Jump to content

Premium tanky (dárkové a nikdy nezavedené do prodeje)

MTLS-1G14 M4A2E4 A-32 KV-220 premium hydraulic

• This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

Poll: Premiové neprodejné vozy (89 members have cast votes)

Měly by být uváděny do prodeje i dárkové tanky, které byly určeny pouze pro testery a nikdy nebyly, vyjma darů, v prodeji?

1. Ano, čas od času by i raritní tanky měly jít do obchodu, i kdyby na jeden den. (68 votes [76.40%])

Percentage of vote: 76.40%

2. Ne, těhto tanků nemá být moc a měly by být pouze za odměnu v soutěžích. (21 votes [23.60%])

Percentage of vote: 23.60%

Vote Hide poll

GeorgusIgnitus #1 Posted 28 April 2013 - 12:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
Dobrý den, všichni tankisté.

Určitě to znáte.Kouknete na WoT wiki a přemýšlíte který premium tank by vám vydělával a který by se vám taky líbil.
A vybíráte a jak jste si určitě všimli jsou zde i tanky které ve hře jsou, ale vy si je už pořídit nemůžete.Stejně jako já si určitě řeknete, že na výběr je jich přece dost, ale po čase vás to začne trápit a říkáte si, že zrovna tenhle by jste rádi měli v garáži.

Tak chci znát váš názor.
Měly by být tanky které již získat nepůjde vyjma soutěží?
Nebo by mělo být vše co na této stránce: http://wiki.worldoft...u/Premium_Tanks najdete na prodej?

Děkuji za vaši volbu a pokud bude mít chvilku napište které premium by jste chtěli a proč.

PS:Prosím vynechte Typ-59 nechci ať se to tady motá kolem něj.

Děkuji

Edited by GeorgusIgnitus, 28 April 2013 - 01:51 PM.

Norintheris #2 Posted 28 April 2013 - 12:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19602 battles
  • 1,354
MTSL = Mohla by být strašná sranda trollit s tím..  :trollface: PzIV/V Alpha = vzhledově se mi líbí, viděl jsem ho zatím dvakrát, dost dobře ramuje, takovou KV-1 rozdělal o polovinu HP na náraz.

buh_vi #3 Posted 28 April 2013 - 12:39 PM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW
Co má za cíl toto vlákno? Samozřejmě, že všichni chtějí, co největší výběr v obchodě, pokud už ale WG nechce dávat do obchodu nějaké tanky, tak s tím opravdu nějaká anketa nic neudělá.

Uthor #4 Posted 28 April 2013 - 12:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13855 battles
  • 516
Já bych byl spokojený,kdyby byl v prodeji Tetrarch :izmena:

JohnTravolta #5 Posted 28 April 2013 - 01:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 16231 battles
  • 1,587
Je nepravdepodobne zeby niekedy dali do obchodu unikatne a darcekove tanky ako M6-gigantohlav, Sherman E4 ci KV-220...
Ja osobe by som chcel A-32 a M4E4 cisto ako zberatelsky kusok.

V povodnych technologickych stromoch bolo vela tankov ktore by som rad videl v hre.
Koristny sovietsky Panther, nemecku T-34ku...
Pridat tieto tanky do hry by nemalo byt nijako narocne... miene modifikovat existujuce modely by snad nebol az taky problem.
Bolo by fajn keby bola moznost ziskat ich hoci len ako limitovau ediciu.

Ale samozrejme pridanie tankov ktore su podobne ako uz existujuce tanky v hre nema vo WG prioritu.
Preto nam radsej daju uplne unikatny cinsky strom a martanske tanky ktore sa preslavili na bojiskach 2.sv.v.

Edited by JohnTravolta, 28 April 2013 - 01:15 PM.

GeorgusIgnitus #6 Posted 28 April 2013 - 01:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
buh_vi: No anketa je tu proto jestli je opravdu všichni chcou.Snad si nemysliš, že bych věřil, že tohle vlákno něco změní?Aha asi jsi tomu věřil.......no nevadí, každý jsme nějaký.

Jinak mě opravdu zajímá o jaké by byl největší zájem.

John Travolta: No těžké by to být nemělo a po pravdě taky bych rád viděl kořistní tanky.A kdoví?Třeba časem vše bude,třeba né na pořád, ale jako speciality.

Víte je škoda, že mnohé special kousky nejde okoštovat ani na test serveru a já bych tak rád.......

Edited by GeorgusIgnitus, 28 April 2013 - 01:43 PM.

GeorgusIgnitus #7 Posted 29 April 2013 - 06:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
Přiznám se, že mě mrzí jak málo lidí zatím hlasovalo.Ale je to rozhodně zajímavé.Asi by mnozí z vás ocenili tank který je unikát a lze jej vyhrát.Ono ty soutěže o tanky jsou super věc když se na to tak dívám, ale je trochu smutné, že se výhra týká stále těch samých tanků.Chtělo by to větší různorodost, co myslíte.Nebo opravdu chcete vyhrát KV-5 a Typ-62?Oba byly v ochodech a taky.........po pravdě chci něco unikátního k získání od němců a američanů.Rusové a číňani, to je, ale výběr nemyslíte?

Eraser_SK #8 Posted 29 April 2013 - 07:08 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22631 battles
  • 1,430
  • [BIA-0] BIA-0
Absolútne nechápem prečo nieje v obchode KV-220. Už len fakt že sa nejedná o odmenu pre beta testerov ( KV-220 T je ta odmena pre hráčov na RU servery) a RU server má k dispozícii tank, ktorý bol odmenou pre EU server testerov za 1500 goldov mi to príde ako nerovnaký meter. Podobne tak pre-order balíčky - RU server ich má v gift shope v pohode a EU server ich nemá vraj pre zlú reakciu hráčov (zaujímavé, že práve v tomto WG hráčov vypočuje a ostatné má v paži). I keď WG potvrdilo že tanky ako PzIV hydro alebo SU85i nebudú v predaji nieje to tak dávno čo podobné potvrdenie bolo pre Type 62 a všetci vieme ako to dopadlo. Hráči, ktorý nemajú Type 59 sa musia zmieriť, že skutočne tento tank sa už nevráti.. ani do gift shopu (alebo?). Mňa štve akurát keci o tankoch ako BT-SV alebo MTLS že boli súčasťou krabicových verzií... pýtam sa kde? U nás sa to nikde nedalo kúpiť (EU). Celkovo som ale zmierený, že gift shop je nastavený na predaj nepotrebných vecí za vysoké ceny zabalené do pozlátka totálnej vyhodnosti, ktorá sa neodmieta.

GeorgusIgnitus #9 Posted 29 April 2013 - 06:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
Víte mě jen mrzí, že ani tyhle speciality nepotkávám.Alestpoň jako výhru v soutěžích by je mohli dávat.Vite vidět je a rozstřílet je by mi taky udělalo radost.  :playing:

GeorgusIgnitus #10 Posted 01 May 2013 - 03:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
No vida,tetrarch teď bude v balíčku s lowem,  :sad:  a ja už loweho mám, :confused: .

krystoffus #11 Posted 19 May 2013 - 10:00 AM

Private

• Player
  • 5136 battles
  • 45
Já bych to udělal tak, aby se tyto tanky daly koupit jako stanfartní premiové tanky pouze na test serveru, tak by lidé dostali možnost zajezdit si s nimi, ale na normálním serveru by se stále moc nevyskytovali

P.S. jsou vlastně tyto tanky potřeba k získání tankového esa?

Elnorka #12 Posted 19 May 2013 - 10:02 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE
premiaky netreba do tankoveho esa

IgorBrzda #13 Posted 28 May 2013 - 10:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12136 battles
  • 77
Já tomu nerozumím,přece jim jdou s toho peníze odeberou Typa 59,že jich bylo na serverech hodně a teď se mi zdá,že potkávám furt samýho Lowa.Kdyby daly občas nějaký zajímavý kousek tak by to lidi co sbírají premiáky by si je určo koupily.Bojiště by byly zajímavější a taktika zase trošku jiná.

GeorgusIgnitus #14 Posted 09 June 2013 - 09:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97
Teď doufám, že se brzy objeví nějé nové tanky, mohly by i u prémiaků některé odebrat na pár aktualizací a dát tam jiné a pak je zase prohodit zpět ať je nějaká obměna, ale to by bylo asi moc složité a nemělo to moc smysl, každopádně doufám, že budou nějaké zajimavé akce kde půjde získat nějaké raritní prem vozidlo a tím nemyslím typa59 pořád ho cpou do každé soutěže a už je to nuda.

GeorgusIgnitus #15 Posted 09 June 2013 - 10:00 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9081 battles
  • 97

View PostCerVus, on 19 May 2013 - 10:21 AM, said:

Není to špatná myšlenka, ale spousta těchto tanků jako například můj pz V/IV jsou zoufale podprůměrné i v ramci prémiových tanků.

Na druhou stranu když jsem sondoval u Dargnona šance na jeho upravení (nahrazení věže za tu správnou ze současného pz IV), tak mou naději zchladil s tím, že vývojáři se k tankům kterých je zoufale málo (5500 V/IV na EU a NA) nechtějí vracet a nechávají je tak jak přišly do hry. Pokud by se rozšířily byla by zde šance na jejich úpravu do hratelné podoby.

Ale jak by se měly rozšířit je nějaká šance tento tank získat?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users