Jump to content

Zpovědnice

10

• Please log in to reply
20123 replies to this topic

Kucus_CZ #20121 Posted 14 July 2018 - 10:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23325 battles
  • 845
  • [_LDN] _LDN

View Postxxviktor, on 14 July 2018 - 09:58 AM, said:

Vo tom žádná, ale pak by si měli dotyční ušetřit ten but hurt, jak je tu mažou a nemůžou nic říct, že tu není žádná svoboda slova.

A myslíš si, že všichni smazaní či zabanovaní se vyjadřovali sprostě?

Nebo stále mluvíš jen o ShedCZ?

Já jen, že to může vypadat, že tak trochu generalizuješ a házíš všechny co mluví o svobodě projevu do jednoho pytle. ;)

xxviktor #20122 Posted 14 July 2018 - 10:48 AM

Captain

• Player
  • 16735 battles
  • 2,354
  • [PRASE] PRASE
Většinu (napsal bych všechny, ale stastiky si nedělám) těch zabanovaných jsem viděl psát něco ve smyslu, ať jim WG políbí řiť, útočili na ostatní, rýpali modů, spamovali, že se musely mazat celý stránky a obecně všechny tyhle věci, který jsou zakázaný v pravidlech tohodle soukromýho webu a když pak přišla nějaká poslední kapka, tak se divili, že mají ban za to, "že se jen zeptali". To, že předtím navalili na web pěknou hromádku hnoje už tak nějak zapomněli. Ten příspěvek od Sheda je přesně v tom duchu. Mod to smázne, tak si z toho začne dělat prdel, napíše a naspamuje ještě něco podobnýho víckrat, dostane zcela neočekávaně ban a pak brečí, jak se tu cenzuruje a nemůže se slušně ptát.

kurcatovium #20123 Posted 16 July 2018 - 02:01 PM

Colonel

• Player
  • 40443 battles
  • 3,660

xxviktor: Dokud se mažou podobný výlevy, tak je to samozřejmě v pořádku. Problém nastal v okamžiku, kdy se začaly mazat zcela regulérní příspěvky a naopak zcela očividný a jasný troll fungoval (a stále funguje) bez poskvrnky dále. Ano, samozřejmě je to soukromý web, kde si může provozovatel dělat co a jak chce, ale když už tu jsou jednou nějaký oficiální pravidla, měly by se uplatňovat vůči všem stejně! A čím víc dvojitej ten metr bude, tím víc negativity to přinese.

PS: S těmahle názorama seš ho*no pankáč, takže si koukej smazat svůj avatar! :-D

xxviktor #20124 Posted 17 July 2018 - 07:17 AM

Captain

• Player
  • 16735 battles
  • 2,354
  • [PRASE] PRASE
[edited]pankáči jsme všichni, jak jsme strčili korunu do nadnárodní korporace :)) A ty jsi víc [edited]pankáč jak já jsem [edited]pankáč, bo mi říkáš, co mám dělat! :D

Also tagged with 10

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users