Jump to content

Dubnové dárkové balíčky - nabídky na konci měsíce

• This topic is locked This topic is locked
48 replies to this topic

Hugo_bear #41 Posted 18 April 2013 - 10:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23772 battles
  • 3,052
  • [_AF_] _AF_

View PostClearEvil, on 18 April 2013 - 10:46 AM, said:

Něco si o tom zjisti a třeba to pochopíš.
prostě to není povedenej tank  :trollface:

stipa #42 Posted 20 April 2013 - 07:03 AM

Private

• Player
  • 2195 battles
  • 1
mě dlužej dodnes 99kc zalataky jsem nevidel měsic ani nepamatuji a [Odstraněno] stale neco řeši  podal sem na ně stižnost  dal sem ji dukas vypis a nezajima je to waucher nešel použit   už me [Odstraněno] na konec mi [Odstraněno] napsal že sem použil waucher za 50 kc ale ja jsem poslal 50 kc a 99 kc a za 50kc jsem dostal a za 99 kc  na ne cekam jako na duchod je to sproste pomale at se stidej  hlavne že jsem jim z druheho učtu dal pomalu stranct tisic  tady je dukas sou [Odstraněno] vydrudušske

Edited by Idahou, 20 April 2013 - 07:52 AM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

Falling_Toilet_ #43 Posted 20 April 2013 - 09:12 AM

Player

• Player
  • 23057 battles
  • 1,933
  • [PRASE] PRASE

View Poststipa, on 20 April 2013 - 07:03 AM, said:

mě dlužej dodnes 99kc zalataky jsem nevidel měsic ani nepamatuji a [Odstraněno] stale neco řeši  podal sem na ně stižnost  dal sem ji dukas vypis a nezajima je to waucher nešel použit   už me [Odstraněno] na konec mi [Odstraněno] napsal že sem použil waucher za 50 kc ale ja jsem poslal 50 kc a 99 kc a za 50kc jsem dostal a za 99 kc  na ne cekam jako na duchod je to sproste pomale at se stidej  hlavne že jsem jim z druheho učtu dal pomalu stranct tisic  tady je dukas sou [Odstraněno] vydrudušske

Ty bys mohl z fleku psat projevy, byl by z Tebe skvely recnik. Clovek z Tveho monologu hned pochopi o cem je rec.

dastarwilla #44 Posted 24 April 2013 - 01:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21507 battles
  • 411
Drazí spoluhráči dovolte mi několik vět.Tak zaprvé Typ 59 už nikdy naprodej nebude.WG ho bude používat jako lákadlo do soutěží. Speciály např.KV-220 v prodeji nebudou WG proto nemá ekonomický důvod. Očekávané prémiové medko 7-8 tieru bude vlasnostmi a výdělky velmi podobné Panterovi M-10,podruhé takovou chybu jako s Typem přece neudělají. .Hraji od října 2011 a tenhle obchod sleduji podrobně víc než rok ,tak proboha nečekejte -Grandiozní nabídky.Jediné co může přinést opravdovou změnu je reálná hrozba konkurence,jako u mobilních operátorů.Mimochodem všimli jste si ,že slevy ve víkendových akcích už nejsou 50 ale nově 30procent ,je to u nás Amíků i Rusů. Jediný způsob hlasování který opravdu funguje je ten peněženkou.

Rasgarkapak #45 Posted 24 April 2013 - 06:34 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 37945 battles
  • 682
Já dárkový obchod příliš nechápu, kupovat si to sám sobě, tak se většinou jedná o ne příliš výhodnou nabídku a že by se někdo přes obchod obdarovával... jo, asi jsou takoví lidé, mně to přijde trochu ujeté. Nicméně víkendové akce jsou dobré a slevy 50 % pořád bývají, jen se teď párkrát přidaly i osmičkové tanky a tam by polovina byla opravdu šílená sleva a k naštvání těch, co si jej normálně koupili za těžce nagrinděné stříbrňáky, takže 30 % je v pořádku.

Nejsem zde dlouho, ale nelze nevnímat šílenství kolem Typa 59. Jedná se asi o největší fail WG, nechtějí jej nerfnout, takže jej nikdy nemohou dát do obchodu, protože by to byl zdaleka nejhranější tank ve hře, což je proti logice prémiáků. Ale nebojím se, že by nepřišli s něčím podobným, vydělávat se musí a prémiové tanky jsou jeden z největších zlatých dolů...

dastarwilla #46 Posted 25 April 2013 - 01:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21507 battles
  • 411
Doporučuji shlédnout na RUservru akci Setkání na Labi. Pro příště už jen slevy 30 procent na tanky. :blinky:

Rendlik #47 Posted 26 April 2013 - 09:03 AM

Corporal

• Player
  • 20759 battles
  • 115
Je nejaka sance, ze bude "brzo" PzKpfw IV Schmalturm zase v giftshopu?

A trochu inovativni myslenka
- Proc neni mozsnost "sestavit" si balicek z dostupnych tanku? Nebo aspon z nejakych sablon?

Priklad 1: Vyberu tank, automaticky me to k tomu prihodi misto v garazi, giftshop me k tomu prihodi nejake % navic (bude to drazsi nez ingame shop) - vyberu si osobu - poslu

Priklad 2: Vyberu tank, prihodi me to misto v garazi, prihodim k tomu jeste treba  1000 goldu, nebo kredity, nebo premiak nebo neco - giftshop si k tomu prihodi % - odeslu.

Pro me za me at to po vyberu tanku pridava nejake blbosti navic, jestli ma WG pocit ze by na tom malo vydelavalo.
Ale vyber tanku- bezne dostupneho goldoveho- to je tu klicove.

Diky

PorterRockwell #48 Posted 27 April 2013 - 02:36 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19608 battles
  • 7,059

View PostRendlik, on 26 April 2013 - 09:03 AM, said:

Je nejaka sance, ze bude "brzo" PzKpfw IV Schmalturm zase v giftshopu?

A trochu inovativni myslenka
- Proc neni mozsnost "sestavit" si balicek z dostupnych tanku? Nebo aspon z nejakych sablon?

Priklad 1: Vyberu tank, automaticky me to k tomu prihodi misto v garazi, giftshop me k tomu prihodi nejake % navic (bude to drazsi nez ingame shop) - vyberu si osobu - poslu

Priklad 2: Vyberu tank, prihodi me to misto v garazi, prihodim k tomu jeste treba  1000 goldu, nebo kredity, nebo premiak nebo neco - giftshop si k tomu prihodi % - odeslu.

Pro me za me at to po vyberu tanku pridava nejake blbosti navic, jestli ma WG pocit ze by na tom malo vydelavalo.
Ale vyber tanku- bezne dostupneho goldoveho- to je tu klicove.

Diky

Šance na PZ IV S vždycky je, nic konkrétního ale předem oznámit nemůžeme.

Možnost sestavení vlastního balíčku, to by byl pro marketing oříšek, rádi ale tento nápad předáme dále !  Asi mají být dárkové balíčky vždy nějakým způsobem orientované a časově omezené.

To by ale mohlo být doplněno nějakou stálou, samostatně upravitelnou nabídkou, to je pravda.

Rendlik #49 Posted 29 April 2013 - 12:41 PM

Corporal

• Player
  • 20759 battles
  • 115
Dekuju.
Bavili jsme se o tom s kamaradama zrovna o vikendu.
Chybejici moznost poslat "bezne dostupny" gold tank nekomu z kamaradu je proste zarazejici. Narozeniny ma zrovna tenhle mesic a kdyz neni vhodna nabidka shopu, tak proste smula.
Nevim, proc by to mel byt pro marketing orisek. Je to prece jednoduche. Sestavime si darek, WG prihodi % zisku, vsichni budou spokojeni :-)
Kazdopadne dekuji za odpoved-

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users