Jump to content

Pz.Kpfw. VI Tiger (P)

• Please log in to reply
312 replies to this topic

hadak66 #301 Posted 25 April 2018 - 11:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32077 battles
  • 1,267
  • [FIV3] FIV3
má to pouze své kouzlo :-) tady jedna bitva, kdy to vyšlo na M: http://wotreplays.eu/site/4321994#arctic_region-hadak66-tiger_p

_serafin_ #302 Posted 26 April 2018 - 12:38 PM

Private

• Player
  • 17958 battles
  • 39
  • [FA_CZ] FA_CZ

View Posthadak66, on 25 April 2018 - 11:12 PM, said:

má to pouze své kouzlo :-) tady jedna bitva, kdy to vyšlo na M: http://wotreplays.eu/site/4321994#arctic_region-hadak66-tiger_p

Spíš mi připadá jako kletba, než kouzlo. Tenhle tank mi totálně nesedí, je pomalý, papírový, obrovský, dělo nabíjí skoro o 2s déle, než to stejné dělo na Tigrovi. Nějak to přettrpím, ale bude to na dlouho.

Agon24 #303 Posted 02 August 2018 - 01:40 AM

Sergeant

• Player
  • 18545 battles
  • 298
  • [XOTIC] XOTIC
VK bylo za trest toto se už dá,není to žádný závodník,ale to nebylo ani VK a to je medko (prý;).Dělo přesný,ale DPS je mizerné.Když se poštěstí něco odrazí,ale spoléhat se na to úplně nedá.Za mě asi ideálně dojet ke svým top tier heavy a schovávat se za ně,čekat na okamžik,kdy nepřítel vystřelí a střílet na pasy,když to jde.Nebo být kus vzadu a doufat,že díky vzdálenosti vás nepřítel zasáhne do místa se silným pancířem nebo vůbec :D

KreuZich #304 Posted 06 August 2018 - 06:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34264 battles
  • 302

Jen další smutný německý těžký tank, na kterém není nic, co by stálo za zmínku. Pomalé, skoro bez pancíře, dělo bída,  Ale jsem rád, že jsem si ho vyzkoušel, teď vím, že rozhodně nemá cenu pokračovat dál v expení, ty tanky za to trápení nestojí.:sceptic:

Nicméně Kolobanov potěšil:

Spoiler
Spoiler

SkyMaro #305 Posted 22 November 2018 - 05:22 PM

Sergeant

• Player
  • 33103 battles
  • 264
  • [9-TDA] 9-TDA

Joj takto hanite dobry tank...pre hráčov čo oblubujú nemecku techniku a trošku vedia hrať tak ten tank majú moooc radi...Dneska som dal 3 po dlhej dobe....

Topova bitka tutaj

Attached Thumbnails

gurp33 #306 Posted 08 March 2019 - 06:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 12295 battles
  • 393

Skoro osm let se hrabu na Tigra a když konečně začnu dělat Německou větev,

kliknu na toho špatného(P)..co sem komu udělal :facepalm:

Takže co jsem zjistil prvních pár bitev

občas podezřele trolující dělo(kde je ta Německá přesnost)

takový zajímavý pancíř, jsou bitvy kdy se na vás samotinkého valí devítkové heavy nepřítele,

(dost často) a pancíř tu nakládačku drží...

nemám vyexpené top dělo, po zkušenostech s 8,8 cm Kw.K. 36 L/56(osm střel, osmkrát ding:sceptic:

jezdím prakticky stockové 7,5 cm Kw.K. 42 L/70 střílí rychle,přesně rozdává malé damage,

ale aspoň mám pocit že v bitvě nejsem jenom na okrasu

co se týče rad k použití tanku z druhé linie, jako přesného střelce, střílet do boků,zranitelných míst...mno

pokud máte ucházející tým snad..

pokud potkáte zašitého JagdTigra který má boky bráněny 8čkovými medky,

z vaší první linie dělá hromadu šrotu,a vy můžete tak maximalně sypat výbušné a doufat že mu schodíte pás,

a se štěstím dostane ten pás, plus trefíte z boku to 8čkové medko a vybušnou střelou mu seberete víc než za celou bitvu...

až bude tank full tak se znova ozvu ...pokud se neupiju k smrti,ze stresu nad úrovní spolubojovníků :medal:

Col_Coldstream #307 Posted 09 March 2019 - 01:36 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 412 battles
  • 462
  • [KG-VS] KG-VS

View Postgurp33, on 08 March 2019 - 06:46 PM, said:

Skoro osm let se hrabu na Tigra a když konečně začnu dělat Německou větev,

kliknu na toho špatného(P)..co sem komu udělal :facepalm:

Takže co jsem zjistil prvních pár bitev

občas podezřele trolující dělo(kde je ta Německá přesnost)

takový zajímavý pancíř, jsou bitvy kdy se na vás samotinkého valí devítkové heavy nepřítele,

(dost často) a pancíř tu nakládačku drží...

nemám vyexpené top dělo, po zkušenostech s 8,8 cm Kw.K. 36 L/56(osm střel, osmkrát ding:sceptic:

jezdím prakticky stockové 7,5 cm Kw.K. 42 L/70 střílí rychle,přesně rozdává malé damage,

ale aspoň mám pocit že v bitvě nejsem jenom na okrasu

co se týče rad k použití tanku z druhé linie, jako přesného střelce, střílet do boků,zranitelných míst...mno

pokud máte ucházející tým snad..

pokud potkáte zašitého JagdTigra který má boky bráněny 8čkovými medky,

z vaší první linie dělá hromadu šrotu,a vy můžete tak maximalně sypat výbušné a doufat že mu schodíte pás,

a se štěstím dostane ten pás, plus trefíte z boku to 8čkové medko a vybušnou střelou mu seberete víc než za celou bitvu...

až bude tank full tak se znova ozvu ...pokud se neupiju k smrti,ze stresu nad úrovní spolubojovníků :medal:

ale máš Porsche :child:.........

dokud nevyzkoumáš 88 mm L71 jsi v bitvě jen pro okrasu , pak už to ujde ale pořád musíš počítat s tím že za ten 200 mm plát kam snad nikdo rozumný nestřílí který máš oproti normálnímu Tigrovi platíš mnohem horším DPM ....

já to vydržel 33 bitev , pak jsem koupil normálního Tigra ....

Edited by Col_Coldstream, 09 March 2019 - 01:36 AM.

Old_Lodge_Skins #308 Posted 11 March 2019 - 09:35 PM

Private

• Player
  • 24263 battles
  • 17
  • [CSOK] CSOK
Horší sr...ku než je tady ten krám WG už ani nemůže vymyslet! Zhovadilost nejvyššího kalibru.

Jmeno1 #309 Posted 12 March 2019 - 06:09 AM

General

• Player
  • 47717 battles
  • 9,649
  • [_AF_] _AF_
Jeden z mála tanků. kde mi padlo M hned v první bitvě. :D Neměl jsem motor, tak jsem z báze ani nikam nejel a ustrážil jsem cap. Jinak tenhle tank skutečně předurčuje zbytek větve, takže pokud nemáte nervy na Tiger P, tak výš raději nejezděte. Jsou to pomalé obludy, u kterých si musíte dopředu dobře rozmyslet kam pojedete a vždy potřebujete podporu a krytá záda. 

mates_670 #310 Posted 12 March 2019 - 07:51 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 24598 battles
  • 485
Pomalost az tak nevadi, ale ta papirova vez je strasna. Propare vas skoro vsechno. Budu rad, az tu hruzu preexpim...
Delo, je obcas fajne, obcas netrefi na 50 metru nic. Na nemce celkem nespolehlivy... :(

dantankista1 #311 Posted 12 March 2019 - 10:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15379 battles
  • 635
Myslel jsem, že aspoň péčková varianta bude lepší, než obyčejnej Tiger... Mýlil jsem se.. xD Máte stejně papírovej pancíř a tohle je ještě pomalejší ... Ach ne :D

Miri37 #312 Posted 13 March 2019 - 03:05 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47454 battles
  • 6,590

Před již delší dobou jsem po přidání techniky navazující na tento stroj provedl jeho opětovný nákup. Nevím v něm mám posádku, nebo zda čeká na přeškolení. Nicméně vždy mi stačí zajít sem a podívat se na vzkazy vytesané na náhrobku starého WoT a je mi jasné, že nemá cenu vyhrabávat nějaké jeho ostatky na denní světlo. Německý HT stejně jako posádka z HT nebyla na mém účtu v boji asi 6, nebo možná dokonce 7 let. Dám na zdejší doporučení a nechám je nadále odpočívat v pokoji.

Taramtum #313 Posted 14 March 2019 - 10:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 13100 battles
  • 304
  • [AF_F] AF_F

Zrovna ho expím a na rozdíl od koláku {který mám nějaký vadný, podle toho co se píše jak je OP}, jsem asi narazil na dobrý kus. Možná proto, že jsem od toho neočekával nic jiného jiného než těžké medko, které se v případě nouze dokáže trochu snajpit. Je hratelný, v TOPu na pohodu. HT mě moc nejdou, ale hru s tímo tankem si docela užívám. Nikam se necpu. Když je moc houfnic a tvrdých TOP HT, tak spíše snajpím zpoza rohu a snažím se udržet štíty ... ech co to plácám, naše prvoliniové tanky naživu, protože když dojdou, neujedu.Takže mě spíše než jeho nedostatek pancíře trápí malá mobilita. A dokáže nadingat i přez 2k, když se zadaří :-)

Na rozdíl od Francozkého ekvivalentu goldím jen velmi zřídka, není třeba.

Takže asi záleží co od toho očekáváš a jak to hraješ. Chápu, že když někdo přejde z tanků ze stalinia a aury arogance {i střely se ho štítí dotknout}, tak to asi je hrozný střep, jinak se stím dá zahrát, sice nic výjmečného, ale přeci jen obstojně. Možná se mě nezdá špatný i proto, že jsem nikdy nehrál sovětská / japonská HT a Tygřík, v porovnání s Francouzem, přežije až tři rány z houfnice. Když se jim postaví čelem :-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users