Jump to content

Zpovědnice

10

• Please log in to reply
18621 replies to this topic

SG_semda #18541 Posted 10 September 2017 - 06:12 PM

Lieutenant General

• Player
  • 29506 battles
  • 7,356
  • [ELLIE] ELLIE

View Postdantankista1, on 10 September 2017 - 05:58 PM, said:

Kašlu na artyhaterství...Která je nejvíc OP ? Přeci všechny dostaly buff...

leFH :D

Bery_CR #18542 Posted 10 September 2017 - 06:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35994 battles
  • 983
  • [KOBD] KOBD

Ja vam nevim, ale nekdy jsou spoluhraci fakt o nervy :D

Spoiler

Jmeno1 #18543 Posted 11 September 2017 - 07:32 AM

Lieutenant General

• Player
  • 39868 battles
  • 6,405
  • [_AF_] _AF_

Tak vcera jsem zase po dlouheee dobe zmodral. Siegfriedova linie mod Utok, bitva T-8 ja v AMX 13 57. Najedu nasvitit pravou stranu kde jsem objevil asi 4 nepratele, tak se presunu uplne vlevo, kde jsem nasel jen Hellcata, ktereho nastrilim a stahuji se pod val dobit zasobnik. V tom prileti slupka HE delo v haji, motor v haji, ridic v haji a jeste jsem zacal horet. Pouzivam velky hasicak a velke opravy, takze teoreticky -40000 kreditu jednou ranou. A kdyz zjistuji kdo mne trefil, tak vidim pod hradem nasi KV-2. To mne tak vytocilo, ze jsem si knemu dojel, jednu mu dal z fleku, dostrkal do bitevni vravy, a kdyz mu zbyvalo cca 60HP, tak jsem ho dorazil. Docela se mi ulevilo. Bitvu jsme nakonec vyhrali, ja skoncil 4., on posledni s 0 DMG. To, ze to byl polak byla asi nahoda. ;)

Jinak nevim co se deje, obvykle kdyz mi po bitve souper nadava, tak ze jsem cheater (coz mne bavi a tesi :teethhappy:  ;), ale vcera mi nadavali do arabu. Dva Nemci. Ze by se nalady na zapade zacaly nejak menit? Tohle se mi za 5 let co hraju nikdy nestalo.:ohmy:

Utred007 #18544 Posted 11 September 2017 - 12:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34094 battles
  • 1,057
  • [LAAX] LAAX

Tož jsem si pořídil omičkového lenocha čínské TD WZ-111-1G FT a zkusil ho vytlačit o víkendu ze stocku. Po dlouhé době k expení pomalejší tank, maximálka 35 Km/hod a celkově ve stocku lenochod .....byla prča at už při výhrách či prohrách sledovat, jak se řítím na pozici , za tři minuty jsem tam a ono je to 0:5 bo 5:0.....víkendové desítkové turbobitky tomuhle osmičkovému stroji faaakt nesvědčí.

Mám přes 30 k bitev a pořád mě překvapuje, jak může do 3 minut zdechnout tolik strojů v desítkové bitvě, když mají tolik HP. Kolikrát si říkám, že to snad není ani fyzikálně možné, nicméně zázraky se asi stále dějí  :D

Wysch #18545 Posted 11 September 2017 - 12:28 PM

Captain

• Player
  • 32388 battles
  • 2,465

View PostJmeno1, on 11 September 2017 - 08:32 AM, said:

Jinak nevim co se deje, obvykle kdyz mi po bitve souper nadava, tak ze jsem cheater (coz mne bavi a tesi :teethhappy:  ;), ale vcera mi nadavali do arabu. Dva Nemci. Ze by se nalady na zapade zacaly nejak menit? Tohle se mi za 5 let co hraju nikdy nestalo.:ohmy:

Come on, tohle je celkem běžný. Používá se to už, co hraju tuhle hru.

View PostUtred007, on 11 September 2017 - 01:17 PM, said:

Mám přes 30 k bitev a pořád mě překvapuje, jak může do 3 minut zdechnout tolik strojů v desítkové bitvě, když mají tolik HP.

Zrovna teď jsem o tom psal v anglickém fóru, že po tom cca týdnu hraní jsem došel k závěru, že za všechno teď může matchmaking. Sledoval jsem, jak bitvy, kde na top tieru kempí trojúhelníčky aspoň ve dvou (spíš ve třech a více), probíhají dvěma způsoby:

1) buď totální kempfest, kdy bitva klidně skončí remízou, nebo minutu dvě před koncem jednomu týmu dojdou trojúhelníčky na červené lajně

2) anebo naopak totální turbobitka, jak to mu říkáš, kdy jeden tým chce ty trojúhelníčky a čtverečky prorazit, a jsou za to potrestáni do dvou tří minut. Toto vede k dvěma možným závěrům:

• a) Trojúhelníčky útok rychle odrazí (třeba za pomocí solidního skauta, nebo jen proto, že mají pro mapu lepší trojúhelníčky)
  • b) Trojúhelníčky rychle padnou (špatný skaut nebo mapa)

Výsledek? Kempení statisticky vede k více nastřílené dmg.

socanek #18546 Posted 11 September 2017 - 05:16 PM

Major General

• Player
  • 24763 battles
  • 5,064
  • [SVINE] SVINE
Wyschi, nový MM ukázal v celé své nahotě obrovské rozdíly v balancování vozidel a obrovské rozdíly ve skillu hráčů. A občas si nejsem jistý, jestli náhodou WG ty bitvy nemanipuluje a jestli jim nový MM nerozbil všechny jejich mechanismy. Protože to tak občas vypadá.

Miri37 #18547 Posted 11 September 2017 - 08:53 PM

Major

• Player
  • 40255 battles
  • 2,669

Tak se to WG nakonec podařilo mě převychovat.

V jedný bitvě jsem těsně před koncem udělal blbost a opustil CAP a tím prohrál 3 sekundy před možnou výhrou. Někdo mi i vynadal. Potom jsem si uvědomil, že už mě hry, kde se to může nějak zvrtnout (podělat), nebo otočit začínají otravovat. Nějak jsem si zvykl na pohodu bitev typu 5:15 prokládaných opakem 15:5. Prostě žádný stres, pohodička, odpovědnost za WR vlastně skoro 0. Sem tam je potřeba nějakou bitvu pohlídat, když nepřátelský tým nepochopil, že má prohrát a má tendenci pozabíjet mi víc jak 9 spoluhráčů. Nejnepříjemnější je los v topu, protože se očekává, že s tou bitvou  budu od začátku něco dělat a to se mi už nějakou delší dobu moc nechce.

pafko33 #18548 Posted 12 September 2017 - 07:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 46053 battles
  • 378
Tak dnes 21her a z toho 19 vyher solo bez cety.Zitra cekam 2 vyhry a 19 proher, v ramci balancu wr:trollface:

xxviktor #18549 Posted 13 September 2017 - 07:23 AM

Captain

• Player
  • 15857 battles
  • 2,030
  • [PRASE] PRASE
Tož vono to je jednoduchý proč se tolik chcípe. Dost se kromě jiného zvedala i alfa. Navíc to, že nedávno přidali k borsigům švédy jako další sadu neviditelných TDček, tomu taky zrovna nepomohlo.

Wysch #18550 Posted 13 September 2017 - 11:40 AM

Captain

• Player
  • 32388 battles
  • 2,465

View Postsocanek, on 11 September 2017 - 06:16 PM, said:

Wyschi, nový MM ukázal v celé své nahotě obrovské rozdíly v balancování vozidel a obrovské rozdíly ve skillu hráčů.

Ba naopak, o skill už vůbec nejde. Zakempený trojúhelníček na červené lajně vyžaduje skillu stejně jako čtvereček v rohu mapy. 

Ten šablonovitý MM když už tak ukázal, jak jsou TDčka pro gameplay špatná, pokud drtivá většina hráčů nechápe, že trojúhelníček nad tankem neznamená, že tank se nemůže pohybovat. Dle mě je to upřímně větší rakovina než housky, o to víc, že WG trojúhelníčky imho protěžuje (přidávaj se do obchodu prémiové stíhače typu Skorpion nebo S1, a přitom trpí úplně stejným neduhem jako svého času E25ka), takže teď na osmičkách potkáváš prémiové stíhače v rozbitém množství (i.e. pět trojúhelníčků na tým je ještě dobré číslo).

O tom, že obecně siege mode je totálně rozbitá mechanika podporující camping se radši vyjadřovat nebudu.

roadyck #18551 Posted 13 September 2017 - 12:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1003 battles
  • 532

View PostWysch, on 13 September 2017 - 10:40 AM, said:

Ba naopak, o skill už vůbec nejde. Zakempený trojúhelníček na červené lajně vyžaduje skillu stejně jako čtvereček v rohu mapy. 

Ten šablonovitý MM když už tak ukázal, jak jsou TDčka pro gameplay špatná, pokud drtivá většina hráčů nechápe, že trojúhelníček nad tankem neznamená, že tank se nemůže pohybovat. Dle mě je to upřímně větší rakovina než housky, o to víc, že WG trojúhelníčky imho protěžuje (přidávaj se do obchodu prémiové stíhače typu Skorpion nebo S1, a přitom trpí úplně stejným neduhem jako svého času E25ka), takže teď na osmičkách potkáváš prémiové stíhače v rozbitém množství (i.e. pět trojúhelníčků na tým je ještě dobré číslo).

O tom, že obecně siege mode je totálně rozbitá mechanika podporující camping se radši vyjadřovat nebudu.

Zkus to hrát a pak něco piš, ok? :great:

Wysch #18552 Posted 13 September 2017 - 02:48 PM

Captain

• Player
  • 32388 battles
  • 2,465
Trojúhelníček se ozval. Myslím si, že vzhledem k tomu, že jsem hrál v uzavřené betě, otevřené betě a mám na kontě 32k bitev po releasu, mám na svůj názor právo, stejně jako ty máš právo na názor svůj. A proto bych se rád od tebe přiučil něčemu novému, třeba jak momentální TD meta zlepšuje gameplay této hry. 

hrabu_CZ #18553 Posted 13 September 2017 - 04:08 PM

Corporal

• Player
  • 21385 battles
  • 156

Ee stěma zakopanejma trojúhelníčkama to je pravda.

Mám puštěný i útok a obranu nebo jak se to jmenuje a hodně z těchto her prohráno kvůli TD borečkům. Od začátku hry si vlezou na kopec a číhají. To že tam není kolikrát ani tolik techniky aby jim to nasvítilo ani nemluvím. Ale to že pak chybějí děla/ pancíř / maso pro útok to nevidí. A na konci je pak brekot na noob team.

roadyck #18554 Posted 13 September 2017 - 04:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1003 battles
  • 532

View PostWysch, on 13 September 2017 - 01:48 PM, said:

Trojúhelníček se ozval. Myslím si, že vzhledem k tomu, že jsem hrál v uzavřené betě, otevřené betě a mám na kontě 32k bitev po releasu, mám na svůj názor právo, stejně jako ty máš právo na názor svůj. A proto bych se rád od tebe přiučil něčemu novému, třeba jak momentální TD meta zlepšuje gameplay této hry. 

Já bych zase chtěl vědět, jestli po zrušení artyn budou zrušena i TD a co se bude rušit pak ? :girl:

Když to hraješ tak dlouho, jako já, tak asi dobře víš, jak vypadala TD v prvních 3 letech této hry.

Co bys s nimi jako chtěl udělat ?!

Nemá to pancíř, nemá to ani dohled ( musí se spolehnout na spot od jiných ), často to nemá ani otočnou věž nebo jen částečně otočnou. Hrát TD solidně nedokáže žádný hráč z těch 85% průměrných a podprůměrných. Takže o co ti jde ?

roadyck #18555 Posted 13 September 2017 - 04:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1003 battles
  • 532

View Posthrabu_CZ, on 13 September 2017 - 03:08 PM, said:

Ee stěma zakopanejma trojúhelníčkama to je pravda.

Mám puštěný i útok a obranu nebo jak se to jmenuje a hodně z těchto her prohráno kvůli TD borečkům. Od začátku hry si vlezou na kopec a číhají. To že tam není kolikrát ani tolik techniky aby jim to nasvítilo ani nemluvím. Ale to že pak chybějí děla/ pancíř / maso pro útok to nevidí. A na konci je pak brekot na noob team.

A co bys jako s tím TDéčkem chtěl dělat jiného ?!

Zkus se nad tím zamyslet. Dík.:girl:

Mám takový pocit, že nejlepší by bylo, když by ve hře nebylo nic jiného, než rychlé tanky s pevným pancířem a velkou penetrací, že? :facepalm:

Taková kovbojka s tankama :P

Edited by roadyck, 13 September 2017 - 04:10 PM.

hrabu_CZ #18556 Posted 13 September 2017 - 04:18 PM

Corporal

• Player
  • 21385 battles
  • 156

To nemyslím. Ale když v útoku/obraně mám td tak jedu s útočícími tanky a snažím se jim pomáhat podle typu stroje. Když jsem papír tak odstřeluji z čáry dohledu.

Když jsem trošku pevnější tak klidně i tlačím.

Tím, že se td schovají na červené čáře a za hranicí dohledu, že nemúžou na nic střílet si akorát kálejí pod sebe. Po střetu jim nezbude technika co by jim svítila. Případně hlídala boky.

Ale stejně je to o tom jak kdo používá tu kuličku co má na krku.

Basecontrol #18557 Posted 13 September 2017 - 10:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 51036 battles
  • 432
  • [9-TDA] 9-TDA
Hlavně nevím proč X TD mají mnohem lepší MM,než kupříkladu X medka.(tzn mnohonásobně častěji top proti 9 a 8,oproti medka dostávají 75% full X..

kurcatovium #18558 Posted 14 September 2017 - 07:23 AM

Captain

• Player
  • 36650 battles
  • 2,398

View PostBasecontrol, on 13 September 2017 - 10:21 PM, said:

Hlavně nevím proč X TD mají mnohem lepší MM,než kupříkladu X medka.(tzn mnohonásobně častěji top proti 9 a 8,oproti medka dostávají 75% full X..

Jo, tohle je dost divný. Expím teď osmičky a devítky a pokud jsem v desítkové bitvě (což je díky novému a skvělému MM skoro vždy), dost často jsou z těch 3 desítek dvě TD a to třetí ideálně arty. Poměr TD vs ostatní třídy je rozhodně ve prospěch TD...

roadyck #18559 Posted 14 September 2017 - 07:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1003 battles
  • 532

View Posthrabu_CZ, on 13 September 2017 - 03:18 PM, said:

To nemyslím. Ale když v útoku/obraně mám td tak jedu s útočícími tanky a snažím se jim pomáhat podle typu stroje. Když jsem papír tak odstřeluji z čáry dohledu.

Když jsem trošku pevnější tak klidně i tlačím.

Tím, že se td schovají na červené čáře a za hranicí dohledu, že nemúžou na nic střílet si akorát kálejí pod sebe. Po střetu jim nezbude technika co by jim svítila. Případně hlídala boky.

Ale stejně je to o tom jak kdo používá tu kuličku co má na krku.

Většina TDéček se po spotnutí bleskově vypaří do garáže, takže se tahle taktika dá používat jen u některých TD a na některých mapách. Nehledě na to, že po TD jdou všichni, protože je to škoditel číslo 1 s nejslabším pancířem.

Tady je ukázka toho, jak se hraje s papírovým TD a také ukázka toho, jak už neumím solidně střílet. Obzvláště mi dával kapky ten fialový Typ64.

http://wotreplays.eu/site/3821432#redshire-roadyck-m56_scorpion

Edited by roadyck, 14 September 2017 - 11:04 AM.

SG_semda #18560 Posted 14 September 2017 - 08:26 AM

Lieutenant General

• Player
  • 29506 battles
  • 7,356
  • [ELLIE] ELLIE

View Postkurcatovium, on 14 September 2017 - 07:23 AM, said:

Jo, tohle je dost divný. Expím teď osmičky a devítky a pokud jsem v desítkové bitvě (což je díky novému a skvělému MM skoro vždy), dost často jsou z těch 3 desítek dvě TD a to třetí ideálně arty. Poměr TD vs ostatní třídy je rozhodně ve prospěch TD...

já už se nad tím ani nepozastavuju, maximálně utrousim ironickou poznámku "gj MM" do chatu a hraju, smysl to nedává, smysl v tom najít nejde, prostě si jen WG dělá co chce :P když potkam X tier heavynu nebo sám s X tier heavynou jedu na topu v 3/5/7, tak je to svátek

Also tagged with 10

8 user(s) are reading this topic

0 members, 8 guests, 0 anonymous users