Jump to content

Aufklärungspanzer Panther

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Meletti #1 Posted 26 April 2013 - 03:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
Takze uz jazdim A-Panthera, a nie je to taka hroza ako na teste. Tam som ho mal od zaciatku v tope, tak som k nemu kvoli jeho rychlosti pristupoval ako k LT. ale na publicu so stockovym motorom som zistil, ze ho treba uchopit ako mobilneho snipera, v ziadnom pripade sa nema hrat ako LT. takze ho treba brat ako rychlu odlahcenu verziu Panthera, vtedy dokaze byt pre team docela uzitocny. este expim topovy motor, inak ho mam vo fulle. delo je presne s dobrou penetraciou. s A-Pantherom sa da naspotovat, camo-faktor sa mi zda lepsi ako na teste. a myslim, ze vela hracov ktori jazdia klasickeho Panthera oceni A-Pantherovu pohyblivost, camo, dohlad a hlavne otacanie veze a podvozku. takze expenie Indiana nebude take utrpenie, ako som ocakaval.
ale kazdopadne MM by sa mal obmedzit do tieru 9., to je uplne jasne. a ma celkom solidny credit income, ked sa nieco nastriela.

Edited by Meletti, 26 April 2013 - 03:22 PM.

imartas #2 Posted 26 April 2013 - 06:03 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 31523 battles
  • 1,372
Tak já mám z něho podobný pocit jako ty-na testserveru hrůza děs,v realu docela zábavná mašinka.Já s tím teda hraju scouta a snažím se ničit enemy scouty a celkem se mi to s tím i daří.Jen by to chtělo o trochu větší DMG,těch 150 mi přijde na takovou velkou krávu prostě málo.A co je na něm fakt velká sranda je schopnost ramovat.Dá se tím ubrat mnohem víc než výstřelem,viz dneska ráno se mě pokoušela naramovat enemácká AMX 13-90 a stačilo mi do něj jednou v plný rychlosti narazit a jednou vystřelit a z asi 80%ho tanku byla mrtvola :teethhappy: .

Meletti #3 Posted 27 April 2013 - 11:31 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
jasna vec, ved ja ho tiez nehram zozadu, ale kvoli tomu ze je velky ako velmi velka stodola, zlyhava ako LT na niektorych mapach, takze sa treba vyhnut niektorym cinnostiam, ktore LT bezne robia, napriklad jazdenie a spotovanie cez duny na pusti, a tak. otacanie podvozku je velmi priemerne na LT, a kedze je taky dlhy, uz len cisto matematicky konce tanku opisuju ovela vacsiu kruznicu, takze je otacanie vlastne este pomalsie, a je potom lahky ciel.

Edited by Meletti, 27 April 2013 - 11:41 AM.

rasfo #4 Posted 29 April 2013 - 07:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34946 battles
  • 831
  • [SOAP] SOAP
tak neviem dal som par hier a predal, gun slabota ak clovek nepouziva gold tak strasne slaby. Silueta velka ako dom otaca sa pomali nevidim ziadne zlepsenie oproti vk2801....

Derp_Trollington #5 Posted 02 May 2013 - 04:04 PM

Veteran

• Veteran
  • 52675 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Pěkný výsledek, nebyl by replay?
Hraješ to, předpokládám, s konischem...?

Mean_Machine_DK #6 Posted 02 May 2013 - 04:18 PM

Corporal

• Player
  • 20546 battles
  • 177
JJ taky bych rád viděl replay, abych trochu lépe pochopil tento tank, vůbec nevím jak s nim hrát :( (hraju jako pasiv scout+ někdy sniper),možná to je taky stock motorem.Oproti wz-131, kde to jde luxusně je to bída

Meletti #7 Posted 09 May 2013 - 02:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16841 battles
  • 611
tak som expenie cez A-panthera stylovo ukoncil, podarilo sa mi konecne sundat T110E5, tier X. americku heavinu...a dostal som ju systemom "ramming speed !", co potesi este viac. takze mam konecne Experta : USA.
inak je tank velmi rozporuplny, vie potesit, aj poriadne nastvat. ale ma 1 velky minus, a to je  VELKOST, to sa ani neda napisat inak ako velkymi pismenami :) je fascinujuce uz len pozerat na to, aka mala vyzera vedla neho napriklad IS-3, alebo vlastne aj Tiger. kludne by mohol vzadu nosit T-71, ako motorku na karavane. je to fakt oooobrovske hovado. takze pri niektorych cinnostiach vyzera vyslovene komicky. ked chce clovek vykuknut spoza duny, z druhej strany to musi vypadat, ako keby sa vynaral Titanic.
a tato velkost dost zraza A-Panthera dole, inak by to bol fajnovy tank. delo je docela v pohode, presne, penetruje, nie je nutne k nemu davat ziadne pridavne zariadenia. a ma este jednu zbran, a to je ramovanie. so skillom Kontrolovany naraz je to naozaj peklo, to treba zazit, v Himmelsdorfe sa mi podarilo v jednej hre postupne zramovat troch skautov, parada. ale ak to clovek nechce hrat ako ramujuci blazon, tak prilis casto to nevyuzije.
druhe minus, a to je naozaj zavazne, je pocet potrebnych expov. 40k expov na tank, priblizne 50k expov na top, a potom 100k expov na Indiana, to je neprimerane vela, a myslim ze vela ludi to odradi.

IgorBrzda #8 Posted 14 May 2013 - 10:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12136 battles
  • 77
Nevim,moc bitev jsem si sním ještě nezahrál,ale v garáži mi dlouho zůstane.Nevím jak ostatní,ale podle mě má snad nejpřesnější dělo za jízdy s kterým jsem měl možnost hrát.Všichni si tu stěžují,že je velký jak barák,ale v tom případě je Panther taky velký jak barák a je to středák a co teprv třeba desýtkový patton nebo vysoký Chaffee,zase má jinné přednosti třeba 900 koní,dobré ramovani nejvíc s tím asi naštvete BattChata 25t  :trollface:  a již zmiňované osmičkové dělo,které si nemůžu vynachválit.....jako v plné rychlosti na hrbolatém povrchu,dělo natočené bočně trefovat nepřítele skoro přes půl mapy nádhera.A líbí se mi ten deštník co vozí na zádi  :teethhappy: .No podle mě je to něco nového do hry a je to zase výzva.Jedno plus ode mě  pro wargaming.

Ersgon #9 Posted 16 May 2013 - 06:25 PM

Private

• Player
  • 32946 battles
  • 21
  • [CZ-EX] CZ-EX
U mě naprosto propadl a to hlavně kvůli své velikosti, dělu a MM

Velikost - tak to je sice fajn že dobře (někdy to i potěší když se o vás rádoby nějaký hrdina rozbije) ovšem styl řízené střely v 98% nevyplatí. Tento tank má pocitově nejhorší z lehkých tanků vůbec a i některé těžké na tom budou lépe ........ to bych ještě přetrpěl ovšem přidává se další hřebíčky v podobě děla a MM

150pene proti 10kám je málo a sic může někdo namítnout na boky to stačí ......... heh :D například blbý ISko 3 s bočmími rantely se necháva krmit za 0dmg téměř pořád a popravdě sic hloupost vládne světu v 10kových bitvách ( pokud jsem jen neměl smulu na MM) už moc jelit není. (takže dělo potřebuje gold munici a to ho dost omezuje v použitelnosti)

Další bod lovec skautu :D nejčastější protivním je AMX a pokud to není úplný blb tak vám v 1vs1 rozdá jak kráva zatímco ty ho hlodaš po cca 150 :D

Pokud porovnáme pantera I a II s Ačkem tak souhlasím že Ačko může byt lepši bohužel u mě ho poslední 2 zmiňované body

Ersgon #10 Posted 16 May 2013 - 06:30 PM

Private

• Player
  • 32946 battles
  • 21
  • [CZ-EX] CZ-EX
Jo a ještě jedna drobnost ........ v tuto chvíli je to ještě stále tank který hodně lidem chybí do experta takže vás každý má jako primární cil

IgorBrzda #11 Posted 16 May 2013 - 11:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12136 battles
  • 77

View PostErsgon, on 16 May 2013 - 06:25 PM, said:

U mě naprosto propadl a to hlavně kvůli své velikosti, dělu a MM

Velikost - tak to je sice fajn že dobře (někdy to i potěší když se o vás rádoby nějaký hrdina rozbije) ovšem styl řízené střely v 98% nevyplatí. Tento tank má pocitově nejhorší z lehkých tanků vůbec a i některé těžké na tom budou lépe ........ to bych ještě přetrpěl ovšem přidává se další hřebíčky v podobě děla a MM

150pene proti 10kám je málo a sic může někdo namítnout na boky to stačí ......... heh :D například blbý ISko 3 s bočmími rantely se necháva krmit za 0dmg téměř pořád a popravdě sic hloupost vládne světu v 10kových bitvách ( pokud jsem jen neměl smulu na MM) už moc jelit není. (takže dělo potřebuje gold munici a to ho dost omezuje v použitelnosti)

Další bod lovec skautu :D nejčastější protivním je AMX a pokud to není úplný blb tak vám v 1vs1 rozdá jak kráva zatímco ty ho hlodaš po cca 150 :D

Pokud porovnáme pantera I a II s Ačkem tak souhlasím že Ačko může byt lepši bohužel u mě ho poslední 2 zmiňované body
Nevím nemám ani jednoho francouze a když vezmu v potaz 14tun proti čtyřiceti tak z toho vycházím vždy jako vítěz,ale asi je to taky o mapě a týmu.AMXka se mi nezdají jako problém pro Áčko a třeba takový lehký WZka ty mi dělaly problém,ale co jednoduše KDYŽ JE BLBÝ TÝM,TRPÍ CELÝ TANK  :medal: A je jedno jestli hraješ s desýtkama nebo sedmičkama.....

Faukk #12 Posted 01 June 2013 - 12:49 AM

Corporal

• Player
  • 33761 battles
  • 133
  • [ZZS] ZZS
Nazdárek! Mám tohoto Pantíka asi 10 dní a nakonec jsem do něj nacpal tu 105 houfnici a střílím HEčkama....tím poškodíš skoro každýho. Tím konusem mi to moc nešlo (pene gut, ale poškození malý). Je to ideální stroj na to někoho zprasit zezadu, když ho zaměstná spoluhráč. Camofaktor na ho......- je to almara a dohled...nic oslnivého. Ještě mi chybí ta 900 Hp pohonná jednotka, ale i s tou 700 to docela jede. Žádnej zázrak, ale "de to"

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users