Jump to content

Spotkanie deweloperów w sprawie klanów i mapy globalnej

• This topic is locked This topic is locked
38 replies to this topic

Community #1 Posted 16 April 2013 - 03:11 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 36,182
Deweloperzy omawiali ostatnio kwestię udoskonalenia funkcjonalności klanów i mapy globalnej.

Pełen tekst wiadomości

Falathi #2 Posted 16 April 2013 - 03:23 PM

Field Marshal

• Player
  • 21845 battles
  • 11,569
  • [-FHH-] -FHH-
Tak, coś takiego jest planowane ale naprawdę ciężko powiedzieć, kiedy zostanie wprowadzone.

tejdi007 #3 Posted 16 April 2013 - 03:24 PM

Corporal

• Player
  • 34706 battles
  • 108
Jak na razie to CW są  jeszcze w wersji beta i tak jest od początku w takim tępie to może coś za kilka lat ruszy  :smile:

Edited by dadek358, 16 April 2013 - 03:27 PM.

Nichr #4 Posted 16 April 2013 - 03:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35220 battles
  • 372
@falathi

byłeś?

Luku #5 Posted 16 April 2013 - 03:26 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 22379 battles
  • 120

View PostFalathi, on 16 April 2013 - 03:23 PM, said:

Tak, coś takiego jest planowane ale naprawdę ciężko powiedzieć, kiedy zostanie wprowadzone.
Mam gdzies screeny co bylo planowane w CW jakies 2 lata temu. A kiedy zostanie wprowadzone to latwo przewidziec.
Nigdy?

anonym_PVtI3g5AQUQv #6 Posted 16 April 2013 - 03:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 471
zastanawiam się czy ta informacja potrzebowała ujżeć światło dzienne na forum i portalu. mam rozumieć, że do tej pory deweloperzy nie pracowali nad udoskonaleniem CW? to nad czym pracowali? będę więc wyczekiwał z utęsknieniem podobnego info o optymalizacji gry i obsłudze wielu rdzeni

TrzepieDywany #7 Posted 16 April 2013 - 03:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20199 battles
  • 947
Człowieku prędzej to już tę prawdę o smoleńsku powiedzą niż CW nie będą betą ...

Edited by kuba659, 16 April 2013 - 04:23 PM.

poka_ #8 Posted 16 April 2013 - 03:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38449 battles
  • 817

View Postkuba659, on 16 April 2013 - 03:27 PM, said:

Człowieku prędzej to już tą prawdę o smoleńsku powiedzą niż CW nie będą betą ...

Marti_B #9 Posted 16 April 2013 - 03:51 PM

Private

• Player
  • 2437 battles
  • 9
:trollface:

TheRafalski #10 Posted 16 April 2013 - 03:58 PM

Sergeant

• Player
  • 2846 battles
  • 201
Ładny marketing - mądre miny, jeszcze mądrzejsze wykresy na ścianie - niesamowita burza mózgów. A do tego jaki optymistyczny komentarz!

Mnie to przypomina reklamy z TV, gdzie aktor przebrany za lekarza, ustawiony we wzbudzającej zaufanie scenerii, na tle mających wyglądać wiarygodnie tablic i wykresów próbuje przy pomocy mądrych i ładnie brzmiących słówek przekonać ludzi do firmy i produktu, a tak naprawdę wciska wszystkim ciemnotę.

Drogie WG - jedno co umiecie dobrze robić to kasę napędzaną reklamą i zwykle pustą propagandą. Niestety publicznie pokazujecie tylko pokolorowany lukier, a w rzeczywistości oferujecie wciąż błędy i niedoróbki w grze, kompletny brak zorientowania na klienta, arogancję najwyższych przedstawicieli firmy itp, itd.

Zamiast pokazywać jak ciężko pracujecie dla naszego (graczy) dobra, ZRÓBCIE COŚ KONKRETNEGO, o co ludzie ciągle proszą i apelują oraz wstawcie to do gry. NA PEWNO ZAUWAŻYMY RÓŻNICĘ!

Edited by TheRafalski, 16 April 2013 - 04:01 PM.

_SEB__ #11 Posted 16 April 2013 - 04:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 41730 battles
  • 357
Kolejny powód by wyłączyć mape na miesiąc?

jakub_czyli_ja #12 Posted 16 April 2013 - 04:11 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37753 battles
  • 3,491
  • [XII-2] XII-2
Ja pi......lę, news z tego, że projektanci robią swoją robotę.

Jedyną interesującą osobą jest blondynka po prawej na drugim zdjęciu, które przypadkiem nie daje się powiększyć.

Jaka kurna złożoność? Od CW odrzuca ich niedziałanie albo kijowe działanie.
Od jakiegoś czasu nie jestem w stanie zobaczyć listy bitew które mój klan ma mieć, tury liczą się wieki, z nużącą regularnością CW zalicza fakap i przestój po każdym updejcie, albo i bez updejtu.

O czym tu dyskutować i z czego robić newsa?

TrzepieDywany #13 Posted 16 April 2013 - 04:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20199 battles
  • 947
@jakub_czyli_ja jest o czym robić newsa WG raz na parę miesięcy przedyskutuje problemy i nic z nimi nie zrobi.
Do tego tak jak mówi jakub_czyli_ja nie można sprawdzić listy bitew, strony klanów. Zwyczajnie nic się nie ładuje. A na serwerze USA wszystko cacy stuk stuk.

Pan_Maczek #14 Posted 16 April 2013 - 04:41 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 17033 battles
  • 123
  • [PIT] PIT
Już dawno, dawno temu pisałem, że zasady "Wojen Klownów" powinny zostać zmienione. WG jednak "wie wszystko najlepiej i najlepiej wszystko wymyśla". Tak więc zrobili gniota atrakcyjnego tylko na chwilę. Zamiast zwiększać atrakcyjność gry, tak naprawdę ją niszczy. TAK TRZYMAĆ WG! Przecież grę zrobiliście dla siebie - nie dla graczy. Teraz kiedy WoT robi się atrakcyjny niczym czerstwe pieczywo, będziecie je odświeżać. Tyle, że zajeżdża już pleśnią. A pomysły są proste niczym pałąk cepa. Zdaje się jednak, że wszystko co potraficie w tym względzie zrobić, to kosmetyka. Nic więcej.

piterwsad #15 Posted 16 April 2013 - 04:43 PM

Private

• Player
  • 20833 battles
  • 31
  • [PZPN-] PZPN-
a może dodacie te magiczne mapy które są na serwerze rosyjskim od dawna, a po europejskim ich nie widać...
i sezony... tak zachęcą najbardziej tych graczy którzy są średni i takich sezonów ledwo co który wygra...

Melltith #16 Posted 16 April 2013 - 07:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 323 battles
  • 931
Może WG zacznie myśleć nad systemem, który pozwoli nowym klanom w jakikolwiek sposób wkroczyć na mapę? Obecnie wygląda to tak, że nie ma w zasadzie mowy o zdobyciu prowincji przez "szary" klan, to czy ktoś ma więcej czy mniej prowincji to kwestia pertraktacji między samymi zainteresowanymi.
Ile to już razy słyszało się, że mecz o być, albo nie być dla pospolitego klanu był przerywany, pojawiał się błąd, wnoszono zażalenie, a sprawa rozstrzygana była na korzyść obecnego właściciela? Ile to już krzyku było o ustawianie bitew wedle z góry ustalonego porządku przez dyplomatów/leaderów?

A może WG na wykresach rozmyśla nad zmniejszeniem korupcji w swoich szeregach? Co z aferą "pro" ligii, gdzie PANDA zostaje ukarana na podstawie niejasnych przepisów, a BIA w identycznej sytuacji przeszła dalej bez zająknięcia się?
Dlaczego korupcja sięga najwyższych szczebli, a ujawniają ją sami zainteresowani po tym, jak zostali wydymani przez kolegów? Czy WG zamierza w ogóle stać się choć trochę dla gracza, a nie dla zysku? Trzeba chyba poszukać złotego środka, a nie przeć po trupach do profitu?

Zamiast kolejnych zmian niszczących balans i wprowadzania czołgów na zasadzie ctrl+C, ctrl+V popracować nad tym, co najważniejsze? Strzały za 0, błędy fizyki, obsługa rdzeni? Może ujawnić proces działania systemu skarg? Usprawnić go?

Edited by SkrzypolDT, 16 April 2013 - 07:35 PM.

Bartazel #17 Posted 16 April 2013 - 07:34 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 8908 battles
  • 69
Jeżeli im się uda to jestem za. Nie gram w wojny klanów, bo za dużo roboty by było potrzebne. Trzeba znaleźć dobry klan, bo samemu to się nie da, a mi się zwyczajnie takowego szukać nie chce. Dlatego mam wielką nadzieję że rzeczywiście zrobią to bardziej dostępne dla szarego użytkownika, któremu się nic nie chce, bo z chęcią zagrałbym z ludźmi na poziomie (kompanii dobrej też mi się nie chce szukać, wiem leń ze mnie), bo to co czasami się spotyka na randomach to strach pisać.

TrzepieDywany #18 Posted 16 April 2013 - 08:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20199 battles
  • 947

View PostSkrzypolDT, on 16 April 2013 - 07:33 PM, said:

Może WG zacznie myśleć nad systemem, który pozwoli nowym klanom w jakikolwiek sposób wkroczyć na mapę? Obecnie wygląda to tak, że nie ma w zasadzie mowy o zdobyciu prowincji przez "szary" klan, to czy ktoś ma więcej czy mniej prowincji to kwestia pertraktacji między samymi zainteresowanymi.
Ile to już razy słyszało się, że mecz o być, albo nie być dla pospolitego klanu był przerywany, pojawiał się błąd, wnoszono zażalenie, a sprawa rozstrzygana była na korzyść obecnego właściciela? Ile to już krzyku było o ustawianie bitew wedle z góry ustalonego porządku przez dyplomatów/leaderów?

A może WG na wykresach rozmyśla nad zmniejszeniem korupcji w swoich szeregach? Co z aferą "pro" ligii, gdzie PANDA zostaje ukarana na podstawie niejasnych przepisów, a BIA w identycznej sytuacji przeszła dalej bez zająknięcia się?
Dlaczego korupcja sięga najwyższych szczebli, a ujawniają ją sami zainteresowani po tym, jak zostali wydymani przez kolegów? Czy WG zamierza w ogóle stać się choć trochę dla gracza, a nie dla zysku? Trzeba chyba poszukać złotego środka, a nie przeć po trupach do profitu?

Zamiast kolejnych zmian niszczących balans i wprowadzania czołgów na zasadzie ctrl+C, ctrl+V popracować nad tym, co najważniejsze? Strzały za 0, błędy fizyki, obsługa rdzeni? Może ujawnić proces działania systemu skarg? Usprawnić go?
Najśmieszniejsze jest to że te klany walczą o 72 golda na prowincji ... Może należy podwyższyć zarobki na prowincjach bo jedynie klany Odem Mortis mogą pochwalić się stałymi dochodami dla swoich członków ...

Vulpik #19 Posted 16 April 2013 - 08:19 PM

Private

• Player
  • 3849 battles
  • 49
@TheRafalski
Tak, WG nic nie potrafi robić, nieważne że zrobili jedną z najlepszych gier wydanych w ciągu ostatnich kilku lat (jedyne jeszcze trzymające poziom to Far Cry 3, Dishonored, z recenzji Bioshock Infinite) i do tego jest jednym z najlepszych i najmniej pazernych deweloperów (okbok Ubi, które ma spapraną opinię przez DRM). Arogancja? Dojenie kasy? Bugi i niedoróbki? Ty chyba EA nie widziałeś! I Activision! Do tego mam wrażenie, że sam byś nawet "Hello world" nie napisał, ale o innych, którzy odnieśli sukces, mówisz że nic nie potrafią.

@jakub_czyli_ja
CW jest w becie, więc nic dziwnego, że nie działa dobrze.

@SkrzypolDT
Co do wejscia na mapę i jej okupowania - nie ma dobrego wyjścia! A nawet jak zresetują mapę, to tamci znowu ją zajmą. Mają ich wyrzucić, bo są za dobrzy? O aferze nic nie wiem, więc się nie wypowiem, ale model ekonomiczny WoTa jest najlepszy z gier. I najbardziej przyjazny graczowi. Po trupach do zysku to domena EA (tona DLC z elementami wyciętymi z gry + ostatnio mikropłatności w grze, za którą wcześniej trzeba było zapłacić!). Strzały za zero to w większości (znacznej) błąd komunikatu. Błędy fizyki są raczej rzadkie (a na pewno nie takie jak w np. AC3), a do obsługi wielu rdzeni trzeba zmienić silnik (to wiąże się z przepisaniem całego prawie kodu na nowo - prace nad tym mogłyby trwać już od dawna, a i tak jeszcze dużo czasu by było do wprowadzenia tego).

jakub_czyli_ja #20 Posted 16 April 2013 - 08:34 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37753 battles
  • 3,491
  • [XII-2] XII-2

View PostVulpik, on 16 April 2013 - 08:19 PM, said:

@TheRafalski
Tak, WG nic nie potrafi robić, nieważne że zrobili jedną z najlepszych gier wydanych w ciągu ostatnich kilku lat (jedyne jeszcze trzymające poziom to Far Cry 3, Dishonored, z recenzji Bioshock Infinite) i do tego jest jednym z najlepszych i najmniej pazernych deweloperów (okbok Ubi, które ma spapraną opinię przez DRM). Arogancja? Dojenie kasy? Bugi i niedoróbki? Ty chyba EA nie widziałeś! I Activision! Do tego mam wrażenie, że sam byś nawet "Hello world" nie napisał, ale o innych, którzy odnieśli sukces, mówisz że nic nie potrafią.
To, że gdzie indziej biją Murzynów nie oznacza, że wszyscy mają bić.

@jakub_czyli_ja
CW jest w becie, więc nic dziwnego, że nie działa dobrze.
Ciężko odróżnić elementy WoTa które są jeszcze w becie, a które już nie. Zależnie na co się patrzy, wygląda to inaczej.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users