Jump to content

Leopard Prototyp A

• Please log in to reply
850 replies to this topic

psywny77 #841 Posted 19 December 2018 - 08:00 PM

Private

• Player
  • 8345 battles
  • 3
Jak by dostał te Buffy co mówicie to by był ładny zamiatacz:) ja bym się cieszył bo polubiłem ten czołg i nie nudzi mi się na razie:) dużo opcji rozgrywki ;) a to pewne że dostanie jakieś? 

Dionarch #842 Posted 19 December 2018 - 08:33 PM

Corporal

• Player
  • 16717 battles
  • 172
  • [_CHS_] _CHS_

Prosto ze strony WG - temat "Co dalej w 2019?":

W pierwszej kolejności zrebilansowane będą następujące pojazdy:

• E100;
  • IS4;
  • Leopard 1;
  • STB-1;
  • Kranvagn.

Nawiązując do tej części - wraz z reworkiem Leosia Pierwszego jest nikła nadzieja na podłubanie w Protopardzie. Z WG bywa różnie, może mu to wyjdzie na dobre. ;)

Edited by Dionarch, 19 December 2018 - 08:34 PM.

___Wolff___ #843 Posted 20 December 2018 - 08:12 AM

Corporal

• Player
  • 13038 battles
  • 102
  • [_CHS_] _CHS_

View Postpsywny77, on 19 December 2018 - 08:00 PM, said:

Jak by dostał te Buffy co mówicie to by był ładny zamiatacz:) ja bym się cieszył bo polubiłem ten czołg i nie nudzi mi się na razie:) dużo opcji rozgrywki ;) a to pewne że dostanie jakieś? 

WG nic o tym nie mówiło, ale będą buffowali Leoparda 1 to i może PTA coś dostanie, tym bardziej, że ludzie robią na nim:

-  najniższy średni DMG 

-  najniższe WR

-  najniższe średnie XP

-  najniższy średni WN8

Weles_z_Nawii #844 Posted 22 January 2019 - 12:44 PM

Sergeant

• Player
  • 34651 battles
  • 293
Wyjątkowo kiepski czołg. Topowym działem grać to kupa śmiechu. Przeładowanie i celowanie trwa wieki. Przecież to med. Celność : załamać się można. A jak już trafi to bez penetracji ( na papierze 268 mm-czysta teoria) albo ( oooo dzięki Ci wielki Manitou!) uszkodzi moduł bez HP oczywiście. Z działem wróciłem do 90mm, przynajmniej częściej strzela i można w coś trafić. A wieży nawet nie zmieniałem, jest taka sama jak stockowa. 10m zasięgu widzenia więcej? Szkoda kredek. X nie mam zamiaru kupować. Wygląda, że to to samo. :sceptic:

Dionarch #845 Posted 22 January 2019 - 12:50 PM

Corporal

• Player
  • 16717 battles
  • 172
  • [_CHS_] _CHS_

View PostWeles_z_Nawii, on 22 January 2019 - 12:44 PM, said:

Wyjątkowo kiepski czołg. Topowym działem grać to kupa śmiechu. Przeładowanie i celowanie trwa wieki. Przecież to med. Celność : załamać się można. A jak już trafi to bez penetracji ( na papierze 268 mm-czysta teoria) albo ( oooo dzięki Ci wielki Manitou!) uszkodzi moduł bez HP oczywiście. Z działem wróciłem do 90mm, przynajmniej częściej strzela i można w coś trafić. A wieży nawet nie zmieniałem, jest taka sama jak stockowa. 10m zasięgu widzenia więcej? Szkoda kredek. X nie mam zamiaru kupować. Wygląda, że to to samo. :sceptic:

Jak nie masz wszystkiego na nim odblokowanego to się nie dziw, że źle się gra. ;p Topowe działo to kwintesencja tego czołgu a bez drugiej wieży to ni rusz, szczególnie, że masz dużą różnicę przeładowania (tak, druga wieża nie daje tylko 10m do widzenia), lepsze skupianie, mniejszy rozrzut i szybszy jej obrót. Po drugie - gun handlin po wymaksowaniu jest "odczuwalnie" lepszy. Wszystko masz w kliencie gry jeżeli dasz do porównania.

Edited by Dionarch, 22 January 2019 - 12:54 PM.

Weles_z_Nawii #846 Posted 22 January 2019 - 01:02 PM

Sergeant

• Player
  • 34651 battles
  • 293

View PostDionarch, on 22 January 2019 - 11:50 AM, said:

Jak nie masz wszystkiego na nim odblokowanego to się nie dziw, że źle się gra. ;p Topowe działo to kwintesencja tego czołgu a bez drugiej wieży to ni rusz, szczególnie, że masz dużą różnicę przeładowania (tak, druga wieża nie daje tylko 10m do widzenia), lepsze skupianie, mniejszy rozrzut i szybszy jej obrót. Po drugie - gun handlin po wymaksowaniu jest "odczuwalnie" lepszy. Wszystko masz w kliencie gry jeżeli dasz do porównania.

Wszystko mam odblokowane od dawna. Tylko z działem wróciłem do 90mm. Tak jak napisałem. A co ma wieża do prędkości przeładowania, skupiania i celności to zupełnie nie rozumiem.:sceptic:

Dionarch #847 Posted 22 January 2019 - 01:12 PM

Corporal

• Player
  • 16717 battles
  • 172
  • [_CHS_] _CHS_

View PostWeles_z_Nawii, on 22 January 2019 - 01:02 PM, said:

Wszystko mam odblokowane od dawna. Tylko z działem wróciłem do 90mm. Tak jak napisałem. A co ma wieża do prędkości przeładowania, skupiania i celności to zupełnie nie rozumiem.:sceptic:

Jak widać dużo. Statystyki dla topowego działa przy obu wieżach bez 'polepszaczy' (poprawka - załoga z czołgu ma BiA, swoją drogą dziwne jakby zaczynało się IX tier bez minimum jednego perka :hiding:):

Stockowa:                  Topowa:
Czas przeładowania:       12,19s                       9,66s

Czas celowania:               2,72                          1,97

Rozrzut:                           0,34                           0,3

Różnice kolosalne + te 10 metrów do widzenia, wszystko jest w kliencie gry, przed grindem można spokojnie podpatrzeć co pierwsze idzie do odblokowania, by się potem nie zdziwić.

Swoją drogą - piszesz, że masz wszystko odblokowane ale wpierw zacząłeś z:

View PostWeles_z_Nawii, on 22 January 2019 - 12:44 PM, said:

[...] A wieży nawet nie zmieniałem, jest taka sama jak stockowa. 10m zasięgu widzenia więcej? Szkoda kredek. X nie mam zamiaru kupować. Wygląda, że to to samo. :sceptic:

.. a jak widać wieża w tym czołgu zmienia wszystko. :)

Edited by Dionarch, 22 January 2019 - 01:14 PM.

___Wolff___ #848 Posted 22 January 2019 - 01:21 PM

Corporal

• Player
  • 13038 battles
  • 102
  • [_CHS_] _CHS_

View PostWeles_z_Nawii, on 22 January 2019 - 01:02 PM, said:

Topowa wieża w PTA to podstawa, nie mając jej zamontowanej nie można oceniać czołgu, a gra z działem 90mm to jakiś masochizm. Tak czy inaczej nie spodziewaj się po Leopardzie nie wiadomo czego, według statystyk to najgorszy med na swoim poziomie.  

profanum #849 Posted 23 January 2019 - 08:57 AM

Sergeant

• Player
  • 32814 battles
  • 283

Przymierzam się do tej linii. Trochę już zapomniana a gdzieś chodzą ploty o buffie dla Leo 1.

Załoga się szkoli na t55a i idealnie pasuje pod linię leoparda. Wchodzi właśnie  4 perk: 

1) BIA.

2) Żarówa u dowódcy/cammo u reszty.

3) cammo dowódca, reszta perki sytuacyjne: ładowniczy bezpieczne magazynowanie, gładka jazda, snajper.

4) Naprawa u wszystkich.

Myślę, że będzie Ok. Lubię takie pojazdy z opuszczaniem działa, mobilne  i dobrym cammo. Przypomina mi się od razu hellcat. 

Właśnie co do buffa, myślę że najlepiej dla tego pojazdu byłoby mu skrócić czas przeładowania - tak do 8 sekund, poprawić parametry działa, by było jesscze celniejesze. Reszta może zostać bez zmian. Inaczej nie widzę jakby ten pojazd miał się odnalźć w obecnej grze.

___Wolff___ #850 Posted 25 January 2019 - 09:04 AM

Corporal

• Player
  • 13038 battles
  • 102
  • [_CHS_] _CHS_
Może za 5 lat coś w nim poprawią, gdyby to był czołg jedynej słusznej nacji to już dawno temu miałby dużego buffa, no ale wiadomo jedynie ruska myśl techniczna wyprzedzała swoją epokę o dziesięciolecia. 

psywny77 #851 Posted 04 March 2019 - 11:04 PM

Private

• Player
  • 8345 battles
  • 3
Poprawki jakie widzę to - stabilizacja (teraz jest tragiczna :p), troszkę czas celowania :) no może jak by jeszcze czas przeładowania z pół sekundy, ale nie jest konieczne  :p najważniejsze to stabilizacja bo teraz to jak w ruchu strzelisz to w kosmos leci , potrafi z kilku metrów w cel nie trafić :p 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users