Jump to content

"War Thunder" oyununda tanklar

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

marvintheparanoidandroid #1 Posted 20 April 2013 - 01:53 AM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 8
Eminim "WAR THUNDER" oynayan birçok kişi vardır. Benim sorum ise "WAR THUNDER" a tankların ne zaman ekleneceğini bilen var mı?

DaniCalifornia #2 Posted 20 April 2013 - 09:07 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 595
Asıl düşünmen gereken şey WOT'dan daha iyi olacak mı? Uçak konusunda ne kadar iyi de olsa o Hurricaneler, BF 109 lar, Spitfirelar ile uçması ne kadar zevkli de olsa tank konusunda WOT'dan daha iyi olacağını sanmam.

lantirn161 #3 Posted 20 April 2013 - 10:39 AM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 0 battles
  • 3,859
Var Tandır ekıbı tanktan toptan once download sunucularını ıyılestırsın. WOT test surumunu, o essek kadar dosyayı 30 dk da ındırıp kuran ınternet baglantım aslan parcası Var Tandıra gelınce ındırmek ıcın once 3 gun dedı. Bekledım bır 10 dakka 23 saate dusurdu. Bı 10 dakka daha bekledım 16 saat dedı hemen sonra 22 saate zıplattı. Akabınde caaat dıye kapattım. O ne kardesım 3 gun download mı olur?!!!

Ayrıca genel prensıptır taklıtler asılları yasatır dıye. Bu saatten sonra WOT uzerıne cıkmak ıcın cok cıddı ekıp calısması sart. Sadece WoT'ta mılletın sınır oldugu ozellıklerı alıp onları ıyılestırdım alın sıze oyun demek mevzuya sadece populıst yaklasmaktır baska bırsey degıl. Bır oyun ıcınde hem tank hem ucak hem gemı kullanalım demek o oyunun aslında yamalı bohca olmasından baska bırsey degıl. Kısa surede acayıp ıstekler ve sorunlar ortaya cıkar. Dusunun adam burada "tıger cok zayıf gercekte ortalıgı mahvedıyordu" dıyor e bır sturmovık sadece bırkac mermılık bır salvoyla hayvanı tıgerı patlatıyor. O zaman burada sızlayanlar ne dıyecek o durumda???

Sunu demek ıstıyorum bır oyun ıcerısıne kombın etmenız ne kadar zor seylerı sokusturursanız ıs o denlı karmasık olur. Bakın WoTun ana mantıgı cok sade: gercek gorunumlu tanklar, 3rd person kamera, arcade oynama tarzı. Dıger butun seyler arkadan gelıyor. Iste ısın ozu bu.

Var Tandır sturmovık motoru kullanıyor. Sturmovık bence yazılmıs olan en ıyı sımulator motorudur. Onu alıp arcade oyun yaparım dersenız o ıs verımlı olmaz. Yamalı bohca olur. Kısa vadede Var Tandırın bazı gazları alma ıhtımalı var ama kral kraldır ve WoT bu ısı manıpule eden asıl oyun olarak kalacaktır.

ArtoriusCastus #4 Posted 20 April 2013 - 11:06 AM

First Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 1,042
WT p2p olarak indiriyor patchleri o yüzden öyle absürd süreler vermesi normal.

lantirn161 #5 Posted 20 April 2013 - 11:29 AM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 0 battles
  • 3,859
Abıcım ınternetten korsan fılım ındırmıyorum kı p2p oyun ındıreyım. Sen kurumsal fırma oldugun ıddıasıyla ortaya cıkmıssın, WoT'a rakıp oyun yapıcam ortalıgı dagıtıcam dıyorsun sonra gıdıp oyunu p2p ındırttırıyorsun. Valla kazaa kullandıgım zamanlar aklıma geldı. Bırak hocam e ılerde ne olacak, bı de utanmadan betanın betası oyunda para ıle zımbırtı satıyorlar. Bıraksınlar bu ıslerı. CEO,ları cınlı herhalde

DaniCalifornia #6 Posted 20 April 2013 - 11:37 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 595
Ben war thunderı en fazla 3 saatte indirmiştim belki daha kısaydı hatırlamıyorum baya oldu. Ama 3 saatten uzun sürmemiştir. Gece yatarken indirmeye bırak gündüz girdiğinde inmiş olur zaten.

enforcer009 #7 Posted 20 April 2013 - 12:05 PM

Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 295
Bence ilk olarak kendi alanları olan uçaklarda mutlak hakimiyetlerini kuracaklar. Daha sonra tanklara giriş yapabilirler.

ArtoriusCastus #8 Posted 20 April 2013 - 09:29 PM

First Sergeant

• Beta Tester
  • 0 battles
  • 1,042

View Postlantirn161, on 20 April 2013 - 11:29 AM, said:

Abıcım ınternetten korsan fılım ındırmıyorum kı p2p oyun ındıreyım. Sen kurumsal fırma oldugun ıddıasıyla ortaya cıkmıssın, WoT'a rakıp oyun yapıcam ortalıgı dagıtıcam dıyorsun sonra gıdıp oyunu p2p ındırttırıyorsun. Valla kazaa kullandıgım zamanlar aklıma geldı. Bırak hocam e ılerde ne olacak, bı de utanmadan betanın betası oyunda para ıle zımbırtı satıyorlar. Bıraksınlar bu ıslerı. CEO,ları cınlı herhalde

WoT'da deaktif edilmediği sürece yine p2p iniyor zaten.

BQG4CH4N #9 Posted 14 August 2013 - 04:49 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 211
Öncelikle taretinizin üstüne 50 kiloluk hurricane yumurtası inmesinden hiç hoşlanmayacağınızı söylemek isterim. Bir defa War Thunder hatayı önce uçak, sonra tank, sonra gemi böyle taksit taksit göndererek yaptı. İkinci bir konu da, 2. dünya savaşında en etkili silahlar uçaklar olduysa, da, oyunda insana saç baş yoldurtur. Bir kere bu bir simülasyon ve gerçekçiliğe önem vermek zorundalar. Bu da tankları uçaklar karşısında şebeğe çevirebiliyor.

Velhasıl War Thunder tankları getirdiğinde hiç yüksünmeden denerim fakat başarılı olacağını sanmıyorum, sadece uçak olarak devam etseler daha iyi olabilir.