Jump to content

Löwe

• Please log in to reply
820 replies to this topic

KikoKofola #821 Posted 14 March 2019 - 08:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 38443 battles
  • 85
  • [GAZ1] GAZ1
wotko hrám už siedmym rokom a vždy som si myslel, že Lowe je podpriemerný prémiak, v garáži som mal veľa T8 premiakov no žiadny z nich ma moc nikdy nebavil a hral som ich skôr z núdze kvôli kreditom (T34, T26E5, WZ120FT, ruské medká a neviem čo ešte) jedného dňa sa mi kamarát pochválil že kúpil v akcii lowe, niekedy pred letom minulý rok a veľmi si ho vychvaloval a ja som mu vravel že Lowe? dobrý tank? vážne? obhajoval si ho a tak si vravím že ok raz keď bude akcia možno ho skúsim, potom získala frajerka na týždenný prenájom práve tohto tanku a na jej účte som si ho skúsil a vravím si fíha to je vcelku fajn tank, na sidescrape podrží niekedy aj proti desiatkam ( skúsenosť po veľa bitkách na jej a už aj na mojom účte), na to aká je to veľká a ťažká obluda má aj relatívne fajn pohyblivosť, delo je luxusne spoľahlivé, prirovnal by som ho k delu z E-50M, 97% striel lieta presne do stredu a aj pene 234 tuším je dostačujúca, pre  prípad to istia APCR s ktorými sa dá z predu prebíjať aj Type 5 hvy, nevravím že každou ranou ale dá sa to, keď ste proti osmičkám a nepriateľovi ukazujete len nauhlovany bok a vežu máte obrovskú šancu, že vás neprebije nič, ako symbol heavyn v tejto hre figuruje IS-3jka, nazval by som ju noob friendly no Löwe si takéto tančíky dáva na olovrant, tento stroj je,, minimalne  pre  mna, rozhodne najlepší tier 8 heavy tank a keď v ňom sedím nemám problém ani s Defendermi, proste s ničím, nevravím že 1v1 by ma nikto nedal, určite dal ale keby si mám vybrať jediný T8 tank ktorý budem do konca svojej wot kariéry hrať bol by to jednoznačne kráľ kráľov Löwe, môžem ho len doporuciť a dávam mu 10/10

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users