Jump to content

Seznam zakázaných modifikací

Mody Mods modifikace

• Please log in to reply
103 replies to this topic

RAKETAK #41 Posted 03 January 2014 - 08:25 AM

Sergeant

• Player
  • 39667 battles
  • 248

Jestli sem to teda pochopil modifikace jsou zakázané ? protože když to tu tak čtu mám v tom guláš.

RAKETAK #42 Posted 03 January 2014 - 08:34 AM

Sergeant

• Player
  • 39667 battles
  • 248

View Postantilcz, on 08 November 2013 - 12:50 AM, said:

Navrhuju sepsat petici aby se zavedli týdny a goldy jako odměna za report neférového hráče a ten aby mohl odblokoval svůj účet by ze svého zaplatil WOT to co ono dalo jako odměnu čestnému hráči co to odhalil. Chápu, že ti co podváděj, mě hned budou poučovat jak je to špatnej nápad, ovšem tím na sebe upozorněj ,-). Kdo chce toleranci ke špíně, říká ."jsem to já a bojím se trestu"můj návrh sazebníku:odhalím hráč ve hřewot zjistí že ten podvodník to má 1 měsíc ale nešířil to.přijde o tanky co v te době koupil, takže přijde o expy a credity.Dostane ban na týden, já dostanu 1 týden premiak.wot zjistí že podvodník to šířil po internetu. Když nahlásí ty co to odněj vzali (registrovali se u něj ne foru, psali mu na emeil, psali přes skype) bude mu 50% trestu odpuštěno. Když podvodník bude mít doleženo, že těm co to šířil dal výstrahu, že v balíčku je nelegální obsah,bude mu odpuštěno dalších 25% - to proto aby si sosálkové nemohli vymýšlet že v dobré víře vůůůbec netušili že podváděj :-)Já dostanu 14 dní premiaku. V téhle hře jde o peníze, většina platí a když vás někdo podvádí a níčí váš zaplacenej herní čas, způsobuje vám finačně vyjádřitelnou škodu. Podá se hromadná žaloba, dotyčnej podvodník se bude divit. Když se sejde 1700 lidí, doloží že v danej měsíc zaplatilo za premiovej účet cca 300,-kč je to trestnej čin týkající se částky 5.000.000,-kč, všichni vypoví, že se cítí býti poškozeni. A tím nastává:(§ 205).5) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem škodu velkého rozsahu.§ 415Každý je povinen počínat si tak, aby nedocházelo ke škodám na zdraví, na majetku, na přírodě a životním prostředí.§ 420(1) Každý odpovídá za škodu, kterou způsobil porušením právní povinnosti.(týká se WOT,provozovatel je odpovědný za kriminalitu o které ví a nebrání jí, takže WOT by po konzultaci s právníky podvodníka nechránilo)§ 424Za škodu odpovídá i ten, kdo ji způsobil úmyslným jednáním proti dobrým mravům.§ 138 Hranice výše škody, prospěchu, nákladů k odstranění poškození životního prostředí a hodnoty věci a jiné majetkové hodnoty(1) Škodou nikoli nepatrnou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 5 000 Kč, škodou nikoli malou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 25 000 Kč, větší škodou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 50 000 Kč, značnou škodou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 500 000 Kč a škodou velkého rozsahu se rozumí škoda dosahující nejméně částky 5 000 000 Kč.Ono ted vám to může připadat jako hloupost. Tisícům neplatičům v Čechách připadalo jako blbost přijít pro padesátitisícovej dluh o byt za 2miliony :-). A ted už každej ví že to blbost není :-) Svoboda jednotlivce končí tam kde začíná právo druhého. Věřte že na má slova dojde a nějaké výmluvy, že jste nevěděli vám nepomůžou, neznalost zákona neomlouvá. To že si někteří myslíte,že nemám pravdu není argument, jen vaše přání. Jedienj argument by bylo že WOT povoluje hack. Věřte že my, právníci si jednou na tomhle příjdem an slušnej balík, čím víc lidí bude žít ve virtulním světě, tím více peněz se v něm bude točit. Prostitutky a právníci jsou vždy tam kde jsou peníze :-)Bye !

Nezlob se ale to je hovadina podle několika hráčů co jsem dnes potkal sem taky cheater a bot a kdo ví co ještě všechno už tet je v tom bordel.

stado #43 Posted 03 January 2014 - 10:03 AM

Private

• Player
  • 9365 battles
  • 43
  • [C-T-B] C-T-B

Navrhuju sepsat petici aby se zavedli týdny a goldy jako odměna za report neférového hráče a ten aby mohl odblokoval svůj účet by ze svého zaplatil WOT to co ono dalo jako odměnu čestnému hráči co to odhalil. Chápu, že ti co podváděj, mě hned budou poučovat jak je to špatnej nápad, ovšem tím na sebe upozorněj ,-). Kdo chce toleranci ke špíně, říká ."jsem to já a bojím se trestu"můj návrh sazebníku:odhalím hráč ve hřewot zjistí že ten podvodník to má 1 měsíc ale nešířil to.přijde o tanky co v te době koupil, takže přijde o expy a credity.Dostane ban na týden, já dostanu 1 týden premiak.wot zjistí že podvodník to šířil po internetu. Když nahlásí ty co to odněj vzali (registrovali se u něj ne foru, psali mu na emeil, psali přes skype) bude mu 50% trestu odpuštěno. Když podvodník bude mít doleženo, že těm co to šířil dal výstrahu, že v balíčku je nelegální obsah,bude mu odpuštěno dalších 25% - to proto aby si sosálkové nemohli vymýšlet že v dobré víře vůůůbec netušili že podváděj :-)Já dostanu 14 dní premiaku. V téhle hře jde o peníze, většina platí a když vás někdo podvádí a níčí váš zaplacenej herní čas, způsobuje vám finačně vyjádřitelnou škodu. Podá se hromadná žaloba, dotyčnej podvodník se bude divit. Když se sejde 1700 lidí, doloží že v danej měsíc zaplatilo za premiovej účet cca 300,-kč je to trestnej čin týkající se částky 5.000.000,-kč, všichni vypoví, že se cítí býti poškozeni. A tím nastává:(§ 205).5) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem škodu velkého rozsahu.§ 415Každý je povinen počínat si tak, aby nedocházelo ke škodám na zdraví, na majetku, na přírodě a životním prostředí.§ 420(1) Každý odpovídá za škodu, kterou způsobil porušením právní povinnosti.(týká se WOT,provozovatel je odpovědný za kriminalitu o které ví a nebrání jí, takže WOT by po konzultaci s právníky podvodníka nechránilo)§ 424Za škodu odpovídá i ten, kdo ji způsobil úmyslným jednáním proti dobrým mravům.§ 138 Hranice výše škody, prospěchu, nákladů k odstranění poškození životního prostředí a hodnoty věci a jiné majetkové hodnoty(1) Škodou nikoli nepatrnou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 5 000 Kč, škodou nikoli malou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 25 000 Kč, větší škodou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 50 000 Kč, značnou škodou se rozumí škoda dosahující částky nejméně 500 000 Kč a škodou velkého rozsahu se rozumí škoda dosahující nejméně částky 5 000 000 Kč.Ono ted vám to může připadat jako hloupost. Tisícům neplatičům v Čechách připadalo jako blbost přijít pro padesátitisícovej dluh o byt za 2miliony :-). A ted už každej ví že to blbost není :-) Svoboda jednotlivce končí tam kde začíná právo druhého. Věřte že na má slova dojde a nějaké výmluvy, že jste nevěděli vám nepomůžou, neznalost zákona neomlouvá. To že si někteří myslíte,že nemám pravdu není argument, jen vaše přání. Jedienj argument by bylo že WOT povoluje hack. Věřte že my, právníci si jednou na tomhle příjdem an slušnej balík, čím víc lidí bude žít ve virtulním světě, tím více peněz se v něm bude točit. Prostitutky a právníci jsou vždy tam kde jsou peníze :-)Bye !

Hele pravniky neuci cesky nebo si to po sobe alespon precist ??? :)

lukasarcher #44 Posted 03 January 2014 - 10:08 AM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

Tobě pomůžou jen Bohnice chlapče.Ten tvůj výplod nemá hlavu ani patu a připomíná mi to praktiky komunismu.

lukasarcher #45 Posted 03 January 2014 - 10:13 AM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostRAKETAK, on 03 January 2014 - 08:25 AM, said:

Jestli sem to teda pochopil modifikace jsou zakázané ? protože když to tu tak čtu mám v tom guláš.

Nejsou zakázané. Jen chybí seznam nepovolených modifikací.

Bozsky_Perun #46 Posted 03 January 2014 - 10:33 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39874 battles
  • 348
  • [INTAS] INTAS

Ked si vsade tam kde su peniaze tak nezobri od wg 14dni premioveho uctu ale chod si ho kupit....Vidim ze si ten druh smejda ktoremu robi radost ze niekto kvoli 50000tisicam prisiel o byt za 2miliony.Popripade chod robit prostitutku pravne si to osetri a budes mat 2nasobny zisk.Nazdar 

K teme:mody niesu zakazane,ale chyba zoznam co je zakazane ako napisal Lukas...

KelimekBroumov #47 Posted 03 January 2014 - 12:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40586 battles
  • 82
  • [BGANG] BGANG

Mno já nejsem žádný odborník,ale co to jsou vlastně módy ve WoT???

Nejní to náhodou jen to,co vidíš ty na svém monitoru a nikdo jiný???

WG na své hrací servery nikoho nenechá nahrát ani bit !

Tudíž jak může být ve hře "CHEATER" ????

můžeš si dát na tank třeba paní Marii a k čemu ti to bude??? Jen a pouze v vylepšení vzhledu...

V této hře mi nepřijde reálné,aby někdo (kdokoliv) si mohl pomoci k vítězství tím,že odstraní šutr,za kterým se zkrývá protivník,tím,že se mu na minimapce ukážou nespotnuté pozice enemy tanků apod... To prostě nelze,pokud WG nechce!!! Víte,oni nejsou zas tak blbý,jak si tady všichni myslíte..

To,že si někdo dá mód,aby měl jiný zaměřovač,aby viděl kam tank míří apod. bych nepovažoval za cheaterství apod.... (osobně používám crabtrův balíček)

Vždyť i normálnm zoom módem,si mohu zjistit,kam enemy míří,když je za rohem... :D

Všechny tyhle módy,jsou jen "zkrášlovadlo",který vidí jen ten,kdo je má ve složce res_mods ...

Je to stejné,jako když si do závodního auta dáte potahy na sedačky... Taky Vám ty potahy nevyhrajou závod,taky Vám to auto nepojede rychleji atd...

Myslím,že řešit módy,které jsou zakázane a které nejsou,je zbytečná ztráta času...

Kdyby existovalo nějaké "zlepšení" hry,která by vedla k vítězství,určitě by si ho WG všimlo a udělaly by opatření...

HAWK ...

RAKETAK #48 Posted 03 January 2014 - 12:50 PM

Sergeant

• Player
  • 39667 battles
  • 248

Dík za reakce a co bych ještě chtěl jestli mi může někdo poradit anti XVM mod a taky bych chtěl mod proti tomu aby proti hráč nevyděl kam zrovna mířím plus by bodlo i to kdyby se dalo sehnat proti info kdo koho trefil nelíbí se mi když někdo ví odkud sem střílel plus jak dlouho dobíjím.

Předem děkuji za linky.

Edited by RAKETAK, 03 January 2014 - 01:13 PM.

Viktor_Ochlupin #49 Posted 03 January 2014 - 12:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11458 battles
  • 57
  • [GU-N] GU-N

View Poststado, on 03 January 2014 - 10:03 AM, said:

Hele pravniky neuci cesky nebo si to po sobe alespon precist ??? :)

Ty mas co rikat :D

valecnik05 #50 Posted 05 January 2014 - 09:58 PM

Corporal

• Player
  • 7111 battles
  • 147

View Postantilcz, on 07 November 2013 - 11:50 PM, said:

Ty máš hochu dost, ty si možná vyděláš jako právník, ale já vědět, že se pohybuje po světě něco jako ty...tak jsem psychiatr a vydělám si léčením tvé osoby víc než 100 právníků dohromady :D.

TheSouthWillRise #51 Posted 06 January 2014 - 05:06 PM

Sergeant

• Player
  • 11585 battles
  • 209

View PostRAKETAK, on 03 January 2014 - 12:50 PM, said:

Dík za reakce a co bych ještě chtěl jestli mi může někdo poradit anti XVM mod a taky bych chtěl mod proti tomu aby proti hráč nevyděl kam zrovna mířím plus by bodlo i to kdyby se dalo sehnat proti info kdo koho trefil nelíbí se mi když někdo ví odkud sem střílel plus jak dlouho dobíjím.

Předem děkuji za linky.

Ty módy jak dlouho nabíjíš a kam míříš si daný mód bere online ze serveru. Nejde tomu zabránit :)

0azu0 #52 Posted 14 January 2014 - 08:37 AM

Private

• Clan Diplomat
  • 31194 battles
  • 35
  • [BBB2] BBB2

View PostTheSouthWillRise, on 06 January 2014 - 04:06 PM, said:

Ty módy jak dlouho nabíjíš a kam míříš si daný mód bere online ze serveru. Nejde tomu zabránit :)

ale ide pouzi skratku alt+f4 alebo start >program> uninstall :D

Edited by 0azu0, 14 January 2014 - 08:37 AM.

b3tL #53 Posted 14 January 2014 - 09:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20238 battles
  • 382
  • [PRASE] PRASE

View Postantilcz, on 07 November 2013 - 11:50 PM, said:

Navrhuju sepsat petici aby se zavedli týdny a goldy jako odměna za report neférového hráče a ten aby mohl odblokoval svůj účet by ze svého zaplatil .....
bude žít ve virtulním světě, tím více peněz se v něm bude točit. Prostitutky a právníci jsou vždy tam kde jsou peníze :-)Bye !

no ty vole ... 

asi budeš členem jedné z těchto skupin http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2002112901

LOL 

poustni_lisak #54 Posted 14 January 2014 - 10:16 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 2755 battles
  • 1,155

takovouhle slátaninu by žádný skutečný právní nenapsal, motá jabka s hruškama a zřejmě vůbec nechápe, co napsal a jaké pojmy použil

Noobish_Kiddy #55 Posted 14 January 2014 - 11:31 AM

Lieutenant

• Player
  • 13547 battles
  • 1,598
  • [MACHR] MACHR

Ľudia, neviem ako dlho sa na internete (fórach) zdržiavate. 

No takýchto "Internetových právnikov" je mnoho... 

Blbci čo študujú prvý rok právo a myslia si ako vyčapú so systémom a keď opustia školu budú presne ako on sám písal prostitútky. 

Veď čo robí právnik? Nechá si platiť za službu a nezaujíma ho čo je jeho klient zač...  Prostitútka :teethhappy:

Ragnarocek #56 Posted 14 January 2014 - 02:23 PM

Captain

• Player
  • 30484 battles
  • 2,094
  • [_STD] _STD

View PostKelimekBroumov, on 03 January 2014 - 12:26 PM, said:

Mno já nejsem žádný odborník,ale co to jsou vlastně módy ve WoT???

Nejní to náhodou jen to,co vidíš ty na svém monitoru a nikdo jiný???

WG na své hrací servery nikoho nenechá nahrát ani bit !

Tudíž jak může být ve hře "CHEATER" ????

můžeš si dát na tank třeba paní Marii a k čemu ti to bude??? Jen a pouze v vylepšení vzhledu...

V této hře mi nepřijde reálné,aby někdo (kdokoliv) si mohl pomoci k vítězství tím,že odstraní šutr,za kterým se zkrývá protivník,tím,že se mu na minimapce ukážou nespotnuté pozice enemy tanků apod... To prostě nelze,pokud WG nechce!!! Víte,oni nejsou zas tak blbý,jak si tady všichni myslíte..

To,že si někdo dá mód,aby měl jiný zaměřovač,aby viděl kam tank míří apod. bych nepovažoval za cheaterství apod.... (osobně používám crabtrův balíček)

Vždyť i normálnm zoom módem,si mohu zjistit,kam enemy míří,když je za rohem... :D

Všechny tyhle módy,jsou jen "zkrášlovadlo",který vidí jen ten,kdo je má ve složce res_mods ...

Je to stejné,jako když si do závodního auta dáte potahy na sedačky... Taky Vám ty potahy nevyhrajou závod,taky Vám to auto nepojede rychleji atd...

Myslím,že řešit módy,které jsou zakázane a které nejsou,je zbytečná ztráta času...

Kdyby existovalo nějaké "zlepšení" hry,která by vedla k vítězství,určitě by si ho WG všimlo a udělaly by opatření...

HAWK ...

nezabudaj, ze server komunikuje s klientom obojstranne... a ver, ze existuju aj cheaty na WoT (aimbot, zafarbenie trasirok a ich zmrazenie, takisto obdoba wallhacku....) a v podstate by sa dala ovplyvnit aj samotna hra, ak by si modifikoval data odosielane z klienta na server....

DJDavecz #57 Posted 14 January 2014 - 02:40 PM

Major

• Player
  • 37495 battles
  • 2,505
  • [BIA-] BIA-

Navrhuju sepsat petici aby bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Ty jsi zralý na TOTAL PERMA BAN....:facepalm:

ppetrm #58 Posted 14 January 2014 - 03:41 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20953 battles
  • 343
  • [PIVO-] PIVO-

tady to koukam taky zije:) me by jen zajimalo jak podle naseho WOTkoveho pravnika by se poznavalo kdyz nekdo pouziva ty zakazane mody.. jako kdyz uz by ho chtel praskat tak pod jakou zaminkou?.. jestli treba staci ze ten dotycny na nej vystrelil a trefil nebo jak to pozna ze ma nejaky ten zakazany mod?.. a nebo proste bude jak sileny udavat naslepo a spolehat se na to ze treba z 10pokusu mu nejaky vyjde?:)

co se tyce modu tak jsou nektere ktere jsou "zkraslovaci" a pak nektere ktere jsou podle meho usudku uz za hranici a byt by nemeli (laserove cary kdyz te nekdo zameri), ale proste zalezi na WG jak to osetri.. Ten kdo chce mit svedomi ciste a prijde mu to nefer tak je stejne nepouziva a ten kdo chce takhle "podvadet" (to neni uplne nejlepsi prirovnani kdyz to neni zakazane ale podle meho dojmu to proste uz je za hranici) aby se mohl nad sebou alespon zamyslet(apeluju na lepsi stranku hracu:) ). A WG by melo jasne stanovit co je jeste OK a co uz neni..kdyz chteji nechavat volny prubeh tvorbe hracu ok ale treba at to nejak schvaluji a hrac si pak muze nahravat schvalene mody, nebo at to zakomponuji primo do hry(pravda cas nabijeni po dvou letech konecne pridali:) )

Petr 

Edited by ppetrm, 14 January 2014 - 03:42 PM.

Petangamercz #59 Posted 02 April 2014 - 03:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10941 battles
  • 78
Docela by mě zajímalo kde se dají stáhnou ty hitzony modulů dají stáhnout :trollface: .

Empty01 #60 Posted 05 December 2014 - 03:16 PM

Private

• Player
  • 1780 battles
  • 1

Je XVM mod povolený ?!?!

Also tagged with Mody, Mods, modifikace

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users