Jump to content

Leopard 1

• Please log in to reply
401 replies to this topic

wulfalier #21 Posted 20 July 2013 - 06:25 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16456 battles
  • 285
Zabudas na podstatnu vec v tejto hre,je to arkada nie simulator  :blinky: ,

dtham #22 Posted 20 July 2013 - 06:42 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_

View Postpoto73, on 20 July 2013 - 02:24 PM, said:

View Postpoto73, on 20 July 2013 - 03:04 PM, said:

View Postpoto73, on 20 July 2013 - 03:36 PM, said:

Tady asi někdo nepochopil, na jakém principu je hra založená. Je to arkáda, ne tankový simulátor, různé tanky jsou balancovány pro účely hry tak, aby byly navzájem vyrovnané, resp. aby každý měl nějaké specifické vlastnosti, jejichž maximální zužitkování ti dá  výhodu nad ostatními.

Jinak Leopard 1 neměl kompozitový pancíř. Žádný z tanků ve hře jej neměl. Leopard spoléhal na výborné dělo a skvělou pohyblivost, jeho tenký pancíř opravdu téměř žádnou ochranu proti protitankovým zbraním neposkytoval. Nevím, jak si můžeš stěžovat na dělo. L7 je jedno z nej děl ve hře, ať už v podobě, kterou nesou Leopardi, tak ve verzi nesenou britskými tanky. Jeho penetrace je vyšší než penetrace heavy tanků na stejném tieru, přesnost a rychlost zaměřování je skvělá a na tieru X má i solidní RoF. Nikdy jsem s ním na Centurionovi neměl problém prostřelit čelně jakejkoliv tier X heavy, Mause nevyjímaje. Natož takovou IS-3, tu to trhá na cáry i na vzdálenosti kolem 550-600 m. A pokud si ji nepropálil ani s HEAT municí, tak už je problém asi jen v tobě.

Ale tím nejduležitějším je to, že ve hře nemá být žádný černý kůň. Jo, jsou tanky, které jsou jednodušší na hraní a dosahovat s nimi dobrých výsledků jde téměř samo (např. T57 Heavy, dříve dvojice M103/T110E5 nebo francouzi krátce po jejich implementaci do hry) a u některých hůř. Ale není ve hře tank, kterej by těm ostatním vládl a předčil je ve všem. A tak je to dobře, jde o variabilitu a dává se tak prostor pro schopnosti hráče. Aneb i s T32 můžeš v dobrém postavení sundat třeba E-100, aniž by tě škrábl, stejně jako tě může s Leopardem sundat třeba T-44, pokud uděláš chybu.

PierHelvet #23 Posted 20 July 2013 - 08:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8809 battles
  • 496
Presne tak, wot ma s realitou pramalo spolecneho spolecneho.

Jagtiger by treba jednou ranou sundal B-C 25 a to na vzdalenost treba 2500 metru.
Osadka Nemeckych tanku byla nekolikanasobe lepsi jak treba Sovetska a to tady taky neni zohlednene (treba stug mel pomer znicenych/ztracenych 3ku1, Tygr 5ku1 atd atd)

Kdyz uz nejde dat osadka jednoho narodu do tanku druheho(coz nedava smysl prece bych je precvicil na dany typ a je jedno jakou reci blekotaji)  tak mohli mit alespon par odlisnych dovesnosti.

Ale ZPET, porad jde o penize takze tak.

poto73 #24 Posted 20 July 2013 - 09:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13424 battles
  • 99
Njn. V podstate tu to čo hovorím nikto nevyvracia. Myslím si, že mal mať aj rýchlejšie nabíjanie (aspoň na úrovni tigra). A keď sa zo šiestich rán na tier8 tank is-3 všetky odrazia včetne HEATiek ... Tak to už tečú nervy. Používam auto mierenie, ale nech mi nikto nerozpráva, že je to tím !? Jasné, že rúčo možem strielať na weakspoty ... Hral som ho v teste ešte pred nerfom - bola to jedna báseň. Sniper ako lusk ! Podla mňa ide len o to, že ak sa rozhodnú urobiť modifikáciu v hre mali by to urobiť citlivejšie. Stačí pozrieť čo urobili s artinami ... Počujem u vela hráčov, že artileriu prestali hrať - asi nemusím zabiehať do podrobností. Nehovorím, že by to mali prerobiť na sim, ale preboha nech rešpektujú určité fakty. Keď sa už bavíme o vyváženosti ... Hm ...  :teethhappy: Si zoberte takú T71 scouta. Ach to nemá cenu ! Kamarát mi stále ospevuje M4 shermana akýje to zabiják, keď doň naláduje ako on hovorí "žito" ... Mal som tú česť to od neho schytať. Kde je tu vyváženosť ? Keď už ... Tak prečo nieje v UK strome verzia M4 ktorú si sami briti vybavovali vlastným kanónom ? Tank bol na bojisku známy pod označením "firefly" (svetluška) ? Inak bol sherman ... uhm ... s****ka ! Mladý mal doma plastikový model, kde sa písalo, že sa počítalo zo stratou 32 shermanov na jedného tigra. Ve hre ale ... Zober shermíka zaplať "žito" a si king !  Naopak Leo 1 mal byť klenot a sr*čku z neho spravili. Nebavím sa o skile - len čiste o jeho vlastnostiach. Musím to takto rovno povedať, lebo inak to vedie k jalovým debatám. Celkovo mám pocit, že sa tá hra chová zvláštne. Opíšem situáciu - a musím povedať, že u sa mi to stalo často. Stojím vedla nepriatelského tanku - ani nie ďaleko - možno necelých 100m. Prvá minula - nabíja ddruhú a tretiu si pripravím podkalibernú. Strielam druhú - zásah - ide skrz ... Nabíja tretiu (tú goldovú) - zo stejnej pozície do stejného miesta a hlási "střela neprorazila" !!!!!!!!!!!!!!! Túto situáciu, ale fakt ako cez kopirák som zažil už x-krát. Prisahal som si, že už do hry neinvestujem ani korunu, lebo v tom vidím podvrh - prinúťiť aby ludia čím viac nakupovali. Mám podozrenie, že má v tom "prsty" ten implementovaný "generátor náhody" ktorý je na toto nastavený. Čítal som o tom niekde - vraj to má hru urobiť zaujímavejšiou !?

Edited by poto73, 20 July 2013 - 09:30 PM.

Terka1 #25 Posted 20 July 2013 - 09:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4284 battles
  • 781
  • [DAK] DAK
Todle je dopad toho, že i ti co nastřílí 00nic se časem proautoaimí až na tier X  :arta:

dtham #26 Posted 20 July 2013 - 09:35 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_

View Postpoto73, on 20 July 2013 - 09:15 PM, said:

Njn. V podstate tu to čo hovorím nikto nevyvracia. Myslím si, že mal mať aj rýchlejšie nabíjanie (aspoň na úrovni tigra). A keď sa zo šiestich rán na tier8 tank is-3 všetky odrazia včetne HEATiek ... Tak to už tečú nervy. Používam auto mierenie, ale nech mi nikto nerozpráva, že je to tím !? Jasné, že rúčo možem strielať na weakspoty ... Hral som ho v teste ešte pred nerfom - bola to jedna báseň. Sniper ako lusk ! Podla mňa ide len o to, že ak sa rozhodnú urobiť modifikáciu v hre mali by to urobiť citlivejšie. Stačí pozrieť čo urobili s artinami ... Počujem u vela hráčov, že artileriu prestali hrať - asi nemusím zabiehať do podrobností. Nehovorím, že by to mali prerobiť na sim, ale preboha nech rešpektujú určité fakty. Keď sa už bavíme o vyváženosti ... Hm ...  :teethhappy: Si zoberte takú T71 scouta. Ach to nemá cenu ! Kamarát mi stále ospevuje M4 shermana akýje to zabiják, keď doň naláduje ako on hovorí "žito" ... Mal som tú česť to od neho schytať. Kde je tu vyváženosť ? Keď už ... Tak prečo nieje v UK strome verzia M4 ktorú si sami briti vybavovali vlastným kanónom ? Tank bol na bojisku známy pod označením "firefly" (svetluška) ? Inak bol sherman ... uhm ... s****ka ! Mladý mal doma plastikový model, kde sa písalo, že sa počítalo zo stratou 32 shermanov na jedného tigra. Ve hre ale ... Zober shermíka zaplať "žito" a si king ! Sr*čka u ktorej sa vo WW2 počítalo so stratou 32ks na jedného tigra. Naopak Leo 1 mal byť klenost a sr*čku z neho spravili. Nebavím sa o skile - len čiste o jeho vlastnostiach. Musím to takto rovno povedať, lebo inak to vedie k jalovým debatám.

Aha, to bude tím, že používáš autoaim, který míří na střed vozidla. Zepředu je středem věž kolem děla a tam ti opravdu dingne i HEAT. Takže nepoužívej autoaim. Ale začínám chápat to, co jsem dříve nechápal, jak můžou být lidi s třeba s M103 s průměrnou dmg 500 na bitvu.

Dobří hráči s arty pořád zahrát umí, i když souhlasím, že jejich nerf byl až moc drsný.

T71 je skvělej tank, mám ho v garáži už dlouho, je to tank pro zábavu, dokáže rozsévat zkázu neúměrnou jeho velikosti.

Ad M4 a Leopard 1: říkám to ještě jednou, je to hra, arkáda, která nemá s realitou nic moc společného, jen si půjčuje reálná vozidla, u kterých jakž takž dodržuje základní technické parametry, ale zároveň je vše vylazeno tak, aby to bylo vyrovnané a vzájemně to fungovalo. Leo je těžkej na hraní, ale je to super tank. Pokud si tady ve hře dáš 1v1 Tigera z plných životů s M4, tak klobou dolů. Oproti Tigerovi je to slabej tank, stejně jako je Tiger marnej proti Leovi, jelikož bude mrtvej než ho vůbec uvidí. Smiř se s tím, že tady nikdy nebude nic jako v reálu. Je to hra, kde ovládáš hromadu pixelů náhodou vypadající jako některý tank, co kdy existoval. Tím to ale hasne.

Bad_Boy_13 #27 Posted 20 July 2013 - 09:41 PM

Private

• Player
  • 20634 battles
  • 45
  • [G0G0] G0G0
Bhužel Terka1 má pravdu!!

Poto73: tobě bych doporučil, než historii, studovat něco o této hře, možná by ti to pomohlo k normálnímu hraní. Koukal jsem, že jsi jeho předchůdce skoro nejezdil a tudíž nemáš v ruce vůbec styl hraní s leopardem 1. Všichni kdo se o hru zajímali, tak věděli dopředu, že leopard 1 bude totální papír se super dělem. Já jsem si přesně takového koupil včera!
Jestli střílíš na 400 autoaimem, tak se nediv, že dingáš, když ti aim míří na střed vozidla (mezi věž a podvozek). Jen pro upřesnění, takhle fungují AIMBOTi a to by bylo fakt špatný kdyby naprogramovanej BOT střílel stejně jako člověk co to hraje 2 roky!!! :amazed:

Edited by Bad_Boy_13, 20 July 2013 - 09:41 PM.

poto73 #28 Posted 21 July 2013 - 11:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13424 battles
  • 99

View PostTerka1, on 20 July 2013 - 09:23 PM, said:

Todle je dopad toho, že i ti co nastřílí 00nic se časem proautoaimí až na tier X  :arta:
Moje win ratio je zúfalé, ale o tom nieje debata žeáno. Vedel som, že sa do debaty našijú aj ťažký skilery ... Keď dám autoaim, tak preto, lebo to nechávam na strelcovi - ide o ten pocit. Strielal som aj rúčo -  s goldovou - na pás - na o tier nižší tank a nič sa nestalo (generátor náhody) :bajan: . Ide o to, že ak máš tank s monsterpenetráciou, ktorá musí prepárať aj heavynu s predu, tak to očakávaš ! Ak ťi ale tier8 (is-3) vydingá všetkých 6 striel včetne HEATiek, tak tu je niečo na zamyslenie. Jasné WG sa netajilo, že chce nerfnúť 105mm ... Ale takto - všetko do jedného vreca - bez rozdielu. Od L7A3 neočakávaš, že sa bude chovať rovnako ako krátka 105mm ako je napr. na pz4 !? Zaujímavé je, že vyššiu úspešnosť mám s Löwe - mal by mať o level slabšiu 105mm. Je v tom pekný bordel !!!
Dospel som k jedinému záveru ... Celý herný model je nastavený tak, aby bol hráč prinútený čo najviac utrácať. Nech si to preberie každý ako chce ! Stačí sa na chvílu zastaviť a je to tak zrejmé ...  :smile:

Elnorka #29 Posted 21 July 2013 - 12:05 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE
autoaim je pasca na hlupakov, mieri na stred tanku kde je vacsinou silny a u rusov magicky pancier - nauc sa mierit, cely tvoj problem je iba v tvojich rukach a nie vina Leo1

poto73 #30 Posted 21 July 2013 - 12:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13424 battles
  • 99

View PostElnorka, on 21 July 2013 - 12:05 PM, said:

autoaim je pasca na hlupakov, mieri na stred tanku kde je vacsinou silny a u rusov magicky pancier - nauc sa mierit, cely tvoj problem je iba v tvojich rukach a nie vina Leo1
To posledná vec čo som chcel ... že sa tu začneme napadať a urážať. Prečo hneď každý napadá herný štýl ? Ani v jednom príspevku som si nesťažoval na svoje winratio. AK aj hru prehrám a vyblbnem sa tak to neriešim. Leoparda1 som nekupoval, lebo mi bude automaticky vyhrávať ... !! Jeho prednosť je obratnosť a "to" DELO. TO JE TO O ČOM DOKOLA PÍŠEM. Najväčšia ubohosť ktorá sa tu deje je slávny diskutéry a velký skilery idú na tvoj profil a hneď tu na verejnosť vyhodia na teba všetko čo sa dá ... Namiesto toho, aby si PORIADNE prečítali o čom "ten" človek píše. Jasné napíš rovno, že som noob a čo ja viem čo ... A nepoviem, že nie ! Ale vyjadri sa aj k téme - herná fyzika ...
Už základný náboj pre Leopard 1 je APDS-T M392 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je lepší než čokolvek najlepšie čo sa ládovalo do tankov WW2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu je fragment z toho čo sa mi podarilo vypátrať na nete : "APDS-T M392 mala na 2000m pri sklone 60 stup. prieraznosť 120mm." Zdoraznujem - pri sklone 60st. !!!! To už je pane niečo. Úsťovka 1475m/s ... !!!!!!!!!!!!!!! Tento tank hrá práve na toto, pretože pancier rozhodne jeho silná stránka nieje ... To ak sa už bavíme o vybalancovaní hry. Inak lepšie to už snaď ani povedať neviem ... A vy si ďalej omielajte mantry o ručnom mierení o skile - kludne si tu naducávajte svoje egá ... Na pointe predsa nezáleží, lebo nech sa tu človek vysťažuje na čokolvek furt je na to jedna odpoveď - skill, ručné mierenie atď. Kludne urobte web bota ktorý bude rovno písať automatické odpovede v tomto štýle ...

Edited by poto73, 21 July 2013 - 12:38 PM.

USPavacka #31 Posted 21 July 2013 - 12:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 28313 battles
  • 1,539
  • [UC0RN] UC0RN
Kurňa ten tank má prakticky nejlepší dělo ze hry, proč si furt stěžuješ? Když je ti 268mm pene málo, tak opravdu není chyba v dělu...

poto73 #32 Posted 21 July 2013 - 12:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13424 battles
  • 99

View PostBad_Boy_13, on 20 July 2013 - 09:41 PM, said:

Bhužel Terka1 má pravdu!!

Poto73: tobě bych doporučil, než historii, studovat něco o této hře, možná by ti to pomohlo k normálnímu hraní. Koukal jsem, že jsi jeho předchůdce skoro nejezdil a tudíž nemáš v ruce vůbec styl hraní s leopardem 1. Všichni kdo se o hru zajímali, tak věděli dopředu, že leopard 1 bude totální papír se super dělem. Já jsem si přesně takového koupil včera!
Jestli střílíš na 400 autoaimem, tak se nediv, že dingáš, když ti aim míří na střed vozidla (mezi věž a podvozek). Jen pro upřesnění, takhle fungují AIMBOTi a to by bylo fakt špatný kdyby naprogramovanej BOT střílel stejně jako člověk co to hraje 2 roky!!! :amazed:
Správne hovoríš "Bohužel" ... Ale história je tá najsilnejšia vec okolo tejto hry. Nevadí mi, že je to arkáda. Tá história je tam fakt len pocitove ... A práve preto sa bojím, aby to nezabili úplne.

poto73 #33 Posted 21 July 2013 - 12:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13424 battles
  • 99

View PostUSPavacka, on 21 July 2013 - 12:44 PM, said:

Kurňa ten tank má prakticky nejlepší dělo ze hry, proč si furt stěžuješ? Když je ti 268mm pene málo, tak opravdu není chyba v dělu...
Papierovo ... nieje chyba v dele. Ale ak ti 6/6 vystrelených striel (HEAT) vydingá tier8, tak tu nieje čosi v poriadku. Prejdi si lepšie čo píšem. Už sa opakujem, ale neriešim herný štýl / ručné mierenie (mantra všetkých ťažkých skilerov   :harp: ) / winratio ...
Končím !

Lamkacz #34 Posted 21 July 2013 - 01:58 PM

Private

• Player
  • 16936 battles
  • 18
  • [M-H-D] M-H-D

View Postpoto73, on 21 July 2013 - 12:35 PM, said:

Už základný náboj pre Leopard 1 je APDS-T M392 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je lepší než čokolvek najlepšie čo sa ládovalo do tankov WW2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu je fragment z toho čo sa mi podarilo vypátrať na nete : "APDS-T M392 mala na 2000m pri sklone 60 stup. prieraznosť 120mm." Zdoraznujem - pri sklone 60st. !!!! To už je pane niečo. Úsťovka 1475m/s ... !!!!!!!!!!!!!!! Tento tank hrá práve na toto, pretože pancier rozhodne jeho silná stránka nieje ... To ak sa už bavíme o vybalancovaní hry. Inak lepšie to už snaď ani povedať neviem ... A vy si ďalej omielajte mantry o ručnom mierení o skile - kludne si tu naducávajte svoje egá ... Na pointe predsa nezáleží, lebo nech sa tu človek vysťažuje na čokolvek furt je na to jedna odpoveď - skill, ručné mierenie atď. Kludne urobte web bota ktorý bude rovno písať automatické odpovede v tomto štýle ...
Už jsem ti jednou psal, že se tady nemáš ohánět historickými fakty. Všechno ve hře je upravené, jinak by se některé tanky prakticky nedaly zničit. Tudíž i náboje pro leoparda jsou jiné než v reálu, protože by jinak samozřejmě válcoval všechny tanky z druhé světové.

Elnorka #35 Posted 21 July 2013 - 02:16 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE

View Postpoto73, on 21 July 2013 - 12:50 PM, said:

Papierovo ... nieje chyba v dele. Ale ak ti 6/6 vystrelených striel (HEAT) vydingá tier8, tak tu nieje čosi v poriadku. Prejdi si lepšie čo píšem. Už sa opakujem, ale neriešim herný štýl / ručné mierenie (mantra všetkých ťažkých skilerov   :harp: ) / winratio ...
Končím !
tipujem ze to bol bok IS3 a autoaim  ti pekne zamieril na listu kde je vdaka space armoru nepriestrelna, spredu netusim kam to mieri ale typoval by som na 0dmg zasah do dela/optiky alebo dalsieho space armoru
WR ma tiez nezaujima mne staci vidiet dmg/bitka a avg. tier - dava to lepsi obraz

Edited by Elnorka, 21 July 2013 - 02:18 PM.

wulfalier #36 Posted 21 July 2013 - 04:11 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16456 battles
  • 285
hm prosim ta povedz nam kde si na IS3 mieril? preboha FV4202 ma to iste delo akurat inu gold municiu a ako prestrelit Josifa na vezu s predu je jednoduche,a autoaim? kto to preboha pouziva? + ten pancier nad delom u IS3 je papierovy

USPavacka #37 Posted 21 July 2013 - 04:23 PM

Lieutenant

• Player
  • 28313 battles
  • 1,539
  • [UC0RN] UC0RN

View Postpoto73, on 21 July 2013 - 12:50 PM, said:

Končím !
Když střílíš HEAT na tier VIII, tak bude opravdu chyba u tebe, navíc HEAT rád dingá zkosený armor a pásy a veškerý spaced armor (u pásů, sukně u E-100, mantlety děl, děla, periskopy) prakticky sežerou všechnu penetraci HEAT náboje, u tier X medek prakticky není třeba pálit zlatem, moc vám totiž nepomůže, naopak někdy spíš zhorší penetraci.

dtham #38 Posted 21 July 2013 - 04:26 PM

Captain

• Player
  • 35618 battles
  • 2,131
  • [_200_] _200_
Autoaim neznamená, že za tebe namíří počítač do toho správného místa, ale že zacílí na střed tanku. S L7 se dá na 300 m zepředu prostřelit Maus. Nějaká IS-3 pro něj opravdu není žádnej problém.

brutus007 #39 Posted 21 July 2013 - 04:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14772 battles
  • 501

View Postpoto73, on 21 July 2013 - 11:50 AM, said:

Moje win ratio je zúfalé, ale o tom nieje debata žeáno.

Rad bych rekl. se ja jsem velmi prumerny hrac a nerad kritizuju jine hrace na zaklade statu.... ale ty tu places na spatnem hrobe.
Nejde o to ze mas spatny win rate, ale ty mas k tomu velmi spatne hit ratio a k tomu naprosto straslivy dmg na bitvu.
Chapu tvoji frustraci - hrat takhle spatne nemuze byt zabavne - problem ale neni na strane tanku, ale tebe - nema naprosto zadny efekt tady hazet copy/paste z technickych clanku - tohle je hra a nema to s tim v podstate nic spolecneho.

Poradil bych ti vytahnout nejaky T5-7 a zacit se ucit mirit - mel by ses urcite dostat na cca 75% hitrate .... zacni mirit na weakspoty - neni ostuda pouzivat jester skins dokud to nedostanes do krve.... a hlavne prestan svadet vinu na spatny tank, protoze pri tom jak na tom jses by ti nepomohl - lide co narozdil od tebe umi mirit by te zase ownili. V tuhle chvili jses na T8-10 strasliva pritez pro svuj tym.

Edited by brutus007, 21 July 2013 - 04:42 PM.

Terka1 #40 Posted 21 July 2013 - 05:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4284 battles
  • 781
  • [DAK] DAK
poto73 :
Autoaim míří do "středu tanku" - spodní konec věže.
Za mne jediný opravdový medko, které němci mají a které jsem hrála je pz3/4, je to phyblivý, solidní dělo, papír - jako dělané k utáčení skillerů na kv a kv1s. Když jsem se hrou začala a progrindila se až k V tier (pz3/4) tak jsem až po nějakejch 150 her s ní zjistila že nějaký autoaim existuje (teda omylem jsem ho zapnula a kvůli němu chcípla, páč s ním jsem nemohla mířit a nevěděla jak vypnout).  A popravdě jsem ho nikdy na utáčení nepoužila ani tehdy a ani doteď. Prostě jsem si zvykla mířit na různý části tanku i při hodně akrtivním způsobu boje nablízko. Nepoužívám autoaim, nevím čím by mi prospěl. Je přece obrovská výhoda i za pohybu mít možnost mířit.

To že neprostřelíš něco s danou penetrací, může mít plno důvodů: malé povědomí o slabejch místech, nebo neznalost danýho tanku (při počtu přidávaných tanků v každým patchi nic zvláštního), měl jsi dvojitou smůlu : tvůj pene roll a roll přesnosti. Udávaný hodnoty jsou vždy jen průměrem.
IS3 je parádní tank, je noobproof, dobře s ním zahraje (public) i amatér, díky jeho vlastnostem- nemusí znát hitzony tanků, weakspoty, je to sice "papíer", ale někdy dost absurdně dingá a určité části věže neprostřelí při random efektu nic. "Bohužel" jiné tanky jsou na obsluhu náročnější.

Tebou popisovanej pocit "nechám to na posádce" nechápu, teda pokud si nemyslíš, že střelec začne mířit na slabý místa. Pokud si to myslíš, tak to tak není. Autoaim míří tupě na střed tanku viz výš. Zepředu není problém IS3 prostřelit každou ranou obyčejnou AP s pene 140-150, projde vždy vše. Pokud chceš i dál používat autoaim, kterej tvůj přínos týmu hodně snižuje, tak je to tvůj boj, ale nejen já, ale  lidi co se v tom vyznaj daleko líp než já radí - "kašli na autoaim".

Na forum jsi se dostal, dokonc napsal, tak si nemysli, že tě tu chce někdo urážet, nebo shazovat, ... reakce lidí jsou takové, protože autoaim prostě na tier X nepatří. Takže hlavu vzhůru, nenech se nepozitivníma reakcema znechutit a pořádně i projdi forum, dočteš se tady plno užitečných rad a pokud tomu dáš trochu času uvidíš, že začneš bezproblémů prostřelovat a WR se ti zvedne a hra tě bude víc bavit.
Spustit bitvu dokáže i 4letý dítě, ale práci se naučit něco o mechanice hry, MM, spotting systému, weakspotech si dá jen minimum lidí.
Nikdo ti nebude nadávat, když se budeš snažit a nepůjde ti to, stejně tak tě nebude nikdo plácat po ramenou a litovat tě ,když budeš nedostatek snahy kompenzovat nadáváním, který bude pramenit z neznalosti hry.
:smile:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users