Jump to content

Dubnové dárkové balíčky - nabídky na konci měsíce

• This topic is locked This topic is locked
48 replies to this topic

Idahou #21 Posted 16 April 2013 - 04:26 PM

General

• Veteran
  • 36689 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Jenže oni se k nim chtějí dostat jen proto, že se k nim nemůžou dostat  :smile:  
Nějak nevím, proč by se mělo brát ohled na to, že tu někdo nebyl když se něco rozdávalo. Však je to také odměna, že rhaji tak dlouho, ne?

LameJuice #22 Posted 16 April 2013 - 04:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38708 battles
  • 1,423

View PostEraser_SK, on 16 April 2013 - 04:13 PM, said:

Skôr sa ľudia chcú dostať k prémiovým tankom ktoré je ťažko zohnať... nové stromy sú zbytočné... hlavne ten čínsky...

Uznávám, že přidáváním nových stromů je zbytečnost.Já si myslím, že s příchodem čínského stromu jsou ve hře skutečné lighty, sorry, ale amx pro mě neni light.
Ohledně GS s Tebou souhlasím, je škoda že tyto velmi zajímavé stroje nejsou k dostání, první co bych koupil by byla BT-SV.Nebo ten sherman, ten je
na RU serveru
normálně v in-game shopu a u nás ne.Tomu s M6A2E1 nerozumím, chápu, že ti co si koupili pre-order chtěli něco extra, ale upřímně kolik lidí s nimi jezdí?
Já jsem zatím potkal jenom dva.A když ne do GS, tak tyto stroje dát jako odměnu třeba v soutěžích, nebo třeba:Ty to hraješ rok?Máš možnost koupit si třeba to BT.
A myslím si, že by si ho zas tolik lidí nekoupilo.Já vím, že Vy jako moderátoři za to nemůžete, ale zase by to možná udělalo radost těm lidem, kteří to hrají od bety,
že mají možnost mít něco víc než třeba hráči jako já.Je to jen můj názor, tak mě za to nezabijte.

Edit: sorry, že to mam takhle rozházený

Edited by swordfish13, 16 April 2013 - 04:56 PM.

bildoo #23 Posted 16 April 2013 - 07:31 PM

Corporal

• Player
  • 30275 battles
  • 147
Me fakt ty balicky prijdou smesne.
A da se rict, ze me stve, ze treba nektere tanky se nedaji sehnat.

Sam mam vice premiovych tanku. .....Ale je tam nekde nejakej dobry "stredak" ???

OK, nechteji nam dat Type 59, tak at daji neco jineho, podobneho.

Koupil jsem si na vydelavani T34,ale hrani s ni me vubec nebavi. (ale co mam delat, kdyz chci vydelat nejake to stribro ? )
Pak kdyz vidim nekoho, kdo hraje s Typem, a vubec mu to nejde. Hraje s nim snipera, nebo tak neco, (chce se mi brecet) .

JA TYPA NEMUSIM MIT, JEN CHCI FAKT  NECO PODOBNEHO !!!!
Klidne bych si to koupil i s nejakym balickem. ale ty balicky,co jsou tu ted....To me fakt prijde, ze si spis s nas Wargaming dela prdel, za to ze to vubec nabizi. ....Sorry,ale tak to vidim ja, bohuzel. :/

Acerfame_ #24 Posted 16 April 2013 - 07:58 PM

Sergeant

• Player
  • 16307 battles
  • 202
  • [PAGO] PAGO
Ja nevim ze furt remcate. Nikdo vas nenuti to kupovat. Pokazde kdyz vyjde nabidka tak prudite. Poridte si babu a poslouchejte taky pindani

Idahou #25 Posted 16 April 2013 - 08:12 PM

General

• Veteran
  • 36689 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Postbildoo, on 16 April 2013 - 07:31 PM, said:

JA TYPA NEMUSIM MIT, JEN CHCI FAKT  NECO PODOBNEHO !!!!

Tak zkus Panthera M10

Predator a spol se zkoušel prodat relativně brzo po vydaní, třeba teď, po dvouch letech. Už by to mohlo být proveditelnější... Jenže to by pak nebyl speciální. Že by byl jako odměna v soutěžích je nápad dobrý.

KapitanSVK #26 Posted 16 April 2013 - 08:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44493 battles
  • 672
  • [R_G] R_G
M10 to má byť stredak? pomalý a OBROVSKY

Idahou #27 Posted 16 April 2013 - 08:44 PM

General

• Veteran
  • 36689 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
No tak hlavně že type 59 je svižněj  :teethhappy:
Cromwell to není, ale rychlý je dost, navíc ten pancíř něco vydrží, speciálně díky mm který jde málokdy přes rier 7. Dělo rychlé a přesné, pohůdka.

Hugo_bear #28 Posted 16 April 2013 - 08:50 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23901 battles
  • 3,058
  • [_AF_] _AF_
tak si vezměte něco co vás baví a nemusí to přece vydělávat hromady a hromady, hlavně když to bude bavit ne ? o tom hry jsou, aby to bavilo.

bildoo #29 Posted 16 April 2013 - 10:14 PM

Corporal

• Player
  • 30275 battles
  • 147

View Postsausagecz, on 16 April 2013 - 07:58 PM, said:

Ja nevim ze furt remcate. Nikdo vas nenuti to kupovat. Pokazde kdyz vyjde nabidka tak prudite. Poridte si babu a poslouchejte taky pindani
Tak kdyz ctu, jake jsou to vyhodne darkove balicky, tak se snad k tomu muzu vyjadrit, ne ? To mam psat, jak je to super, ... i kdyz mi to prijde, ze to vyhodne vubec neni ?

To Idahou: Ja M10 mam, byl to muj prvi premiovy tank. nerikam, ze je spatny,ale je to spis takovej sniper. A me spis bavi "brawler" styl.
Prave proto se mi typ libi.
Ano, mam T 44, ktera je Typovi asi dost podobna, ALE ROZDIL JE V TOM, ZE S TYPEM SE VYDELAVA,  a T 44 NE !!!!!!

To Hugo Bear: Radis fakt pekne. Nevim, jake mas thiery. ale pak dal, kdyz uvidis, ze i pri vyhre, jsi zhruba na nule, nebo mirnej plus.
A chces vydelavat penize na dalsi tank, ktery stoji treba 2 400 000. Tak zjistis, ze musis hrat s premiovym tankem, i kdyz Te vubec nebavi. :((((
Prave proto chteji lidi treba toho Typa. ABY JE HRA BAVILA, A ZAROVEN VYDELALI PENIZE NA DALSI TANK !

Hugo_bear #30 Posted 17 April 2013 - 08:17 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23901 battles
  • 3,058
  • [_AF_] _AF_

View Postbildoo, on 16 April 2013 - 10:14 PM, said:

Tak kdyz ctu, jake jsou to vyhodne darkove balicky, tak se snad k tomu muzu vyjadrit, ne ? To mam psat, jak je to super, ... i kdyz mi to prijde, ze to vyhodne vubec neni ?

To Idahou: Ja M10 mam, byl to muj prvi premiovy tank. nerikam, ze je spatny,ale je to spis takovej sniper. A me spis bavi "brawler" styl.
Ano, mam T 44, ktera je Typovi asi dost podobna, ALE ROZDIL JE V TOM, ZE S TYPEM SE VYDELAVA,  a T 44 NE !!!!!!

To Hugo Bear: Radis fakt pekne. Nevim, jake mas thiery. ale pak dal, kdyz uvidis, ze i pri vyhre, jsi zhruba na nule, nebo mirnej plus.
A chces vydelavat penize na dalsi tank, ktery stoji treba 2 400 000. Tak zjistis, ze musis hrat s premiovym tankem, i kdyz Te vubec nebavi. :((((
Prave proto chteji lidi treba toho Typa. ABY JE HRA BAVILA, A ZAROVEN VYDELALI PENIZE NA DALSI TANK !

tak zatim končím na VII, ale hraju pro zábavu, takže až bude na vyšší tier, tak bude.  vydělám třeba s KV1, nebo teď v akci se mi zadařilo s T1 Heavy 90k :-) takže si zajezdim s KV1 nebo třeba i s M4 nebo PZIV a něco se vydělá, třeba ne tolik jako s premiovym Typem, kterej nechtěji prodávat, aby jich nebylo moc a nemuseli ho zřejmě nerfnout. mám už nějakou doby vyzkoumaného Tigera II, ale zatim to má čas, i když bych na něj měl a i ve skladu jsou na něj doplňky, když byly v akci. Ale asi mám na hru jinej pohled a jiné nároky. Třeba zase na zimu, až si k tomu sednu, tak půjdu zase vejš, teď nemám ani PU. Venku je hezky, práce na zahradě, na letiště se dá vyrazit, tak proč dávat peníze do hry. Ale samozřejmě, nikomu to nevnucuju, je to jen můj názor zde vyjádřený.

LEFTFLANK #31 Posted 17 April 2013 - 09:45 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36844 battles
  • 330
Ja som si precital v baliku "vzdusne zasoby" 2500g a mesacny PU som normalne chcel klikat na gift shop :trollface:

ale ked som si pretrel rozospate oci tak som bol trochu sklamany,ako vazne keby to bolo tak ako som napisal asi by si to ludia aj rozmysleli  :glasses:

soundeluxCZ #32 Posted 17 April 2013 - 10:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20915 battles
  • 552
  • [BAGO] BAGO
Ciao Idaho, v jiném tématu byla statistika využití těchto tanků a jediný dva, které se hrají, jsou v současnosti ten M6A2 a PzIIJ. Tak u té M6 bych pochopil, že jsou hráči, kteří by si stěžovali pokud by se dal do běžného GS. Když se podíváš na ty ostatní, tak se dá říct, že když odmyslím A-32 a M4A2, kteří tedy mají pár her do měsíce, tak ostatní tanky už se vůbec nehrají. Jejich majitelé je buď už prodali, nebo tuhle hru už dávno nehrají. Tady na CZ/SK jsem v profilech hráčů našel např. tři lidi co mají v logu PZ V/IV, schválně zkusím jim "pm" napsat, jestli ho ještě vůbec mají na skladě. Takže soutěže, různé akce ala jednodenní giftshop by rozhodně nepoškodili status těhlech vozítek. A co se týče mě osobně, koupil jsem si obě matildy pro mou sbírku matild, možná si ještě pořídím PzIVs, ale tímto můj zájem o PT v podstatě skončil. Co mě hodně zajímá je jen PzV/IV a nejsem si jist, že by mi WG udělal nějakým jiným vozítkem radost. Jakožto fanoušek WWII, mě absolutně nezajímají všechny ty Typy....., T54, batchat.... v podstatě jsem tak nějak přesvědčený, že je vůbec nechci potkávat, takže nemám moc v plánu se na 8+ tier ani koukat. No tím pádem, si musím přiznat, že ani nejsem nějaký "perspektivní" zákazník..... balík za 8T premium vozítka jim nikdy nedám, premium účet si neplatím, v podstatě dávám goldy jen do camo a  to mi teď dost zlevní, takže se moc nemůžu divit, když se na mě ..... :) !!!

Edited by soundeluxCZ, 17 April 2013 - 10:08 AM.

sapphire #33 Posted 17 April 2013 - 10:36 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 32849 battles
  • 767
Hm, osobně jsem většinu speciálních dárkových tanků od shermana brouka, preorder A32, tetrarchů a 127ček prodal, protože to byly křápy k ničemu, jen zavazely v garáži, ale chápu sběratelskou vášeň a chuť vlastnit něco speciálního. Každopádně, nic moc podle mě. Raritka jo, ale pro mě smetí v garáži.

Hugo_bear #34 Posted 17 April 2013 - 10:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23901 battles
  • 3,058
  • [_AF_] _AF_

View PostsoundeluxCZ, on 17 April 2013 - 10:08 AM, said:

Ciao Idaho, v jiném tématu byla statistika využití těchto tanků a jediný dva, které se hrají, jsou v současnosti ten M6A2 a PzIIJ. Tak u té M6 bych pochopil, že jsou hráči, kteří by si stěžovali pokud by se dal do běžného GS. Když se podíváš na ty ostatní, tak se dá říct, že když odmyslím A-32 a M4A2, kteří tedy mají pár her do měsíce, tak ostatní tanky už se vůbec nehrají. Jejich majitelé je buď už prodali, nebo tuhle hru už dávno nehrají. Tady na CZ/SK jsem v profilech hráčů našel např. tři lidi co mají v logu PZ V/IV, schválně zkusím jim "pm" napsat, jestli ho ještě vůbec mají na skladě. Takže soutěže, různé akce ala jednodenní giftshop by rozhodně nepoškodili status těhlech vozítek. A co se týče mě osobně, koupil jsem si obě matildy pro mou sbírku matild, možná si ještě pořídím PzIVs, ale tímto můj zájem o PT v podstatě skončil. Co mě hodně zajímá je jen PzV/IV a nejsem si jist, že by mi WG udělal nějakým jiným vozítkem radost. Jakožto fanoušek WWII, mě absolutně nezajímají všechny ty Typy....., T54, batchat.... v podstatě jsem tak nějak přesvědčený, že je vůbec nechci potkávat, takže nemám moc v plánu se na 8+ tier ani koukat. No tím pádem, si musím přiznat, že ani nejsem nějaký "perspektivní" zákazník..... balík za 8T premium vozítka jim nikdy nedám, premium účet si neplatím, v podstatě dávám goldy jen do camo a  to mi teď dost zlevní, takže se moc nemůžu divit, když se na mě ..... :) !!!

bohužel VIII můžeš potkat s VI a VII tierem, a dobré je, když máš v teamu 6 premiáků, jsou za 2minuty zničení a hra je v loji, obzvláště když s VI moc VII neprostřelíš a prostřelíš-li nepoškodíš, ale poškodíš-li, tak je to zase za dost bodů :-D
já si koupil Churchila, ze začátku dobrý, skoro pořád top nebo max třetí zhora, to šlo, pak se to nějak zvrho a hž je vprostřed a to pak tim plivátkem na VI tanky plivne, ale ani nepoškrábe :-( tak naco pak premiáky

Edited by Hugo_bear, 17 April 2013 - 10:52 AM.

soundeluxCZ #35 Posted 17 April 2013 - 11:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20915 battles
  • 552
  • [BAGO] BAGO

View PostHugo_bear, on 17 April 2013 - 10:51 AM, said:

bohužel VIII můžeš potkat s VI a VII tierem, a dobré je, když máš v teamu 6 premiáků, jsou za 2minuty zničení a hra je v loji, obzvláště když s VI moc VII neprostřelíš a prostřelíš-li nepoškodíš, ale poškodíš-li, tak je to zase za dost bodů :-Djá si koupil Churchila, ze začátku dobrý, skoro pořád top nebo max třetí zhora, to šlo, pak se to nějak zvrho a hž je vprostřed a to pak tim plivátkem na VI tanky plivne, ale ani nepoškrábe :-( tak naco pak premiáky

Proto se mi tak líbí ta V/IV .......... MM omezen VI+VII max :)

Marin

Darkspawn666 #36 Posted 17 April 2013 - 05:34 PM

Private

• Player
  • 7369 battles
  • 11
čo hrajem túto hru (zhruba 6 mesiacov) tak som ešte ANI raz nevidel niečo čo sa oplatí kúpit v darčekovom obchode.(ale nehodlám WG za to nadávať) nech v tom pokračujú mne to nevadí, aspoň ušetrím Eura, priznám sa že ešte donedávna som chcel typa 59 ako soľ ale teraz sa pýtam načo by mi bol ? lol ja zarábam s t34(zatiaľ ma to s ňou baví) a v garáži mám 4 medka s ktorými si typa neskutočne vynahrádzam. + jediné začo som ochotný vyhodit peniaze keby to bolo v darčekovom obchode je Sharman Firefly.

LameJuice #37 Posted 17 April 2013 - 08:49 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 38708 battles
  • 1,423

+1 souhlas
To je důvod, proč jsem si zatím žádnej premiák nekoupil, rád tuto hru podpořím, ale nebudu kupovat to, co nechci.Jinak Hugo Bear, já jezdím hlavně tanky
co mě baví(ELC, wz-131, Chaffee), který ti i vydělaj(kromě Chaffee), ale až se dostanu na t54 a wz-120, tak si budu muset dát jednu bitvu s t54, a pak třeba 3 s ELC.
Kdybych měl typa, tak si dam jednu a navíc je to skoro to samí jako t54(myslím styl hry).A jak už jsem psal jinde, já nepotřebuju nutně typa, já chci MEDKO.
A bohužel tak dobrej nejsem, abych ho vyhrál.

thacid #38 Posted 18 April 2013 - 08:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 27555 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA
To ja napríklad Typa 59 nechcem. Teším sa na nový premiák, ktorý bude v 8.7 . Bude to tier11 a volá sa M112 Lizard. Rýchlosť 102 km/h, zrýchlenie z 0 na 102 za 3,4s. Pancier 600/500/400. Aby to utiahlo bude to kvoli motoru veľké ako Himmelsdorf, takže budete môcť nepriateľské tanky aj lisovať. Dokonca aj MAUS už bude proti nemu ako skutočná myška. A kanón to bude upravený 240mm Howitzer M1A112 s kadenciou 1 rana za 1s. Preto to bude mať upravené MM, kde budete jeden proti 100-ke. A zarábať to bude niečo medzi 500 000 - 6 100 000 za hru, takže za hru si zarobíte kľudne na tier 10 tank. Za jeden deň intenzívneho hrania by sa malo dať vyskúmať úplne všetko vo WoT, dokonca ostanú XP aj pre WoW. Stáť by mal 60 000 GOLD.
To sú všetko úplne dôveryhodné informácie, nakoľko môj dedko je zamestnaný ako programátor vo WG. Totižto po vojne ho odviedli na Sibír do gulagu, z ktorých neskôr vznikli výskumné ústavy, kde mimo iné vynašli aj Personal Computer. Po vysokých nasledovných obratoch ruskej armády dostali mukli v gulagoch väčšiu slobodu a teraz už môžu posielať aj maily. A tak si s dedkom aj píšeme občas.

PS: Nemci budú mať podobný stroj, ktorý bude mať na predku odpalovaciu rampu na rakety V2. Ale až od patchu 8.8

PS2: Test server 8.7 by mal byť spustený úž budúci týždeň a bude trvalý.

Edited by thacid, 18 April 2013 - 08:54 AM.

LukoGreen #39 Posted 18 April 2013 - 10:13 AM

Private

• Player
  • 17262 battles
  • 6
  • [CZF] CZF

View Postbildoo, on 16 April 2013 - 07:31 PM, said:

Me fakt ty balicky prijdou smesne.
A da se rict, ze me stve, ze treba nektere tanky se nedaji sehnat.

Sam mam vice premiovych tanku. .....Ale je tam nekde nejakej dobry "stredak" ???

OK, nechteji nam dat Type 59, tak at daji neco jineho, podobneho.

Amen. S timto musim naprosto souhlasit. Premium HT mam, tak nevidim smysl v tom, kupovat si dalsi. Hodne me bavi i stredaky a proto bych rad nejaky dobry premium MT. Ale je snad v nabidce nejaky, ktery by se typovi podobal?

Nektere tanky, ktere WG rozdavali jen k urcitym akcim typu vanoce apod. i chapu, ze je nechteji davat do Gift shopu.
Ale kdyz Type 59 byl normalne dostupny tank, tak proc sakra novi hraci nemuzou dostat stejnou prilezitost si ho koupit, jako stari hraci, kteri uz kolikrat ani nehraji a jen hnije v garazich na neaktivnich uctech?

ClearEvil #40 Posted 18 April 2013 - 10:46 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostLukoGreen, on 18 April 2013 - 10:13 AM, said:

...tak proc sakra novi hraci nemuzou dostat stejnou prilezitost si ho koupit, jako stari hraci, kteri uz kolikrat ani nehraji a jen hnije v garazich na neaktivnich uctech?
Něco si o tom zjisti a třeba to pochopíš.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users