Jump to content

Nováčci vítejte ve hře World of Tanks!

• This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

Community #1 Posted 15 April 2013 - 03:45 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,551
Chcete se stát mistrem svého oboru? V tomto článku najdete vše potřebné k tomu, abyste to dokázali!

Celý text novinky

Kabat7 #2 Posted 15 April 2013 - 05:58 PM

Private

• Player
  • 3458 battles
  • 25
  • [LAK] LAK
Proč, proč učíte lidi, že na Malinovce se má jet rovnou přes pole, sakra proč! To samí ve vzájemný bitvě jet capovat. Co kdyby ste jim třeba řekli, že když capnou základnu a nic nenastřílej tak nebudou mít skoro žádný BZ (podle toho ty bitvy nižších tierů vypadaj,dva blbci capnou základnu, nikdo nenastřílí v podstatě žádnej damage a 5x zkušeností v ***** :confused: )
Edit: Těžké tanky:
- Nebojte se toho, že budete pozadu. To, že máte těžký pancíř znamená, že budete pomalejší, než tvoji spoluhráči. Proto zůstaňte v povzdálí a chraňte svou základnu a spojenecké dělostřelectvo.
Dělejte přesnej opak, heavy tanky by měly tlačit, tlačit a tlačit. Docela by neškodilo dát do tipů, že je nejlepší jezdit do města a ne po otevřeným prostranství.
Buďte tak hodný, a tyhle ,,tutoriály,, už nedělejte.

A máte tam chybu : Máte velice slabý pancéř (tam má být pancíř)

Edited by Kabat7, 15 April 2013 - 06:17 PM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

Lukshonzik #3 Posted 15 April 2013 - 06:17 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 11275 battles
  • 607
A nebylo by náhodou lepší, kdybyste jim to radši dali do hry, ať to vidí v reálu.

BiffCZ #4 Posted 15 April 2013 - 06:27 PM

Corporal

• Player
  • 38246 battles
  • 147
  • [HESH_] HESH_
Docela směšný článek  :trollface:

Chyba v textu - tanky z druhé - nevím o tom, že by Lorraine zasáhl do druhé světové války když byl vyroben AŽ NĚKDY V ROCE 1952 (Pokud vím 2SV skončila 1945 - divné...)  nebo téměř všechny AMX... A to nemluvě o dalších cca ehm... hromadě tancích které byly pouze prototypy a nestihly zasáhnout do bojů, případně byly až po válce...

A zapomněli jste napsat o tom, že nováčci mají výhodu proti zkušeným hráčům díky popřeným "nepopiratelným náhodám tedy scriptu" a spíše prostřelí na nesmyslných místech tanky zkušených hráčů... A zkušení hráči se buď netrefí případně neprostřelí papírová místa... :playing:

Ale já nic neřekl... :harp:

version81 #5 Posted 15 April 2013 - 06:57 PM

Private

• Beta Tester
  • 37363 battles
  • 24
  • [UC0RN] UC0RN
BiffCZ o tomhle se nemluví, protože žádný scripty neexistují  :unsure: . Oni si totiž myslí že po xk bitvách si toho nikdo nevšimne :facepalm: . A pan MM má taky pěkný systém na který snad brzo přijdu.

Terentius #6 Posted 15 April 2013 - 07:08 PM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN
To je učíte a lákáte na pěkné věci. Pak ta hra nějak vypadá. Ale hlavně že se sypou goldy.

Kabat7 #7 Posted 15 April 2013 - 07:23 PM

Private

• Player
  • 3458 battles
  • 25
  • [LAK] LAK

View PostMikeCZ, on 15 April 2013 - 06:57 PM, said:

BiffCZ o tomhle se nemluví, protože žádný scripty neexistují  :unsure: . Oni si totiž myslí že po xk bitvách si toho nikdo nevšimne :facepalm: . A pan MM má taky pěkný systém na který snad brzo přijdu.
MM žádný systém nemá, ten si dělá úplně co chce. :sad:

GeorgusIgnitus #8 Posted 15 April 2013 - 07:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
No ono je to zavádějící to co se dočtou je může pěkně zmást a vyvést z reality, no a pak se divte když má někdo max tier II, vyježděný ,ale potkáte ho v lowe jak kryje základnu nebo jak jsi se super pershingem razí cestu prostředkem mapy a cití se jako king, nevěříte?Ano i to se stává a já vím o čem mluvím mám loweho.A, že jsem s ním občas ze začátku jel jako retardovaný osel je snad jasné, ale pokud se na ten tier 8 dostane sám mno tak už jezdí celkem obstojeně a podle sebe a videblábol nechá za sebou.

PS:No dobře občas jezdím jako lama i teď, ale loweho jsem koupil, až jsem uměl jezdit s tigrem protože do té doby jsem nechtěl tolik utratit, ale když on je tak krásný   :smile:

Edited by GeorgusIgnitus, 15 April 2013 - 07:30 PM.

Windic #9 Posted 15 April 2013 - 07:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH
Díky za snahu ale :facepalm:

Jinak ať kliknu u jakéhokoliv typu tanků na dozvědět se více, tak mě to vždycky hodí na wiki s lehkými tanky.

GeorgusIgnitus #10 Posted 15 April 2013 - 08:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
No tak aspoň něco ne?

Lolleray #11 Posted 15 April 2013 - 11:29 PM

Sergeant

• Player
  • 28832 battles
  • 254
no kterej patlal tohle vymejslel... BTW co takhle se zminit o tom, ze je potreba celou bitvu kontrolovat minimapu a mit prehled kdo kde je a jak vypada situace na druhym kridle? podle me zasadni vec

xamu68 #12 Posted 16 April 2013 - 02:02 PM

Private

• Player
  • 15326 battles
  • 11
Pssst,o scriptech nemluvit,nepsat,jinak budete kamenováni :hiding: A co se týče toho učení nováčků,Wargaming neustále lže a skoro ve všem,tanky z 2 sv.války  :teethhappy:  troufám si říct že 80% tanku ve hře jsou prototypy a nebo jen papírové prototypy.A hraní zdarma?Ano ale pouze do určitého tieru  :harp:  to soudruzi vždy zapomínají napsat.Ale to jsou nepodstatné věci,důležité je že to sype ne? :glasses:

jirisolecito #13 Posted 16 April 2013 - 02:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22931 battles
  • 338
Tohle nemohl psát někdo kdo WoT opravdu hraje. Cituju:

"K tomu, abyste našli nejlepší místo úkrytu si přepněte mapu do módu odstřelovače"
Tédéčka můžou přepnout mapu do módu ostřelovače? Kde ta funkce je, mám za sebou 8k bitev a tuhle jsem ještě neobjevil...

"Proto zůstaňte v povzdálí a chraňte svou základnu a spojenecké dělostřelectvo."
Tohle je návod na hru za heavy tanky? Děláte si srandu? Já myslel že heavyny mají táhnout tým a rozsekat nepřítele...

"Mají schopnost zasáhnout cíl kdekoliv a odkudkoliv na mapě..."
Artyny mají tuhle schopnost? A která konkrétně, hned ji kupuju!

Kdo tohle píše? To nemůže být někdo kdo hraje WoT, nebo hrajeme každý úplně jinou hru  :unsure:

Lachimov #14 Posted 16 April 2013 - 02:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32145 battles
  • 81
Taková provokace

A já si říkám, proč mi zkušenější hráči říkají noob, když s heavy jsem ve předu, se stíhačem mě cokoliv prostřelí, a s artynou nestřílím, když nikdo nespotuje.

PorterRockwell #15 Posted 16 April 2013 - 02:21 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19480 battles
  • 7,059

View PostWindic, on 15 April 2013 - 07:52 PM, said:

Jinak ať kliknu u jakéhokoliv typu tanků na dozvědět se více, tak mě to vždycky hodí na wiki s lehkými tanky.

Děkujeme za upozornění, bude to opraveno.

View PostKabat7, on 15 April 2013 - 05:58 PM, said:

Proč, proč učíte lidi, že na Malinovce se má jet rovnou přes pole, sakra proč! To samí ve vzájemný bitvě jet capovat. Co kdyby ste jim třeba řekli, že když capnou základnu a nic nenastřílej tak nebudou mít skoro žádný BZ (podle toho ty bitvy nižších tierů vypadaj,dva blbci capnou základnu, nikdo nenastřílí v podstatě žádnej damage a 5x zkušeností v ***** :confused: )
Edit: Těžké tanky:
- Nebojte se toho, že budete pozadu. To, že máte těžký pancíř znamená, že budete pomalejší, než tvoji spoluhráči. Proto zůstaňte v povzdálí a chraňte svou základnu a spojenecké dělostřelectvo.
Dělejte přesnej opak, heavy tanky by měly tlačit, tlačit a tlačit. Docela by neškodilo dát do tipů, že je nejlepší jezdit do města a ne po otevřeným prostranství.
Buďte tak hodný, a tyhle ,,tutoriály,, už nedělejte.

A máte tam chybu : Máte velice slabý pancéř (tam má být pancíř)

Na chybky určitě upozorníme.

Co se kvality "návodů" týče, souhlasím s tím, že těžké tanky "chránící z povzdálí" jsou hodně neobvyklá taktika.

Zda by měl návod radit za co je více zkušeností je otázka jeho určení, pokud je čistě pro nováčky je otázka zda jít do podrobností.

Na určité nedostatky v jeho kvalitě určitě upozorníme. Ono na webu informace rychle zastarají a občas se i nějaká informace zkreslí v překladu.

jirisolecito #16 Posted 16 April 2013 - 02:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22931 battles
  • 338
A ještě něco. Popis u Tédéček:
"aby zneškodnila nepřátelské jednotky z bezpečného úkrytu a hlavně z velké vzdálenosti."

Tak jo, zkuste si se SU100 zneškodňovat nepřátele z velké vzdálenosti. Přeju hodně štestí...

Tenhle článek být WG okamžitě smažu, protože jedinej jeho výsledek může být že z noobů udělá ještě vetší nooby...

jirisolecito #17 Posted 16 April 2013 - 02:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22931 battles
  • 338

View PostDargnon, on 16 April 2013 - 02:21 PM, said:

Na určité nedostatky v jeho kvalitě určitě upozorníme. Ono na webu informace rychle zastarají a občas se i nějaká informace zkreslí v překladu.

Dargnone to myslíš vážně? Nedostatky, zkreslení? Když napíšu že slunce je zelený a tráva žlutá a pak to svedu na překlad nebo že mám starý informace, to Ti připadá v pořádku?...  :ohmy:

Lolleray #18 Posted 16 April 2013 - 04:31 PM

Sergeant

• Player
  • 28832 battles
  • 254
Dargnone prosimte posli zpetnou vazbu do centraly, protoze tyhle blaboly co tam nekdo vymyslel musej z webu pryc...uz tak je na publicu vic nez dost lidi co zrejme dodrzujou taktiky z navodu do puntiku...

ChiCkEn911 #19 Posted 17 April 2013 - 07:44 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 15542 battles
  • 344
Nováčci to stejně číst nebudou a je to manuál jak se stát maximálním blbem ... vždy když naše heavy tanky kryjou artyny, (které mohu zasáhnout cíl vlastně odkudkoliv) a jsou v zadu u báze tak se cítím nejvíce v bezpečí ... :D

Edited by ChiCkEn911, 17 April 2013 - 07:46 AM.

MrBloodySETON #20 Posted 17 April 2013 - 11:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3906 battles
  • 80

View Postjirisolecito, on 16 April 2013 - 02:09 PM, said:

Tohle nemohl psát někdo kdo WoT opravdu hraje. Cituju:

"K tomu, abyste našli nejlepší místo úkrytu si přepněte mapu do módu odstřelovače"
Tédéčka můžou přepnout mapu do módu ostřelovače? Kde ta funkce je, mám za sebou 8k bitev a tuhle jsem ještě neobjevil...

Jo...tohle mě taky mátlo (sem projížděl wiki sem a tam - jak se sakra přepíná minimapa do sniper-módu?  :teethhappy: )...na anglcké verzi to zní takto : "Find a good hiding spot, switch to sniper mode and eliminate easy targets from across the map."

Takže něco ve smyslu - najděte dobře kryté místo, přepněte se do sniper-módu a ničte cíle přes celou mapu. To už dává větši smysl.

Edited by MrBloodySETON, 17 April 2013 - 11:56 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users