Jump to content

Klan Savaşları Sefer Bildirisi

• This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

Darkness_Whisper #21 Posted 23 May 2013 - 11:48 AM

Sergeant

• Player
  • 57021 battles
  • 221
  • [R4D] R4D
sizin söylediklerinize göre ödüllerin hiç bir mantığı yok, herkese direk m60ı versinler o zaman.
bu etkinlik dışında da klan savaşlarına katılsanda katılmasanda herkese altın yollasınlar.
başarılı olanlar ödüllendiriliyor. eğer küçük klanlardakilere (daha doğrusu başarı elde edemeyecek klanlara) da aynı ödül verilecekse etkinliğin, klanlar savaşlarının ne anlamı olacak?

HuzurNdarem #22 Posted 23 May 2013 - 11:50 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,027
  • [SINS-] SINS-

View Postnacodeltoro, on 23 May 2013 - 11:20 AM, said:

küçük klanlara ortam olsun diye tank kilitlenmesi de eklenmişti huzur, amaç hiçbir zaman küçük klanları toprağa çıkartmak olmadı aslında.
Ne ortam oldu ama degil mi ilk geldigi günleri hatırlıyorumda tank yetistiremiyorduk biz fakat büyük clanlar baya bi rahatlamıstı cünkü tank zaten gani. Gidin tank kasın sizin CW de ne işiniz var demenin kibarcasıydı kücük clanlara.

Neyse konu ile ilgili son olarak keske bu tankı oyuna ekleyip herkesin alabilmesini saglasaydınız ve bu etkinlikte altın vs bir sey verseydiniz. Yada su etkinlikleri ve tank ekleme ile gecirdiginiz vakitin sadece %10nunu ramdom maclarda solo harcayıp oyun eksikliklerine kafa yorsaydınız. Düsünce güzel etkinlik güzel fakat m60 dagıtım sekli bana göre cok adaletsiz. Simdiden PTS , 1sbp , Kazna , EFE  vs vs gibi clanlara m60ları hayırlı olsun.

HuzurNdarem #23 Posted 23 May 2013 - 11:55 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,027
  • [SINS-] SINS-

View Postwanted_01, on 23 May 2013 - 11:48 AM, said:

sizin söylediklerinize göre ödüllerin hiç bir mantığı yok, herkese direk m60ı versinler o zaman.
bu etkinlik dışında da klan savaşlarına katılsanda katılmasanda herkese altın yollasınlar.
başarılı olanlar ödüllendiriliyor. eğer küçük klanlardakilere (daha doğrusu başarı elde edemeyecek klanlara) da aynı ödül verilecekse etkinliğin, klanlar savaşlarının ne anlamı olacak?
Zaten altın kazanmıyor mu iyi clanlar ? Zaten ESL vs den yeterince altın ve ödül kazanmıyorlar mı ?  Birde üstüne özel tank vermenin ne anlamı var ? Büyük clanlar ezilsin ölsün bitsinler demiyorum. Calismislar ugrasmıslar iyi bir yerlere gelmisler karsılıgını tabi ki alicaklar. Fakat bu özel tank olmamalı. Simdi farzet ben m60 istiyorum ve clanım almama engel . Ne yapmalıyım ? Yada ben bu oyundan clansız zevk alan bir oyuncuyum ne yapmalıyım ?  Adil oldugunu düsünmüyorum. Herkesin kendi fikri senin de fikrine saygı duyuyorum. Fakat özel tankların bu tip etkinliklerle dagitilması bence dogru degil.

nacodeltoro #24 Posted 23 May 2013 - 12:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 46310 battles
  • 1,434
aslında ben wanteda katılıyorum, siema e100lerin siema vk7201 olmasını istemem açıkçası. Ama WG nin küçük klanları destekliyoruz politikası aslında başından beri aksi yönde çalışmalara sahne oldu.

ayrıca bu hergün farklı bir tier olayı da garajın her türlü tank bulunmayanın şansı yok dayatması gibi bir şey.

ha tabi hiç yoktan iyidir, orası ayrı.

yeni oyun modu istiyoruz diyip tank alıyorduk, şimdi end-game content istiyoruz diyip yine tank alıyoruz işte :teethhappy:

HuzurNdarem #25 Posted 23 May 2013 - 12:16 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,027
  • [SINS-] SINS-

View Postnacodeltoro, on 23 May 2013 - 12:02 PM, said:

aslında ben wanteda katılıyorum, siema e100lerin siema vk7201 olmasını istemem açıkçası. Ama WG nin küçük klanları destekliyoruz politikası aslında başından beri aksi yönde çalışmalara sahne oldu.

ayrıca bu hergün farklı bir tier olayı da garajın her türlü tank bulunmayanın şansı yok dayatması gibi bir şey.

Elestirdigim konu bu zaten. Kücük clanları destekliyoruz diyerek büyük clanları beslemek.

Ben etkinlik olmasın hediye kazanılmasın demiyorum. Elbette ki kazanıcaklar adamlar bi yerlere gelmis. Ama bu bu tip bir sey olması beni rahatsız etti. Tier10 ve bir blogta okumustum ne kadar dogru bilmem ama cok kaliteli tier10 bu gelicek olanlar. Özellikle obj . Bir tek yine Almanların ki dandik aralarında . Oda Maus tarzı bişi . Simdi zaten iyi olan clanlarda bir de bu tanklar bulunucak.

Siemkaların e100 e5 t57 alabildigi bir dünyada m60 da alabilmeleri bence cok da bir fark yaratmaz diye düsünüyorum. Ha e100 le savasa girmis ha m60 degisen ne ki :)

Sir_Monte #26 Posted 23 May 2013 - 12:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42576 battles
  • 1,095
bence yarışma biraz adaletsiz, bir tür develüasyon örneği, zengin olan daha çok zenginleşip servetine servet katacakken fakir olan da turnuva sonunda daha da fakirleşecek. kapitalist mantığı kınıyoruz :) fakat yine de bu tier10'ların premium tank olarak satılmaması mantıklı. çünkü böyle bir durumda parayı basan noob cemaatinin üyeleri random maçları içinden çıkılamaz bir bunalıma sokabilir.

akuna #27 Posted 24 May 2013 - 02:06 PM

Colonel

• Player
  • 24050 battles
  • 3,630
bu tankların premium olacağı konusunu hiç bir yetkili kişiden duymadım aksine yalanlandığını görmüşlüğüm var.

diğer konu ise klasik World of Warcraft politikaları bu tip takım oyunlu oyunlarda hep aynı senaryo bence sizde bir an önce alışın buna.

Kejjak #28 Posted 25 May 2013 - 02:46 PM

eSports Manager Europe

• Member
  • 3551 battles
  • 2,129
  • [WG-EU] WG-EU
Tanklar Premium olarak satılmayacak, bana söylenen bu. Sadece ödül olarak alınabilecek.

Amaç Maksimum katılan oyuncu kısmını yükseltip , CW'yi daha dinamik hale getirmek. Daha fazla oyuncu her tierden girsin , herkes CW'nin tadını alsın hedeflenmiş. Bakalım nasıl olucak  :smile:  

Tabi ki güçlü klanlar avantajlı olucaktır. Bu her zaman böyle olmuştur. PvP üzerine dayalı bir oyunda aksini beklemek yanlış olur bana kalırsa :)

Darkness_Whisper #29 Posted 25 May 2013 - 03:51 PM

Sergeant

• Player
  • 57021 battles
  • 221
  • [R4D] R4D

View PostChejop_Kejak, on 25 May 2013 - 02:46 PM, said:

Tanklar Premium olarak satılmayacak, bana söylenen bu. Sadece ödül olarak alınabilecek.

Amaç Maksimum katılan oyuncu kısmını yükseltip , CW'yi daha dinamik hale getirmek. Daha fazla oyuncu her tierden girsin , herkes CW'nin tadını alsın hedeflenmiş. Bakalım nasıl olucak  :smile:  

Tabi ki güçlü klanlar avantajlı olucaktır. Bu her zaman böyle olmuştur. PvP üzerine dayalı bir oyunda aksini beklemek yanlış olur bana kalırsa :)
premiumdan kasıt, getiri yönünden merak ediliyor galiba.

Sir_Monte #30 Posted 25 May 2013 - 11:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42576 battles
  • 1,095
He he sonunda UNICA patronu BlitzkriegJunkie klan savaşı için bir savaş klanı kurdu  :teethhappy:

HuzurNdarem #31 Posted 25 May 2013 - 11:40 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24409 battles
  • 3,027
  • [SINS-] SINS-

View PostChejop_Kejak, on 25 May 2013 - 02:46 PM, said:

Güclü clanların emek verip bir yere geldigini ve ödül kazanması gerektigi bende düsünüyorum. Sadece güclü clanları dahada güclü yapıp arada ki ucurumu daha da ileri seviyeye tasıyacak tipte hediye verilmesi hosuma gitmedi. Blogta okudugum gücteler ise normal bir tier10dan cok cok daha iyiler.

View Post_MERKAVA_, on 25 May 2013 - 11:34 PM, said:

He he sonunda UNICA patronu BlitzkriegJunkie klan savaşı için bir savaş klanı kurdu  :teethhappy:
Kimse bu fırsatı kacırmak istemeyecektir isabet olmus  . m60 cok cok degil ama obj baya iyi olucak eger okudugum gibi ise . Bilgim net olmadıgı için kesin konusamıyorum :)

Kejjak #32 Posted 27 May 2013 - 02:36 PM

eSports Manager Europe

• Member
  • 3551 battles
  • 2,129
  • [WG-EU] WG-EU

View Postwanted_01, on 25 May 2013 - 03:51 PM, said:

premiumdan kasıt, getiri yönünden merak ediliyor galiba.

Getiriler aynı olucaktır, fark olsa bile büyük olmayacaktır.

View PostHuzurNdarem, on 25 May 2013 - 11:40 PM, said:

Güclü clanların emek verip bir yere geldigini ve ödül kazanması gerektigi bende düsünüyorum. Sadece güclü clanları dahada güclü yapıp arada ki ucurumu daha da ileri seviyeye tasıyacak tipte hediye verilmesi hosuma gitmedi. Blogta okudugum gücteler ise normal bir tier10dan cok cok daha iyiler. [size=4] Kimse bu fırsatı kacırmak istemeyecektir isabet olmus  . m60 cok cok degil ama obj baya iyi olucak eger okudugum gibi ise . Bilgim net olmadıgı için kesin konusamıyorum :)

Umarım uçurum açmaz, fakat zaten etkinliğin sonuna kadar nerdeyse tier x'lar kullanılmıyor, güzel olucak inşallah :)

tarikakin #33 Posted 29 May 2013 - 06:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4056 battles
  • 90
şimdi geneli kapsayan ayrım yapmayan bir klan savaşları olcak seviye önemli değil bileğine mousuna güvenen katılcak! Taktikler ve yetenekler konuşcak see we soon :D

crimson_ #34 Posted 31 May 2013 - 09:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 67804 battles
  • 311
10 gün kaldı hala detaylı bilgi yok tank hazırlayacağız ona göre

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users