Jump to content

VK 45.02 (P) Ausf. B

• Please log in to reply
468 replies to this topic

ilmk #461 Posted 06 February 2018 - 01:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36016 battles
  • 75
  • [-OD-] -OD-

Tenhle tank jsme už jednou měl, a to hodně hodně dávno už v té době byl dosti nepoužitelný ovšem v dnešní době je to epický kus šrotu. Pancíř je tak akorát an to aby vás zpomalil jelikož jestli si někdo myslí že něco dingne je an velkém omylu. Sidecrap je vám taky úplně na dvě věci, protože váš každý probiej do věže. Dělo je opravdu strašný, nic netrefí a když už trefí neprobije většinou, plus to nabijení je fakt trest.  Prostě v dnešní době kdy WoTku kralují rychlé tanky a nebo rychlopalky je to tank tak akorát na p***....

Opravdu mě ale mrzí že jsme tam dalženskou posádku byla obrovsá chyba jelikož jsem si myslel, že to trochu pomůže. Bohužél není to pravda

Edited by ilmk, 06 February 2018 - 01:12 PM.

_Gazzkon_ #462 Posted 06 February 2018 - 01:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27796 battles
  • 1,089
  • [_V4L_] _V4L_

Já ho hrál docela nedávno a musím říct, že se mi s ním hrálo hodně dobře a ten můj dokonce odrážel. A jako hodně odrážel. Sidescrap s ním byl dost účinnej, jen se nesmí člověk jen tak natočit a hotovo, ono to chce taky sem tam sebou cuknout a to se pak blbě probíjí i ta věž, když není statická.

Dělo není žádnej zázrak, ale když se poctivě domíří, tak je celkem smrtící, bohužel se musí sem tam nacpat gold a dmg je zaručená.

Hombre7319 #463 Posted 06 February 2018 - 01:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32575 battles
  • 97

View Postilmk, on 06 February 2018 - 01:11 PM, said:

Tenhle tank jsme už jednou měl, a to hodně hodně dávno už v té době byl dosti nepoužitelný ovšem v dnešní době je to epický kus šrotu. Pancíř je tak akorát an to aby vás zpomalil jelikož jestli si někdo myslí že něco dingne je an velkém omylu. Sidecrap je vám taky úplně na dvě věci, protože váš každý probiej do věže. Dělo je opravdu strašný, nic netrefí a když už trefí neprobije většinou, plus to nabijení je fakt trest.  Prostě v dnešní době kdy WoTku kralují rychlé tanky a nebo rychlopalky je to tank tak akorát na p***....

Opravdu mě ale mrzí že jsme tam dalženskou posádku byla obrovsá chyba jelikož jsem si myslel, že to trochu pomůže. Bohužél není to pravda

No delo moc hodnotit nechci jelikoz tenn tank nemam,ale co se tyce pancire tak trvrdit ze neodrazi je snad vtip. Standardni munici ten tank nejde ze predu probit. A kdyz se nekde vali dopredu tak ho tezko nekdo zastavuje. Jo vez se da probit z boku ale to uz musi byt celkem pootocena jinak taky nejisty a sidescrap si myslim je taky funkcni.

Zug007 #464 Posted 07 February 2018 - 11:40 AM

Captain

• Player
  • 14446 battles
  • 2,495
  • [SVINE] SVINE

View Post_Gazzkon_, on 06 February 2018 - 01:21 PM, said:

Já ho hrál docela nedávno a musím říct, že se mi s ním hrálo hodně dobře a ten můj dokonce odrážel. A jako hodně odrážel. Sidescrap s ním byl dost účinnej, jen se nesmí člověk jen tak natočit a hotovo, ono to chce taky sem tam sebou cuknout a to se pak blbě probíjí i ta věž, když není statická.

Dělo není žádnej zázrak, ale když se poctivě domíří, tak je celkem smrtící, bohužel se musí sem tam nacpat gold a dmg je zaručená.

Tak oni mu před měsícem vzali pancíř na čelu korby, která dřív podržela často i proti heatům s ruských MTček, už jí bohužel zase nemá a udělali z něho stejný křáp jako před buffem v roce 2017. V současném stavu se nachází ve stejném stavu jako před rokem a půl kdy ten tank nikdo nehrál a ted už ho zase nikdo nehraje. Zcela evidentně potřebovalo WG jen navnadit na solidní hevynu aby na ní všichni rychle vyčerpali goldy/expy a po roce ho kopl zpátky do hrobu :-D, jiný důvod to nemá na to že by byl tank OP si nikdo nestěžoval, možná tak pár breček na ruskym forum že jim ty heaty s 340mm pene ne vždy do korby tohoto tanku projdou, ale tak když to chce WG tak to tak nevím proč udává sílu pancíře tanku, je přece fuk jestli mám efektivně 120/180 nebo dkonce 220 stejně to tam tak jako tak proleze. Nechápu loosery co se snaží dnes jet HT tanky, snad jedině maus za to stojí a japonci...

Edited by Zug007, 07 February 2018 - 11:43 AM.

Woohpex #465 Posted 18 June 2018 - 02:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23983 battles
  • 62
  • [WZCZ] WZCZ

View PostHombre7319, on 06 February 2018 - 12:29 PM, said:

No delo moc hodnotit nechci jelikoz tenn tank nemam,ale co se tyce pancire tak trvrdit ze neodrazi je snad vtip. Standardni munici ten tank nejde ze predu probit. A kdyz se nekde vali dopredu tak ho tezko nekdo zastavuje. Jo vez se da probit z boku ale to uz musi byt celkem pootocena jinak taky nejisty a sidescrap si myslim je taky funkcni.

Když tenhle tank nemáš, tak ho fakt nemůžeš hodnotit, sorry jako.... já ho zažil, když to byl totální paskvil, pak chvilkovou éru kdy jeho čelní pancíř odrážel i goldy a teď, když přehodili větev, tak expím tu desítku po něm a je to hrůza. Ten tank měl výhodu pouze toho čelního pancíře, ALE... boky na sidescrap zapomeň, pleteš si to s E75.... dělo na dnešní dobu průměrné, navíc s příšerně dlouhým reloadem... o pohyblivosti a otáčení se asi netřeba zmiňovat, je to hrůza. Sečteno, potvrzeno, původně jsem uvažoval, že si jej nechám, ale momentálně ten tank nemá nic, pro co bych si ho měl nechat... doexpím, prodám. Nemám nervy na to aby mě zepředu prorážely osmičky v topu.

Zug007 #466 Posted 19 June 2018 - 10:39 AM

Captain

• Player
  • 14446 battles
  • 2,495
  • [SVINE] SVINE

Taky mi není jasný proč mu vzali zase ten čelní pancíř. Oni ten tank buffnuli protože se vůbec nehrál a pak ho zase nerfnuli, aniž by se nějak víc hrál navíc si u toho nikdo na to že je OP nestěžoval, já prostě absolutně nechápu proč ten tank zabily, nebyl k tomu jediný důvod, nikdo nenařil. Ale obj.140 a jiné tanky, které OP jsou a brečíky probíhají, tam se nic neřeší, fakt já v tom prostě nevidím logiku.

Navíc ten pancíř na čelu podvozku byla jediná věc co ten tank v bitvě mohl použít, přičemž věž šla stejně easy probít. 

Edited by Zug007, 19 June 2018 - 10:40 AM.

Godzilla1 #467 Posted 19 June 2018 - 12:13 PM

Major

• Beta Tester
  • 47456 battles
  • 2,569
  • [WTBT] WTBT
koukal sem rychle na tanks.gg porovnani pancire na cele co mu zase osekali? celo vidim stejny 1.0.2 i 1.0.0 proti 0.9.17 ma o celych 7 mm silnejsi celo veze ale zmrsenej ten spodni plat co mu zase sebrali za panci?

Vladimir_Meciar #468 Posted 09 October 2018 - 09:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19972 battles
  • 1,407
  • [PRASE] PRASE
Tento stroj potrebuje zlepšenie ako soľ. Najmä čo sa čelného panciera týka, keď už je delo krivé sťaby paragraf. 

MeliskoLadislav #469 Posted 09 November 2018 - 11:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37451 battles
  • 52
  • [1SUD] 1SUD
neviem ako ostani ale ja ten tank milujem je super nebojim sa vyletiet na desiatky a rozdavat im DMG pancier je super delo tiež, stači sa postavit malinko zo šikma alebo zadok tanku pridvihnut na kopček.... hra som snim kedysi davno, (maus bol moja prva desiatka) snad ešte v roku 2011-12 vtedy to bolo lečo ale teraz snim hram velmi rad s každou deviatkou hram rad prde mi to zabavnejšie a lepšie ako s tier X 

Edited by MeliskoLadislav, 09 November 2018 - 11:35 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users