Jump to content

E-100

E100 špatná E100 penetrace průstřel

• Please log in to reply
854 replies to this topic

Zug007 #801 Posted 09 March 2018 - 04:03 PM

Captain

• Player
  • 14716 battles
  • 2,497
  • [SVINE] SVINE

Když si neplatíš premium účet tak 3M za prodej toho tanku je hodně moc peněz a můžeš koupit jiný. Pro většinu lidí co nehrají čistě na premium účtu a nemají premium tanky, nejsou problém XPčka ale kredity. Mám vyexpeno hodně tanků, ale jen zlomek si můžu dovolit mít v garáži a to mám dva osmičkové premiáky a sem tam mám premium účet. Znám člověka, co má 18K bitev má odemknuto spoustu věcí, ale nemá na to kredity.

Takže pokud odmítáš do hry sypat peníze, tak se nabízí otázka, proč držet v garáží tank, který tě nebaví a hrát s ním nebudeš a nesměnit ho za 3M za které si koupíš vybavení nebo jiný tank ? Já ve hře dojíždím na kredity nikoli na exp.

Koukám že po 18K bitvách máš jen 3 desítkové tanky, takže se docela dívím že tě to netrklo, se podívej já mám 13K bitev a provozuji 5x 10 tier tanků.

Edited by Zug007, 09 March 2018 - 04:08 PM.

PrezidentEvil #802 Posted 09 March 2018 - 06:19 PM

Corporal

• Player
  • 19239 battles
  • 199

Mas problem s kreditmi a tak predas za 3 tank, za ktory si dal 6?... to je to tajomstvo? tak OK :)

nudlos #803 Posted 09 March 2018 - 07:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 71651 battles
  • 746
Tak já prodal 3 X, který byly pro mě nezábavný a bylo zbytečný je držet v garáži..(E 100,JGPZ,a Grille). Dokonce jsem prodal i 2 premiáky za kredity (SP a revalorisé)

PrezidentEvil #804 Posted 09 March 2018 - 07:27 PM

Corporal

• Player
  • 19239 battles
  • 199
Jasne ze tanky zo stromu co ta nechytnu predas, ale ja hovorim o predaji X tankov, tie predsa clovek neexpi aby sa dostal na dalsi tank,... ked ho expi musi ho chchiet, ked ho chce, mal by vediet preco ho chce (YT je plne recenzii na tanky) zvlast ak mas utratit 6M a ma pritom problem s kreditmi. Chapem ze niektore tanky casom vyvojom hry trpia ale niekedy ich casom zas buffnu,... napr Lowe bol jednu dobu hodne nepouzitelny ale predat ho preto na kredity by bol, isto uznate, holy nerozum.

Zug007 #805 Posted 12 March 2018 - 12:37 PM

Captain

• Player
  • 14716 battles
  • 2,497
  • [SVINE] SVINE

View PostPrezidentEvil, on 09 March 2018 - 06:19 PM, said:

Mas problem s kreditmi a tak predas za 3 tank, za ktory si dal 6?... to je to tajomstvo? tak OK :)

Takže budu držet nepojízdné vraky v garáži, když je mám možnost střelit vraky za polovinu jejich nákupní ceny ? Trošku se zamysli než něco plácneš. Proč si držet v garáži nepojízdný vrak když za něj můžu mít peníze ? :facepalm:

Edited by Zug007, 12 March 2018 - 12:38 PM.

Omen_Nomen #806 Posted 12 March 2018 - 01:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12967 battles
  • 523
  • [_AF_] _AF_
Ja som predal T-62, pretože 140 je lepšia a aspoň som za to kúpil 113 :child:

Kotydz #807 Posted 12 March 2018 - 01:58 PM

Sergeant

• Player
  • 27426 battles
  • 291
  • [DAFFY] DAFFY

View PostZug007, on 12 March 2018 - 11:37 AM, said:

Takže budu držet nepojízdné vraky v garáži, když je mám možnost střelit vraky za polovinu jejich nákupní ceny ? Trošku se zamysli než něco plácneš. Proč si držet v garáži nepojízdný vrak když za něj můžu mít peníze ? :facepalm:

Toto je totální nesmysl, budu prodávat tank pro 1M kreditů? Tanky se (hlavně ty vyšší tiery) kupují ve slevě, teď jsi měl hodně možností koupít desítku (y) za 4,2M kreditů. 1 M kreditů nikoho nezabije, v porovnání s vybavením tanku (ve slevě min 1M kreditů). A proč neprodat "vrak"? Protože MAUS, protože 110E5, obj 263 (268_4) - pak to vesele jdeš kupovat zpět a jsi -3M protože to kupuješ bez slev. Takže buď tank nekoupit vůbec a nebo ho prostě neprodávat, koneckonců v garáži to nic nežere. Sám mám tuším 20 desítek na 23k bitev, 100+ tanků  v garáži a každý má vybavení. Kredity samozřejmě "chybí" vždy, ale to je jen nastavením příjmů zkušeností které se prostě dají nahnat násobky + zálohami + samozřejmě volné zkušenosti.

Svitman s E100 nakládá jak blázen, takže ono to zase asi tak o tanku úplně nebude... 

KreuZich #808 Posted 12 March 2018 - 02:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34257 battles
  • 302

Je to každého věc, ale proč mít v garáži něco, co celý rok určitě nebudeš jezdit. Budou mapy, Italové, Poláci, a na E100 si ani nevzpomeneš. A k čemu ti je takový tank, ze kterého mají všichni akorát "free dmg", a ty musíš střílet goldy, abys měl vůbec šanci. Nebo střílej HE, a každých 15 sec dej za 300-500, RNG ti něco vytočí. :facepalm:

Zatím ho mám v garáží, tajně doufám v buff :trollface:, ale jakmile budou potřeba kredity, tak ho s fleku prodám, hned po něm JPE100, dva top německé tanky v podání "ruského" balancu.:facepalm:

Zug007 #809 Posted 13 March 2018 - 09:14 AM

Captain

• Player
  • 14716 battles
  • 2,497
  • [SVINE] SVINE

View PostKotydz, on 12 March 2018 - 01:58 PM, said:

Toto je totální nesmysl, budu prodávat tank pro 1M kreditů? Tanky se (hlavně ty vyšší tiery) kupují ve slevě, teď jsi měl hodně možností koupít desítku (y) za 4,2M kreditů. 1 M kreditů nikoho nezabije, v porovnání s vybavením tanku (ve slevě min 1M kreditů). A proč neprodat "vrak"? Protože MAUS, protože 110E5, obj 263 (268_4) - pak to vesele jdeš kupovat zpět a jsi -3M protože to kupuješ bez slev. Takže buď tank nekoupit vůbec a nebo ho prostě neprodávat, koneckonců v garáži to nic nežere. Sám mám tuším 20 desítek na 23k bitev, 100+ tanků  v garáži a každý má vybavení. Kredity samozřejmě "chybí" vždy, ale to je jen nastavením příjmů zkušeností které se prostě dají nahnat násobky + zálohami + samozřejmě volné zkušenosti.

Svitman s E100 nakládá jak blázen, takže ono to zase asi tak o tanku úplně nebude... 

Teď ses řádně nakopal do rozkroku. Mause sice buffnuly, ale vždy byl dobře hratelný, když jsi nechtěl nestřílet, pokud sis ten tank někdy v minulosti koupil, nemělo smysl ho prodávat, protože nikdy reálně vyloženě k ničemu nebyl, pancíř mu fungoval vždy. Přes věž mu to tam čelně lezlo, ale na tom se přidáním 20mm prakticky nic nezměnilo, protože stejně po tobě všichni flušou goldy s pene přes 300mm.

E5 je další super story, a krásný příklad. Ona nikdy nebyla nadprůměrná, měla jen fajn dělo, které ale prostě časem začalo trollovat a tanku jako takovému došel dech s novými tanky na trhu. No pak po remake do HD náhle tanku zesílily věž a zmizel nádor na střeše, který tvořit 30 % čelní plochy k zasáhnutí, takže se nikdy předtím o těžkém tanku s pancířem nedalo mluvit, ale náhle ano šlo to bylo to taková T32, sice na věži ne tak jistá ale pořád velmi odolná, no jak to dlouho vydrželo, než si plačky vydupaly nerf ? Tuším že to bylo dva měsíce ? Z lehce nadprůměrného tanku je ted zase totální šrot který se nedá absolutně hrát. Tam to právě bylo děláne jen proto aby z hráču ty 3 mega vytáhly za koupy a následný prodej+ dost možná goldy za přeškolení posádky, ten tank si určitě nikdo dva roky před buffem nekupoval, protože ten tank byl k ničemu, maximálně full gold do CWček. Jeho smysl byl před buffo nerfem stejný.

Jediné co má smysl v garáží nechávat jsou ruské mašiny a já kredity sakra řeším, v momentě kdy jsem neměl na nákup obj.140 šlo z garáže AMX 50 120, jak píše kolega, tanky prostě letí z garáže v momentě kdy nemám na jiný víc silný. Ne každý je ochotný vrážet do hry reálné prachy jako ty jen abych si udržel desítkový tank, který v dohledné době lepší nebude.

Edited by Zug007, 13 March 2018 - 09:16 AM.

_xKarlos_ #810 Posted 16 March 2018 - 03:06 PM

Private

• Player
  • 5156 battles
  • 30

Po dlouhý době jsem zase kouknul na diskuze německých tanků a co zase nevidím, shazování E 100

(Ano, nemám skoro nic nahráno, ale nemá to žádný vliv na názor na fóru)

Já si myslím, že problém bude úplně někde jinde než to, že E100 je na nic -> Schválně jsem se podíval na pár replayů a podle mně je furt úplně v pohodě ;-) E 100 dokáže udělat hodně škod s AP municí, jen je potřeba vědět, kde jsou slabá místa nepřítele (Nepočítám japonské pevnosti, proti nim bohužel člověk musí používat, co největší průbojnosti). Já např. za E75 s AP prorážím úplně s klidem 9. a 10. ruský nový bestie (zepředu) a APCR mám jen pár kousků kdyby fakt hořelo, jinak fakt nejsou potřeba teoreticky, kromě japonských bestií každej tank má papírový části, tak na co goldit :-)

Já si myslím, že jste se jen "přežrali" E 100 a tak vám připadá, že je na nic...Každý tank má svoje kouzlo a musí to člověka za ten tank bavit, když to člověka nebaví, tak takovej spoluhráč je k ničemu...

Omen_Nomen #811 Posted 16 March 2018 - 03:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12967 battles
  • 523
  • [_AF_] _AF_

View Post_xKarlos_, on 16 March 2018 - 03:06 PM, said:

Já např. za E75 s AP prorážím úplně s klidem 9. a 10. ruský nový bestie (zepředu) a APCR mám jen pár kousků kdyby fakt hořelo, jinak fakt nejsou potřeba...

Jop, preto máš s E75 2,9 penetrácie na hru :popcorn:

guthas #812 Posted 16 March 2018 - 03:44 PM

Captain

• Player
  • 37480 battles
  • 2,314
  • [BIA] BIA

Dneska to není umění s kilem " něco " nastřílet.

Umění to bylo před 5 lety, než jí zvedli penetraci :harp:

Kilo jako takové není špatný tank, bohužel jej neskutečně shazuje měkká věž, která jenom vyzývá k tomu, aby tam člověk zmáčknul 2*2 a jednu mu tam poslal. 

A to je jádro pudla si myslím, proč je ten tank prostě zabitej. 

KreuZich #813 Posted 16 March 2018 - 03:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34257 battles
  • 302

View Post_xKarlos_, on 16 March 2018 - 03:06 PM, said:

Po dlouhý době jsem zase kouknul na diskuze německých tanků a co zase nevidím, shazování E 100..

To je jednoduchý. Nejdřív ten tank vyzkoumej, dej s ním pár bitev, pak ti všechno docvakne, to co jsme psali tady fóru, a nakonec ten tank velice rád prodáš, abys získal nazpět aspoň kredity. 

Nebo nám věř, že ten tank stojí za prd, a vůbec ho radši nezkoumej, a jdi třeba do Sconq, který si E100 dává jako předkrm...;)

View Postguthas, on 16 March 2018 - 03:44 PM, said:

Kilo jako takové není špatný tank, bohužel jej neskutečně shazuje měkká věž, která jenom vyzývá k tomu, aby tam člověk zmáčknul 2*2 a jednu mu tam poslal. 

A to je jádro pudla si myslím, proč je ten tank prostě zabitej. 

Však ehunda má nejhorší věž ze všech HT, ani Maus na tom není o moc lépe. Můžeš se úhlovat, jak chceš, gold si cestu skrz stejně najde. Myš je po buffu hratelná, ale co má E100 oproti konkurenci. WG si prostě tu věž defacto vymyslelo někde před 6 lety, a od té doby nic, Hra už je někde jinde ale. 

Porovnej si německé a ruské, potažmo čínské věže, na HT, malinko rozdíl. Estovka by potřeboval jiný model věže, pokud možno trochu reálný, nebo aspoň 300 mm pancíře na té věži, aby aspoň nějaké goldy dokázala odrazit.:sceptic:

ShelbyGT500 #814 Posted 16 March 2018 - 07:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 73886 battles
  • 779
  • [SL4V] SL4V
Dokud mu nezlepší pancíř na věži, nemá smysl s tím šrotem hrát. Jakmile někde vykouknu, z věže je cedník a já s tím úžasně přesným dělem ani netrefim to co potřebuju a dingnu.

_xKarlos_ #815 Posted 17 March 2018 - 05:12 PM

Private

• Player
  • 5156 battles
  • 30

No..měkká věž, jak se to opět vezme :D

Ten tank je prostě jezdící obří kostka, kterou člověk MUSÍ ÚHLOVAT...komu se to nelíbí, tak samozřejmě prodat a do smrti o tomto stroji neslyšet...samozřejmě zepředu si heat střela se stovkou poradí, ale tak je snad potřeba  se natočit, aby si neporadila ne?

Stručně a jasně, KAŽDÝ tank má něco :-) i ten Sconqueror nebo IS 7...a hlavně to člověka musí bavit, když to člověka nebaví, tak je jasný, že všechno prochází - těžkej ignor na svoje slabiny, styl hraní danýho tanku apod.

Jako kdyby stovka dostala vylepšení, tak by to bylo hodně zajimavý, ale na 95% určitě nic nebude, protože já si to osobně neumím moc představit...musela by to být opravdu minimální úprava, jinak by pak mohl být tenhle tank OP..nechtěl bych dalšího badgera nebo objecta 268 v 4 :D a ono není zrovna nejlehčí na dálku se strefit do vany, když ještě člověk má dělo s rozptylem 0,37 :D

KreuZich #816 Posted 17 March 2018 - 05:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34257 battles
  • 302

View Post_xKarlos_, on 17 March 2018 - 05:12 PM, said:

Ten tank je prostě jezdící obří kostka, kterou člověk MUSÍ ÚHLOVAT...

Vidím, že jsi začátečník, tak tě nechci shazovat, ale jsi dost mimo. Věž Estovky nejde naúhlovat tak, aby tě heat neprorazil. A taky je druhá věc, ty musíš taky střílet, a jakmile natočíš věž zpátky, tak ti ji tam stejně plácnou. Tank byl vytvořen pro 5-6let starý gameplay, ne pro dobu "goldovou". Neumím si ani představit, co by s tímhle tankem museli udělat, aby byl OP. 

Ale stejně to jedno, WG řeklo, že balanc desítek už skoro dodělali, a jakmile dodělají Poláky na konci roku, tak prej přejdou na nižší tiery, takže smůla pro E100 a E5, celý ty lajny jsem jel naprosto zbytečně. A tobě radím, nekupuj ten tank, budeš toho litovat...;)

Ghostly3 #817 Posted 05 June 2018 - 02:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10782 battles
  • 402
  • [CSWB] CSWB

View Post_xKarlos_, on 17 March 2018 - 05:12 PM, said:

Ten tank je prostě jezdící obří kostka, kterou člověk MUSÍ ÚHLOVAT...komu se to nelíbí, tak samozřejmě prodat a do smrti o tomto stroji neslyšet...samozřejmě zepředu si heat střela se stovkou poradí, ale tak je snad potřeba  se natočit, aby si neporadila ne?

Stručně a jasně, KAŽDÝ tank má něco :-) i ten Sconqueror nebo IS 7...a hlavně to člověka musí bavit, když to člověka nebaví, tak je jasný, že všechno prochází - těžkej ignor na svoje slabiny, styl hraní danýho tanku apod.

Jako kdyby stovka dostala vylepšení, tak by to bylo hodně zajimavý, ale na 95% určitě nic nebude, protože já si to osobně neumím moc představit...musela by to být opravdu minimální úprava, jinak by pak mohl být tenhle tank OP..nechtěl bych dalšího badgera nebo objecta 268 v 4 :D a ono není zrovna nejlehčí na dálku se strefit do vany, když ještě člověk má dělo s rozptylem 0,37 :D

Hlavně, že E100 ani nemáš.. Já ji teď koupil a hned říkam PRODAT! Absolutní useless tank na současné poměry.. Prorazí jej vše do věže.. Potřebuje o aspon 30mm víc, jinak to prostě nic neudělá..  Hnus Rus vám dává permanentní HEAT a Japonec vás uHEčkuje k smrti... Takže? 

Edited by Ghostly3, 05 June 2018 - 02:51 PM.

RozaMadMax #818 Posted 05 June 2018 - 05:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 71379 battles
  • 748
  • [SBK] SBK

View PostGhostly3, on 05 June 2018 - 01:50 PM, said:

Hlavně, že E100 ani nemáš.. Já ji teď koupil a hned říkam PRODAT! Absolutní useless tank na současné poměry.. Prorazí jej vše do věže.. Potřebuje o aspon 30mm víc, jinak to prostě nic neudělá..  Hnus Rus vám dává permanentní HEAT a Japonec vás uHEčkuje k smrti... Takže? 

Na E-100 musíš mít skill ta není pro noobíky:izmena:.

Ghostly3 #819 Posted 05 June 2018 - 05:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10782 battles
  • 402
  • [CSWB] CSWB
To ale nemění nic na tom, že je ten tank nevyrovnaný oproti současným tankům..

Zug007 #820 Posted 07 June 2018 - 09:13 AM

Captain

• Player
  • 14716 battles
  • 2,497
  • [SVINE] SVINE
jo věž je proti heatum absolutně bezbraná je fuk jak to uhlujete, nicméně japonec má stejný problém na celém tanku ne jen na věží....

Also tagged with E100, špatná E100, penetrace, průstřel

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users