: To není brečení jen úvaha o nesmyslu jednání lidí z WG!!!!

sakamura_san #8 Posted 11 April 2013 - 08:37 AM

Sergeant

• Player
  • 55789 battles
  • 298
  • [THEOS] THEOS

View PostLeho123, on 11 April 2013 - 08:23 AM, said:

A je to tu zas!!! Dnes si jen tak říkam ok bonusy tak je uhraju!!!
Mám už jen 4 tanky tak v poho!!! Mám T29,PzIII/IV,Alecto,T-28!
S každým jsem prohrál a zemřel!! Jak můžu sejmout s alectem T1 heavy?????
Nebo s PzIII/IV IS????? To prostě nejde!!!
Co takhle tanky s tierem VII proti tankům s tierem VII.......... To ne!! Ale sloužit pořád někomu na body to není hra ale utpení!!!!
A ještě lepší je na tom to,že když už máte nepřátelský tank v hledáčku tak slyšíte......NEPRORAZILA....NEPROŠLA SKRZ.......SOTVA JSME HO ŠKRÁBLI.......TO JE K VZTEKU!!!!!!
Takhle jsem pálil do jednoho asi dvanáckrát a nic!!!! PS: To není brečení jen úvaha o nesmyslu jednání lidí z WG!!!!

ale ide ide...s alectom mam 2 kv1s s fullu na 0 v jednej bitke + at-2 (na jeho hlasku "fu alecto" rad spominam,....dal som s nim vtedy dokopy nejakych 3.5k dmg (bez hufince, bez goldov). Pozri...mas iba 1k+ bitiek....do 3k ako tak pochopis princip hry, pokial sa budes zlepsovat tak okolo 5k bitiek uz budes ako tak platny hrac. Citaj forum + nastartuj YT, najdi si kanaly od akcida a maniaxxl......cum a pochopis.
btw vyplakavas tu ze nevies hrat ani proti tier+2, boli casy ked bol rozptyl tierov +-4 (co som ja nezazil, ale "uzival" som si iba jazdy na vkdb proti t10...to bola len svanda)
to ze nevies davat penetracne zasahy nezvaluj na wg....ty sa aspon poslednou dobou snazia a vydavaju tutorialy ako jazdit z niektorymi tankami + tank academy videa

botinaction #9 Posted 11 April 2013 - 09:03 AM

Lieutenant

• Player
  • 20769 battles
  • 1,645
  • [EHW] EHW
Kristova noho!

View PostLeho123, on 10 April 2013 - 03:22 PM, said:

Nebo pak už mě napadá jedině uninstall!!!

výborný nápad!

Ludwa #10 Posted 11 April 2013 - 09:09 AM

Colonel

• Player
  • 32633 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
Leho123 - znas zakladni principy hry? Pidil ses po nich?
Znas rozdily mezi lehkymi, strednimi a tezkymi tanky?
Znas ukoly spg a td?

Varianta A - neznas, proc by ses o ni mel zajimat a zdrzovat se s tim? OK, pak se nezdrzuj psanim uplakanych prispevku.

Varianta B - jasne, ze to znas. Nejses debil jako ja. OK, pak podle tech zasad hrej a neplakej tady na foru.

Proc to pisu. U varianty A nemas chut zjistit si neco bokem, ale mas chut si bokem stezovat.

U varianty B si neco zjistis, ale kasles na to.

Je tu jeste varianta C - nechapes ty zaklady, ktere sis precetl. Pak je ale dobre si to priznat a pokracovat ve vzdelavani.

Jaromir_CZ #11 Posted 11 April 2013 - 09:10 AM

Private

• Player
  • 8777 battles
  • 12
Konkrétně s T-28 mám 62% vítězství a top dělo je na tomto tieru jedno z nejlepších.
Pro mne společně s M8A1 nejlepší tank na 4 tieru - nejel jsem ale všechny.
Jestliže bych měl vybrat tank 4 tieru, který má solidní šanci uspět proti vyšším tierům, pak je to právě tento.
Pro případ takovýchto nepříjemných setkání vozím 2-4 goldové naboje, za ty peníze ta rána občas stojí,ale na KV1s
by ti měla (u top děla) při troše šikovnosti stačit i standartní munice.

Edited by Jaromir_CZ, 11 April 2013 - 09:32 AM.

Technologics #12 Posted 11 April 2013 - 09:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22359 battles
  • 1,038
  • [EHW] EHW
To je presne ten styl: "Neviem to, nejde mi to.. robte s tym nieco, aby som bol dobry (lebo to odinstalujem lol)."
V tejto hre je kazdy v potravinovom retazci raz hore, inokedy dole. Nevyberies si. Co ale mozes spravit je to, ze sa naucis poriadne hrat.
V prvom rade je nutne poznat svoj tank a vediet co si s nim mozem dovolit. Pochopit hernu mechaniku, naucit sa mapy, parametre ostatnych tankov, weakspoty.. Potom mozes davat aj tanky vyssej triedy. Ja som svojho prveho Mausa dal na ISku :).

Leho123 #13 Posted 11 April 2013 - 09:34 AM

Private

• Player
  • 3073 battles
  • 47
NE! NE! NE! Tady jde o to že to šlo!! Ten T29 jsem uhrál!!! Nekoupil za kapesné od maminky a šlo to!!!! Jenomže teď!!!! Dva týdny série proher????? O to jde!!!!
To že mě tady někdo bude shazovat a urážet mi tak ani moc nepomůže!!!! Jen jsem se chtěl dopídit toho,že nejdřív je vše v poho a pak.........Bum. To je samo o sobě divný!!! S T29 nemá cenu hrát protože si i prémiovým ůčtem vydělám tak na opravu a když jsem začal znovu tak už nic neuhraju prostě to nejde!!!! Pořád na spodu ať hraju s čímkoliv a nejvíc mě dokáže naštvat když vyjedu a asi po vteřině mě někdo sejme a ani ho nevidím!!! To že se mám učit mapy a hlavně vy co to hrajete pořád by jste spíš měli přispět radou ne tady psát jak jste úžasní!!!! A co jste dokázali před rokem kdy to bylo tak a tak.......

Technologics #14 Posted 11 April 2013 - 09:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22359 battles
  • 1,038
  • [EHW] EHW
Vsak tu mas vypisane aj rady, tak neviem co sa hnevas. Radsej si otvor manual a tie YT kanaly.

Leho123 #15 Posted 11 April 2013 - 10:45 AM

Private

• Player
  • 3073 battles
  • 47
Já se nezlobím!!! To ne jen jsem zoufalej!!!!!! :teethhappy:

Ludwa #16 Posted 11 April 2013 - 11:08 AM

Colonel

• Player
  • 32633 battles
  • 3,609
  • [EHW] EHW
Co napsat a neurazit. Rad jsi dostal plno, zadnou nereflektujes.

O co ti vlastne jde?

Neodpovidej, je to recnicka otazka.

Coikoman #17 Posted 11 April 2013 - 11:56 AM

Private

• Player
  • 20938 battles
  • 17
  • [1MMB] 1MMB
no ono to je tak ze spoluhraci su bud boti alebo [Odstraněno]Priklad: dnes prvy fight zoberem AMX13F3(arty tier5) a pozeram kks ja som top tier,proti mne dve petky ostatny stvorki a trojki.Hmmm to si dam aj valecnika.[Odstraněno] dam tri killy,vedla mna stoja tri nase stredaki a pozeram na minimapu ze je pri nich enemacke TD,a sak su traja to zvladnu,zrazu pozrem a vsetci traja su AFK a on si ich pekne naklada,pekne ich da dole a ide nam mna,ja ho vypnem a v tom Grillmajster puk a idem do garaze.A co sa mam teraz pokakat ze som mal v tyme samych [Odstraněno]?Sa s tym zmier.

Edited by Idahou, 11 April 2013 - 12:56 PM.
Příspěvek byl editován členem moderátorského týmu, vzhledem k porušení pravidel, officiální upozornění bylo zasláno uživateli, Idahou

Eleanor66 #18 Posted 11 April 2013 - 12:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23552 battles
  • 95
No vzhledem k tvým 1700 bitvám se dá říct, že nemáš odehráno skoro nic. Z vlastní zkušenosti ti řeknu, než jsem plně pochopil co a jak hrát trvalo mi to jak zde píšou aspoň 3000 bitev ale než opravdu pochopíš jak v kterých situacích hrát bude to trvat ještě dost dlouho. Chce to být trpělivý a hrát a hrát a hrát a.... Bez zkušeností jseš jen potrava pro ostatní. Jestli chceš pár rad tak

1.nikdy nejezdi nikam sám, pokud jo chcípneš hned a týmu nepomůžeš
2.přemýšlej kam se postavíš, měl bys tam mít únikovou cestu, kdyby bylo potřeba zdrhnout
3.střilej co to jde, ale uvědom si, že někdy je lepší nevystřelit a nehonit se za každým killem, ztratíš tak výhodu toho že nejsi vidět a to může být tvůj konec
4.trpělivost, co to hraju když čekáš za rohem kdo vyjede první a pokud to budeš ty většinou je to tvůj konec, tuhle hru hraje spousta netrpělivých hráčů, nech soupeře ať udělá první krok on
5. na chatu v bitvě buď slušný, je lepší napsat "pls meds on hill" než "idiot meds on hill"

a poslední rada, i ten nejlepší hráč má někdy sérii proher ale nevzdává to, proto i ty se nevzdávej a i zoufalý bitvy se dají otočit  :bajan:

Ultim_inc #19 Posted 11 April 2013 - 12:18 PM

Captain

• Veteran
  • 34749 battles
  • 2,276
  • [ANV-V] ANV-V
ve winu:
START -> OVLADACI PANEL -> KLAVESNICE
Tam si uprav delay popr. rychlost opakovani. Nejak ti to blbne!!!!!!!!!!!!!!

Pokud nejsi schopny s PU a T29 si vydelat ani na opravy, tak je opravdu chyba na tvoji strane. Bezne na ni mivam okolo 5-10K cisty zisk. A bez PU.
Pokud to chces taky umet, tak se podivej do meho vyukoveho vlakna:
http://forum.worldof...kce-diskuze-qa/

Popr. se muzes od 16.4. zucastnit dalsiho kola vyukovych lekci pro zacatecniky pod vedenim zkusenych instruktoru. Do te doby studuju ty materialy co mas, mrkni na YT, tam je urcite nekolik peknych videi o tom, jak hrat tento tank.

Leho123 #20 Posted 11 April 2013 - 11:31 PM

Private

• Player
  • 3073 battles
  • 47
Eleanor66: Díky, díky, díky!!!!!
Konečně někdo kdo mi alespoň poradí čemu a jak se vyhnout atd.......
Ultim_inc: Nepsal jsem že si na opravy nevydělám ale jen na opravy!!! To pak s penězi stojím na mrtvém bodě!!
Ale děkuji na ty odkazy se podívám!!! :smile:

Also tagged with 10

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users